+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/17

Tema: Odabir forumskog identiteta

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4

Odabir forumskog identiteta

potaknuta kruškinim aktivnostima dok besposlena sjedi u uredu, otvaram ovu temu o vašem (i vizualnom) identitetu na forumu.

kako ste odabrali avatar i ime? lokaciju, potpis?

ja sam se registrirala na forum na Blagovijest, zato sam uzela ime Gabriel. Ovo ZG na početku predstavlja moje trenutno prebivalište. :purgerica:
    avatar je u skladu s imenom (i mojom prirodom ) pa iako sugerira drukčije, ne vjerujte svojim očima.
    zapravo, mijenjala sam avatar nekoliko puta, za ovaj me inspirirala pjesma

nekako sam ovog anđela iz pjesme doživjela kao svoj avatar.
    a onda sam otkrila da pjesma opisuje "belog anđela" - Gabrijela. kakva slučajnost.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Je..sad je moja besposlenost u uredu inicijator nekome drugome za zaposlenost

Toliko sam avatara već promjenila da stvarno bolje da šutim

Nick je zato jer sam stvarno pala s kruške

usput mi i opravdanje za bedastoće po forumu
    Samo žena može uspjeti da neće ono što hoće.

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od pala_s_kruskhe Vidi poruku
    Je..sad je moja besposlenost u uredu inicijator nekome drugome za zaposlenost
    pa kaj, pozitivno djeluješ na ljude.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    pa kaj, pozitivno djeluješ na ljude.
    Ne znam ja ništ..ja sam pala s kruške

Začetat ćemo temu...

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od pala_s_kruskhe Vidi poruku
    Ne znam ja ništ..ja sam pala s kruške

Začetat ćemo temu...
    e, da, ti ne znaš tko je "beli anđeo"...

Anđeo na hristovom grobu iz kompozicije Mironosice na grobu, crkva Vaznesenja Hristovog, manastir Mileševa - zadužbina kralja Vladislava (1234-1243). Oslikano u trećoj deceniji XIII veka, pre 1228.Iz veka u vek umnozavalo se interesovanje za milesvsku fresku nazvanu Hristovo vasrkrsenje. Rec je o freski iz manastira Milesva koji je podignut u 13 veku (1234) kao manastir mauzolej, zaduzbina kralja Vladislava II, sina Stefana Prvovencanog. I danas sedam vekova nakon sto je nepoznati fresko-slikar na svodovima milsevskog manastira zivopisao jednog od andjela nije prestalo interesovanje, posebno istoricara umetnosti i slikara, da se pronikne u tajnoviti put njegovog "radjanja" kao freske ali, pre svega, i kao umetnickog dela. Andjeo je, kao jedan detalj freske, uveo manastir Mileseva u riznicu opstih dobara covecanstva. Ono sto je Birka kod Sedertelja u Svedskoj za svetsku kulturnu bastinu - spomenik nulte kategorije, to isto je manastir Mileseva u Srbiji.Pri susretu sa freskom andjeo koji sedi na nadgrobnom spomeniku obucen u odelo belo kao sneg, svojim blagotvornim ocima - bez razlike koji je ugao posmataranja ikone i njene lepote - posetioca gleda direktno u oci. Kao da zele, istovremeno, Beli andjeo i on produziti susret i "razgovor" na putu potpunog razumevanja blagovesti koju je doneo a koja govori o Hristovom vaskrsenju.

יֵשׁ מֵאַיִן

Sad znam..hvala lepa

Marta je ime moje bake, koju na zalost nisam upoznala.
    Avatr je nastao iz zelje za suncem, morem i opustanjem/lijencarenjem.
    Potpis je poseban, ukrala sam sagitariusu mali dio teksta. Hvala sagi.
    Sve ću promijenuti ako treba, ali ne svoju svetu vjeru i ubjeđenja... - Sagitarius

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    Avatr je nastao iz zelje za suncem, morem i opustanjem/lijencarenjem.
    ja na tvom avataru vidim patuljka. ova savijena noga me podsjeća na njihove šiljaste kape. i svaki put moram reći sebi - nije patuljak, to je Marta na plaži.

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ja na tvom avataru vidim patuljka. ova savijena noga me podsjeća na njihove šiljaste kape. i svaki put moram reći sebi - nije patuljak, to je Marta na plaži.
    tebi trebaju dvoje cvike i troje lece
    Sve ću promijenuti ako treba, ali ne svoju svetu vjeru i ubjeđenja... - Sagitarius

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Marta Vidi poruku
    tebi trebaju dvoje cvike i troje lece
    uvijek prvo vidim kapu.

יֵשׁ מֵאַיִן

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Humphrey kao Humphrey Appleby, avatar je bertie wooster, a potpis je citat od generala Roberta E.Lee.

nick nastao slučajno- pogled kroz prozor padala je kiša cijeli dan )) ah , Mostarske kiše
    potpis -stihovi pjesme od Dalmatina
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2012
    na mom avataru, sam ja osobno iz mlađih dana, nick dinamovac celjski...kako sam iz celja, možda i the celjski
    potpis opet, navijačka stvar
    pišem rijetko van birtije, jer ionako ima dovoljan broj gluposti i bez mene, a čitam sve
    40, exbbb celje, 50+

Stari lisac mirr.or avatar
    Datum registracije
    Oct 2011
    moj nick je ustvari klon mog prethodnog nicka, i, obzirom da je prethodni nick bio krajnje nemaštovit i potpuno preslikan iz rl, ja sam to odlučila uništiti i promijeniti, što je u nekih forumaša sklonih paranoji izazivalo panične napade. za ovaj nick je mnogo toga bilo inspiracija, ali ne sada, nego nekad davno po nekim chatovima i forumima vezanim uz moju (ajmo reć) struku, a najviše od svega Lewis Carroll i njegova Through the Looking-Glass, koju čitam skoro svaki dan od kad sam je prvi put uzela u ruke

avatari i potpisi su uglavnom nešto što predstavlja moje trenutno raspoloženje, nešto što u datom trenutku želim, mislim ili što mi je fora. kad sam loše volje stavim u avatar crne zavjese.
    wannabe navijač, 50 +/-, 0 +/-

there are two things a man cannot hide; that he is drunk , and that he is in love.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Nick Sagitarius, onaj koji gađa i pogađa... znak iz horoskopa u kojeg osobno nevjerujem , ali koji ipak nešto determinira..., mada sam i mirne duše mogao za nik uzeti i Ophicius, ako bi govorio baš o mjesecu mog rođenja u osporavanom 13. znaku horoskopa...
    Ideja je bila u skladu sa tim znakom: da postove ispisujem otvoreno, iskreno, precizno..., ali i dovoljno jasno, razložno i u svemu dorečeno.
    Nick sam uzeo spontano, bez mnogo razmišljanja, ..., kakav sam u biti u RL-u, mada sam kad bolje promislim imao stanovit uvod u formiranje ovog nicka, što je ne bitno za poentu priće.
    I konačno, logično, avatar je znak strijelca, a kojeg bih drugog uzeo osim možda zmijonošin...., dakle sve je vrlo jednostavno išlo kod mene..., istina ovo mi nije prvi avatar, ali ne bitna je evolucija.
    Potpis mijenjam.
    Trenutno je izveden iz jedne stare kineske mudrosti.

Nick EUnija,inspiriran je ovom slikom, jer slika govori više od riječi.

meni osobno najdraža navijačka tribina u državi, sjever stajanje nema sjedenja nema kokica samo grlo dlan zastava šal baklja. to mi ponekad pomogne, da zaboravim na sve svoje privatne probleme u društvu prijatelja.

potpis sam odabro, po prvom hrvatskom predsjedniku i čovjeku koji je po meni najzaslužniji što hrvati danas imaju svoju državu.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove