+ Odgovori na temu
Stranica 101 od 174 PrviPrvi ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,001/3477

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija (obiteljski obrt br.2 familije Mamić)

Citiraj Prvotno napisano od 100s Vidi poruku
    to vam je jadnima samo i ostalo
    ...priča kako ste vi jedini i zadnji stup hrvata i desničara i opravdavanje te nogometno mafijaške prčije može popušit samo poneki teški glupan kao ovaj tu Ante S.
    Tako je i Sanader opravdava krađu mavanjem zastavama. jeben vam je patent
    Prica na koju bi ti kao trebao pasti, ali jer si kao pametan ne padas, naprosto ne postoji , a pogotovo ja nisam nikad spominjao mahanje zastavama i domoljube u HNSu niti sam ih spominjao uopce , ona je konstrukcija upravo ovih koji vas jeftino manipuliraju, odnosno sad vec zajebavaju. Mamica nitko , osim antidrzavne propagande i ovih koji su na nju nasjeli ne spominje kontekstu domoljublja, doslovno nikad.
    Nemjerljivo vaznu instituciju kao sto je hrvatski nogomet, posebno vaznu za jednu turisticku drzavu jer je nogomet daleko najvazniji promotor drzave u svijetu, dakle pustimo sad nogomet kao nacionalnu budnicu sto organski ne podnose, nego je nogomet iznimno vazan ekonomski faktor , takvu drzavnu instituciju, tj ekonomski faktor najviseg ranga, u kojemu sudjeluju tisuce Hrvata i ulozene su godine truda i investiranja, neprijatelj je u trenutku kada je taj ekonomski faktor imao najbolje rezultate odkad postoji, sa generacijom koja je obecavala najvece rezultate i ogromne interese za drzavu , netko je sustavno takvu instituciji poistovijetio s Mamicem , koji je navodno lopov, i ma koliko to bio nonsens, takvu instiruciju postovijetiti s pojedincem, ma koliko to bio nevjerovatno, oni su to uspjeli u trentku kad je taj nogomet zario i palio skupinom, razorio Italiju, Norvezane i Bugare, i sad imamo oduzimanje boda, losu atmosferu i upitan plasman.

A da to ustavri i nije tesko pokazuje stav kako je Luka Modric , igrac Reala, najveca svetska klasa, covjek tezak vise od 100 milona, namjerno sabotirao reprezentacije jer mu je naredio Mamic, ovo zaista spada u vjerovali ili ne, ali kao sto kazu manipulatori sa tv prodaje, to nije sve, upravo je taj Modric jedini koji dosad , znaci u 10 godina progona Mamica, iznio uvjerljive optuzbe za Mamicevo poslovanje.

Sto se na kraju svodi na onu tezu sa pocetka, kako je polaziste svega da uspjesan covjek ne valja, a kasnije cemo cec pronaci zasto, suluda konstukcija za suludom konstrukcijom i na kraju ce se vec nesto poklopiti.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Kupit će oni sebe navijače ko u Dinamu ne berite brigu. Uvijek ima takije ljudi.

Evo danas kupio sebi i Mamiću Šuker navijače.

Ti šta su kupljeni povest će za sobom masu onih koji qrtza ne kuže. Tu ne mislim na tebe il Komari, oni i računaju na tu opciju, to je voda na njihov mlin. A i ne zanima njih puno. Navijači su njima samo smetnja u ostvarivanju biznisa. Tek da ima određeni kontignet da se mogu s njime pokrit.

Igrači koji igraju kako Jovankin nesuđeni mecena svira i ruše izbornike, rugaju se s hrvatskom reprentacijom. Oni se rugaju a ne oni koji kojima je puna kapa privatiziranog kluba i reprezentacije.

Oni drugi su navijači a ovo su plaćenici.
    Sad sam tek vidio vijest. HNS potpisao ugovor s navijacima Uvijek vjerni. Zadovoljni su potpisanom suradnjom.

Jel ovo stvarnost? Zvuci kao nesto iz Alan Forda.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sad sam tek vidio vijest. HNS potpisao ugovor s navijacima Uvijek vjerni. Zadovoljni su potpisanom suradnjom.

Jel ovo stvarnost? Zvuci kao nesto iz Alan Forda.
    Sve je na prodaju kume moj..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sve je na prodaju kume moj..
    pamet očito nije jer bi valjda nešto kupili,makar i u konzumu.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    pamet očito nije jer bi valjda nešto kupili,makar i u konzumu.
    ma lako za pamet..al obraz..

Što će ti obraz ako ga neš pogazit.

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku

netko je sustavno takvu instituciji poistovijetio s Mamicem , koji je navodno lopov, i ma koliko to bio nonsens, takvu instiruciju postti.
    Jesi li ti stvarno retardiran? Sadašnji izbornik je maltene priznao da ga je Mamić postavio za izbornika, imaš intervju sa Sikicem iz Lokomotive koji isto tvrdi, a i sam Mamić je rekao da on smjenjuje i dovodi izbornike. Bivšeg je isto tako on potjerao, nitko to je spori pa ni sam Mamić samo se ti tako glup i retardiran nešto trsis i upires dokazat.
    I ne briši ovo inkvizitore kad si njegove spamove već ostavio.

Novi ljubimac hrvatske jugolevice, namece se sam po sebi

A Joe, koji je ispravan i drag čovjek, i po meni najbolji defenzivni igrač u HR povijesti, trebao bi već jednom odrasti i odvojiti se od krivo upućenog “australskohrvatskog djeteta”. Pa neka se upita je li moguće voljeti Hrvatsku kroz milijun drugih ekspresija, a ne kroz suludi i inkriminirani “Za dom spremni”. Pa ne valja to, i šteti i njemu i našoj zemlji.

Da se vratim pitanju, o da - glasat ću za Zorana Milanovića, a nisam mislio nikad. Ali Zoran Milanović u zadnje vrijeme nije više isti čovjek. Nije više sterilni i ponekad bahati ideolog koji se želi dokazati samo akademskoj i političkoj javnosti i koji ne pridaje pažnju našem mentalitetu, narodnom duhu i realnostima. Koliko primjećujem, sazrio je: ljudski, državnički i socijalno. Drugo: nije kompromitiran i čini se neupitno pošten, a to je, na našu sramotu, velika mu prednost. I njegova ljubav za Hrvatsku nije urlatorska, nego živi u odgovornosti i poručuje u činjenicama, a i druga mu ruka nije u džepu. I sam heroj Kotromanović govori nam o načinu. Treće: imam dojam da je spoznao izgubljeno vrijeme i da je spreman napokon pokrenuti tromi državni aparat ove naše nesretnice i donositi aktivne i brze odluke, jer one mu sude i sudit će ako opet bude u sedlu. Odluke koje će iznad svega olakšati i ubrzati bilo koju poslovnu inicijativu i smanjiti i ubrzati birokratizam koji ubija. Moja je misao da zaslužuje drugu šansu, da bi mogao objediniti ljude i da je spreman za to. A narod će već potpisati svoje.

jedan i jedini

Neću glasati za detuđmanizatora koji tuđmanizira. Glasat ću za Milanovića..

Ja pomislio u prvi čas da misli na Milanovića koji se sad napadno tuđmanizira, pa mi tek poslije sinulo da on misli na Karamarka zbog one epizode sa Manolićem i Mesićem iz 94-te.

Boban iz Bobanove drage rodnog mjesta Rafaela Bobana glasat će za Milanovića i smeta mu "Za Dom spremni"

A kad sam napisao ovaj tekst nije najbolje legao ovdje.

http://www.hrhb.info/content.php?r=3...utnja-je-zlato

ZB već godinama pijano tetura (pijan od liberalizma).

Dajte poveznicu. Danke schon.

Poveznica je na yutarnji, a taj link zaista ne volim stavljati.

Uglavnom, zmija je konacno presvukla kozu.

Joj, ucijeniše ga pederlukom o kojem se "šapće" godinama.

Ucijenili su su ga qratz

LOL Baš tako.

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012

Ja pomislio u prvi čas da misli na Milanovića koji se sad napadno tuđmanizira, pa mi tek poslije sinulo da on misli na Karamarka zbog one epizode sa Manolićem i Mesićem iz 94-te.

Boban iz Bobanove drage rodnog mjesta Rafaela Bobana glasat će za Milanovića i smeta mu "Za Dom spremni"

Komentar s neta. i tu je sve rečeno o Bobanu

Čitam intervju Zvonimira Bobana koji moze posluziti kao ogledni primjer hrvatskog drustva u kojem je vlastiti interes ispred svjetonazora i malog covjeka koji je mogao, a nikada nece biti velik. Ajmo ovako: Boban je obiteljski, a i kao Tudmanov miljenik i po direktivi kapetan, uvijek bio blizsk hdz-u. Boban prezire nogometni savez i smatra sebe jedinim dostojnim upravljati tim savezom. Uzmimo da se slažem., čak bih i volio da preuzme savez umjesto vrlo upitne sadasnje ekipe! Meditim, on nema petlje ni volje krenuti u napad, ponuditi se, osmisliti program i tim, osvojiti ono sto smatra da mu pripada. Zato vec 15 godina iz raznih ugostiteljskih objekata koje je pribavio Tudmanovom pretvorbama i privatizacijama , kuka,jadikuje i docira svima!
    Na kraju kaze kako ce podrzati Milanovica, sto znaci da ce podrzati onoga koji ne podrzava one cije mjesto upravo taj Boban želi. Bez obzira na svjetonazor! To je odlican primjer kako funkcionira ideoloska principijelnost u Hrvata. Ako si protiv mog, moj si! Ili.. ako u slastičarni puštam samo Azru i glasam za Zokija... onda sam urban i cool, a gene kamene sam ostavio u devedesetima! Tako nam funkcionira bivsa premijerka, pa logicno onda i bivsi nogometas!
    Jedino mi nije jasno zasto novinari misle da ikoga vise zanima sto misli i koga podrzava Boban!

Inače ima dobre kolače u slastičarni
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Znači Boban će Zokiju donijeti treće mjesto.
    Samo dostojanstveno Hrvati!

Prije će Zoki Zvoni donijeti imunitet.

To sam i ja pomislio, da misli na Milanovića kad ono ipak ne.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Znači Boban će Zokiju donijeti treće mjesto.
    ajd u kua

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove