+ Odgovori na temu
Stranica 133 od 133 PrviPrvi ... 33 83 123 131 132 133
Prikaz rezultata str. 2,641/2651

Tema: Hrvati-Srbi. Jučer, danas, sutra.....

Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    Kome to objašnjavaš, majko mila…
    Hrvati su jedan miroljubiv narod, i kao što reče Nikolić nismo imali države dok nam je nije napravio Hitler, i moram reći da četničkom vojvodini ne priliči napadanje hitlera i kritičko osvrtanje na NDH i Hitlera čisto zato jer su i oni četnici surađivali s NDH i Hitlerom.

mitomani, jel vas iti malo sram kada prekrajate povijest kao i ovi antifašisti usrani po vlastitoj mjeri, a znamo da je to mjera u kojoj Hrvati uvijek "dobiju po zasluzi".

bez brige, batina je iz raja izašla, i ako vi budete ikada opet ovdje tražili batine batine ćete i dobit, pa slobodno jurišajte na JNA i bilo kojim drugim tenkovima, Hrvatsku pokorit nećete ni vi ni ovi antifašisti više nikada.

Norte pomaze Bog!
    grobari,28,100+

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Norte pomaze Bog!
    pomaže, evo ovako ja sam Bogu zahvalan što postojite vi Srbi koji redovno sve antifašističke multi kulti fantazcije svojim četničkim ludilom raspršite nevjerojatnom lakoćom, hvala vam na tome.

isto tako, dokaz da postoji Bog je i pobjeda Trumpa Ustaše na izborima u SAD, da će Ustaša postati predsjednik amerike tko bi se tome nadao, i sada imamo iste one pomahnitale antifašiste i po ulicama amerike.

nije li to dokaz, da Bog zaista postoji, jer je pokraj nas fašista, i prirodnih arijevaca, stvorio i te nakazne sotonističke s pentagramom od sotone na glavi partizane i antifašiste, nije li čedo moj to najbolji pokazatelj da Bog postoji, jer kad je Bog stvarao fašiste i antifašiste, stvaro ih je po našoj slici i prilici, ili neprilici kako uzmeš.

dakle, antifašisti su preslika onog najprimitivnije najbolesnijeg djela društva, dok su fašisti uglađeni fini tolerantni i naravno potpuno posvećeni svom vlastitom narodu i državi, zato sam ja fašist, i ponosim se time, i nadam se da će fašizacija društva i u hrvatskoj doći na red, kako je došla u SAD Britaniji Rusiji itd, presušno nam treba čim veća fašizacija društva, to će biti treća i posljednja potvrda da Bog stvarno postoji ! Hvalje Isus i Marija, Ustaše Cibalija !

"jugosloveni" sa Jadrana.....iz druge polovine 19 veka

http://www.jelacic.rs/velicanstvena-...a-i-u-zagrebu/
    U organizaciji Hrvatskog kulturno-prosvjetnog društva „Jelačić“ iz Petrovaradina i Zavičajnog kluba Petrovaradinaca koji djeluje u okviru Zajednice protjeranih Hrvata iz Srijema, Bačke i Banata u Zagrebu, izvedena je „Šumska kraljica“ hrvatskog skladatelja iz Petrovaradina Franje Štefanovića. Prigodom „Europske noći kazališta“, izvedba je upriličena 19. prosinca u Dječjem kazalištu Trešnja. U dvorani se okupilo preko tristo gledatelja, najviše roditelja s djecom.....
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Citiraj Prvotno napisano od Skywalker Vidi poruku
    Jezivo...

Bio sam jednom u Zagrebu u klubu ovog tipa... kakve face, kakvo divljanje... nije bas da nisam verziran, ali vise od pola pesama nikad cuo nisam, a svi pevaju u glas...

Cobani svih zemalja ujedinite se...

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Ej bre..pa ja ne znam ko slusa ovog Bobana Rajovica ovde...ili ovog nesretnog Rastu..pa ja sam cuo za njega kada se ozenio sa Anom Nikolic..a vidim i Goga Sekulic na tom festivalu cajki u Splitu ...eeeej Inkvizotore,izgleda se hrvatska omladina ne razlikuje mnogo od one u Srbiji
    Pazi ti..Festival cajki u Splitu haha.

A evo bas sad za NG dosli Hrvati u BG na cajke...Informacija proverena...kum taksista uvek ima susret sa Hrvatima oko praznika...i prijatelj koji je cak i preporucio splavove kolegama iz Hrvatske...Vole ljudi cajke,pa to ti je...Dzabe vekovi u Evropi,kad srce vuce ka Istoku

p.s.

salu na stranu..

Da se razumemo,meni se ta muzika gadi..vise puta sam pisao o tome ovde...ali mislim da je ovaj VICE dokumentarac odlicno uradjen..

http://www.b92.net/kultura/vesti.php...nav_id=1233752

Za koliko para ce Hrvat 20-50 godina starosti,vojno sposoban pristati da postane CETNIK (za potrebe snimanja filma)?

https://www.b92.net/info/vesti/index...nav_id=1339726

Mesić otkrio - Milošević Tuđmanu: "Ne treba mi turska HR"

U Beogradu sam 1990. razgovarao s Borislavom Jovićem koji je u isto vreme kad i ja bio član Predsedništva SFRJ. Rekao sam mu da bi bilo dobro da zaustavimo “balvan revoluciju”, da sednemo za sto, da pitanja koja moramo razrešiti razrešimo bez oružja jer rešavanje problema balvanima Srbe u Hrvatskoj vodi u samoubistvo. Pitao sam ga da li su Srbiji potrebni Srbi u Hrvatskoj. Odgovorio je - ne. Pitao sam ga treba li Srbiji hrvatska teritorija. Odgovorio je - ne treba. A, šta vama treba, pitao sam. Odgovorio je - nama treba 63 odsto Bosne i Hercegovine. To je, rekao mi je, bilo srpsko, jeste srpsko i srpsko mora ostati. Rekao sam - ako je to tako, idemo onda ti, ja, Franjo Tuđman i Slobodan Milošević sesti za sto pa da vidimo o kojim problemima se u Hrvatskoj radi, pa da se oni pokušaju rešiti kroz institucije u Hrvatskoj, bez balvan-revolucije i oružja. Zvao je Miloševića i on se složio. Odmah sam seo na avion i odleteo u Zagreb jer nisam hteo o tome s Tuđmanom razgovarati telefonom. Preneo sam predlog Tuđmanu i on se složio. Međutim, to je Tuđmanu bio signal da bi bilo dobro da on sedne s Miloševićem i on je zaista za januar 1991. dogovorio njihov susret u Karađorđevu", ispričao je Mesić.

On dodaje i da je to bio prvi fizički susret Tuđmana i Miloševića.

"Taj se susret održao bez mene, a Milošević je na njega došao bez Borislava Jovića. Uvek sam petkom i subotom dolazio iz Beograda u Zagreb, i mi smo ga čekali da se vrati iz Karađorđeva. Pre toga susreta rekao sam mu da ne smeta što se on održava u Karađorđevu, ali on je rekao - sasvim je svejedno gde ću se s njim naći, najvažnije je da čujem šta on želi. Na taj sastanak u Karađorđevu iz Hrvatske su otišli Tuđman i šef njegovog kabineta Hrvoje Šarinić. Kad su se njih dvojica vratili iz Karađorđeva, sastali smo se s ljudima iz tadašnjeg hrvatskog državnog vrha. Imali smo po stolovima kafu, čaj, neko piće. Tuđman je ušao u sobu i rekao: “Raščistite odmah stolove, Hrvoje, daj karte.” I tada je Tuđman objasnio šta Milošević predlaže. Rekao je da Hrvatskoj predlaže banovinske granice plus Cazin, Kladušu i Bihać. Preneo je što mu je tačno rekao Slobodan Milošević. Rekao je: “Franja, ti uzmi Cazin, Kladušu i Bihać, to meni ne treba, to je takozvana ‘turska Hrvatska’”. Upitao sam Tuđmana - a šta kaže Alija? Odgovorio mi je: “Šta ima Alija pitati, kad se hrvatske i srpske škare slože, nema se Alija što pitati”. Rekao sam mu - slušaj, to onda znači rat. Rekao je: “Ma kakav rat, to je izbegavanje rata”. Tako je otprilike tekao taj razgovor. Posle toga Tuđman je otišao i na drugi sastanak s Miloševićem".

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove