+ Odgovori na temu
Stranica 121 od 121 PrviPrvi ... 21 71 111 119 120 121
Prikaz rezultata str. 2,401/2413

Tema: Recimo nešto o njima..

Gdje oni lete zbog para. U Beograd. Nemoj bit smiješan. Srpski glumci dolaze ovdje zbog honorara koje HAVC( JAVC) dijeli šakom i kapom. Ko da su jednom srpski filmaši rekli....e da je nama hrvatski novac za filmsku industriju. Taj Havc ima proračun ko Srbi za 10 godina što dobiju od države. Taj JAVC od hrvatske države dobije ne znam 50milja eura. Ili 30 ne znan sad. Srbi glumci i filmaši su zavidni na tome. Oni dolaze ovdje glumiti u hrvatskim idiotskim filmovima radi honorara koji je izdašan i kojeg u Srbiji mogu samo sanjat. Nebojša Glogovac , pokojni, dobar glumac nema što, u Srbiji glumi " čiča Dražu" , "Gandhija na steroidima" ne samo da ga glumi, on ga javno veliča. I to ne smeta šnjofačima za ustaštvom u Hrvatskoj. Ovdje glumi transvestita ustašofila.

Laza Ristovski u nekom idiotskom Brešanovom filmu glumi nekog tipa koji krade Tuđmanov lijes. U Srbiji glumi Petra I Karađorđevića.

Svi oni znaju što smiju glumit u Srbiji a što mogu u Hrvatskoj za debeli honorar. Rugaš se i ismijavaš Hrvate u oni ti za to još i debelo plate. Pa san snova jebote.

Ovaj mali dripac iz ŠB. Pa njega smo na ovom topicu obrađivali. Uklopio se. Podržava LGBT. Napada nacionalizam i crkvu. Dakle ušemio se. Dal Zagreb ili Beograd, potpuno svejedno.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 07-07-2019 at 14:07
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

On je i mislio na srpske glumce, a nasi ako se useme tamo kao Bogdan, dobro prodju.

Kod njih drzava ne placa, ali zato privatna produkcija placa, Pink naprimjer. Mitrovic je napravio "filmski grad" (od kartona jasno) i sad snima prvu seriju, doveo popa na pocetak snimanja, naravno serija Radosa Bajica, cetnika.

tu samo probrani mogu uzeti pare, a da bi bio taj, moras biti Bogdan. Kod Hrvata je obrnuto, kod nas samo trebaju doci, ismijavati Hrvate i dobijaju ulogu. Neki dobiju i brijune na koristenje ili u trajno vlasnistvo, nisam vise siguran. Uostalom, sve znamo o tragikomicnom "filmu u Hrvata".

Kurbaša mi je rod ali i on je za mene loš glumac. A i negdje je čini mi se glumio, osim ovih idiotskih sapunica u nekom projektu. Ko i pokojni Gregurović. Pa taj je bio inventar u idiotskim Brešanovim filmovima ili tipa ono " Crnci".

Pa Mlikota je glumio u tim idiotskim protuhrvatskim filmovima. Jer drugih i nema. Ne snimaju se.

Kurbasu i znam samo po sapunicama, ono nesto dolina sunca pa spasilac na bazenu u nekoj drugoj.

Tocno, nemaju gdje drugo, eto pricao je o kazalisnoj predstavi koju on radi o pokojnom Busicu, sam sve financira. Sve je rekao. On to u rukavicama ali ko je pametan sve mu je jasno.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Goran Bogdan je kao glumac nula, ko muškarac gledajući s muškog oka neki prosjek a hrvatski glumci su imali naviku da hrle u Beograd nekada. Aljoša Vučković, Žarko Radić, Milan Štrljiç. Srpkinje su se imale razloga ložiti na njih jer su bili face u rangu holivudskih, pogotovo je Radić bio faca. Zadnja dvojica su se vratila u Hrvatsku, Vučković je ostao.

Bogdan iako iz "ustaškog legla" kako Srbi nazivaju Široki Brijeg ( tj cijelu Zap. Hercegovin ali ako je već neko mjesto bilo sinonim ustaštva u Zap Hercegovini onda to nije ŠB nego Ljubuški) uveć koristi srbizme a možda će počet i "brekat"
    Pa ako ćemo po srbizmima, do rata jedva da je iko imao pojma da su Žarko Radić i Milan Štrljić Hrvati. Uveliko prisutni u srpskoj javnosti, a perfektno su govorili srpski. (Isto vredi i za Gorana Milića). Po tome ne možeš Bogdana ni porediti s njima.
    Posljednje uređivanje od Aleksa : 07-07-2019 at 15:47
    Procvetala lipa i topola...

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Pa ako ćemo po srbizmima, do rata jedva da je iko imao pojma da su Žarko Radić i Milan Štrljić Hrvati. Uveliko prisutni u srpskoj javnosti, a perfektno su govorili srpski. (Isto vredi i za Gorana Milića). Po tome ne možeš Bogdana ni porediti s njima.
    Pa čekaj on je tek došao. Ima kad naučit a vjerojatno se i trudi a valjda će i Jovana, jel beše Jovana, dat ruke.

Ruku na srce ali Srbi imaju bolje glumce, uvijek su ih imali. Većina naših glumaca, redatelja se bave politikom, ljevičarenjem, pljuvanjem po Hrvatskoj. Tko više ocrni Hrvatsku taj je uspješniji. To je taj maligni tumor koji se nalazi u svakom tkivu, stanici ovog društva pa tako i u kulturi. Skoro 50 godina Jugoslavije i averzije prema svemu šta je hrvatsko napravilo je svoje. Jugoslavija je umrla jugoslavenstvo je još živo a kultura je jedan od najboljih primjera.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Zato Hrvata ima 5-6 u Hollywoodu, a Srba 1 jer su oni bolji glumci.

Ostalo se slažem.

Imaju bolje glumce, bar u proslosti, ili su bili samo isforsirani ali svejedno, djeluje da su bolji.

Imamo u Americi Visnjica, koji je tamo zavrsio jer je zgodan, ljepuskast, pa ga Madonna uzela za spot, kasnije lijecnik u ER i to je karta za uspjeh. A da je dobar glumac, brate i nije, sav je nekakav bezlican.

Jedino ako cemo Radeta racunati kao hrvatskog glumca, on je bas kvalitetan a uspio je u Hollywoodu.
    Mira Furlan i Stana Katic ipak nisu hrvatske glumice, iako su iz Hrvatske.

Ivana Milicevic jeste Hrvatica, Sarajka, i izjasnjava se kao hrvatska glumica. Branko Lustig je prije svega Zidov, iako voli reci da je iz Hrvatske, jasno faca je u LA.

Sobin i Navojec su imali neke sporedne uloge.

Eric Bana(dinovic), Jenna Elfman Butala, Werner Herzog, John Malkovich jesu nase gore list, ali samo to.

Bogdana ne bih komentirao opet.

Imali smo mi u prošlosti jako kvalitetnih glumaca a danas je to toliko jadno da mi se plače (čast izuzecima). Rade i Furlanka će se za mene zauvijek ostati prije svega jugoslavenski glumci koji su samo rođeni u Hrvatskoj.
    I da, kao domoljub pucam od ponosa na našeg Višnjića u Hollywoodu, pogotovo kad je glumio u ER-u pa nas promovirao tamo; e sad da je baš nekim glumac... pa baš i nije!
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Da, posebno sto je glumio dr. Kovaca iz Hrvatske, lijepa je to reklama drzavi.

Nakon osnovne škole "Đermano Senjanović" u koju sam išao i broda "Heroj Senjanović" na kojem sam navigava danas naletim u medijima opet na Senjanovića, Sinišu Senjanovića. Sa pozicije predsjednika visokog prekršajnog suda proglasio drug heroj Siniša "Bojnu Čavoglave" umjetničkim djelom koja krši zakon jer "širi mržnju". Jebulja Milorada Pupovca, Slavica Lukić u Blutavom Listu proglasila tu odluku "presedanskom".

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nakon osnovne škole "Đermano Senjanović" u koju sam išao i broda "Heroj Senjanović" na kojem sam navigava danas naletim u medijima opet na Senjanovića, Sinišu Senjanovića. Sa pozicije predsjednika visokog prekršajnog suda proglasio drug heroj Siniša "Bojnu Čavoglave" umjetničkim djelom koja krši zakon jer "širi mržnju". Jebulja Milorada Pupovca, Slavica Lukić u Blutavom Listu proglasila tu odluku "presedanskom".
    U hrvatskom zakonu ne postoji 'presedan'. Dotična piše a ne zna šta piše. Što se tiče pozdrava ZDS; slijedi nam pravna bitka za slobodno korištenje pozdrava uz čiji su poklič hrvatski sinovi (i kćeri) branili i umirali za Hrvatsku. S druge strane, simboli i poklici pod kojim se ubijalo Hrvate su dozvoljeni. To je Hrvatska u 2019., tužno i za poludjet' ali nema druge i moramo se boriti i biti ZA DOM SPREMNI!

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove