+ Odgovori na temu
Stranica 30 od 30 PrviPrvi ... 20 28 29 30
Prikaz rezultata str. 581/594

Tema: neredi, riots, sukobi

Citiraj Prvotno napisano od juka Vidi poruku
    ove delije stvarno vole akcijat hrvatske navijače, prvo su torcidu napali na terenu gdje ne igra njihov klub, nedavno bbb u ateni, nadam se da je ovo samo pokazatelj svim hr grupama koliko su srbeki nabrijani na nas, i da takvo nešto možemo očekivat od njih i treba onda biti i spreman na adekvatan odgovor u takvim situacijama, a ne da kupe jeftine poene na nama na "neutralnim" terenima kao što je CG,RS i Grčka. jer sam uvjeren da uz malo bolju organiziranost, takve njihove akcije mogu završit ko totalni promašaj, odnosno da oni koji love postanu lovina. znam da to nije lako na takvim utakmicama skupit neku masu zato nas i napadaju, ali treba si dati truda i malo poradit na organizaciji u takvim situacijama. i znamo da su napali torcidu nedavno u RS, dakle sustavno nas napadaju(hr navijače, pogotovo torcidu i bbb) na mjestima gdje uopće ne igraju njihovi klubovi, a onda kad se spomene temišvar ili kranj slične destinacije gdje je valjda isto neutralni teren, onda govore kako tu nisu imali motiva, a nisu imali motiva zato jer su znali da je tad situacija barem kod bbb bila daleko homogenija i opasnija za njih i njihove eventualne akcije, kako za grobare tako i za delije zato nijednih nije ni bilo. ali su brže bolje zajurili se kod braće u atenu, jer tu je bila povijesna prilika da se skalpira bbb, pa se hvali s time neko vrijeme. nadam se samo da su naši navijači izvukli pouke iz tih događaja, i da će ubuduće znati što mogu očekivat od tih i takvih lovaca i biti puno spremniji za eventualni obračun s njima na "neutralnom terenu" kao što je RS, Grčka, Crna Gora, tako da im se maksimalno smanji "materijal" za priču, odnosno hvalisanje kako su nas natamburali na "neutralnom terenu". molim da me nitko od nadobudnih susjeda-komšija ne citira, imam pravo na svoje mišljenje i reko sam ga jasno i glasno, nije mi namjera ovdje se prepucavat ni s njima, kao ni s "našima". toliko od mene.

ps- ovi crnogorski drotovi pasji skotovi izgledaju ko naši prije 20 godina, ali kad uđu u euniju dobit će nove pendreke i nove uniforme tako da nema zime za njih.

dzg-28/60
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 05-12-2015 at 18:11

torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

otprije 2 godine ali mislin da nije bija ...

bilo je sadrzajno u bilbaou ,,,

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu