+ Odgovori na temu
Stranica 187 od 189 PrviPrvi ... 87 137 177 185 186 187 188 189 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,721/3765

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    a što hoćeš reć, da je Rebić promašio namjerno dva zicera?kako se to u praksi dogovara puštanje utakmice?
    Ima sto načina ali mislim da bi tebi bilo uzaludno ijedan spominjat
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ima sto načina ali mislim da bi tebi bilo uzaludno ijedan spominjat
    ima, i po toj logici svaki poraz favorita bio mogao podvest pod prodaju. Što bi s Rebićem, nisi odgovorio?

Vele upuceniji da je noc prije utakmice bilo veselo, slavio se Lukin rodjendan, svi pijani.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Vele upuceniji da je noc prije utakmice bilo veselo, slavio se Lukin rodjendan, svi pijani.
    Valjda je to ta viroza.

Da, slicna viroza ko onda kad su nesretnog Sarbinija unosili u hotel suigraci, u sred priprema.

Da netko stavi gif azerskog gola gdje Brozović i Lovren i još jedan treći, reagiraju ko dvi babe netom operiranih kukova bilo bi svima sa očima jasno o kakvoj se " virozi" i "proslavi rođendana" radi.

Tri puta im se prije toga namještaju na falši ofsajd al Azeri prerano ulijeću dok nisu rekli aukurac morat ćemo izgleda zaglumit operirane babe, ovi se nikako skontat.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 14-09-2019 at 23:12
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    izvor iz Vlade?

Možda bi trebalo zamijeniti Kalinića s Posavcem i Pašalića s Morom. Bartolec, Škorić i Melnjak jednostavno nekako ne izgledaju kao dugoročna rješenja za reprezentaciju.

Mi i nemamo desnog beka boljeg od ovih imena.

Sto je pomalo i tragicno. Niti ima nekog mladog u najavi.

Imamo Vrsaljka, ali on je ozljedjen vec cijelu vjecnost, pitanje je kakav ce se vratiti. I Jedvaja, koji nije bek, igra stopera u klubu.

Nemamo desnog beka, ali zato imamo najjači vezni red na svijetu.

Ugledni član philly avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    Grunfe priča se da ti i tvoja ekipa stižete u Split na utakmicu sa sljedećin transparenton

Mi dolazimo s prekriženim NH transparentom.

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Eto vec sam ispalio raketu.. onu sa padobranom. 10.10. u 20.33 slijece drito na centar poljuda. Možda budem imao srece pa pogodi glavnoga suca
    Raketa ide.. ni elikopteri, ni topovnjace, ni antidron puske nemogu joj nista.
    klekni lezi-tuku mitraljezi

HžV
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Ja mislim da "sveizgubilidabogda" i NasHajduk ekipa umiru od muke sto su karte rasprodane za par sati.

Ovaca za šišanje uvik ima dosta, pa sumnjam da se itko sekira zbog toga... ipak meni je drago kako se Hajduk ponija naspram mafijaško političkih uzurpatora i maka se sa poljuda
    Hajduk, 45 200+-

Jeste li pazljivo izbrojali bih tablice i sve prijavili indexu i okupiranoj dalmaciji?

Kakav index, kakve tablice??

Sirotane opranog mozga....
    Hajduk, 45 200+-

Citiraj Prvotno napisano od clash Vidi poruku
    Ovaca za šišanje uvik ima dosta, pa sumnjam da se itko sekira zbog toga... ipak meni je drago kako se Hajduk ponija naspram mafijaško političkih uzurpatora i maka se sa poljuda
    Tko ima više vune za šišanje od fanatičnih navijača Hajduka kojega NH šiša već godinama?

Odlična tekma. Visok pritisak koji je rezultiral greškama Mađara i iz kojega su pali golovi. Rebić se iskupio za par loših tekmi, kako je jučer položio na pod onu dvojicu Mađara u trku, to je bila milina za gledati. Petković odličan, pravi golgeter. Perišić forsirao i htio zabiti gol pod svaku cijenu. Sve u svemu bravo dečki.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Tko ima više vune za šišanje od fanatičnih navijača Hajduka kojega NH šiša već godinama?
    Ako ikad budeš imao kapacitet shvatit da je 2 mjesto na SP jedna od najlošijih stvari koja se mogla dogodit hr. nogometu, onda bismo mogli popričat o tom šišanju, a do tad-
    Hajduk, 45 200+-

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove