+ Odgovori na temu
Stranica 129 od 131 PrviPrvi ... 29 79 119 127 128 129 130 131 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,561/2616

Tema: Događanja na Kosovu

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ustaše dejstvuju sazada jer ne mogu podnijeti dan srpskih zastava i to što ih prestiže slavna srpska ekonomija.
    Devetnaesti septembar-Dan slavne srpske ekonomije.
    Vuk dlaku mijenja,potpis nikada.

devar

Šta. Kosovari skidaju srpske tablice. I što radi predsjednik "ekonomskog i vojnog tigra". Ne smi mrdnut.

Očekujem jaku poršku sa herceg srpskog Informera braći preko Drine. kiler povedi akciju. Ako vi ne date podršku, tko će. Kad ako ne sad .

Neće valjda Vučić opet doć lizat rane u Hrvatskoj zajedno s Porfirijem.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vučić misli da može svuda što zamisli, cigo migo misli da mu je Kosovo obećana zemlja. kao i Crna Gora, doživjeli su vojne i političke poraze, svuda izuzev BiH i još ne odustaju.

načertanij i dalje živi u njihovim glavama, i onda kada mi netko kaže ima i dobrih Srba. ima, samo ja od njihove dobrote nemam ništa, niti me zanima dobrota pojedinaca.

ako im se politika vrti oko toga, da budu sila koja će radit štetu svima u svom okruženju, naravno svima kojima mogu radit štetu. Mađarima Rumunjima i Bugarima ne mogu, jer ih ovi odmah šutiraju.

svi ostali su u problemu, em zbog međunarodnih okolnosti, em zbog tipa Hrvatske zaluđenih budala koji misle da su Srbi dobri, usprkos tome što imaju kralja Aleksandra koji radi isto ono što je radio Milošević samo mirnim putem, dok mu ne stigne prilika da obnovi svoje stavove iz Gline 1995 javno.

uopće mi nije jasno, zbog čega Hrvatska ima odnose s Srbijom, i Vučićem, s njima bih uveo nikakve odnose, isključivo ekonomske ako treba uzet bobi flips i bakinu tajnu i ostalo me ne zanima.

ono što je dobro bih uzeo od svakoga, i to dobro se zasniva na ekonomiji, a ove političke gluposti bih odjebo u startu, politički odnosi s nekim ko stalno vašari nisu mogući. to je ko žena u braku s nasilnikom, Srbija i Vučić su obični nasilnici koji kao belivuk u prilici odsijecaju glavu žrtvi.

s takvima ne bih nikada ne sjedio za istim stolom, već bih se pobrinuo da takvi ako sjednu za moj stol dobiju KO istog momenta. a naši pričaju blage priče, i Milanović priča da je ratni huškač, što to znači. što se ne može nijedna jača riječ jasnija upotrijebit za ovog novog kralja Srbije, koji smjera proširit srpske granice na štetu svih ostalih u susjedstvu, i za to ima potporu velike većine "dobrih Srba". a naši antifašisti kao korisni idioti od doba 2ww do danas, samo stimuliraju te i takve planove svojim zabludama o bratstvu jedinstvu i Jugoslaviji s stakvima.

da je Jugoslavija bila moguća u tim njihovim fatamorganama, onda se nikad ne bi ni raspala, da su svi narodi dobili ono što je Tito zbog svoje guzice i vlasti laprdao, ona bi postojala i danas, pričali su o vanjskim neprijateljima na kraju su ih dokosurali unutarnji, slična priča kao i Hrvatske danas. Hrvatska nema većih neprijatelja od ovih unutarnjih, ovih korisnih budala i kretena koji se čas zovu antifašisti čas europejci čas ovo čas ono, jer mogu biti sve po datoj potrebi. samo ne Hrvati, samo ne za ono što i jesu.

i takvi su najveći savzenik Srbije, i njihovih ciljeva, jer su korisne budale koje s takvim ponašanjem jačaju velikosrpske planove, i omogućuju Vučiću i njegovim vučićima da harače po susjednim zemljama, jer oni misle da je Vučić Tito koji će nahraniti gladne, i obući gole. a Vučić je samo Vučić, skuplja svoje vučiće s marakane i sanja serbiu grande.

Porifirej i dolazi u Jasenovac kao i ostali Srbi, Vulin Jadovno jer znaju da ima puno korisnih budala po tom pitanju u HR, a Oluju izbjegavaju jer protiv Oluje antifašisti ne smiju javno govorit kao protiv NDH. i zato nema ni Srba ni antifašista na tim obljetnicama, to puno govori o hrvatima, a o 2ww se stalno sere o pravoj strani povijesti, povijest je vrlo jednostavna stvar, pokazalo se da su "prava strana" nevezano jel jesu ili nisu, uvijek oni što pobjeđuju, osim ako ti koji pobjeđuju nisu Hrvati.

prema tome, samo neka oni dolaze u Jasenovac, mnogi su govorili treba to srušit, ne meni je baš drago da se taj šljam tamo okuplja i neka tom i takvom šljamu to mjesto bude podsjetnik, na što su Hrvati spremni ako udare na nas opet.

da spremni smo silom odgovorit na silu, zlom na zlo, ja prvi a onda i svi ostali za mnom. i životinja se u svom staništu brani, pa će se branit i Hrvati, dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima. a to što takvima to smeta, kojekakvim bradonjama antifama i internacionalama globalistima i kome sve ne, masonima i antikristima, neka im smeta. nismo mi ovdje na ovom svijetu zbog njih, već zbog sebe, i kako god oni misle na sebe, tako mislimo i mi na sebe.

nije ovaj svijet satkan zbog njih, iako oni misle da je, usprkos njima Bog i dalje rukovodi svemirom, i onda kad on kaže da je dosta bit će dosta, a ne kada oni kažu i odluče da će biti kraj. uostalom zašto svi ti ratovi, nego zato jer oni misle da su ti koji mogu odlučit što je ispravno a što nije. svi ratovi u povijesti vođeni su silom, i načinom da jedna strana smatra da je dostojna nečega, a druga ničega. i ovisi samo o tome ko prevagne, nije to nikakva borba dobra i zla, već interesa koji se isprepliću. i zbog tih i takvih interesa, se vode ratovi, tu nema ni dobra ni zla, već samo sušte potrebe za preživljavanje.

i onda ti dođe Vučić i kaže da je dobar, da se bori protiv zla, dobar Vučić je samo Vučić kojeg belivuk odvuče u svoj podrum. a možda je i bio s njim u podrumu, onako pogan ne bi me začudilo, sve nešto umiljato nastupa a zapravo u slobodno vrijeme u podrumu ordinira ko u Glini 1995. kao da ima razlike, između njega i belivuka, sad su se našli čudit, pa ne mora on biti dio organiziranog kriminala da bude kriminalac. ono što je on radio 1990ih, je gore od kriminala. a to radi i dan danas, i ovi naši mu crveni tepih prostiru, umjesto da ga upute kod belivuka u podrum.

a reko je Slobo, nitko ne sme da vas bije. haha

i opet Srbi trpe, i opet se Srbi muče, a nitko neće da to spreči osim Vučića i njegovih vučića.

Srbi opet čuvaju mir, i zazivaju razum, a nitko neće da ih razume, bre ovako više ne ide... morat ćemo opet da crtamo nove granice, jer nećete nove Oluje sprovodit nad izmučenim srpskim narodom, i njegovom decom, nećete dok je Vučića i njegovih vučića, jer jednom na Kosovu zauvek na Kosovu, jednom na gazimestanu zauvek na gazimestanu, dok Turci ne dođu i njihova djeca Šiptari. i burek i krofna i kifla. sve za Vučića, i njegove vučiće, picousti zaziva mir i priželjkuje rat.

on bi da bije okolo, i da nitko ne bije njega i njegove, fino je to zamislio kralj aleksandar, samo očito je zaboravio da kada Srbi biju onda i ostali počnu da biju. jbg, nije ugodno, ali istrpit se mora, makar bilo i mučno netko mora pojest kiflu, a taj netko će biti Vučić i njegovi vučići.

glavni regionalni provokator Vučić, umiljava se svima osim hrvatima i šiptarima, jer zna da tu nema popusta i kredita, i jer zna da će opet biti bolna bežanija ako se dobro ne naoruža, zato po cijelom svijetu hrli i zaziva mir oružjem. nema di nije pitao za haubicu ubicu, i zazivao mirna riješenja oružjem, kao da ga ne poznajemo. kao da je od jučer među nama, i ne znamo što smjera vučko i njegovi vučići, srećom i albanci su svoju školu prošli, mislim da su ovaj put spremni na sve scenarije i da će ovaj put vučko morat dobro promislit prije nego srpska čizma zakorači na sveto albansko kosovo. koliko su samo naštancali dolje manastira da izmisle neku svoju povijesnu otaždbinu, svetinje i šta sve ne, i sada prodaju priče o svetosti te koljevci srpstva, a nama i dan danas negiraju Knin i govore da to nikad nije bilo naše. i onda ove naše antife s tim bolesnicima, zagovaraju mir i dogovor. neka se oni idu dogovarat s njima, ja znam kako ću se dogovarat s njima, kao i svi moji u prošlosti.
    Posljednje uređivanje od LB86 : 21-09-2021 at 18:58

https://www.instagram.com/p/CUGCZZzg...mpaign=loading

i ja sam za mir, ali ne s vučićem i njegovim vučićima, a nije ni zoki, nosi mitraljez i sve vučiće kosi. haha

Vučić odlučno reagirao na najnovije događaje na Kosovu.

Sazvao presicu i izjavio " SRBIJA IMA VEĆI BDP OD KOSOVA!!!!!!"

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Vučić odlučno reagirao na najnovije događaje na Kosovu.

Sazvao presicu i izjavio " SRBIJA IMA VEĆI BDP OD KOSOVA!!!!!!"

Ova je dobra.

mene iskreno brine, ko velikog srbofila i antifašista, kako će Srbi na Kosovo bez tablica ? hahaha

joj na što su spali, jadni bedni mali srbojevci. nema mi ništa slađe nego promatrat njihov jad i bijedu, nakon sveg zla što su napravili u "regijonu".

zato jer su to zaslužili, i zato jer su ovo samo posljedice njihovog ponašanja.

da su oni ikada bili normalni, naravno da bi se moglo gledati i drugačije na iste događaje. ali pričamo o Srbima, a i Srbofili nisu ništa bolji po "regijonu" jer da jesu ne bi bili srbofili.

prema tome, ne moraš biti srbin da bi bio srbin, dovoljno je da njeguješ mitove srba i njihovu priču. a mesić se isto oglasio, da srbija nije prošla katarzu ko njemačka. naravno da nije, jer Srbiji nije nitko kao Njemačkoj poslje 1945 nametnuo percepciju vlastite povijesti, i prisilio ih na kajanje i istočni grijeh, plus za bonus doveo ih na stup srama da ni danas toliko godina nakon 2ww svaki oblik patriotizma u Njemačkoj gleda se ko obnovu nacionalsocijalizma i hitlerove politike.

pa nije poanta osuđivanja neke ideologije i politike, u tome da krene u smjeru u kojem ide u njemačkoj. njemačka je najbolji primjer kako se ne suočava s vlastitom prošlosti, jer su iz jedne krajnosti otišli u drugu. uostalom desnica i je tu gdje je u europi, jer se stalno u svim državama globalna je to praksa pokušava podmetnut fašističko zaleđe takvih pokreta i stranaka i svijetonazora.

dakle sve što odudara od globalnog internacionalnog euro američkog pogleda, za takve je fašizam. kao što je i današnja ZAVNOH perecija za Srbe, i ne samo njih i mnoge Hrvate obnovljena NDH.

nismo doživjeli katarzu po njima, a imamo manjine koje su važnije od većine, imamo horde novopečenih euro američkih platformaša koji se zalažu za njihove interese jače i svesrdnije od hrvatskih, imamo more antifašista koji se kunu da mrze NDH i ustaše.

i imamo naravno, jugo integracije unatoč tome što smo članica EU i NATO-a, jer kako drugačije objasnit da nakon svih politika Srbije koje se u kontinuitetu nastavljaju i vode protiv nas, mi s njima i dalje imamo političke odnose ?

ali po vulinu i mesiću i sličnima, mi bi se njima trebali ispričavat samo zato što smo igrom slučaja u zavnoh avnoj granicama stvorili državu koja služi više globalnom poretku nego hrvatima. zato jer njih nije briga kome služi ta država, dovoljno je da se zove Hrvatska i za njih je ista ko Hitler i NDH. i ne samo za njih.

a svakom hrvatu je danas kristalno jasno, da ova država ne služi hrvatima, zapravo od svih stanovnika ove zemlje najmanje njima, velikim djelom zato što to i sami hrvati tako hoće. jer da neće, ne bi sigurno vladalo ovako stanje gdje se sluša i prati što je interes tzv regijona i svijeta, a ne naš vlastit.

ali Srbima se ne može poreć jedna stvar, oni su svi javni ili prikriveni četnici, složni su i predano rade na tom svom velikosrpskom projektu. Kosovo Crna Gora RS to su samo stavke u puno široj slici, njihov cijlj je sve poraze 1990ih preokrenut u pobjede.

to je legitimni cilj sn jihove strane, ali s naše strane je legitimni cilj radit na tome da Srbija ostane u 1990im,a poražena i da nikad više ne zakorači na naš teritorij. to bi trebao biti naš cilj, a Mesić i slični antifašisti se više bave Srbijom u eurointegracijama, nego Srbijom kao stalnom prijetnjom za Hrvatsku, nama ne terba njihova katarza, nama treba naša katarza u odnosu na Srbiju i ostatak svijeta. jer mi u svijetu od svih naroda, imamo ponajmanje saveznika, a ko narod smo tradicionalno uvijek u miru podjeljeni u mali milion frakcija dok ne dođe do sranja, onda nas samo zlo na kratko ujedini.

svi ostali narodi, posebno Srbi poznati su po tome da u miru rovare i rade na svojoj strategiji protiv drugih. nekad više uspješno nekad manje, ali je hrvatska poltiika kriva što je dozvolila da se priča o našoj katarzi nakon Bleiburga SFRJ koja je 45 godina provodilo torturu hrvata, ne svih naravno jer bilo je puno onih i onda i danas koji su bili lojalni tom režimu uglavnom sljedbenici partizana i partije.

tako da, ništa čudno, dva hrvata tri stranke čitava povijest nam je takva. ali ostaje činjenica da smo mi prošli itekako kroz katarzu u smislu da smo 45 godina živjeli u komunizmu koji nije bio kao u Rusiji pogodan Rusima, iako komunizam nije nigdje bio pogodan nikome pa ni Rusima bez obzira što dobar dio njih kao i ovih naših Hrvata zaluđenih Jugoslavijom, misle da je. a u našem slučaju Jugoslavija nije kao u Ruskom SSSR jačala poziciju Rusa, odnosno u SFRJ Hrvata, već upravo suprotno ona je slabila naš utjecaj i dovela nas do rata 1990ih koji je bio neizbježan upravo zbog komunizma i srpskog nastojanja da žive svi u istoj državi bez hrvata i ostalih. naravno na našem teritoriju.

shodno tome, jasno je ko dan o čemu je riječ isto kao što je jasno da smo mi tu di jesmo danas zbog rata, dobrim djelom su slovenci otišli toliko naprijed jer smo mi imali rat, ali opet ni rat ne može biti vječna izlika za ovakov stanje ovakav standard i ovakve retardirane političare koje bira ovaj naroda, ne biraju nam ih Srbi Mađari Austrijanci Talijani, već mi. prema tome, najlakše je uvijek druge krivit za svoja sranja, ali poenkad treba pogledat istini u oči i shvatit da su danas u HR hrvati najveći problem sami sebi, kao i vlastitoj državi.

Srbi dođu tu ko vanjskih faktora, koji s vremena na vrijeme samo koristi naše budale, na isti način kako koriste budale u crnoj gori Kosovu Bosni i bilo gdje drugdje. ali bez budala, domaćih budala oni to ne bi mogli jer ne bi imali s kime radit to što rade. Mesić je upravo jedna od tih budala, jer on ovo što govorim sve zna, i onda priča o nekakvoj katarzi srba, dobro da nije spomenuo našu katarzu s kmečanjem po jasenovcu, nego navodi Nijemce za koje svi vide da su apolitični do onog momenta dok se ne treba posrat sami po sebi i naravno ekonomski pustošit europu bez ideologije, samo parice i tu se vidi ko danas kontrolira Njemačku i dobar dio europe, a sigurno da je važnije za te itakve bilo da Njemačka bude poslušna, nego jedna Srbija koja je smetnja tamo nekim hrvatima bošnjacima albancima nekim plemenima na balkanu. ali bez brige, vratit će se oni na nas, kada korona prođe. ima dana za megdana, planovi čekaju u nekoj ladici i bit će izvučeni po potrebi, upitno je samo hoće li biti realizirani, prošli put sigurno nisu jer su im Hrvati dobrim djelom pomutili računicu.

Dok Albanci odšarafljuju srpske tablice na sjeveru Kosova srpski vožd zbriso u Mađarsku.

Za 20 godina možda o tom bijegu Srbi snime potresan film.

Moram primjetit promjenu ponašanja Srba na Kosovu

od brutalnosti prema demonstratima Albancima koja je bila samo uvod u krvave masakre krajem 90-tih

http://www.youtube.com/watch?v=Mlb3YAUp8rI

Do mira i zajebancije. Tako treba šale i pošalice a ne brutalno masakriranje ljudi..

Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-09-2021 at 18:15

Je li se Vučić vratio iz bekstva u Mađarsku? Navodno da je iz Mađarske podigao borbenu gotovost vojske. Hrabro, hrabro.

Mislim da se nije vratio. Još je grdo. Još su ROSU dole.

Je, paradira srpska vojska ali po Srbiji. Kopaju rovove iza Niša.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-09-2021 at 10:08

Ili su na solunskom frontu/Krfu."Pobednici",a bježali do Grčke.

Srbi se zajebavaju, i onda im ga metnu. mučki, pa vučić plače danima da se tako neće ponašat prema srbima i srbiji, i sve ostane na tome i tri helikoptera od kojeg Kosovo danima mirno ne spava. haha

samo bi ratovali, a zemlja im gladna i opustošena što od kriminala, što od ovakvih ko vučić koji poziraju uz srpske zastave i zvezdašiju i onda drugima djele lekcije, i viču mnogo smo jaki zato o nama pričaju. haha

to su mogli donekle pričat 1991, kada su imali JNA iza sebe, koja je 45 godina naoružavana od diktatora. ali danas, kome su oni prijetnja ? pa nisu jednom Kosovu, a ne HR. oni danas da pokušaju nešto slično, u hrvatskoj bi na par mjesta probili crtu i nakon par sati bi bili vraćeni odakle su i došli. jednostavno svijesni su da su ovdje neučinkoviti, i da ako nisu 1990ih uspjeli u naumima još teže će sada, ali ne zbog NATO-a i EU već zbog činjenice da HR danas ima oružje međunarodno priznanje i može se i dodatno naoružat u slučju potrebe, samo što danas nisu prilike kao 1990ih, da će svi hrlit u vojsku i dragovoljno branit državu u kojoj su ovakvi izrodi na vlasti, to demoralizira ljude, kada ti je vodstvo ovakav šljam sumnjam da bi odaziv u vojsku bio masovan kao prije, na kraju krajeva za plenkovića bi bilo najbolje da se on bori za ovu državu, jer prvenstveno institucije služe takvima kao on, a ne narodu.

mi smo više vezani za nostalgiju ono što je Hrvatska, i što bi Hrvatska mogla biti. Hrvati stalno sanjare o toj hrvatskoj, koja je zbog ovog ološa na vlasti tu di je, i po kojoj svi pljuju jer znaju da takvi neće reagirat na njihove pljuvačke i prozivke adekvatno.

bilo kako bilo, drago mi je da Srbi imaju problema, jer to znači da ne mogu misliti o nama, čim u domaćem dvorištu imaju problem, to je za nas manje problema s njima. oni kad je sve mirno, u pravilu počnu mislit na nas, bolje da su fokusirani na albance i da ih oni uče kako se postaje pravi specijalac, bitno da kukaju po novinama kako ih se tuče, da im ne daju vodu itd, a ovdje se sprdaju s Rosu, neka se oni sprdaju jasno da iza albanaca stoje ovi s zapada, ali imali su priliku Srbi 1990ih to riješit u svoju korist pa nisu, ko im kriv što nisu, cijeli svijet samo ne oni. tipična srpska žalopojka, i zato ne treba marit za njihovim glupostima, ionako se stalno nas dotiču iako imaju sto puta većih problema od nas, Hrvati realno većina ih ni ne doživljava, a ovi što ih doživljavaju ti su zaljubljeni u njih, tzv srbofili i yugofili. tako da, u HR nitko nije opterećen njima, meni je samo drago da imaju probleme, jer onda mi imamo manje problema, ionako svake godine dolaze i provociraju, i ono malo što ih ima u HR potkopava perfidno sve, s pupovcem u režiji. tako da, eto im Kosova, i BiH, CG nek se tu bore, jer u HR nemaju šta tražit.

Mislim da se nije vratio. Još je grdo. Još su ROSU dole.

Je, paradira srpska vojska ali po Srbiji. Kopaju rovove iza Niša.
    Srbi će negdje izazvati incident. Ako ne i oružani sukob. Pazi samo vijesti iz “regiona” Porazna je činjenica, da mi graničimo sa državom čiji je politički vrh ostao u “devedesetim”. Normalne države se bave pandemijom, globalnim zatopljavanjem a Srbija i dalje ne odustaje od svojih davno zacrtanih teritorijalnih pretenzija. Pa Vojvodina ostaje pusta. Ravna, rodna i plodna. Ljudi masovno iseljavaju, no bez obzira na to Vučić se bavi Lovćenom i Cetinjem, Beranima krenuće vjerovatno i sa idejom “ocepljenja srpskih opŠtina u oko Grahova i Glamoča”. MZ i svijet ako nastave ove bolesne velikosrpske fantazije gledati skrštenih ruku, moglo bi biti zaista svega.

Na Bogavskom brdu kod Berana obnovljena je najveća trobojka u Crnoj Gori, i postavljen krst visine 15 metara, sve u čast prve posete patrijarha ovom gradu.

Srpski tenkovi na putu ka Jarinju?; Borbeni avioni nadletali sever Kosova; ROSU promenile položaj

Dodik poručio Srbima: "Nema nam života na ovim prostorima bez nezavisne države"

Šta sam reko

https://youtu.be/y_nYMUA4Joo

Komentar br. 4
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-09-2021 at 18:50

Šta sam reko

Komentar br. 4
    Izvadi ti onaj tenk iz bašte i otkopaj. Podmazi gusjenice. Trebace ti. Kad završe sa C.G, Kosovom i BiH eto ih prema Virovitici, Karlovcu i Karlobagu. ��

Šta sam reko

Komentar br. 4
    To se netko lažno predstavlja.

Ova 2 tenka kad krenu neće se zaustavljati do Skoplja.

Haha. Širi se srpski svet. U virtuali.

Vozikaju se avionima, helikopterima, tenkovima. Troše gorivo. Ima se, može se.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove