+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 166 1 2 3 11 51 101 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/3307

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

http://www.vecernji.hr/sport/nogomet...-clanak-228304

zlatni rudnik hrvatske nogometne repke opet daje svoje zlato.

Malo povijesti i nekih činjenica kao i upitnika.

http://www.tomislavjonjic.iz.hr/V_19_povijest.html

Evo čitam članak da nitko ne zna tko je taj Petar Filipović. Teško je bilo na googlu skrolat do pola stranice i otići na službenu stranicu kluba i vidit kako taj mladić izgleda.

http://sportske.jutarnji.hr/tko-je-p...povic-/924410/

http://republikstpauli.com/staticsit...922&topmenu=73

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ajmo ljudi. prognoze?
    ex. m. BBB ZG 40, 50+ Allah , suria, Bashaar w bas

ovo se ne da gledat

jedva !!!!!!!

dobro je.

Iđemo daljeeee!!!

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    dobro je.

Iđemo daljeeee!!!
    "dobro je" protiv jedne Gruzije?

Dje ona Hrvatska sto je Engleze potopila na Wembley-u,sto je Talijane razvalila,Njemacku potopila kao nikad niko?Ovo je sad trahana i jos bi navijaci trebali biti kao zadovoljni za 2:1 na jedvite jade protiv nekakve Gruzije...a svasta

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    istina, ali pobjeda je pobjeda to kad dođe u osobito čemernim trenucima, bez nekakvog naboja, bez ushita.....
    obzirom na opće raspoloženje i u repki i oko nnje, izvlačenje sa dva gola u 2 minute je dar s neba.
    sve su to manje više isti igrači ali nisu igrači strojevi. nekad su u zanosu a nekad u kurcu.
    ja se nadam da se iz kurca polako vadimo.
    ex. m. BBB ZG 40, 50+ Allah , suria, Bashaar w bas

TheBronxBomber
    Gost
    Bilic je pogodio zamjenama - i dobro je ispalo. Tribalo im je 70 i vise minuta shvatiti da zracna igra ne ide te da je Gruzijski vratar odlican u zracnim intervencijama...

Cim su proigrali po zemlji, pali su golovi. Popravili su se.

Eduardo Da Silva -kojeg narod iz milja zove Dudustasom - kao toliko puta prije, izvukao je Hrvatsku iz govana. Bog ga blagoslovio...

nemojmo zaboraviti 3 stative.

Ovo što je napisao bomber se moglo vidit iz aviona. pa pored onih igrača i golmana nabacivanje nije prolazilo. Čim su odigrali dva direktna pasa pala su dva gola. doduše i njihov golman je mogao malo bolje reagirati, ali sve je to OK. što kaže capo, nakon svih sranja oko reprezentacije ovo je kao dar s neba.

Pobjeda je pobjeda ali to je postalo teška muka. Kad je Bilić kovan u zvijezde rekao sam da je Red Carpet izbornik. I sad mislim d aje najveći kočničar razvoja hrvatske reprezentacije i da nema pojma o nogometu. Nakon one dvije blamaže nakon Engleske trebao je otići.

Igrači igraju preko neke stvari, Modrić se sakriva po terenu, lopta se beskonačno i lijeno vuče, igra se nogomet od prije 70 godina.

Bilić mora ići ća. Davno je trebao ići ća.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 06-06-2011 at 10:04

TheBronxBomber
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    nemojmo zaboraviti 3 stative.
    Gruzijski golman je obranio Modricev udarac a potom se odbila od stative.

Srna je pogodio sami kut grede i stative - s vanjske strane. Nikakva sansa.

Eduardo je pogodio gredu. Ova zadnja je jedina stvarna nesreca.

Iz aviona, velis. Naravno. Svi smo to vidjeli, samo strucni stozer nije.

Nisam nikakav strucnjak, ali svatko zna da se bunker razbija dobrim nabacivanjem s krila (nije islo) te kombinatorikom (tu su pogodili kad su se napokon sjetili). Klasnic je odigrao dupli pas i eto ti prvog gola...

Reprezentacija je u losem stanju te je svedena do toga da mi hvalimo najobicnije i najosnovnije nogometne akcije (dupli passovi, ubacaji itd.)...

Bilic je, ko sto kaze Inkvi, triba ic ca nakon onih sramotnih poraza protiv Engleza (Englezi su kurcev tim)... Moze se govoriti: "E, ali taj isti Bilic je porazio te Engleze, pa i Nijemce." Super...

Ali omjer u golovima u zadnjem ciklusu protiv Engleza je 9:2 u dvije utakmice. Ne bi da smo Malta, jebateirud...

TheBronxBomber
    Gost
    Triba isto reci da Hr. ima kapetana kojemu se cili svit divi.

TheBronxBomber
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Igrači igraju preko neke stvari, Modrić se sakriva po terenu, lopta se beskonačno i lijeno vuče, igra se nogomet od prije 70 godina.
    Modric je igrac koji zablista na trenutke; on ima taj lucidni pass, ali rijetko se vidi... On je igrac/trkac - ali kad to ne radi, sto onda? Solidan je on igrac, nema govora. Ali nece mi nikada biti jasni ovi koji ga spominju u istoj recenici s jednim Xavijem. To je nogometna hereza.

Iniesta i Xavi su dva najbolja igraca na svijetu, i cili svit se ima sramiti pred njima.

Član u nastajanju Geronimo avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Blog Entries
    3
    Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku
    Triba isto reci da Hr. ima kapetana kojemu se cili svit divi.
    možeš li ovo malo pojasniti? ne razumijem ti cinizam?

Ni ja nisam skužio šta je Ljuti htio reć..koji kapetan..Srna?????

TheBronxBomber
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Geronimo Vidi poruku
    možeš li ovo malo pojasniti? ne razumijem ti cinizam?
    On nije kapetan. Ne ponasa se ko kapetan - i nije nikad triba biti imenovan kapetanom. Nemam nista osobno protiv njega ni ko igraca ni ko covjeka, ali on jednostavno nije za to. Schluss.

Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku
    On nije kapetan. Ne ponasa se ko kapetan - i nije nikad triba biti imenovan kapetanom. Nemam nista osobno protiv njega ni ko igraca ni ko covjeka, ali on jednostavno nije za to. Schluss.
    baš sam o ovome razmišljao dok sam gledao utakmicu. i zaključio isto kao i ti. nije on za kapetana, jednostavno nije, iako je možda u kvalifikacijama za euro 08 možda najviše doprinijeo. Sada dolazi do izražaja jedna veličina kao što je bio N. Kovač (i njegov brat Robert također ). Koliko to ima utjecaja na sveukupnu igru reprezentacije ne znam. Ali možda je Srna Bilićev najveći kiks, a ne Englezi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove