+ Odgovori na temu
Stranica 174 od 174 PrviPrvi ... 74 124 164 172 173 174
Prikaz rezultata str. 3,461/3477

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Jbt Italija se nije kvalificirala na svjetsko. Kakvo je to svjetsko bez Nizozemske i Italije.
    Realno, obje repke su u silaznoj putanji već godinama. Talijani vuku islužene zvijezde godinama i nemaju hrabrosti napraviti promjenu generacija pa su im ekipu pregazile mlađe i bolje repke. Nizozemci su otišli u drugu krajnost i napravili promjenu generacija, ali im novija generacija nije nešto kvalitetna trenutno. Šteta kaj ih neće biti, ali realno si nisu zaslužili.

Nizozemci imaju probleme unutar saveza/repke več 15ak i više godina.. dok su imali dobre generacije, sve se to nekak pokrivalo- u normalnim okolnostima, vjerojatno bi uzeli i neki naslov- a sad kad su došli ovi mlađi, negativna klima im još samo otježava sve skupa. Za zabare je Grunf sve reka a slicno je sa englezima, samo sta ovi nisu imali spanjolce u grupi. I jedne i druge jebe previse stranaca u klubovima, pored kojih se mladi ne dobiju prave prilike pa se ne mogu razvijati, jer je sve podređeno rezultatu i ŁŁŁŁ... englezi su momentalno u vrhu svih juniorskih selekcija, ali pitanje je, kolko tih igraca ce na kraju bit vrhunski.
    A ova EP, SP su postala vašar...
    Hajduk, 43, 200+-

ŽIVIO PRIMITIVIZAM NA TRIBINAMA!!!

Nizozemci su još 2010 igrali finale svjetskog. Koliko god pali da se oni ne mogu kvalificirat ni na prošireni Euro..

Talijani kakvi god bili..šteta je da nisu na svjetskom..a da idu tamo neke reprezentacije koje su do jučer jedva saznali pravila..te kvote za svjetsko su smijurija..zato je za mene uvijek bio jači Euro od svjetskog prvenstva..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Evo i Australija prošla na svjetsko prvenstvo, pobijedila 3-1 Honduras. Sva tri gola zabio Mile Jedinak.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nizozemci su još 2010 igrali finale svjetskog. Koliko god pali da se oni ne mogu kvalificirat ni na prošireni Euro..

Talijani kakvi god bili..šteta je da nisu na svjetskom..a da idu tamo neke reprezentacije koje su do jučer jedva saznali pravila..te kvote za svjetsko su smijurija..zato je za mene uvijek bio jači Euro od svjetskog prvenstva..
    ne bi se složio s tobom. Tu su Brazil, Argentina, Urugvaj, Neksiko, Kolumbija pa i Čile i SAD koji se na ovaj SP nisu kvalificirali, a svaka od ovih reprezentacija bi bila konkurentna na Euru sa 16 a kamoli ne sa 24 reprezentacije.

Ni ja, SP je za klasu jače natjecanje. 19 svjetskih prvenstava je bilo dosad, 10 su osvojili Europljani, a 9 Južnoamerikanci. Euro je jače od svjetskog jedino u rukometu.

volio bi vidjet jednu revijalnu utakmicu Europa vs J. Amerika

Dok je bilo na EP 8 pa i kad je bilo 16, bilo je to jače natjecanje, a sad je kvaliteta u padu.
    Jedine konstante u JA po pitanju kvalitete su argentina i brazil.evropa ima švabe, francuze, žabare, nizozemsku, španiju, englesku i ovih 8 je uvjek u krugu favorita, pa sad računaj.od 50-70 još čssr, sssr, madžari...
    U pitanju je koncentracija kvalitete na prvenstvu, a na ko bi i koliko bi bio konkurenčan..
    Hajduk, 43, 200+-

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Dok je bilo na EP 8 pa i kad je bilo 16, bilo je to jače natjecanje, a sad je kvaliteta u padu.
    Jedine konstante u JA po pitanju kvalitete su argentina i brazil.evropa ima švabe, francuze, žabare, nizozemsku, španiju, englesku i ovih 8 je uvjek u krugu favorita, pa sad računaj.od 50-70 još čssr, sssr, madžari...
    U pitanju je koncentracija kvalitete na prvenstvu, a na ko bi i koliko bi bio konkurenčan..
    da, Nizozemska je baš konstanta, a i ITalija na zadnja dva SP-a

http://www.fifa.com/fifa-tournaments...ams/index.html

15 od 20 je iz evrope. Sve je jasno.
    Hajduk, 43, 200+-

tablica nije točna. btw . JA ima 10 reprezentacija Europa 50 i nešto

Ili po trofejima, 3 od 5 su iz južne Amerike. Sve moreš okrenuti i gledati iz svog kuta.

Sve do Južne Afrike Evropljani nisu osvojili ni jedno prvenstvo koje se igralo van Evrope. I onda tamo Španjo..pardon, Španija osvojila. Sledeći šampion može da bude Švajcarska

I sad do južne Amerike mislim da nijednom nije europska ekipa osvojila prvenstvo u južnoj Americi. Brazil je osvajal u južnoj i sjevernoj Americi, Europi i Aziji. Kvaliteta je svuda u modi.

Koliko HNS drži do hrvatstva i pijeteta..govori to da Osijek -Cibalija igraju na dan obilježavanja pada Vukovara pa su vinkovčački Ultrasi pozvali na bojkot utakmice.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : Jučer at 10:10
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Ajde da vam malo ''isperem gorčinu''!

https://www.vecernji.hr/sport/procur...sovima-1208347

Procurile fotografije: Hrvatska na SP-u u Rusiji u crnim dresovima!?

Crnog cu kupiti - obvezno!

Dalicevi crnci.

Jucer je Brekalo srusil Borrusiju Dortmund, mali igra krilo i ima 19 godina. Veliki talent i treba ga probati za prvu vrstu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove