+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 171 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 102 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/3418

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    jebo ti ja sve kad ne možeš đuze razvalit odmah u prvom poluvremenu s dva razlike
    ex. m. BBB ZG 40, 50+ Allah , suria, Bashaar w bas

"Nismo zaslužili da nam u 18. minuti utakmice počnu zviždati i skandirati svakakve pogrde. Ja sam sve to prošao, od zviždanja pa do puno gorih stvari i mene to ne dira toliko, ali ostalim igračima nije lako. Nekako mi se čini da ima onih koji jedva čekaju da se Hrvatska ne plasira na Euro pa zato ovu pobjedu posvećujem njima i poručujem im da ćemo ići na Europsko prvenstvo, željeli oni to ili ne"
    IZjava nike kranjčara

Niko je sinoć odigrao najbolje odkad ga ja gledam a o njemu nemam visoko mišljenje. je da je promašio šansu i par puta sjebao akciju ali imao je par driblinga i pare dobrih lopti, to je za njega previše.

A zvižduke su zaslužili, odavno ne igraju ništa. Šta bi oni htjeli

Nepotrebno se stvara negativna atmosfera, na žalost sve mi se više čini da ljudi ne dolaze na tribine uživat, već širit vlastitu frustraciju iz svog privatnog života. I s time se ama baš ništa ne postiže, već se samo dodatno pogoršava nešto što bi trebalo svima pružat razbibrigu i zadovoljstvo. Razumjem Bilića, i mislim da su napadi na njega i dečke neopravdani!

Perverzni članak, koji govori upravo o tom problemu koji je kod nas u zadnje vrijeme, sve više i više prisutan.

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    Nepotrebno se stvara negativna atmosfera, na žalost sve mi se više čini da ljudi ne dolaze na tribine uživat, već širit vlastitu frustraciju iz svog privatnog života. I s time se ama baš ništa ne postiže, već se samo dodatno pogoršava nešto što bi trebalo svima pružat razbibrigu i zadovoljstvo. Razumjem Bilića, i mislim da su napadi na njega i dečke neopravdani!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Perverzni članak, koji govori upravo o tom problemu koji je kod nas u zadnje vrijeme, sve više i više prisutan.
    samo bih dodao, da bi bilić imao puno više kredita kod određenih medija i da bi se odjednom javili stručnjaci koji bi isticali njegovo nogometno znanje, da umjesto thomspona igračima pušta partizanske pjesme i da hodočasti u svibnju na rođendan jednonoge svinje.

ljevičarska medijska bagra je tako razapinjala i kostelića i červara a oni su donijeli medalja i naslova koliko će malo tko.
    jasno, da su i oni hodočastili bravarskom krmetu bili bi dizani u nebesa pa sve da su postolja gledali iz daljine veće nego što se iz irkutska može vidjeti new york

sve to stoji ali činjenica je da u repki neke stvari ne štimaju a ja mislim da je Bilić dosta kriv što se nismo plasirali na zadnje svjetsko..a i što se mučimo u ovoj bogomdanoj grupi..

u zadnje vrijeme ajde nekako ali u jednom periodu je iskakao iz paštete i bio prva tema Red Carpeta

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    u bilićeve nogometne sposobnosti neću ulaziti jer ja i nisam nešto relevantan za nogometna znanja.
    samo sam htio skrenuti pažnju na čudne kriterije po kojima se vode određeni "znalci" kad govore o nečijoj stručnosti, barem što se tiče lijevih medija.
    a da je repka upala u prosječnost, to je istina. on je na čelu pa stoga i snosi veliki dio odgovornosti

Pustimo sad razloge zbog kojih ga kritiziraju Zvonko Alač i slični. Meni se čini da je Bilić imao više kredita od svih njegovih prethodnika. Nelogično mi je da su svi oni morali otići, iako su ispunili zadatak i kvalificirali se na veliko natjecanje, a on to nije uspio pa je ostao. Uz to, mislim da se nikome od njih ne bi dogodila ona sramota s Engleskom (osim Bariću, možda), bez obzira što bi vjerojatno izgubili. Pa onda njegove izjave, držanje, odnos s igračima, taktika - ništa mi ne odaje dojam vrhunskog trenera, iako ponekad zna pogoditi. Isto tako, slažem se s onima koji tvrde da igračima nije toliko stalo do reprezentacije jer je nemoguće drugačije objasniti činjenicu da su konstantno bolji u svojim klubovima nego u reprezentaciji. Ipak, Hrvatska će uvijek imati moju podršku, pa tako i sada, ne mogu razumijeti one koji navijaju protiv i također mislim da su u pitanju osobne frustracije.

Ja Biliću zamjeram to, što je očito da kad dođe ključna tekma, da nekako ko da se ukaka ko da je nesiguran u ono što radi. To se moglo vidjet protiv Engleske, kad smo stvarno razbijeni na proste faktore, i to defitivno i je njegova najveća krivica, al ne toliko gore u londonu koliko u zagrebu, u zagrebu je baš došlo do izražaja da je zakazao taktički, iako nema sumnje da ga je i gore Capello išamaro ko malog majmuna, što se tiče taktike, on nije vrhunski trenere to je jasno, al je ok po meni za hrvatske prilike solidan. Naravno sad svi pljuju po njemu, al ja sam siguran da ni puno bolji treneri od njega, ne bi mogli od ove reprezentacije napravit nešto bolje. Iako je očito da u posljednje vrijeme igramo slabije, al ne bih ja baš reko da je to krivnja Bilića, koliko ovih naših zvijezdica na terenu koje svako malo njemu i navijačima zabiju nož u leđa. Kažem, nekad treba i zviždat i vrijeđat, al po meni u 20 minuti ić skandidirat igrajte pederi pri rezultatu nula nula nema ama baš nikakvog smisla, a i onaj gol izraelci su zabili više sretno nego spretno, tako da ja nisam zviždao jer nisam vidio razloga za takvo nešto.

U svakom slučaju, jasno je da nakon ovog ciklusa, treba se zahvalit Biliću na svemu što je do sad napravio, a i siguran sam da će za njega i njegovu karijeru bit puno bolje da si nađe angažman u nekom klubu. U svakom slučaju, dok god HRV pobjeđuje, ne prihvaćam kritike, ni na čiji račun. Ne igramo ko Barcelona, al boga mi bodovi se bilježe iz tekme u tekmu i nema potrebe onda srat po Biliću i igračima. Skupina možda nije nešto jako teška, al danas stvarno nema lakih protivnika, jedna latvija uzme dva važna boda grčkoj, mislim da to sve govori. Trebamo bit više realni, a ne se postavljat ko da smo mi španjolska pa da možemo svakog deklasirat. Na kraju krajeva, Bilić je jedan izrale osrednju ekipu pobjedio četri puta, dakle nije baš da je totalni baksuz kako neki tvrde. Vidjet ćemo sad u grčkoj, jedno je sigurno neka pobjedi dolje svim kritičarima će začepit usta, i ja navijam upravo za takav scenarij, jer mi je pun kurac seronja koji samo čekaju priliku da seru po nekome.

TheBronxBomber
    Gost
    Bilic nakon odlaska bros. Kovac nije isti covjek. Goroj situaciji je sam pridonio kada je jednog Srnu imenovao kapetanom umjesto da je ta cast pripala Joe Simunicu. Ubr., svaka cast gentleman-u i Hrvatu - Niki Kranjcaru - koji je tako lijepo rekao za Joe (suzne oci tijekom himne) i stao ga braniti.

U kvalifikacijama za Euro 2008 je Hrvatska bila neporazena zbog dobre igre prvenstveno starog Eduarda (on nas je i ovaj put spasio) i Modrica. Braca Kovac su braca Kovac - i tu se sve znade. Dodaj ludjacki trud nogometnog retarda, Ivice Olica, i imao si jednu zanimljivu ekipu. Gledati ih je bila prava poslastica, jer su igrali srcem i bili su zabavni.

Svjetsko prvenstveno je Bilic izgubio jer jednostavno nije htio razbit Ukrajince (pogotovo u gostima) koji su pitali da im se supcina razvali.

Masakri od Engleza (koji su kurac od ekipe) je nesto neoprostivo, i da je Bilic imao obraza - otisao bi. Ako ne znas postaviti ekipu... onda se povlaci u svoj 16erac i barem ne daj da te osramote omjerom od 9:2.

Bilic nema sto zamjeriti "hrvatskim" medijima. Oni su od njega napravili kult licnost (nezasluzeno, jasno) i to se poklopilo s fantasticnom igrom koja je prethodila tragediju protiv Turske. Sad ga razapinju. Opet nezasluzeno. Jer takvi ionako nemaju kredibiliteta.

U mojim ocima ce Bilic uvijek imati olakotnu okolnost - znam da je bolji Hrvat (domoljub) od onih koji bi ga mogli naslijediti.

Citiraj Prvotno napisano od TheBronxBomber Vidi poruku
    U mojim ocima ce Bilic uvijek imati olakotnu okolnost - znam da je bolji Hrvat (domoljub) od onih koji bi ga mogli naslijediti.
    A tko su ti "lošiji Hrvati" koji bi ga mogli naslijediti? Prosinečki, Osim? Mislim da među našim trenerima nema nekih antihrvata, a većina se, na sreću, i ne eksponira politički.

Cico Kranjčar bi opet mogo upast u reprezentaciju, zašto to mislim? Zato što je dobar s Mamićem, a znamo tko zapravo vodi ne samo dinamo već i HNS, prema tome lako moguće da nakon ovog ciklusa opet gledamo Cicu na klupi. Nije on loš trener, al boga mi nije ni dobar, ja sam definitivno da konačno uzmemo nekog provjerenog stranca, normalno uvijek je bolje kad neki hrvat vodi našu reprezentaciju, al jednostavno ne vidim tko bi mogo nasljedit Biliča a da valja? U trenereskom smislu naravno, zato bolje uzet nekog stranca, ja sam za Hidinka, mislim da je on odličan trener i da bi od naših igrača napravio pravu ekipu, i stroj za postizanje golova. Svaku reprezentaciju koju je on preuzeo, je zadesio začuđujući val dobrih rezultata! Al vidjet ćemo, ima još do toga, u svakom slučaju očito je da je Biliću odzvonilo na klupi naše reprezentacije. Em što ga većina navijača ne voli, em što mu istječe ugovor. U svakom slučaju ja sam bio i onda za njega, i sada sam, al smatram da nakon EP treba otić, čisto zato jer smatram da reprezentaciju svake 4 godine treba osvježenje po pitanju trenera, jer na žalost teško je očekivat autoritet jednog Fergusona da će opstat u HR, kako kod igrača tako i kod medija kao što Fergusonu polazi za rukom u Manchesteru. A taj kult tj respekt kako medija tako i igrača te navijača prema treneru, je po meni presudan da se dođe do dobrih rezultata.

Bilic nakon odlaska bros. Kovac nije isti covjek. Goroj situaciji je sam pridonio kada je jednog Srnu imenovao kapetanom umjesto da je ta cast pripala Joe Simunicu. Ubr., svaka cast gentleman-u i Hrvatu - Niki Kranjcaru - koji je tako lijepo rekao za Joe (suzne oci tijekom himne) i stao ga braniti.

U kvalifikacijama za Euro 2008 je Hrvatska bila neporazena zbog dobre igre prvenstveno starog Eduarda (on nas je i ovaj put spasio) i Modrica. Braca Kovac su braca Kovac - i tu se sve znade. Dodaj ludjacki trud nogometnog retarda, Ivice Olica, i imao si jednu zanimljivu ekipu. Gledati ih je bila prava poslastica, jer su igrali srcem i bili su zabavni.

Svjetsko prvenstveno je Bilic izgubio jer jednostavno nije htio razbit Ukrajince (pogotovo u gostima) koji su pitali da im se supcina razvali.

Masakri od Engleza (koji su kurac od ekipe) je nesto neoprostivo, i da je Bilic imao obraza - otisao bi. Ako ne znas postaviti ekipu... onda se povlaci u svoj 16erac i barem ne daj da te osramote omjerom od 9:2.

Bilic nema sto zamjeriti "hrvatskim" medijima. Oni su od njega napravili kult licnost (nezasluzeno, jasno) i to se poklopilo s fantasticnom igrom koja je prethodila tragediju protiv Turske. Sad ga razapinju. Opet nezasluzeno. Jer takvi ionako nemaju kredibiliteta.

Sve dobro rečeno, samo što bi i ja nekad Šimuniću vrpcu a sad mu ne bi dao ni dres.

Tko nema svoje riječi taj za mene nema kredibilitet.

Bilić je nikakav trener i mediji su ga pumpali jer su u njemu vidili urbanog rokera koji svira gitaru i mislili su da naginje lijevo.

onda kad je rekao da pušta Thompsona igračima tada im je postao crvena krpa.

Zna se da u njima to izaziva ekstatično ludilo koje se manifestira na razne načine.

Hahaha..kad je Ljuti spoemnuo sjećam se Bilićevih izjava kad su ga Englezi osramotili, da je rekao..ha čujte..i vrtio glavom..pobijedili su nas budući prvacvi svijeta...dobro gradio si je alibi..ali svi novinari su to pisali..oni jesu u ta dva susreta izgledali ko treća dimenztija u odnosu na Hrvatsku..sjećam se rasprave na forumu hr..većina je tada govrila ovo su budući prvaci svijeta..pa kad sam ja rekao da neće proć četvrtfinale i da to što su razguzili jednu traljavu Hrvatsku ništa ne znači i da je to luzerska ekipa koja se muči s jednom Slovenijom..

I tako i bi.

Židak je pisao da su to budući prvaci svijeta..a on najviše zna.

moš mislit kakvi su ostali..

Citiraj Prvotno napisano od Vepar Vidi poruku
    A tko su ti "lošiji Hrvati" koji bi ga mogli naslijediti? Prosinečki, Osim? Mislim da među našim trenerima nema nekih antihrvata, a većina se, na sreću, i ne eksponira politički.

Pa dobro neki su gurali onu jugoslavenčinu Osima a zamisli da ti troprstaš Prosinečki vodi repku.

Bilic nakon odlaska bros. Kovac nije isti covjek.
    Ma isti je on čovjek, i prije je bio antitalent, ali više nema nikokoga da ga pokriva, zamijenjuje, ispravlja njegove greške.

Cico Kranjčar bi opet mogo upast u reprezentaciju, zašto to mislim? Zato što je dobar s Mamićem, a znamo tko zapravo vodi ne samo dinamo već i HNS, prema tome lako moguće da nakon ovog ciklusa opet gledamo Cicu na klupi. Nije on loš trener, al boga mi nije ni dobar, ja sam definitivno da konačno uzmemo nekog provjerenog stranca, normalno uvijek je bolje kad neki hrvat vodi našu reprezentaciju, al jednostavno ne vidim tko bi mogo nasljedit Biliča a da valja? U trenereskom smislu naravno, zato bolje uzet nekog stranca, ja sam za Hidinka, mislim da je on odličan trener i da bi od naših igrača napravio pravu ekipu, i stroj za postizanje golova. Svaku reprezentaciju koju je on preuzeo, je zadesio začuđujući val dobrih rezultata! Al vidjet ćemo, ima još do toga, u svakom slučaju očito je da je Biliću odzvonilo na klupi naše reprezentacije. Em što ga većina navijača ne voli, em što mu istječe ugovor. U svakom slučaju ja sam bio i onda za njega, i sada sam, al smatram da nakon EP treba otić, čisto zato jer smatram da reprezentaciju svake 4 godine treba osvježenje po pitanju trenera, jer na žalost teško je očekivat autoritet jednog Fergusona da će opstat u HR, kako kod igrača tako i kod medija kao što Fergusonu polazi za rukom u Manchesteru. A taj kult tj respekt kako medija tako i igrača te navijača prema treneru, je po meni presudan da se dođe do dobrih rezultata.
    Pa, po mom mišljenju je Cico trenutno možda naš najbolji trener i ne bih imao ništa protiv da se vrati. Stranac ima svoje mane jer ne pozna tako dobro igrače, jezični problemi, period prilagodbe itd. A teško da će doći dobar, prije neki isluženi koji živi na staroj slavi. Hiddink je nesumnjivo vrlo dobar trener, iako to neki, mislim, preuveličavaju, imao je on i puno sreće; s Korejom su mu pomogli suci, 2008. ne bi ni išli na EP da nije bilo nas, na zadnje SP se nije uspio ni kvalificirati. I ja mislim da je osvježenje potrebno, i to ne samo na mjestu trenera, nego i u igračkom kadru.

Citiraj Prvotno napisano od Vepar Vidi poruku
    Pa, po mom mišljenju je Cico trenutno možda naš najbolji trener i ne bih imao ništa protiv da se vrati. Stranac ima svoje mane jer ne pozna tako dobro igrače, jezični problemi, period prilagodbe itd. A teško da će doći dobar, prije neki isluženi koji živi na staroj slavi. Hiddink je nesumnjivo vrlo dobar trener, iako to neki, mislim, preuveličavaju, imao je on i puno sreće; s Korejom su mu pomogli suci, 2008. ne bi ni išli na EP da nije bilo nas, na zadnje SP se nije uspio ni kvalificirati. I ja mislim da je osvježenje potrebno, i to ne samo na mjestu trenera, nego i u igračkom kadru.

ma koji Cico, dovoljno se sjetiti blamaže na svjetskom u Njemačkoj.

samo stranac i samo stranac, ništa ovi domaći pozeri.

TheBronxBomber
    Gost
    Cuo sam da Petric dobro igra u HSV-u, a ovaj ga je prekrizio.... je li to istina?

Petrića i treba prekrižiti, uvijek mi se i činilo da igra preko nek stvari za repku..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove