+ Odgovori na temu
Stranica 128 od 128 PrviPrvi ... 28 78 118 126 127 128
Prikaz rezultata str. 2,541/2544

Tema: Događanja na Kosovu

Mi smo već dokazali da nam nitko ne treba kad nas napadnete.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mi smo već dokazali da nam nitko ne treba kad nas napadnete.
    Grunfe, ja sam u to vreme imao 13-14 godina pa se sećam. Vi ste kukali i naricali da se 1992. JNA povuče iz Krajine, a EZ je vršila ogroman pritisak, bilo kroz pretnje bilo kroz obećanja da neće biti napada na Krajinu.

Inače, sećam se 2001. godine, Šiptari iz OVK su upali na jug Srbije. Kad je došla policija da ih rastera, oni su pobegli na teritoriju Kosova (pod okupacijom NATO-a) i otuda podvriskivali i izrugivali se. Kakvi heroji, nema šta...
    Pa naši su ih specijalci namlatili u Makedoniji 2001. gde su morali da idu krišom, a u nekoj otvorenoj bici ne bi nas ni čekali...
    Procvetala lipa i topola...

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Ma svi ste vi jači od nas i niko vam ne treba.
    Vi ste požurili u NATO, onako bez razloga.
    Muslimani ne žele da im Visoki predstavnik ode iz zemlje, makar ništa ne radio, takođe žele u NATO, onako bez razloga.
    Albanci žele NATO prisustvo na Kosovo, takođe bez razloga...
    Istina je da su nas u NATO ugurali bez razloga. Uspjeli su to odraditi Sanader i Mesić, a bila je to odluka kvalitetna poput ostalih njihovih odluka. Bilo im je vrlo bitno da nam ne dopuste referendum, a vjerujem da referendum ne bi ni prošao, da su nam ga uopće ponudili (u to doba kružila je priča da ulazak Hrvatske u NATO = odlazak u rat u Iraku, uglavnom nešto nepopularno).
    Za hrvatski ne ulazak (ne ostanak) u NATO-u postoji 1000 razloga, a za biti u tome samo jedan.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Grunfe, ja sam u to vreme imao 13-14 godina pa se sećam. Vi ste kukali i naricali da se 1992. JNA povuče iz Krajine, a EZ je vršila ogroman pritisak, bilo kroz pretnje bilo kroz obećanja da neće biti napada na Krajinu.

Inače, sećam se 2001. godine, Šiptari iz OVK su upali na jug Srbije. Kad je došla policija da ih rastera, oni su pobegli na teritoriju Kosova (pod okupacijom NATO-a) i otuda podvriskivali i izrugivali se. Kakvi heroji, nema šta...
    Pa naši su ih specijalci namlatili u Makedoniji 2001. gde su morali da idu krišom, a u nekoj otvorenoj bici ne bi nas ni čekali...
    Ma jaki ste kao zemlja, svi bježe od vas. Ne samo narodi nego i teritoriji.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove