+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/75

Tema: Rukometno SP u Španjolskoj 2013.

Rukometno SP u Španjolskoj 2013.

vaše prognoze, očekivanja, zlato srebro bronca? ja mislim da bi moglo past i zlato, ako nam se opet po tko zna koji put ne ispriječe francuzi. mislim da su dečki bolji nego što većina misli, i da bi mogli doći do kraja, minus je izostanak Balića, ali vjerujem da bi to mogle mlade snage nadoknadit. iako jasno, Ivano će sigurno nedostajat u ključnim utakmicama.

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-496957

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Opet bi mogla biti neka medalja, iskreno meni je već dosadilo osvajanje bronce sa jednim porazom.

Ajmo naši do medalje.

Teško...jako teško, križamo se sa jakima, Srbi, Francuzi...teško.

ma osvajamo to ko od šale, gazi hrvatska, samo da konačno skupe glave i naguze one arogantne francuze. ne mogu to više trpjet, onog karabatića prepotentnog, nema više balića da mu mater spomene. zato mi je žao što ga nema, on je tempirana bomba, može eksplodirat verbalno može igrački, takav je kakav je, ali dobro je imat jedno luđaka u ekipi koji može razdrmat momčad u onim momentima kad se momčad počne sumnjčavo gledat i sumnjat u sebe. e tad nam treba jedan Balić, da malo reda uspostavi u ekipi, jer Goluža to ne zna mislim nije on toliko loš koliko se misli, ali on je ipak trener a igrači trebaju još jednog trenera u obliku Balića koji će ih u kriznim trenucima kao "jedan od njih" razdrmat i natjerat na preokret ako se gubi meč. to je već napravio više puta, i to će nam falit bojim se, u ovim ključnim utakmicama. jednostavno, nije se smjelo dozvolit da jedan Balić na takav način bude otpisan, kao nije se javljao, pa šta ti se ima javljat stavi ga na popis .em te ja.

uglavnom danas ćemo vidjet koliko zapravo vrijedimo, mađari su u dobroj formi, bit će zanimljivo.

Jucer Drago nesto progundja da su pojedini hrvatski novinari u Madridu optuzili rukometase za ustasenje zbog zahtjeva da im DJ u dvorani pusta Thompsona.

Cudi me da je to proslo nezapazeno... ali srpska snajka CEBE je cijelo vrijeme trestala sa zvucnika, to je pod mus.

crni, pa ne može croatia bez bratstva jedinstva, to je opće poznata stvar. ti debili još se nisu pomirili s činjenicom, da postoji hr, i da je normalnije puštat thompsona nego "po šumama i gorama".

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-497679

imamo svog DJ-a u madridu, viva la espana.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Jucer Drago nesto progundja da su pojedini hrvatski novinari u Madridu optuzili rukometase za ustasenje zbog zahtjeva da im DJ u dvorani pusta Thompsona.

Cudi me da je to proslo nezapazeno... ali srpska snajka CEBE je cijelo vrijeme trestala sa zvucnika, to je pod mus.
    Pa jesu pustili onda Thompsona ili nisu.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Jeste, nakon zadnjeg zvizduka isla je Lijepa li si, a Drago sav sretan

Nego je spomenuo DJ-a u dovrani, on je vec rekao da je tip neki Spanjolac, koji je valjda imao djevojku mislim Slovenku, koja je bila ljuta na njega jer voli hrvatsku glazbu, a on je obozava i veli da je spremio tisucu pjesama, koje ce pustati u dvorani... elem, jucer je Drago na minuti odmora rekao nesto kao "evo cujete nasu glazbu, kako sam i rekao za ovog decka sto je odgovoran za to, ne znam sto su se neke kolege bunile danas zbog Thompsona, jer su igraci to trazili, glazba je bas u redu..." i tako dalje i tako dalje.

ma DJ je naš čovjek, Torres. prekinuo s curom, jer je previše hrvate kritizirala. opet je jučer svirala Lijepa li si na kraju, jel i to fašistička pjesma, drugovi oglasite se!

Sad iz EPH zakuhavaju i pokusavaju unijeti razdor u ekipu, nakon sto su nasi pokazali da su u dobroj formi... ne mogu oni podnijeti uspjesan hrvatski sport, nikako.

Primjetio sam, jugovici u Hrvata, ne vole rukomet, mrze ga cak, a vole kosarku. Zasto... tema za razmisljanje... Kukoc im je legenda, zele vratiti Jugoplastiku, a rukomet je divljacki sport.

Komedija od ljudi, za zaliti ustvari.

Nasi neka guraju dalje.

ovu scenu nećemo vidjet na ovom SP.

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-498797

nego Del Bosgue u društvu naše sirovine iz metkovića.

Posljednje uređivanje od NorthStand : 17-01-2013 at 20:35

http://www.hrsport.net/vijesti/45442...ak-natjecanja/

bilo bi dobro da sutra dobijemo španjolce, bolji smo od njih, i onda ćemo vjerojatno izbjeć za nas uvijek neugodne francuze. siguran sam da nam oni jedini stoje na putu do zlata, a protiv nas uvijek igraju najbolje, i zato bi bilo dobro da ih izbjegnemo ako je ikako moguće. a to ćemo napravit s pobjedom protiv španjolske, tako da nadam se da naši sutra neće razočarat.

kako stvari stoje, ako sutra pobjedimo španjolce, a vjerujem da hoćemo jer sam gledo španjolce protiv mađara i nisu me oduševili. dapače, ali ipak igraju doma, i mogli bi na konto atmosfere i pomoći sudaca doć do pobjede. kako sada stvari stoje, nama bi čak više pasao poraz, jer bi s njime izbjegli francuze u četvrftinalu, i dance vjerojatno u polufinalu. ali po meni nije dobro na takav način kalkulirat, ako su došli ovdje po medalju onda neka rokaju sve redom bez obzira o kome je riječ. francuzi nisu po meni već 2-3 godine na onoj razini na kojoj su nekad bili, ali nas protiv njih očito ne ide. najviše zahvaljujući omeyeru, koji nas je do sad redovito sahranjivao svojim obranama. ne znam zašto našima ruke drhte kad pucaju omeyeru, ali očito je to neki psiho problem više nego igrački, jer realno imamo šutere koji mogu svakog golmana sahranit pa tako i tog omeyera. pošto je u lošoj formi, možda nam je ovo konačno šansa da i mi francuzima uzvratimo za sve one bolne poraze? sve u svemu, ždrijeb nam u slučaju pobjede neće biti lagan, francuzi u četvrfinalu, i danci vjerojatno u polufinalu, i onda kako stvari stoje švabe u finalu za zlato, ako prođemo francuze siguran sam da osvajamo zlato. taj kompleks francuza nas jebe, i moramo ga se riješit, a to se može riješit samo na jedan način tako da se u četvrtfinalu porazi iste. vrijeme je da i naši uzvrate udarac, i preokrenu tu negativnu seriju u završnici natjecanja koju imamo kad se sastanemo s francuzima.

http://www.hrsport.net/vijesti/45443...iv-spanjolske/

ne kužim zašto Goluža priča da su španjolci favoriti, to što su domaćini ne znači da su bolji od nas. gotovo uvijek ih dobijemo, i kad su igrali puno bolje od ovog smo ih tukli, tako da ne vidim šta bi se to trebalo promjenit preko noći da oni nas poraze. ali kažem, uz nekakvu sudačku podršku i atmosferu, svašta je moguće.

ps. ovo sve vrijedi, tek ako prođemo osminu finala naravno, možda budemo igrali protiv srba slovenaca poljaka, ali vjerojatnije ćemo protiv bjelorusije u osmini.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 19-01-2013 at 06:06

ja ih počinjem gledati tek od finala..

ti si najpametniji, štediš živce.

dosta su mi ih pojeli..

ma meni francuzi uvijek pojedu živce, nisu bolji nikad ih neću priznat da su bolji od nas jer nisu, a svaki put nas dobiju. taj strah od francuza, nam je veći nepriajatelj od samih francuza. čudi me da sirovina goluža, te momke malo ne prodrma da se okuraže protiv istih, i konačno skinu tu crnu seriju koju imamo s njima. na kraju krajeva, ne možeš izbjegavat protivnika vječno, ako ih sad ne izvučemo izvuć ćemo ih na idućem natjecanju, a i iskreno fućka mi se za srebro i broncu, imaju kapacitet za zlato i neka izvole te francuze izbacit u četvrtfinalu, ako to nisu u stanju onda ni ne zaslužuju medalju. dosta je bilo teza, ne leže nam francuzi, to su priče za malu djecu. ako se budu dopro postavili, i dobro igrali pobjedit će. to je cijela filozofija, a od omeyera su napravili čudotvorca a ne golmana, nijedna reprezentacija nije toliko razvikala nečijeg golmana koliko je to hrvatska napravila u slučaju tog omeyera. taj nepotrebni strah i grč, nas je svaki put pokopo nadam se da su konačno sazrijeli i da toga neće biti ako se ponovo sretnemo s francima.

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-499989

očekivano, francuzi pobjedili, iako teže od očekivanog. po meni dobro igraju, ali nude se, i islandu su se nudili samo što island ko ni mi ne zna iskoristit ponuđeno. jednostavno, ključna stvar je svoje prilike zabit, i ne bacat lopte u bunar i kad krenu igrat agresivnu obranu bez panike ih razvuć i nać slobodnog igrača. ali loše je ovo da nema lackovića, štrlek isto otpao iako on po meni nije ni igrao na razini na kojoj je morao. bičanić je igro ok, bez njega isto će se to osjetit u igri, sad se vidi kakvu je glupost napravio goluža kad nije uvrstio balića u popis. sad bi mu došo, ko naručen. ali to je taj egoizam koji nas krasi, uvijek se netko mora pravit važan. no šta je tu je, po meni i ovako oslabljeni imamo šanse, samo treba vjerovat u sebe i bit će dobro. iako su nama realno francuzi noćna mora, i da igraju kako mi igramo svaki put bi ih dobili, oni igraju na mišiće i to nas jebe. no nadam se, da će naši dat svoj maksimum i onda rezultat ne bi smio izostat. problem su ove ozljede, a ono što me brine su ova njihova krila koja su u odličnoj formi, a mi osim čupića i nemamo vrsno krilo. acambre narcis i karabatić, na njih treba obratit posebnu pozornost kad su vanjski šutevi u pitanju. sve u svemu, bojim se da ćemo se krvavo namučit za to polufinale, a onda nas vjerojatno čekaju danci. šta je tu je, siguran sam ako prođemo francuze neće nam više nitko stati na put, ključno je konačno te francuze deportirat u povijest. omeyer ponovo nije nešto specijalno branio, ali protiv nas će gotovo sigurno biti "na razini", pa stoga treba pripremit dobro živce za taj meč.

Ne znam, meni se osobno ne svidja sto je Goluza trosio igrace na prakticno neibtnu utakmicu, samo to.

A ovo ostalo, pametovanje navijaca iz fotelja, kako je trebalo pustiti, varati, kako smo glupi, nesposobni... ismijavanje Goluze, kojeg iskreno ne cijenim, ali toliko ismijavaju covjeka.. isto kao i Linu, ja sam uvjeren da je pravi razlog samo i iskljucivo politika, da je clan SDP ili "moderan" kao Bilic, gladili bi mu muda.

Jebote, Bilic je vise od pola mandata prodavao klasicne alibije, ziherasio i slicno, a gladila su mu se muda kao da je Capelo jebote, kao da je osvojio nesto. Goluza je valjda zavicajac, pa ga ne mogu ocima gledati... bolji je Irfan (dodje mi da se ispovracam svaki put kad spomenu tog tipa) iako je vec opcepoznato da je doticni Pipe jedna konfliktna persona, nema kluba iz kojeg nije otisao nakon tucnjave, svadje, prepirke sa igracima, rukovodstvom kluba i slicno. Klasicni manijak koji ne moze uspostaviti odnos sa ljudi, a da nema zlih duhova.

Ili onaj kreten Kljajic junior, bananaman, on se ismijavao Goluzi i raja ga je podrzavala, a zapravo je veci smrad od Goluze. Veci poltron, pa kakav je to covjek koji nakon svega sto kaze i sto kazu o njemu, dodje opet kod Gopca i radi sa njim.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove