+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/47

Tema: In vino veritas

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    ha, pogodila sam naslijepo.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ha, pogodila sam naslijepo.
    Kaj se događa Gabi, bojimo se da se ne odaš piću, da je janjetina samo paravan?

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Kaj se događa Gabi, bojimo se da se ne odaš piću, da je janjetina samo paravan?
    ma kakvi, meni pola čaše vina dosta, i to razrijeđeno vodom. ja sam samo predložila slavonsko vino uz kninsku janjetinu. nekako mi bilo prikladno za multiregionalno društvo.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Graševinu iz Iločkih podruma.
    Vidiš ja bi za janjetinu i općenito tako teže meso uvijek preporučila crno vino. ALi sve je to stvar ukusa i nekim ljudima to ne odgovara. Uvijek su preporuke kako crno vino prilikom ispijanja treba biti na razini sobne temperature, a meni ako ne stavim leda to jednostavno nije to.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Vidiš ja bi za janjetinu i općenito tako teže meso uvijek preporučila crno vino. ALi sve je to stvar ukusa i nekim ljudima to ne odgovara. Uvijek su preporuke kako crno vino prilikom ispijanja treba biti na razini sobne temperature, a meni ako ne stavim leda to jednostavno nije to.
    Pa diš u crno hladno metat, ccccc
    Crno i riba, da, zar ne ide, barem je meni takav osjećaj, lakša hrana crno(teže), teža hrana lakše(bilo).
    Ma radi što hoćeš, neću te više spašavat.

Pa diš u crno hladno metat, ccccc
    Crno i riba, da, zar ne ide, barem je meni takav osjećaj, lakša hrana crno(teže), teža hrana lakše(bilo).
    Ma radi što hoćeš, neću te više spašavat.

Da, baš volim okus crnog hladnog vina Koliko ja znam obično uz ribu i piletinu ide bijelo,a uz meso crno vino. ALi po meni su ta mjerila totalno glupa i mislim da ljudi trebaju spajati kombinacije kako im odgovaraju. Pa makar kombinacija bila ćevapi s kapulon i Dom Perignon
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku

Da, baš volim okus crnog hladnog vina Koliko ja znam obično uz ribu i piletinu ide bijelo,a uz meso crno vino. ALi po meni su ta mjerila totalno glupa i mislim da ljudi trebaju spajati kombinacije kako im odgovaraju. Pa makar kombinacija bila ćevapi s kapulon i Dom Perignon
    Crno vino i cigare...na pelješkim obroncima, neprocjenjivo.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove