+ Odgovori na temu
Stranica 178 od 179 PrviPrvi ... 78 128 168 176 177 178 179 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,541/3565

Tema: Hrvatska nogometna reprezentacija

https://www.24sata.hr/sport/southgat...ratnici-600429

Southgate: Hrvati su ratnici i imaju nevjerojatan mentalitet

- Neki pričaju o europskim kvalifikacijama 2007. i pobjedi Hrvatske koja nas je izbacila s Eura, ali ja na to ne gledam tako. Za mene je bitno da smo nešto naučili iz prošlog poraza u Rusiji i da ćemo pokazati da smo se popravili. Kako god završilo, ovo je bila briljantna godina za engleski nogomet. Za kraj nas čeka momčad pravih ratnika koja je pokazala da može okrenuti 6-0 poraz u pobjedu u samo dva mjeseca. To sve govori o hrvatskom mentalitetu i kvalitetu - rekao je Gareth Southgate.

Stekli smo našim igrama poštovanje kod velikih, to je trebalo krvavo zaslužiti.

Prvo poluvrijeme - loše. Samo je rezultat dobar u odnosu na igru. Sad se tek vidi koliko je važan Rakitić.

Samo mi možemo primiti takve pacerske golove iz auta, a i poslije još u 85. minuti jedan. Ali dobro, kaj je tu je, Englezi su bili bolji. Nama je obrana prvo poluvrijeme bila raspad sustava. Tek dok je ušel Milić na lijevog beka se to malo smirilo. Nisam siguran, ali čini mi se da je Jedvaj danas bil jako loš u obrani. Ne samo na lijevom beku nego i na desnom.

Šteta kaj Brozović kod 1:0 nije pucal na gol dok je dobil loptu od Kramarića to bi možda bio gol, ali je krenul cimati bez veze. Propustili smo svoje šanse i to je to.

Iskreno mi je Engleza bilo i malo žal, da smo ih sad dobili mislim da bi potonuli u desetljetnu depresiju.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 18-11-2018 at 17:59

Jbt prvo Englezi fulaju sve, onda Krama da gol da se vrti svaki dan na špicama

, imamo mrtvu šansu za drugi gol i to kad du Englezi već pomalo u raspadu, primimo karikaturalan gol i umjesto da se pamti dan budemo prvi mi ispadamo iz grupe.

Nije tolko ni važno ali žao mi zbog Kramine majstorije
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Obrana je danas cbila jako loša. Jedvaj, Vida i Lovren ne zna se koji je bio gori. I taman kad su se stabilizirali i kad sam pomislio dobro je nismo primili gol - oni prime onakav gol iz auta.

Ali tako je to - previše su neki igrači pričali ovaj tjedan - tu posebice mislim na Lovrena koji se više koncetrirao na prepirku sa Ramosom - nego na to da danas igra protiv Engleza.

Ali sad što je tu je - i ovakvi smo trebali dobiti Engleze.

Ostaje činjenica da ne znamo braniti prekide. Zbog toga smo izgubili titulu svjetskog prvaka. Najvjerojatnije. A danas prvo mjesto u grupi. Oba puta po dva gola iz prekida.

Sve u svemu prvo poluvrjeme očaj a onda Kramin gol za špice, Englezi pali, imamo ih u konopcima za drugi gol i onda dolaze tko, što... prekidi.

Al opet da ti je netko rekao posle 0:6 u Špa da ćemo se boriti za prvo mjesto?????

Bilo je tu i sreće. Engleska pobjeda u Špa. Naša pobjeda nad Špa u zadnjoj sekundi.

Realno nismo zaslužili prvo mjesto iako smo ga imali faktički u ruci. Al dobro , imali su i Englezi u Rusiji 2:0 faktički u ruci.

Jedino što mi je žao priče zbog Kraminog svjetskog gola. Tri vrćenja čovječe.

Brekala prvi put gledao. Malo treme ali vidi se klasa, hitrina i lakoća. Idemo dalje

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ostaje činjenica da ne znamo braniti prekide. Zbog toga smo izgubili titulu svjetskog prvaka. Najvjerojatnije. A danas prvo mjesto u grupi. Oba puta po dva gola iz prekida.

Sve u svemu prvo poluvrjeme očaj a onda Kramin gol za špice, Englezi pali, imamo ih u konopcima za drugi gol i onda dolaze tko, što... prekidi.

Al opet da ti je netko rekao posle 0:6 u Špa da ćemo se boriti za prvo mjesto?????

Bilo je tu i sreće. Engleska pobjeda u Špa. Naša pobjeda nad Špa u zadnjoj sekundi.

Realno nismo zaslužili prvo mjesto iako smo ga imali faktički u ruci. Al dobro , imali su i Englezi u Rusiji 2:0 faktički u ruci.

Jedino što mi je žao priče zbog Kraminog svjetskog gola. Tri vrćenja čovječe.

Brekala prvi put gledao. Malo treme ali vidi se klasa, hitrina i lakoća. Idemo dalje
    Igrao se s njima kao sa djecom. Brekalo će biti klasa. Imao je manje treme nego Vlašić koji je iskusniji. Pitanje je što će biti s Pjacom? Da li je stvarno toliko potonuo nakon ozlijede.

Što se Engleza tiče - oni su precjenjeni. Vidjelo se to i danas. Igrali su samo 20 - 25 početnih minuta, a na kraju su uzeli poklonjeno.

danas smo igrali za k

Realniji je izpad iz ove grupe, nego 2 mjesto na SP..
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Jesi li jedva docekao.

Mozes slaviti sa Holigom i tom ekipom. I strepiti hoce li Hajduk izboriti opstanak u 1. HNL.

Pa je, kao i ostali susjedi. Imaju neki pik na nas, više vole da mi izgubimo nego oni da nekoga dobiju.

Nit sam cekao, nit sam docekao... samo konstantiram. Nekad mi je vasa repka bila draga, dok je tamo bilo mojih hajdukovaca, al ovim novim vjetrom u hns totalno sam indiferentan..
    Ja ne strepim da hajduk ispadne iz lige.. mozda se tome potajno cak nadam...
    Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Najgore u ovom porazu je to što bi ovo diglo strašno repku nakon onih 0:6.

Nakon toga osvojiti grupu, pa to je , neopisivo.

A bili su koračić od toga. Opet ti glupi blesavi prekidi. Ko da se pogube u njima

gledao danas drugo poluvrijeme opet, bili smo dosta dobri al opet gluposti kod prekida uz neregularni prvi gol. Brekalo ostavio bolji dojam u ove dvije utakmice od Vlašića.

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    gledao danas drugo poluvrijeme opet, bili smo dosta dobri al opet gluposti kod prekida uz neregularni prvi gol. Brekalo ostavio bolji dojam u ove dvije utakmice od Vlašića.
    Baš sam htio komentirati nevidljivost Vlašića. Lik nije imal osvojeni duel, nije imal osvojenu loptu, nije imal dodavanje, nije uopće sudjeloval u igri. Bil je nevidljiv.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Baš sam htio komentirati nevidljivost Vlašića. Lik nije imal osvojeni duel, nije imal osvojenu loptu, nije imal dodavanje, nije uopće sudjeloval u igri. Bil je nevidljiv.
    Nije li Vlašić dodao balun Kramariću za 1 : 0 ?

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nije li Vlašić dodao balun Kramariću za 1 : 0 ?
    Istina, ali van toga ga nije bilo vidjeti. Nije uopće sudjeloval u igri. Bar kolko se sjećam. Trebal bi netko napraviti analizu njegove igre protiv Engleza, baš me zanima kak bi to izgledalo.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ajde - nećemo biti prestrogi prema Vlašiću. Krenulo mu je dobro u Rusiji i zaslužio je poziv u reprezentaciju. Praktički je debitirao na Wembliju. Trema i tako to - je normalna stvar za debitanta - da je bila neka lakša utakmica protiv slabijeg protivnika pa da ''probije led'' - bilo bi za njega bolje, ali što je tu je - valjda slijedeći put bude manje pod pritiskom pa odigra bolje.

Može on to.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove