+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/17

Tema: Pederska FTV

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Pederska FTV

http://www.posusje-online.info/index...utvo&Itemid=54

iako smo i do sada ftv nazivali pederskom, primjenjujući taj naziv kao karakternu osobinu, izgleda da se tamo još nešto zbiva odnosno da pošten svijet često leđa uza zid drži.

možda i njemu netko iz mračne ulice, kakav jalijaš, vikne, oš guze hađija......
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Ja miline kad ga sad u Saraju mlad vehabija sretne
    Trebaće mu više tjelohranitelja nego ih Bakir voda

Citiraj Prvotno napisano od Borna Bekijski Vidi poruku
    ponekada mi te behabije omile pravo

Citiraj Prvotno napisano od Graničar Jozo Vidi poruku
    ponekada mi te behabije omile pravo

behabije...hahahahaha

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Vehabije su najvece "tobdzije" u Bosnjaka vole ga primiti s guza tako da im ovaj gej moze biti samo simpa...uostalom sarajevska gej scena je poznata na ovim prostorima,za nijansu slabija od zagrebacke

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ne treba zaboraviti našeg "hercegovca" Mislava Bagu, novinarskog djelatnika koji je poznat i po tome da je u sitne noćne sate u tada još neuređenom bundeku zatečen u autu u sitnim noćnim satima s tuđom kitom u ustima.
    on je predstavnik hr gay novinarstva pa bi mogli organizirati i neko druženje srodnih duša bih i hr gay medijske scene.

Datum registracije
    Dec 2010
    mislim da bi se u ovaj gej-mozaik idealno uklopio Bakir Hadziomerovic kao najbolji izdanak novog BH gej talasa ...mislim da je i on ANALiticar samo nece da prizna ko bivsi gradonacelnik Berlina

kažu da se u duhu hrvatskog jezika treba koristiti riječ turoperator, a ne gay

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Citiraj Prvotno napisano od zlatni_ljiljan Vidi poruku
    Vehabije su najvece "tobdzije" u Bosnjaka vole ga primiti s guza tako da im ovaj gej moze biti samo simpa...uostalom sarajevska gej scena je poznata na ovim prostorima,za nijansu slabija od zagrebacke
    Nisam upoznat sa tom scenom da mogu reći explicitno jesu ili nisu.Odlučio sam ti vjerovati ali jedno je što privatno vole,drugo je što javno rade.Prije nekih 2-3 godine kada je u Saraju trebao biti queer festival baš behabije rastjerale gayove i lezbe

Datum registracije
    Dec 2010
    Nisam upoznat sa tom scenom da mogu reći explicitno jesu ili nisu.Odlučio sam ti vjerovati ali jedno je što privatno vole,drugo je što javno rade.Prije nekih 2-3 godine kada je u Saraju trebao biti queer festival baš behabije rastjerale gayove i lezbe
    Oficijelno su vehabosi protiv gej-parada,ali zna se da su najveci pederski derneci u njihovim kampovima jer dok mi normalni spavamo sa zenama oni spavaju s "bracom"

Ilirk@
    Gost
    ni ja ne volim te pederske parade, jesam li i ja behabija?
    gade mi se gologuzani što se drpaju na cesti.
    to nema veze sa ponosom. kakav je, pobogu, ponos to što oni javno pokazuju da vole pimpeke umjesto ženskih spolnih organa?
    kakav je ponos u tome što će javno pokazati guzicu u tangama ili obući haljinu i našminkati čunjku?
    kakav je ponos u tome što će javno pokazati da je ne samo nastran, nego i promiskuitetan, a najvjerojatnije i rasadnik smrtonosnih bolestiju?
    ja ne vidim u tome ni mrve ljudskog dostojanstva.
    pederi vole silovati javnost svojim egzibicionizmom. nema to veze sa ljudskim slobodama i pravima.
    nitko njima ne smeta da se praše, nego problem je u tome što im ni to nije dovoljno, trebamo svi mi to gledati dok oni uživaju u našem gađenju.
    pokvareni su, napasni, agresivni i potencijalno opasni kao i svi ljudi sa nekakvim poremećajem seksualnosti. daleko im kuća od moje bila.
    više njih zakon i društvo štiti nego mene.
    ženu možeš prebiti ko ante nobilo, neće ti ništa bit.
    na hercegovca možeš javno sipati rasizam i pozivati na linč, neće ti ništa bit.
    još malo, pa ću i ja na cestu i tražiti jednakopravnost za heteroseksualnu hercegovačku ženu.

http://www.dnevno.hr/kolumne/zvonimi...ke/322345.html

Stara arapska poslovica glasi.....Ako ne misliš na picu, nisi koncentriran.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    kako je šmugnuo.....a vjerojatno u javnosti daje podršku "tim ljudima, koji trpe teror netolerantne sredine" ali kad se njega javno prozove...onda ide ono, nisam ja, majke mi

ko aca stanković koji svima da je do znanja kako osuđuje srbofobiju ali kad se njemu kaže;- srbine, onda aca cvili, nisam ja.....

p.s. emerik gudelj je isto.....priča se po kafanama

Ilirk@
    Gost
    emerik je meni jedne prilike pravio frizuru.
    da nije onako pederkast, pomislila bih da mi se upucava.
    lik je dobričina, ali štaš...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Ilirk@ Vidi poruku
    emerik je meni jedne prilike pravio frizuru.
    da nije onako pederkast, pomislila bih da mi se upucava.
    lik je dobričina, ali štaš...
    možda je bipsić....pa se stvarno i upucavao.
    ja znam jednog bipsića (barem tako tvrdi) a u ovoj drugoj ulozi je tetkica (prizno). ja sam uvijek mislio da bipsić nasrće pa bilo muško, bilo žensko.....čudno

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Možda to nije tolerantno,ali moje je mišljenje da ovakvim osobama treba pomoći da se izliječe.Predlažem lobotomiju i doživotnu izolaciju.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove