+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 28 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/554

Tema: Ultra/hools New milenium

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Ultra/hools New milenium

za neke je old school i nešto prije 5 godina.
    međutim, novo tisućljeće je počelo prije 13 godina.
    možda premalo za neki oldschool ali novo tisućljeće je definitivno donijelo, barem u kontinentalnoj europi neke nove trendove.
    mjesto za svijet navijača od 2000 godine pa nadalje.
    pri tome bi zamolio da se u teme nacionalnih navijačkih scena stavljaju samo tekuća događanja a da se materijali do 2000 godine pa do nedavno počnu polako stavljati u ovu novu temu.
    nije strašno ako se neki već postavljeni materijali na drugim temama nađu i ovdje.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012

CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

LIGA ZA OSTANAK, SEZONA: 2004/2005

- ovih tekmi ću se uvijek rado sjetiti, bez obzira na rezultate kluba u toj sezoni ovo su mi jedne od najdražih tekmi, na tribini odlična zajebancija, na nekim tekmama uz odlično navijanje, a i na gostovanjima uvijek dobra ekipa.......

DINAMO - KAMEN INGRAD

DINAMO - VARTEKS, KUP

jel zna netko priču oko ovog transparenta koji se vidi na slici (untouchable) ? taj transp sam vidio možda 2-3 puta od 96. kad sam krenuo na tekme, a nekak mi transp nije šabanski da bi mislio da je od nekih indijanaca kaj odu na 2 tekme godišnje.......

DINAMO - ZADAR

OSIJEK - DINAMO

dinamo fan, 30 , 70-ak

2003/2004 Partizan - Crvena zvezda

Parola -Najjače grupe grada za tebe bore se sada-
    Delije Sever, 40+

ta sezona je bila samo za mazohiste,posebno ovaj dio u drugoj ligi,lizi,...ma jeba ga znate

da mi je netko rekao da ću ikad gledat dinamo uživo kako ispada iz lige ( kako tko tumači al to je bio jebeni fijasko tadašnje i sadašnje garniture kluba ) u tam nekoj Koprivnici koaj ni navijače ( osim bbb i torce) nema,,, kfs
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

netko je spominajo purgere a krivim tribina u os :-)

i jedna od prvih ozbiljnijih digitalnih slika bbb dinamo hajduk 13-5-2001
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

još jedan manji susret bbb i kohorte 30.7.2005
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

Citiraj Prvotno napisano od baj1992 Vidi poruku
    još jedan manji susret bbb i kohorte 30.7.2005
    Jeli kako moguč mali izvještaj?
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

naših par u civilu iznenadilo njihovih par ,malo šake poletile, malo se zadimilo ( ne znam tko je bacio baklju) , kohorta se u prvom trenu povukla na pregrupiranje, naši su uglavnom pokupljeni od murje, kohorta se vratila al naši su već imali lisice i to je to, sve skupa 2 min trajalo, mi s tribine nismo mogli ni prić ulazu da bi se eventualno u nešto uključili, mala čarka, ništa specijalno :-)
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

naših par u civilu iznenadilo njihovih par ,malo šake poletile, malo se zadimilo ( ne znam tko je bacio baklju) , kohorta se u prvom trenu povukla na pregrupiranje, naši su uglavnom pokupljeni od murje, kohorta se vratila al naši su već imali lisice i to je to, sve skupa 2 min trajalo, mi s tribine nismo mogli ni prić ulazu da bi se eventualno u nešto uključili, mala čarka, ništa specijalno :-)
    Koji je ono Osijek bia kad ste upali u grad, pa je izbia neki nered kad je ovaj izletia s nožen iz stana pa na kraju završia on izboden? Posli je bila ka prića da je vidia maltretiranje nekih mulaca sa balkona pa da je tia to prikinit s nožen...
    Torcida Split, 28, 70-80
    ...Hajduk nije samo klub, to je nešto puno puno više, nešto čime se mi rađamo, živimo i umiremo...

Citiraj Prvotno napisano od blesimetar Vidi poruku
    Koji je ono Osijek bia kad ste upali u grad, pa je izbia neki nered kad je ovaj izletia s nožen iz stana pa na kraju završia on izboden? Posli je bila ka prića da je vidia maltretiranje nekih mulaca sa balkona pa da je tia to prikinit s nožen...
    nemog editirat pa moran novi post, uglavnon naša san odgovor na svoje pitanje, Osijek-Dinamo 21.10.2006.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...di/330645.aspx

http://dnevnik.hr/vijesti/sport/priv...ek-dinamo.html

TIJEKOM nogometne utakmice između Osijeka i Dinama oko stadiona Gradski vrt došlo je do žešćeg sukoba navijačkih skupina, u kojoj je najdeblji kraj izvukao jedan stariji simpatizer domaće momčadi.

Kako Index doznaje od dežurnog operatera PU osječko-baranjske nerede su u gradu na Dravi izazvali navijači Dinama. Nakon što su zapalili jedan automobil, sukobili su se s domaćim navijačima prilikom čega je jedan od njih izboden nožem. Iako je njegovo stanje u početku bilo kritično, trenutno je izvan životne opasnosti.

U trenutku kad je došlo do teške ozljede Osječanina, tribina s navijačima Osijeka naglo se ispraznila. Bilo je to negdje oko 20. minute susreta, domaći navijači saznali su za incident i krenuli na ulicu, kako bi potražili BBB-e. Policija je, doznajemo, spriječila teže incidente, pri čemu je privela oko 30 ljudi.
    Posljednje uređivanje od blesimetar : 14-02-2013 at 13:10
    Torcida Split, 28, 70-80

Tih godina(2005.,2006.,2007.) je bilo zanimljivih događanja u Osijeku. Ovo što si naveo pa isti taj dan na križanju tada mlađa ekipa boysa, 10-ak njih i 30-ak Osječana. Godinu poslije opet mlađa ekipa boysa pod tribinom Osječana, onda i ovo s nožem još godinu poslije..
    Bad Blue Boys/ 30 / 100-tinjak

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od blesimetar Vidi poruku
    Jeli kako moguč mali izvještaj?
    imaš ga ne samim počecima foruma. mislim da vidim i sebe na slici.

pa nije baš tako. nas 13 (od toga barem 5 ljudi kojima je to valjda prvi okršaj ili barem prva malo čupavija situacija) a na nas je jurišala cijela ulica koja se proteže ispod njihove tribine. namamili smo ih pjesmom.
    nisu naravno svi "dojurišali" nego samo manji dio.
    baklju je upalio čovjek kojeg na slici dva drota pokušavaju savladati.
    potencijalno vrlo teška situacija ali je prošlo bez nekih posljedica.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    imaš ga ne samim počecima foruma. mislim da vidim i sebe na slici.

pa nije baš tako. nas 13 (od toga barem 5 ljudi kojima je to valjda prvi okršaj ili barem prva malo čupavija situacija) a na nas je jurišala cijela ulica koja se proteže ispod njihove tribine. namamili smo ih pjesmom.
    nisu naravno svi "dojurišali" nego samo manji dio.
    baklju je upalio čovjek kojeg na slici dva drota pokušavaju savladati.
    potencijalno vrlo teška situacija ali je prošlo bez nekih posljedica.
    uzmi u obzir da sa 100 metara stvari daleko bezazlenije zgledaju :-)
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

Malo da razdrmamo temu
    Poljud Manijaci & BBB Gostujuci sektor
    TM 87 ,23

Novi milenij je počea neredima na poljudu al je to već stavljeno u drugom topiku.

Hajduk osvaja prvenstvo u
    Varaždinu, sezona 2000/2001,
    zadnje kolo. 27.05.2001.

http://m.youtube.com/watch?v=k-ZC9UM...%3Dk-ZC9UMxQoc

Doček na Poljudu

http://m.youtube.com/watch?hl=en&gl=...ldescription=1

Doček Gorana Ivaniševića na
    splitskoj Rivi 10.07.2001. nakon
    osvojenog finala u Wimbledonu

http://m.youtube.com/watch?gl=US&cli...ldescription=1

http://m.youtube.com/watch?gl=US&cli...ldescription=1

Ako ko ima privatnih slika i videa od oba dočeka sa Rive nek stavi ako ima volje.
    Posljednje uređivanje od EastEnders : 14-02-2013 at 20:10
    Torcida Split 19, 50
    Azapović Marko prisutan duhom!

Torcida Split 19, 50
    Azapović Marko prisutan duhom!

Pomorac-Dinamo 2002

Željo-Dinamo 2005
    dinamo,alco team,38 god.,70+

Zeljo u Sarajevu kakav je to gust bio...kakav provod i zajebancija.
    Bilo je svega, stvarno sadrzajno gostovanje.
    Opijanja, izlazaka, zajebancije s domacim navijacima, cevapa, pjesme i tucnjave za kraj.
    Dinamo i OI!, to je život moj!!!
    BBB ZG, 32 godine, 240+ gostovanja

Ugledni član Florida avatar
    Datum registracije
    Apr 2012

Posljednje uređivanje od Florida : 14-02-2013 at 21:14
    Šibenski Funcuti 41 godina.50+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke