+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/10

Tema: Trenutak međugorskog Ukazanja

Trenutak međugorskog Ukazanja

Posljednje uređivanje od Antika : 11-03-2013 at 08:48

Vidjelica, Mirjana Dragičević - Soldo, ukazanje 02. 02. 2013.

Ukazanje Ivanu i Mariji

Snimka iz 1988. godine

Detalji iz prvih dana Ukazanja, zanimljiv detalj u 3. minuti videa i Vickina reakcija kad Gospa odlazi!

Unatoč teškoj fizičkoj bolesti, Mirjana je 02. 10. 2012. došla na mjesto mjesečnog susreta sa Gospom.
    Iako se jedva kretala uz pomoć pratitelja, - nije izbjegavala kratke susrete sa hodočasnicima.

Ukazanje Mirjani 02. 03. 2013.

"Draga djeco, iznova vas majčinski pozivam ne budite srca tvrda. Ne zatvarajte oči nad opomenama koje vam Nebeski Otac iz ljubavi šalje. Ljubite li vi Njega iznad svega? Kajete li se što često zaboravljate da je Nebeski Otac iz svoje velike ljubavi poslao svoga Sina da nas križem otkupi? Kajete li se što još ne prihvaćate poruku? Djeco moja ne opirite se ljubavi moga Sina, ne opirite se nadi i miru!

Uz vašu molitvu i post moj će Sin svojim križem otjerati tamu koja vas želi okružiti i vama zavladati. Dat će vam snagu za novi život. Živeći ga po mome Sinu, biti ćete blagoslov i nada svima onima grešnima koji lutaju u tami grijeha. Djeco moja bdijte! Ja kao Majka bdijem s vama. Posebno molim i bdijem nad onima, koje je moj Sin pozvao da vam budu svjetlonoše , nosioci nade, za vaše pastire. Hvala vam!"
    Posljednje uređivanje od Antika : 14-03-2013 at 11:03

Pokušajte čitati sa usana Vidjelice

Malo sam se usredotočio na Vickine pokrete usana,
    izgleda mi kao da je vidjelica za vrijeme Ukazanja neprestalno ponavljala iste riječi: "..sve...sve...što prije...sve što piše."

Kao da je bila riječ o Vickinim rukopisima koje treba uskoro objaviti kao knjigu, rukopise čuva daleko od javnosti u tri bilježnice???

02. 04. 2013g.

Redovno ukazanje vidjelici Mirjani:

"Pozivam vas da kroz molitvu i po svetoj misi,kada se moj Sin na poseban način sjedinjuje s vama,pokušate biti kao On: da ste kao On uvijek spremni vršiti Božju volju,a ne da tražite da se ispuni vaša. Jer,djeco moja,po Božjoj volji jeste-postojite,a bez Božje volje ste ništa. Ja kao majka tražim od vas da svojim životom pričate o slavi Božjoj,jer ćete na taj način proslaviti i sebe po Njegovoj volji.

Pokažite svima poniznost i ljubav prema bližnjemu. Po toj poniznosti i ljubavi moj Sin je spasio vas i otvorio vam put k Nebeskom Ocu. Ja molim vas da otvarate put k Nebeskom Ocu svima onima koji ga nisu upoznali i nisu otvorili svoje srce Njegovoj ljubavi. Svojim životom otvorite put svima onima koji još lutaju u traženju istine. Djeco moja,budite mi apostoli koji nisu živjeli uzalud. Ne zaboravite da ćete doći pred Nebeskog Oca i pričati mu o sebi. Budite spremni! Opet vas upozoravam molite za one koje je moj Sin pozvao,blagoslovio njihove ruke i darovao ih vama. Molite,molite,molite za svoje pastire.

Hvala vam."
    Posljednje uređivanje od Antika : 10-04-2013 at 08:43

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove