+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 174 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/3477

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

TheBronxBomber
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Petrića i treba prekrižiti, uvijek mi se i činilo da igra preko nek stvari za repku..
    Moze biti, ali covik zna tuc loptu. Sto Hrvatskoj inace triba. A di mogu Mandzukici i Kalinici biti pozvani prije jednog Petrica?

petrić je lepršav igrač i meni se njegov nogomet sviđa. ne bi se složio za mandžukića koji je očito postao svjestan svojih nedostataka koje pokušava nadoknaditi trkom po terenu kao olić, ali kalinić mi je obična sikira.

petrić je profinjen igrač kao i niko kranjčar.

Mandžukić dobro igra u repki. za razliku od Petrića koji ima isti sindrom ko i Klasnić. U klubu odličan u repki ništa.

TheBronxBomber
    Gost
    Mandžukić dobro igra u repki. za razliku od Petrića koji ima isti sindrom ko i Klasnić. U klubu odličan u repki ništa.

Mandzukic se trudi, i to je dobro. Skidam kapu. No, radi se o razlici u kvaliteti. Mandzukici i Kalinici niti u istu recenicu ne idu s Petricem.

Naravno da postujem misljenje kako onog koji se trudi uvijek triba staviti prije onih koji se ne trude.

Ipak, Petric je doktor nogometa za spomenutu dvojicu.

I Petric i Klasnic su obojica zabili kljucne golove za reprezentaciju. I Mandzukic je zabio. Protiv Gruzije u Splitu. I protiv Engleske u porazu na Maksimira 2008. S tim da su Petricevi i Klasnicevi golovi bili malo vece tezine.

ja osim onog gola Petrića Engleskoj na Wembley-u ne pamtim ijedan drugi potez Petrića . Može on bit najbolji na svijetu, može bit Pele u klubu ali ako za repku ne daje..nema šta tu tražit.

imam dojam da za repku igra preko neke stvari..ko i Klasnić..sad je li to zato što im se j.. ili zato jer se nisu uklopili..to ne znam..ali da u repki nisu dali 20% što su u klubovima..to bome nisu..

TheBronxBomber
    Gost
    Mislim da se nisu uklopili kako triba. Ali Bilic mi je nejasan s tim (ne)pozivanjima. Ponasanje prema Pranjicu je isto stetno.

ja osim onog gola Petrića Engleskoj na Wembley-u ne pamtim ijedan drugi potez Petrića . Može on bit najbolji na svijetu, može bit Pele u klubu ali ako za repku ne daje..nema šta tu tražit.

imam dojam da za repku igra preko neke stvari..ko i Klasnić..sad je li to zato što im se j.. ili zato jer se nisu uklopili..to ne znam..ali da u repki nisu dali 20% što su u klubovima..to bome nisu..

Potpis, premalo daje i mislim da za napad moramo imat nekog ubitačnog killera koji će u svakom ciklusu ugurat 10tak golova. Ako netko to nije u stanju, onda nema ni šta tražit u napadu, ne igra se za reprezentaciju zbog ljepote, već zbog rezultata. Ako rezultati nisu na nivou, i nešto ne štima, onda to treba mjenjat, bez obzira o čemu i kome je riječ. Inače, većina igrača više nema dobar pristup prema reprezentaciji, zato i jesmo kiksali u prošlom ciklusu, jedino Modrić stvarno grize i daje sebe, i Eduardo ovi ostali jako upitno. Al šta je tu je, ako ih Bilić ne stavi u red, uskoro će doć netko tko hoće, i tko će tražit 1oo postotni angažman svih na terenu.

Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku
    Mislim da se nisu uklopili kako triba. Ali Bilic mi je nejasan s tim (ne)pozivanjima. Ponasanje prema Pranjicu je isto stetno.
    Iskreno meni Pranjić nije kapacitet za udarnu 11, klupa da al u udarnih 11 nema šta tražit, vidjelo se protiv Engleske da na onoj obrambenoj poziciji nema šta tražit, propuh teški.

TheBronxBomber
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    Iskreno meni Pranjić nije kapacitet za udarnu 11, klupa da al u udarnih 11 nema šta tražit, vidjelo se protiv Engleske da na onoj obrambenoj poziciji nema šta tražit, propuh teški.
    Istina. Ali sto mu trener ne nadje prikladno misto u sastavu?

šta mislite o ibanhezu? meni se učinio kao jako dobar bek...

Solidan je Ibanhez, al ne želim ga u reprezentaciji, ne samo njega nego bilo kakvog stranca, dosta je bilo Eduardo i to je to, neka on bude iznimka a ne pravilo.

Inače što se tiče grka, mislim da je krajnje vrijeme da se nešto promjeni u pristupu igrača, a i vrijeme je da trener ode....Mislim da Bilić mora preuzet odgovornost na sebe, bez obzira što ga očito neki igrači ne šmirglaju previše, al to je njegov poso ko trenera da natjera cijelu ekipu da ga sluša ko Boga, i da se bez pogovora ono što on zamisli i realizira na terenu, očito je da već neko vrijeme nije tako, i mislim da bi bilo pošteno od njega da sam da ostavku nakon utakmice protiv Latvije. Tako da u dodatne kvalifikacije, odemo s novim trenerom, po mogućnosti nekim pravim stranim stručnjakom, iako sumnjam da će do toga doć kad vidimo tko nam je na čelu saveza, njima ne odgovara da dođe netko svojeglav i samostalan na kormilo reprezentacije, već netko podložan, netko tko će uvažavat njihovo mišljenje, i njemu podilazit. Bilo kako bilo, nadam se promjenama, i to čim dubljim nakon ovog ciklusa, jer ova grčka je presmiješna i žalosno je da nam takvi propaliteti uguraju dva gola iz ničega, a u zagrebu smo ih realno trebali pojest za doručak. Al ne, moramo mi zakomplicirat sve, tipično za nas.

zamisli ti..oni Kranjčara guraju za trenera..a Bilić je smjenio koga nakon debakla u Njemačkoj..pa Kranjčara.

očekuje se da Bilić opet smjeni Kranjčara kao pravo rješenje.

ček jel ovo skrivena kamera..

Ja bi ukinula te komedije oko nogometa. Trenerima ko i igracima treba dati placu od najvise 3 000 €, od nje nek zive kao i svi ostali ljudi na ovom svjetu, s tim da im opremu i putne troskove vezane za posao treba placati klub.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    zamisli ti..oni Kranjčara guraju za trenera..a Bilić je smjenio koga nakon debakla u Njemačkoj..pa Kranjčara.

očekuje se da Bilić opet smjeni Kranjčara kao pravo rješenje.

ček jel ovo skrivena kamera..
    ma rajka magića za izbornika. ili vjerana simunića.
    ex. m. BBB ZG 40, 50+ Allah , suria, Bashaar w bas

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    ma rajka magića za izbornika. ili vjerana simunića.
    Davora Mladinu!

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ma dražen besek rješava sve
    ex. m. BBB ZG 40, 50+ Allah , suria, Bashaar w bas

ivicu osima

garantirano bi bili prvaci...

Ma ko??? Samo Ćiru kralja niko to nikada neće voditi kao ono "spadalo" ali meni simpatično spadalo.Meni osobno.Prema njemu niko nije ravnodušan.Il je peder ili kralj.Ćiro i niko više-doživotni selektor.I ne pokušavajte mi replicirati neću se više javljati na ovoj temi

Ćiro legendo

Ćiro je obični cirkusant..

Ćiro je obični cirkusant..

Ma ok ali zar to nije sada ispao Bilić.Sve osim nogometa .I snimanje pjesama svirke.A rezultati.Daj Inkvi zar nisu katastrofa .Ako ćemo cirkus pa onda neka je pravi cirkus.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove