+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/3

Tema: Članak: PETAR NAŠIH DANA: Papa Franjo - poglavar kakvog Crkva treba

Članak: PETAR NAŠIH DANA: Papa Franjo - poglavar kakvog Crkva treba

Članak možete pročitati na sljedećoj poveznici

http://www.hrhb.info/content.php?r=2...og-Crkva-treba
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Lijep sažeti prikaz pun nade i vjere o novom Svetom ocu Papi Franji 1. i onim silnim izazovima koji će se polomiti o stijenu, o novog Petrovog nasljednika.
    Poželimo Papi Franji dug i krepak život, puno sreće i snage u njegovim papskim obvezama i nadahnuća u snazi vjere koju je na njega izlio Duh Sveti.

begovica SarajkaDjevojka avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Meni novi Papa izgleda kao mladolik, optimističan i vedar.Svakako je zadivljujuća i njegova skromnost i pomoć siromašnim i oboljelim.Povjeren mu je odgovoran i tezak zadatak no prvi dojmovi o čvrstini njegove ličnosti i stavova su svakako pozitivni.Nije djelovao zbunjeno, iznenadjeno, a ni radosno prilikom prestavljanja.Imam utisak da je čitavu situaciju dozivio ( ako je suditi po govoru tijela i općenito riječima i gestima ) mirno i dostojanstveno.

Takodje je pohvalno što se špekulacije medija nisu obistinile.Crkva je time izbor uzdigla iznad ljudskih slabosti i dala mu dostojanstvo koje i zasluzuje.Nepotrebno je uopće špekulirati i isticati neke favorite kad su vjerski dogadjaji poput ovog u pitanju, no tabloidi su beskrupulozni.Iskreno mi je drago što se njihova predvidjanja nisu ispunila i što je izabran jedan tih, dostojanstven i nenametljiv čovjek.Kao da je došao iz sjene, da sve te novinske špekulacije svojom pojavom demantira.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove