+ Odgovori na temu
Stranica 177 od 179 PrviPrvi ... 77 127 167 175 176 177 178 179 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,521/3565

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jedvaj smo dobili Španjolce
    Jedvaj će jedva otići u Real nakon ovoga.

Pohvale i Robiju Prosinečkom koji je s BiH ušel u A rang natjecanja, osvojil je 10 bodova u skupini s Austrijom i Sjevernom Irskom.

Onaj rez i Špa nije mjerilo. Tam smo mi imali dvi odlične prilike njih nigdje nije bilo par gtešaka i sretnih golova i naš raspad sistema koji se ipak ne smije onako ružno digađati, ali kad se dogodi jednom Brazilu.

Sad na Wembley u angrif, mada će Englezi biti našpanani stoposto a i dobili su Španjolce u gostima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-11-2018 at 00:15
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Pohvale i Robiju Prosinečkom koji je s BiH ušel u A rang natjecanja, osvojil je 10 bodova u skupini s Austrijom i Sjevernom Irskom.
    Za njeg me baš briga a za BiH još manje

Za njeg me baš briga a za BiH još manje
    To su naši susjedi, nemoj biti takav. I još veliki Žuti.

Onaj rez i Špa nije mjerilo. Tam smo mi imali dvi odlične prilike njih nigdje nije bilo par gtešaka i sretnih golova i naš raspad sistema koji se ipak ne smije onako ružno digađati, ali kad se dogodi jednom Brazilu.

Sad na Wembley u angrif, mada će Englezi biti našpanani stoposto a i dobili su Španjolce u gostima.
    Imam osjećaj da ćemo opet dobiti na Wembleyu, nemrem si pomoći. Da bu opet povijesna tekma.

svaka čast dečkima.ponosan sam na njih
    utakmica prava kako mi znamo

Imam osjećaj da ćemo opet dobiti na Wembleyu, nemrem si pomoći. Da bu opet povijesna tekma.
    Volio bih to itekako ali sve mi se čini da će nam ovaj put ako bude trebalo Ingliši noge polomiti. Ne dobija se Engleska baš svaki put još igraju kod kuće.

Trebal ga je Rebić lobati, izašel mu je na 12 metara valjda. Šteta, ali je odlično igral. Naši su izvukli pouku iz prve tekme. Čuvali su snagu za drugo poluvrijeme i onda stisnuli Španjolce svom snagom kao što su ih stisnuli u Španjolskoj. Mogli smo dobiti još koji gol, ali bolje igrati tak napadački nego gledati onu njihovu dosadnu tika taku.
    Misliš - odlično je tukao po Španjolcima. Mislim da je samo jednom prošao pored obrambenog španjolca, a da ga nije ''klepio''. Brat bratu jedno 8 - 9 faulova je napravio onako ''u prolazu''!

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    To su naši susjedi, nemoj biti takav. I još veliki Žuti.
    Zvezdin sin.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Mladi do 21. g. bez Vlašića i Brekala su odlično odigrali protiv Francuske (2 : 2). Ovo večeras sa Španjolcima je bilo izvrsno, ne toliko igra koliko zalaganje i drama u završnici. Protiv Engleza sve je moguće osim reprize one šestice u Španjolskoj. Pobjednik ovog natjecanja ide direktno na EP pa se nadam da nećemo bit prvi jer onda nećemo igrat kvalifikacije

kako je Brekalo povaljao onog kod trećeg gola.....bjutiful

Naše mlade snage su sve redom vrhunski igrači, dinamov naraštaj rođen 1998. godine će biti okosnica najjače hrvatske reprezentacije koja će barem jednom postati svjetski prvak u sljedeća 3 SP-a. Ali ovoga puta ne ćemo imati samo jednu dobru postavu već dvije i bit ćemo pokriveni na svim mjestima u momčadi. Hrvatska urođena darovitost za šport jednostavno prirodno dolazi do izražaja i sasvim je normalno da smo nogometna velesila, jedini razlog zbog kojeg nemamo rezultate primjerene našoj vrijednosti je taj što smo kasno dobili samostalnu državu pa ih nismo stigli ostvariti u samo 24 kratke godine natjecateljskih utakmica. Međutim, vrijeme će postaviti stvari na svoje mjesto i mladi naraštaji koji su mentalno odgojeni na svjetskoj bronci i srebru će bez besmislenih kompleksa manje vrijednosti, male države i malobrojnog stanovništva logično pridodati i zlato. Ili dva, tri...

Ne triba se bojat za budućnost. Možda nećemo imat ekipe za svetakoga prvaka ali da ce mo imat uvik solidne ekipe to nije upitno. Jednostavno toliko imamo talenata da ce mo uvik bit u vrhu. Ovaj mali Brekalo vec igra standarno u bundes ligi a ima 20 godina. Šteta prava šteta šta mu je De Geja izvuka onaj udarac kod trecega gola iz male mriže a kako je još onoga zavalja prije udarca.....velemajstorski!!!!!
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Da je svjetski prvak biti lako, svjetski prvak bi bio svako.

Nasi mladi su jucer igrali sa Francuzima prijateljsku, 2:2, Halil najbolji kod nasih i steta je sto ne igra u Milanu ali kod Gattusa takvi igraci nemaju prodju, Halil ima problem neodgovornosti u igri i da je malo agilniji u obrani bio bi vrhunski igrac. Francuzi standardno, izgledaju kao da imaju po 30 godina, naravno tu najmanje Francuza ravno dvojica koji nisu tamnoputi. Ali talent nasih nogometasa odskace. Oni su fizicki jaci.

Problem bi nam mogao biti napadac, mi stvarno nemamo niti jednog napadaca na vidiku, stopera, veznih i krilnih na bacanje, sve vrhunski talenti, ali napadaca nema...

Ovo sa Spanjolcima je bilo sjajno posebno drugo poluvrijeme, nakon prvih 45 minuta bio sam malo i razocaran ali ocito je taktika bila takva, da ih sacekamo. Inace zadnjih par minuta dva spanjolca stoje sami na centru, da smo izgubili loptu primili bi gol kao nista, Dalic se dere na igra ce da se vrate a oni nece kazu idemo po gol. To je odlika Daliceve Hrvatske, svidja mi se to, i kad ne ide i kad su potroseni pokusavaju bore se. Je da su ih Spanjolci natamburali prije dva mjeseca ali to je bilo samo opustanje nakon velikog uspjeha i dosta ozljeda igraca.

Ova momcad je brend i brend je sad i ovaj crni dres i ako nista, gustam jer oni koji ne vole Hrvatsku, tesko su spavali sinoc. Kao i ovog ljeta.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Da je svjetski prvak biti lako, svjetski prvak bi bio svako.

Nasi mladi su jucer igrali sa Francuzima prijateljsku, 2:2, Halil najbolji kod nasih i steta je sto ne igra u Milanu ali kod Gattusa takvi igraci nemaju prodju, Halil ima problem neodgovornosti u igri i da je malo agilniji u obrani bio bi vrhunski igrac. Francuzi standardno, izgledaju kao da imaju po 30 godina, naravno tu najmanje Francuza ravno dvojica koji nisu tamnoputi. Ali talent nasih nogometasa odskace. Oni su fizicki jaci.

Problem bi nam mogao biti napadac, mi stvarno nemamo niti jednog napadaca na vidiku, stopera, veznih i krilnih na bacanje, sve vrhunski talenti, ali napadaca nema...

Ovo sa Spanjolcima je bilo sjajno posebno drugo poluvrijeme, nakon prvih 45 minuta bio sam malo i razocaran ali ocito je taktika bila takva, da ih sacekamo. Inace zadnjih par minuta dva spanjolca stoje sami na centru, da smo izgubili loptu primili bi gol kao nista, Dalic se dere na igra ce da se vrate a oni nece kazu idemo po gol. To je odlika Daliceve Hrvatske, svidja mi se to, i kad ne ide i kad su potroseni pokusavaju bore se. Je da su ih Spanjolci natamburali prije dva mjeseca ali to je bilo samo opustanje nakon velikog uspjeha i dosta ozljeda igraca.

Ova momcad je brend i brend je sad i ovaj crni dres i ako nista, gustam jer oni koji ne vole Hrvatsku, tesko su spavali sinoc. Kao i ovog ljeta.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Bit će napadača. Ka šta je reka Luka Kaliterna, ne daje igrač gol, igra daje gol.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Holiga narice, ti prokleti crni dresovi...i jos pobjedjuju.
    http://mobile.twitter.com/AlexHoliga...59299378155520
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Lutali smo s drugom garniturom dresova, ali izgleda da smo konačno našli standardnu drugu garnituru. Ovi crni budu odsad brend kao i crveni.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove