+ Odgovori na temu
Stranica 92 od 94 PrviPrvi ... 42 82 90 91 92 93 94 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,821/1864

Tema: Recimo nešto o njima..

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    otišao je splicki anarkišta bre,ae.
    Posljednje uređivanje od Humphrey : 11-01-2018 at 20:53
    Right hand to God
    First in command
    My testimony, when I take the stand

Mene dopizdilo to kukanje o "zar stvarno nema više duhovitosti i ubojitosti pera "Lucidnog Peđe pa ja iša dat moje mišljenje o njemu. Prvo na Slobodnu Dalmaciju..kad ono... nema mogućnosti komentiranja. Otiša na Novi List a tamo isti kurac. Koliki idiot ili koliko pokvaren moraš bit za izvalit da je to govno bio nekakava "veličina"

Fekal nije bio nikakav humor niti satira, vec otvorena mrznja prema Hrvatskoj i Hrvatima... zato ga danas i najvise zale raaaaja iz sarajva ba i beogradski 'liberali'

Bosnjaci se oprostili od svog velikog novinara.

Kad vidin kako je skonča naš general jednostavno me zaboli kurac za ovo smeće. Neka ga žale njegovi drugovi i nek mu Dežulović zapiva na sprovodu bandjeru rosu.
    Torcida old school. 54 g, 150/200(+ -)

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Još će ga uvalit u obvezni školski lektir ��
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    kad će premijera filma Vidimo se u čitulji - feral tribune edition ???
    Right hand to God
    First in command

Gledam sada slike sprovoda i uz svu neprijateljsku kliku koja je dosla upade mi fratar u oci.

Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Gledam sada slike sprovoda i uz svu neprijateljsku kliku koja je dosla upade mi fratar u oci.
    To je i mene prenerazilo... Ne sto mu nije trebao doci (jer bez obzira pokojnika treba dostojno ispratiti i moliti za njega, da Svevišnji bude blag), vec zbog zelje istoga...

Mogu samo zamisliti lica onih koji su ga došli ispratiti, kad su shvatili da ce sprovod voditi predstavnik institucije koju toliko mrze...

Počivao u miru...

I ja sam se nemalo iznenadio kad sam ugledao velečasnog. Čudno za jednog anarhistu - možda se pokajao pred smrt?!

Poznavajući djelo dotičnog,mislim da nitko ne bi svećenika doveo da se on za života nije s tim složio.
    Kad vile prid oči dođu,svašta je moguće pa i pokajanje.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Taj neprijatelj sa duhon nema osjecaj za hrvatstvo, ni za hrvatsku zrtvu, a kamoli za hrvatsku drzavu.

Mooncek, zbog cega ti zalis nekoga koji ti zeli zlo. Ne moras ih mrziti, ali sigurno ih ne moras braniti.
    Ovo je gay frendli odgovor...prvo se ti autaj, onda možda pomoć.
    Malo si se previše uživio da misliš, znaš , to je neproporcionalno s onim kaj možeš.
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Poznavajući djelo dotičnog,mislim da nitko ne bi svećenika doveo da se on za života nije s tim složio.
    Kad vile prid oči dođu,svašta je moguće pa i pokajanje.
    Stric mu je svecenik. I stric mu je i bio na zadnjem ispracaju.

Citiraj Prvotno napisano od Nervozni listonoša Vidi poruku
    Stric mu je svecenik. I stric mu je i bio na zadnjem ispracaju.
    Uvijek na kraju sve stvari ostaju u obitelji...
    "Al' nisam kadar švindlati, za sobom skele paliti, da silom steknem nekog kom ću faliti"...

Previše je postova natipkano oko smrti jednog običnog srboslavenskog govna...

Citiraj Prvotno napisano od Crni Božo Vidi poruku
    Previše je postova natipkano oko smrti jednog običnog srboslavenskog govna...
    Zarobljeni.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Ovo je gay frendli odgovor...prvo se ti autaj, onda možda pomoć.
    Malo si se previše uživio da misliš, znaš , to je neproporcionalno s onim kaj možeš.
    Pa reci cu ti ja nesto, takvi poput tebe ce danas sutra normalizirati ''gay friendly'' razmisljanje u Hrvata, vjerno ce kopirati sve sto su pokupili od zapadnjackih idola, a pojma nemaju da si za iste zapadnjacke idole white trash sa periferije carstva.

Sto ti mislis da tvoji idoli sa zapada Zagreb dozivljavaju kao grad sa njima ravnin, njima je to dosadna periferna vukojebina, procitah jedan zanimljiv komentar neke hip njemacke kolumnistice koja se bavi sa putovanjima, kaze zena da je Zagreb dosadan do boli, nastupaju bendovi iz 80ih i to je kao Hrvatima hit.

Zijeva zena, njoj je to dosadno, falu joj crnci i Arapi da je onako socno po dupetu opalu, nema na tone africkih dealera koji prodaju svasta za nosice hip generacije, jebeno je siguran taj Zagreb.

A to je samo jedan dija mozaika, kojeg ti snivas, a pojma nemas da uz svo to liberalno prdekanje koje ocekujes ide i nesigurnost, multikulturalizam na najodvratniji nacin, i izrobljavanje onih koji se ne mogu braniti.

Pojma nemas liku dok tamo slusas cool pjesmice u Zagrebu, pa se nadjes glumiti nekog svjetskog intelektualca a kurca znas.

Sto si vidija ti, o cemu pojma imas.

Čuj to dosadan grad. A koja je mjera da se jedan grad ocjeni dosadnim. Ovo kako je i Hrv dosadna država je govorio nedavno i ona kerina Hadžiomerović kvazi novinar koji već godinama prima plaću od TV kuće koju je davno napustio. Dakle dobiva redovnu plaću a ne radi ništa.
    Takvi likovi dobivaju medijski prostor jer ih netko očito iz pozadine gura u prvi plan.
    No heartfelt speech, no fancy words...

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Otišao je peđa, bio je više od brata,nema riječi u ovom našem srpsko-hrvatskom jeziku da se opiše što je on značio i bio,ali možda se pronađe prikladna riječ nakon nekoliko rakija u kafani kod jove
    Right hand to God
    First in command

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Kažu dežulović je pio nakon sprovoda kao da je opet u Vukovaru 91.,samo mu je falio oficir jna za kojeg bi se držao.
    Right hand to God
    First in command

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove