+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 171 PrviPrvi ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 201/3415

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

Ljudi koji su doveli do ovakvog stanja hrvatski nogomet i ligu podjelili su uloge između sebe.
    Izbornik Štimac, shvatio je da ruka ruku mije, iako mislim da su sve njihove prepirke prije bile predstave za ovce(Mamić i Štimac).
    Čuj Damir Vrbanović je zamjenik Šukeru, a zna se kako je Šuker postavljen na čelo.
    Gdje se to dokazao Štimac da bi mogao voditi repku, a ne za početak, Donji Mračaj ili Neretvu iz Metkovića.
    Cijeli je smisao bio da se fotelje između njih podjele prije novog zakona o športu, prešutno će im očito i glavonje gore ići na ruku, očito.
    Čuj idemo sa Štimcem na Srbiju u kvalama, pa za te dvije utakmice treba nam samo Vladimir Gruden.
    Od cijele te priče i slagalice u hrvatskom sportu ne postoji ništa bolesnije.

A gle..ima iste reference čak možda i bolje nego ih je imao Slaven Bilić..

Da je tamo sve ruka ruku mije..to se slažem..ekipa se poziciniorala i ne da mrdat..ona sirovina Mamić ih očito sve ima u šaci.

I Štimac je pognuo šiju pred njim..iako to nikad ne bih rekao..i nisam mislio da su glumili.

ovo je Štimčev poraz..ovaj mu je bacio izborničku funkciju ko psu kost..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

A po čemu ima bolje reference od Bilića?
    Bilić je vodio mladu repku prije seniorske i razbucao ona Kranjčarova "predmnijevam" filozofiranja, dao mlađoj generaciji šansu, tako da je danas kostur repke poznat.
    Ne bih o Štimcu dalje, jednostavno o njemu kao treneru se nema kaj reć, prazan papir.

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    A po čemu ima bolje reference od Bilića?
    Bilić je vodio mladu repku prije seniorske i razbucao ona Kranjčarova "predmnijevam" filozofiranja, dao mlađoj generaciji šansu, tako da je danas kostur repke poznat.
    Ne bih o Štimcu dalje, jednostavno o njemu kao treneru se nema kaj reć, prazan papir.
    Ja sam pitao po čemu je Bilić imao bolje reference od Štimca.

nije ih imao. Vodio je Hajduka tri kola i mladu repku ..što znači ništa.

ništa on nije razbuco..on je igro ko i Kranjčar..

smjena genercaija je normalna..pa neće Metuzalemi igrat..

za mene je Bilić teški promašaj..ali svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Štimac gori ne može bit.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ja sam pitao po čemu je Bilić imao bolje reference od Štimca.

nije ih imao. Vodio je Hajduka tri kola i mladu repku ..što znači ništa.

ništa on nije razbuco..on je igro ko i Kranjčar..

smjena genercaija je normalna..pa neće Metuzalemi igrat..

za mene je Bilić teški promašaj..ali svatko ima pravo na svoje mišljenje.

Štimac gori ne može bit.
    Zašto tu smjenu nije već Kranjčar napravio, a trebao je?
    Naravno, svatko ima svoje mišljenje o Biliću, ja mu zamjeram one kvale za SP, uspavali su se, ali s ovim suknom koji je imao, krojio je dobro po meni.
    Mislim, ne bih volio da nas u to što pričam sad uvjerava Štimac, pa da dođem na štih...ali ako su ono reference Bilića, koje su to jednake ili bolje Štimčeve?
    Tko je on uopće u trenerskom smislu?
    Nije bitno što mi je kao osoba antipatičan, nekakav lakmus mi je i njegova uloga sukomentatora na ovom EP, vidjelo se jasno u njegovim komentarima koliko je kompetentan, pogotovo u njegovom "čitanju" igre repki i bezbrojnim ispravljanjima nakon toga.
    Pomozi nam Bože s njim.

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Zašto tu smjenu nije već Kranjčar napravio, a trebao je?
    Naravno, svatko ima svoje mišljenje o Biliću, ja mu zamjeram one kvale za SP, uspavali su se, ali s ovim suknom koji je imao, krojio je dobro po meni.
    Mislim, ne bih volio da nas u to što pričam sad uvjerava Štimac, pa da dođem na štih...ali ako su ono reference Bilića, koje su to jednake ili bolje Štimčeve?
    Tko je on uopće u trenerskom smislu?
    Nije bitno što mi je kao osoba antipatičan, nekakav lakmus mi je i njegova uloga sukomentatora na ovom EP, vidjelo se jasno u njegovim komentarima koliko je kompetentan, pogotovo u njegovom "čitanju" igre repki i bezbrojnim ispravljanjima nakon toga.
    Pomozi nam Bože s njim.
    nisu kompetentni ni jedan ni drugi po tim kriterijima iskustva i vođenja klubova.

Ali nisu ni neki izuzeci po tome.

Štimac je fajter i zato mislim da će biti bolji.

ovaj je bio zakurac ko igrač bio je zakurac ko trener.

Ziheraš.

zajebo je kvale za SP koje je bilo teško zajebat. ispušio je epski dvi utakmice sa raspadnutom Engleskom..tako da smo izgledali ko zalutali u nogomet..sramota..

pa se vadio time da su nas razmontirali budući svjetski prvaci a njih za dlaku Slovenci nisu izbacili iz grupe na SP..

i ove kvalifikacije je odigrao nikako i kukavički.kao što je kvalifikacije za SP uvijek igrao kukavički na nulu..pogotovo sa Ukrajinom..

slučajno mu se potrefila jedna dobra utakmica sa Turskom koja ilo je bila taka loša il je bio trenutak inspiracije..i to ga izvadilo.

uzvrat je opet odigrao kukavički kako on jedino zna..i tako sjebo šešire za EP pa smo upali u treći i ostalo je povijest..

sjebo je obje utakmice sa Ita i Špa igrajući tako da ispadne..bez želje da prođe..gradeći sebi alibi da nas eto nitkoi nije baš nadigrao..a to što nije bilo šanse proći..to nema veze.

o njegovom egu taštini i nepriznavanju grešaka neću..kao i o sramoti da sebi dodjeljuje neke petice.

Rad carpet izbornik je otišao..nadam se boljim vremenima za hr nogomet.

bio je najveća prevara hrvatskog nogometa.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-07-2012 at 14:46

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Ni Bilić ni Štimac nemaju nikakve reference, to je moj problem sa Štimcem, on je novi Bilić, on neće reprezentaciju dignuti na veću razinu od Bilića. Biliću priznajem samo uvođenje maldih igrača, a to nije malo kod nas gdje si mladi talent do 28 godine.

Štimac ne nudi ništa novo, po meni sad je vrijeme da se dovede neki strani stručnjak, plati ga koliko treba, koji će sve o dignuti na višu razinu.

Naravno, ako Štimac ima neke ideje kako to učiniti onda super.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Ja sam bio za stranca uvijek. kad je bio Katanec bio sam za Kataneca. On je od Slovenaca napravio respektabilnu ekipu i igrali su ljepše od nas.

Ali ako bi birao izumeđu Bilića i Štimca uvijek bi izabrao Štimca.

Ovaj mi je uvijek bio ni uzmi ni podaj..pogotovo njegovo filozofiranje oko poraza kad sebe vadi od očitih grešaka i ne priznaje.

uveo je Modrića i da Silvu..pa zato nije trebala neka velika pamet.

Čekajte o čemu pričamo, kakav stranac, stvar je gotova za najmanje četiri godine.
    Nije uveo samo Modrića i Da Silvu, uveo je Ćorluku na bok, ustalio je obranu i vezni red sa tada sigurnim Nikom Kovačom...
    Možemo mi o Biliću svašta, red carpet, gitare, tetovaže, naušnice ali to je prvi izbornik koji ostavlja repku s kosturom, a ne rasulo...
    Štimac nema ništa, ima jezik i background kakav ima, sve su se klike dogovorile pa eto nije niti bitno tko će i kakav će biti izbornik, bitno je da mi podjelimo fotelje i svima pokažemo da nam mogu kolektivno po..., svi.
    Pljuju nam u facu, likovi koji bi se svakoj prosječno uređenoj zemlji vidjeli skupa samo ako bi im to dozvolila uprava kaznionice, na partiji bele u zatvorskom krugu.

Uopće ne kužim što to znači da ostavlja repku s kosturom.

To je mogao reći i Cico kad je odlazio. To je frazetina.

Njima je i Bilić služio..ovima iz zadnje rečenice. što se tu promjenilo. Ništa.

što se mog mišljenja tiče..ja mislim a to sam rekao i prije, da će Štimac biti bolji od Bilića. Veći je fajter od njega i mislim da će to biti dobro.
    Štimac je fajter iz nižeg ranga, sav njegov fajt je pokušaj da uđe u "društvo" , ali mu nikako ne uspjeva jer tu ne pripada ma koliko se trudio. Sve što je započeo je je sjebo, od ugostiteljestva, preko kladionica, HNLa, projekta "Volim nogomet"... Štimac je sposoban biti vođa u drugorazrednima organozacijama poput Derby County, međutim on nije kapacitet , ma koliko se trudio iskočiti, za vrhunske organizacije .
    Tako da me Maimć ovaj put razočarao, popustiti takvom mediokritetu i seljačini to Mamiču nikako ne služi na čast.

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Štimac je fajter iz nižeg ranga, sav njegov fajt je pokušaj da uđe u "društvo" , ali mu nikako ne uspjeva jer tu ne pripada ma koliko se trudio. Sve što je započeo je je sjebo, od ugostiteljestva, preko kladionica, HNLa, projekta "Volim nogomet"... Štimac je sposoban biti vođa u drugorazrednima organozacijama poput Derby County, međutim on nije kapacitet , ma koliko se trudio iskočiti, za vrhunske organizacije .
    Tako da me Maimć ovaj put razočarao, popustiti takvom mediokritetu i seljačini to Mamiču nikako ne služi na čast.
    Štimac je za Mamića gospodin ako gledamo na ophođenje i vokabular, manire i slično.

Mamić je kromanjonac i sramota za ljudski rod.

Ali što se tiče sposobnosti, kod nas je mafijaštvo odlika sposobnosti tako da i nije neki crimen biti kod nas nesposoban. Kod nas mogu biti "sposbni" samo Mamići i slični.

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    zaba kažeš Mamić te razočarao
    Mene Mamić ne može razočarat ni da oće,mene razočarava samo društvo koje takvom neandertalcu dozvoljava da bude tu di je,i da ima to šta ima.A o Štimcu se slažem sa Inkvizitorom,mada ne mislim da će bit bolji od Bilića.Bit će isti.Jedino što mislim je da će u startu donest osjetan polet.Oba su nedokazana,Bilić je napravio šta je napravio zbog karaktera,jer je,jelte,"moralan",u svom oku naravno,pa je shvatio funkciju kao veliku odgovornost,te je shodno svojem karakteru napravio sve što može da se potkuje znanjem,odnosno uložio je vrijeme i cijelog sebe u to.Štimac će napraviti šta će napraviti iz istog razloga,zbog karaktera.Mada totalno suprotnim metodama.
    Ono što ja mislim,je da imamo odličnu reprezentaciju.I da smo je imali uvijek,osim onu godinu dvije tamo oko Eura u Portugalu.Štimac bi,da se razumijemo,mogao postići i puno više rezultatski od Bilića,kao i puno manje,to ovisi o raznim okolnostima,od sreće,ozljeda,svega pomalo.Sudaca.Ono što sam zicer,je da bi Štimac da je bio na ovom Euru napravio bolji posao od Bilića.Serem se u fraze o favoritima,igra 11 ljudi,nema tu velikih i malih,osim kod sudaca tj.UEFE možda.Dok se god budemo postavljali da igramo protiv prvaka,favorita,Iniesta,ili "velikih nogometnih nacija" nećemo daleko.Što se toga tiče,mislim da svi mogu učiti od Ćire.Najbolji smo i amen.Tu će Štimac,siguran sam,biti daleko najbolji uz Ćiru.
    Da me se krivo ne shvati,s ovim nisam mislio reć da je trebalo protiv Španjolske ili bilo koga igrat va banque,ali mora se imat gard.Mi u ovih 20 godina imamo bolji skor sa Njemcima i Talijanima npr.I u 20 godina imamo jednu svjetsku broncu.A Njemci par naslova,par finala.Talijani isto.To je stvar garda.Kakve veze ima što Talijani imaju 50 milijona ljudi,a mi 4?Ili što imaju nogometaša više nego mi stanovnika?11 ih je na terenu,isto kao i nas.I tamo ne igra ni Milan,ni infrastruktura,ni Berlusconi,ni Ferrari.Ni Barilla .Samo jako,nema tu priznavanja nikome ništa.A sa Bilićem to nismo imali.Kad je dobio na Wembleyu,onda je bio visoko u pm.Pa kenjo Englezima kako nije krivo ni ovo ni ono,nego smo mi jednostavno bolji.Tako treba razmišljat i učit igrače.Bolji si,i amen.Ako izgubiš-neuspjeh.Nebitno je li to Andora,Ukrajina,ili Španjolska.Ako dobiješ-uspjeh.Ako ne prođeš skupinu-neuspjeh.Jer ne igra se na dojam,i na ljepotu,nego na prolaz.I ništa veći neuspjeh nije ne proć u skupini sa Grčkom,Andorom,i Češkom nego u skupini sa Španjolskom,Argentinom i Njemačkom.Neuspjeh je POTPUNO isti.KAO I USPJEH.
    Kada tako počnemo razmišljat,straha nema.
    Ali kako ja imam dojam,sve smo bliži mentalitetu naših susjeda,i slavimo poraze.Odnosno tražimo opravdanja za poraze,što je nužno,ali u totalno drugom kontekstu.Ovako,tražeći razlog u tome što je protivnik bio taj i taj,to je žalosno.
    Sve u svemu,mislim da reprezentacija ide dalje u potpuno istom tonu,uvijek ćemo biti dobri,pri vrhu,ali nikad onoliko dobri koliko možemo biti.A promjena izbornika je dobra stvar,imamo zajebanu skupinu,a samo iz razloga što su Srbi s nama,mislim da je izbor Igora Štimca dobra potez.
    A sada,ajmo svi skupa:
    Markoviću,Markoviću po-po-po
    Markoviću,Markoviću po-po-pokislo ti perje!
    Davor Šuker,Davor Šuker bo-bo-bo,
    Davor Šuker,Davor Šuker bo-bo-bolji biti neće!
    Posljednje uređivanje od Bukowski : 08-07-2012 at 11:44
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Potpisujen sve ovo šta je Bukowski napisa.Točno u glavu sve pogođeno.
    P.S
    Štimcu želin svu sriču i želin mu uspjeh u vođenju reprezentacije jer to znači da čemo izbacit Srbiju i da čemo se plasirat na SP u Brazilu.
    Možda i zadnje SP di če se balun osjetit i na terenu i na tribini.Svin srcen želin da se plasiramo i iz razloga šta če se ić u Brazil vidit to navijačko ludilo južno amerike.
    Torcida old school. 53 g, 200-300

Štimac je za Mamića gospodin ako gledamo na ophođenje i vokabular, manire i slično.

Mamić je kromanjonac i sramota za ljudski rod.

Ali što se tiče sposobnosti, kod nas je mafijaštvo odlika sposobnosti tako da i nije neki crimen biti kod nas nesposoban. Kod nas mogu biti "sposbni" samo Mamići i slični.
    Dobro, ti si deklarirani hajdukovac, pa tebe ne možemo uzet za realnog u ovom slučaju. Pazi Štico i Bokšić, dvije hajdukove legende preuzimaju vođenje reprezentacije, i sad da ti budeš protiv njih ma nema šanse rođo.

A sad malo ozbiljno, drago mi je da se Bokšića angažiralo, i koliko god nekome smetao Štico, ipak je on bio igrač naše reprezentacije i koliko god bio mutan tip, na ovoj poziciji trenera reprezentacije mi ne smeta ni približno koliko bi mi smeto npr na mjestu predsjednika HNS-a ili one Udruge prvoligaša što je već obnašao. Tako da, treba mu dat priliku kao i svim ostalim našim vatrenima iz 1998 kad je vođenje reprezentacije u pitanju, ipak su igrali za nju, znaju koliko je to važan posao, znaju koliko su velika očekivanja javnosti u svezi plasiranja na veliko natjecanje, znaju mentalitet naših igrača što je jako važno. Jer da dođe neki stranac, nema teorije da bi nas odmah mogo u red stavit, ovako ipak kad vodi netko iz domaćih redova ne treba se bojat nekakvih nenormalnih situacija i kršenja pravila ponašanja unutar reprezentacije. A to je jako važno, ma što neki mislili o tome.

Na kraju krajeva, Štimac je posto izbornik zbog Mamića, Mamić si time kupuje dvije godine mira. Praktički ga nitko neće dirat, Šuker je predsjednik, ovaj je izbornik, Jovanović je zadovoljan raspletom situacije i bez obzira što se decidirano u novom zakonu o športu tvrdi da menadžeri niti njihovi rođaci i obitelj ne smiju radit u klubovima, Mamića vjerojatno ta odredba neće ni okrznut kao što ga nije okrznula ni sve ove godine. On je uvijek našao načina, čitaj parama i eurima podmitit koga treba i na taj način sebi kupit mir. Siguran sam da je kapnuo pare, pandurima sucima ovima iz politike da ne govorim, javnost nema pojma koje se tu pare vrte, da ne govorim da je odlazak Markovića u "prijevremenu mirovinu" opet trebalo platit 1,2 miliona eura. Lud je onaj koji misli, da je Marković sad odjednom doživio prosvijetljenje, i kao odlučio se umirovit jer mu je glas s neba reko da će
    živjet još par mjeseci. Marković je lik, koji bi obnašao dužnost koju je obnašao do smrti, da mu nije Mamića i njegovih eura. Svi su oni jedna velika i složna, nogometna mafija i savršeno funkcioniraju u banana državi kakva smo mi. Al kad gledamo UEFU i FIFU, i koliki oni akcenat stavljaju na pare, jel nas treba čudit što se kod nas događa ovo što se događa? Ja mislim da ne, sve je to jedna organizirana sprdačina na račun ljudi koji prate ovu prelijepu igru zvanu nogomet. I ne treba se nadat nekakvim radikalnim promjenama u budućnosti, jer svijet se odavno okreće samo oko para, i parama se stvarno može srušit sve zidove i barijere.

Sve si dobro napisao. Uefa i FIFA su još veće mafijaške organizacijske nego HNS zato su i Marković i Mamić toliko dugo plivali. Skužili su način, lobiraj, podplati, vrti lovu, prodaj, vrti lovu, lobiraj, podplati..i to je sva priča.

Čuj i Bilić je Hajdukovac, nema rto veze..to ako se tiče repke za mene nema nikavog utjecaja..

samo bi gore odgovorio Bukowskom..kakav Ćiro..Ćiro je nula od trenera..on je neki galamdžija i motivator..ko zna šta je taj sve isprodava dok je vodio repku..

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku

Na kraju krajeva, Štimac je posto izbornik zbog Mamića, Mamić si time kupuje dvije godine mira. Praktički ga nitko neće dirat, Šuker je predsjednik, ovaj je izbornik, Jovanović je zadovoljan raspletom situacije i bez obzira što se decidirano u novom zakonu o športu tvrdi da menadžeri niti njihovi rođaci i obitelj ne smiju radit u klubovima, Mamića vjerojatno ta odredba neće ni okrznut kao što ga nije okrznula ni sve ove godine. On je uvijek našao načina, čitaj parama i eurima podmitit koga treba i na taj način sebi kupit mir. Siguran sam da je kapnuo pare, pandurima sucima ovima iz politike da ne govorim, javnost nema pojma koje se tu pare vrte, da ne govorim da je odlazak Markovića u "prijevremenu mirovinu" opet trebalo platit 1,2 miliona eura. Lud je onaj koji misli, da je Marković sad odjednom doživio prosvijetljenje, i kao odlučio se umirovit jer mu je glas s neba reko da će
    živjet još par mjeseci. Marković je lik, koji bi obnašao dužnost koju je obnašao do smrti, da mu nije Mamića i njegovih eura. Svi su oni jedna velika i složna, nogometna mafija i savršeno funkcioniraju u banana državi kakva smo mi. Al kad gledamo UEFU i FIFU, i koliki oni akcenat stavljaju na pare, jel nas treba čudit što se kod nas događa ovo što se događa? Ja mislim da ne, sve je to jedna organizirana sprdačina na račun ljudi koji prate ovu prelijepu igru zvanu nogomet. I ne treba se nadat nekakvim radikalnim promjenama u budućnosti, jer svijet se odavno okreće samo oko para, i parama se stvarno može srušit sve zidove i barijere.
    Nešto slično i ja razmišljam. Ne treba očekivati nikakve promjene jer je očito da ista klapa vodi Savez samo na malo drugačiji način. Jednom sam gledala Šukera u Otvorenom i bilo mi je dovoljno deset minuta da zaključim kako je on nečiji čovjek. Ne namjeravm poricati njegove zasluge na nogometnom terenu i u promociji RH ali on jednostavno nije sposoban voditi ni manji klub,a kamoli cjelokupan Savez. Stekla sam dojam da nema kapaciteta za takvo nešto kako u stručnom tako i u intelektualnom smislu. Ne ide mu na čast ni doza egoizma koju je pokazao prozivajući sebe brandom. Što nije netočno ali brand u jednoj djelatnosti ne znači sposobnost u drugoj.

Nadalje, odabir Štimca kao izbornika samo ukazuje o kakvim promjenama se radi. Još donedavno se Štimac sprdao sa Šukerom i cinično mu spočitavao kako je nesposoban, a danas ga prihvaća za šefa. Ovo postavljanje Štimca samo pokazuje kako su određene egositične face smještene na određena mjesta kako bi nastao mir u hrvatskom nogometu i da bar na neko vrijeme nestanu afere. Iza svega je vjerojatno Mamić, a ne bi me čudilo i Marković s obzirom da je Srebrić ostavljen kako neki nadzornik i promatrač,a ispada mi kao jedan od Markovićevih poslušnika. Da ova nova garnitura zaista želi promjene onda bi za izbornika postavila trenera koji ima rezultate iza sebe jer ipak govorimo o reprezentaciji koja nije 160 na svijetu. Štimac dolazi na ovo mjesto isto kao i Bilić. Po nekim vezama i samo zato što je netko tako odlučio,a njihova stručnost nije uopće bitna prilikom zapošljavanja. No, slažem se da će Štimac biti bolji od Bilića jer je teško biti gori. Bilić nije fajter nego obična tetkica koja se fura na neku cool spiku pa mu se u svoj toj cool atmosferi dogodi ispadanje od Turaka u zadnjoj minuti. I to mu sudci ne žele ubaciti zamjenu,a on sa suzom u oku promatra. Iskusnom i sposobnom treneru se to ne smije događati. Kome uopće treba takav luzer? Djeci iz vrtića bi bio dobra teta.

Ukratko, sve isto u hrvatskom nogometu. Opet ćemo slušati malo o kampu, o ulaganju u klubove....a, za par godina HNL će biti na istom mjestu, a kamp će i dalje imati samo kamen temeljac.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Još bi se samo osvrnula na UEFU i FIFU, jedne od jačih kriminalnih organizacija. Upočetku je trebalo toliko vremena da uopće priznaju, na očigled svih normalnih ljudi, kako sudci očito nisu sposobni na praćenje regularnosti u utakmicama. Što je na neki način i razumljivo s obzirom na današnje igrače i brzinu kojom se igra. S jedne strane imamo FIFU koja maže oči javnosti i žele uvjesti tehnologiju za gol crtu jer je očito da više ne mogu lagati,a zašto onda i ne uvode tehnologiju za jedanaesterce i zaleđa tj. da postave nešto slično onom oku u tenisu?! S druge strane, UEFA ne želi čuti ni za ovo prvo, pitanje je zašto?! Iako svi vjerojatno znamo odgovor na ovo.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Bogami dobra si za ženu.
    Torcida old school. 53 g, 200-300

pedevuša rastura...

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove