+ Odgovori na temu
Stranica 108 od 110 PrviPrvi ... 8 58 98 106 107 108 109 110 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,141/2199

Tema: Recimo nešto o njima..

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ajde zamislite da neko kritizira repku Japana ili Kine zbog toga sto tamo igraju u 99% slucajeva etnicki azijati. Postoji li ikakav japanski idiot ili kineski idiot koji bi i promislija kritzirati to. Ili repku Tonga da tamo samo igraju crnci.

Zamislite Ngugu iz Tonga kako pise clanak za Tongo news oko toga koliko je bizarno da u reprezentaciji Tonga igraju izkljucivo crnci.

I da taj Ngugu zivi od takvih zakljucaka.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Svjesno ili ne, on (Puhovski) zapravo uspoređujući reprezentaciju i HDZ, pravi reklamu HDZ-u. Pazite koji to efekt ima na naivnog desničara - uspješna reprezentacija drži ruku na srcu, baš kao i HDZ-ovci! HDZ-ovce kritizira notorni Puhovski - ma biti će da su to baš pravi dečki, domoljubi i navijači. Ne bi me čudilo da je to sve izrežirao Macan.

A zapravo, Puhovski bi trebao hvaliti HDZ-ovce, zbog njihove anacionalne, lijevo-liberalne politike i teške eurofilije. Gdje su to HDZ-ovci "nagazili" Puhovskog? Upravo suprotno.

Datum registracije
    Sep 2016
    Sta mislis zasto bojler krca zrakoplov pun Hdsmrdlija.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Sta mislis zasto bojler krca zrakoplov pun Hdsmrdlija.
    Prvo, ono, nabaviš periku, haljinicu, štikle, puder.... I sve to samo tako otužno stoji u ormaru. Pa gdje ćeš bolje prilike nego pred kamerama, depiliraš se i onda te gleda milijarda ljudi. Odmah si veća faca, nego da nosiš zastavu u prvom redu parade ponosa. I sada konačno, sve po zakonu. Nitko te neće voziti u zatvor ili ludnicu, pa čak ni u Rusiji, jer te štiti diplomatski imunitet.
    A drugo, kada oko sebe strateški razmjestiš svoje ljubitelje, nitko ti neće moći govoriti ružna imena ili baciti na tebe nešto gnjilo. Dapače, kamere će snimiti iskreno oduševljenje, a svi će ti laskati, vikati da si najbolji, najljepši i da si najviše zaslužan za nastup u polufinalu.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Prvo, ono, nabaviš periku, haljinicu, štikle, puder.... I sve to samo tako otužno stoji u ormaru. Pa gdje ćeš bolje prilike nego pred kamerama, depiliraš se i onda te gleda milijarda ljudi. Odmah si veća faca, nego da nosiš zastavu u prvom redu parade ponosa. I sada konačno, sve po zakonu. Nitko te neće voziti u zatvor ili ludnicu, pa čak ni u Rusiji, jer te štiti diplomatski imunitet.
    A drugo, kada oko sebe strateški razmjestiš svoje ljubitelje, nitko ti neće moći govoriti ružna imena ili baciti na tebe nešto gnjilo. Dapače, kamere će snimiti iskreno oduševljenje, a svi će ti laskati, vikati da si najbolji, najljepši i da si najviše zaslužan za nastup u polufinalu.
    Pretjeruješ. Govno dolazi da zasmrdi sa pegulom. Da od gušta može biti "velik" u porazu. Jer ova nogometna histerija nije dobra ni za njegovu vladu ni za njega osobno.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Pretjeruješ. Govno dolazi da zasmrdi sa pegulom. Da od gušta može biti "velik" u porazu. Jer ova nogometna histerija nije dobra ni za njegovu vladu ni za njega osobno.
    Ja nigdje i ne tvrdim da je on iskreni navijač. Ne igra ovo reprezentacija EU ili ilegalnih imigranata, nego eto - Hrvatska. I on će na stadion samo donijeti negativnu energiju. Pa on upravo sudi dvojici ključnih reprezentativaca.
    A naravno da ide po političke bodove i treba mu određena ekipa, da mu stvori povoljno okruženje, za njegova glumatanja. Čak vjerujem, da će to (sakupljanje ispraznih bodova u Moskvi), biti njegov uspješan poduhvat. Kada usprkos anemiji njegova krv zavre, on skoči i digne ruke u zrak, a kamere snimaju.... ma ludilo!!! Upravo i samo on! Ne Bernardić ili Mrak Taritaš, nego ON! Slava Ukrajini! Evo rejtinga...

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Slažem se, džubre dolazi zacoprati i onda se uvlačiti u guzicu Englezima. On je jedan od one ekipe mrzitelja s forum.hr

Samo kaj su se grdo prevarili, sva ta njihova negativna energija se generira na jednom mjestu u svemiru i pretvara u pozitivu i sreću koja se onda vraća koncentrirana prema našoj reprezentaciji.

Datum registracije
    Sep 2016
    I tako nas homoseksualac, podrijetlon iz Sarajeva, G.Duhacek poucava o tome kako igraci reprezentacije nemaju pravo na Thompsona.

Zanimljivo.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Na RTL-u se pridružli hajci, Žarko Puhovski poručio: ‘Oko reprezentacije imamo jedan nacionalistički naboj, zašto drže ruku na srcu kad se svira himna’
    jel na njega mislio?

njemu i pupovcima treba svaki dan pokazivati ovu sliku, možda jednom shvate.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Džabe je krečio.

jedan od "junaka" našeg topica o uspjehu hr reprezentacije i tako to..

Balkane Moj

Najprije je na samom startu eliminacijske faze, u pedeset osmoj sekundi osmine finala protiv Danske, Mathias Jorgensen zabio za 1-0.

Za sve naše reprezentacije u mojih četrdeset pet godina staža, bilo jugoslavensku ili hrvatsku, tim bi antiklimatičkim šokom u prvim trenucima utakmice svečano završilo Svjetsko nogometno prvenstvo. Ostalih osamdeset devet minuta, vidjeli ste to stotinu puta, zbunjeno bi bauljali po ledini, do kraja povijesti svađajući se tko je kriv i tko je tamo u šesnaestercu trebao preuzeti Jorgensena.

Ne, međutim, i ova Hrvatska. Mandžukić je izjednačio već u sljedećem napadu i utakmica se rastvorila. I opet: sve dosadašnje naše reprezentacije nakon toga bi se povukle u opreznu formaciju i čekale da nekako padne nekakav gol, iako takav u cijeloj našoj povijesti nikad nije pao. Ne i ova Hrvatska: ovi su trčali i napadali svih devedeset minuta, i svih pola sata produžetaka.

Onda je potkraj drugog produžetka, u 116. minuti Luka Modrić promašio penal za pobjedu i utakmicu uveo u raspucavanje jedanaesteraca. Za sve naše reprezentacije u mojih četrdeset pet godina, bilo jugoslavensku ili hrvatsku, tim bi drugim antiklimatičkim šokom u posljednjim trenucima utakmice svečano završilo Svjetsko prvenstvo. Prestravljeni i oduzeti zapucavali bi penale i gađali tribine, do kraja povijesti svađajući se je li penal u raspucavanju trebao pucati šokirani Modrić. Ne i ova Hrvatska: Modrić je drugi put pogodio, Danijel Subašić hladno skinuo tri penala, a Rakitić svoga na kraju izveo rutinski kao na snimanju reklame za kekse, uvodeći Hrvatsku među osam najboljih.

Onda je u tridesetoj minuti četvrtfinalne utakmice protiv Rusije Denis Čerišev zabio za 1-0. Za sve naše reprezentacije u mojih četrdeset pet godina staža, bilo jugoslavensku ili hrvatsku, tim bi, već trećim antiklimatičkim šokom najzad

završilo Svjetsko nogometno prvenstvo: ne pamtim da je ijedna od njih ikad dva puta put zaredom okrenula rezultatski minus. Ostalih sat vremena zbunjeno bi bauljali po ledini, do kraja povijesti svađajući se tko je kriv i tko je tamo na vrhu šesnaesterca trebao preuzeti Čeriševa. Ne, međutim, i ova Hrvatska. Kramarić je izjednačio niti desetak minuta kasnije i utakmica se rastvorila. I opet: sve naše dosadašnje reprezentacije nakon toga bi se povukle u opreznu formaciju i čekale da nekako padne onaj nikad dočekani nekakav gol. Ne i ova Hrvatska: ovi su trčali i napadali svih devedeset minuta, pa i u novih pola sata produžetaka, sve dok ga Domagoj Vida potkraj prvog produžetka nije zabio za 2-1.

Onda je potkraj drugog, u 116. minuti, Fernandes glavom pogodio za 2-2 i utakmicu uveo u raspucavanje jedanaesteraca. Za sve naše reprezentacije u mojih četrdeset pet godina, bilo jugoslavensku ili hrvatsku, tim bi, sad već četvrtim antiklimatičkim šokom u posljednjim trenucima utakmice konačno završilo Svjetsko prvenstvo. Prestravljeni i oduzeti zapucavali bi penale, protivnički vratar hvatao bi ih kao kruške, a mi bismo se do kraja povijesti svađali je li penal u raspucavanju trebao pucati nezagrijani Kovačić. Ne i ova Hrvatska: Subašić je opet hladno skinuo prvi penal, a Rakitić svoga na kraju izveo rutinski kao na snimanju reklame, uvodeći Hrvatsku među četiri najbolje.

Onda je već u petoj minuti polufinalne utakmice protiv Engleske Modrić pred šesnaestercem srušio Allija, a Kieran Trippier iz slobodnog udarca zabio za 1-0. Za sve naše reprezentacije u mojih pedesetak godina staža, bilo jugoslavensku ili hrvatsku, tim bi nevjerojatnim, petim antiklimatičkim šokom jednom za svagda završilo Svjetsko nogometno prvenstvo: tri puta zaredom rezultatski minus nije okrenula nijedna reprezentacija u povijesti Mundijala, a kamoli neka od naših. Naši bi ostalih sat vremena zbunjeno bauljali po ledini, do kraja povijesti svađajući se tko je kriv i tko je tamo na vrhu šesnaesterca trebao preuzeti Allija. Ne, međutim, i ova Hrvatska. Dvadesetak minuta prije završetka Ivan Perišić je izjednačio i utakmica se opet rastvorila. I opet: sve naše dosadašnje reprezentacije nakon toga bi se povukle u opreznu formaciju i čekale onaj sad već mitološki gol. Ne i ova Hrvatska - ovi su trčali i napadali svih devedeset minuta, pa i novih, trećih pola sata produžetaka, sve dok ga desetak minuta prije kraja Mandžukić nije zabio za 2-1, uvodeći Hrvatsku u finale, među dvije najbolje na svijetu.

U samo deset dana Hrvatska je odigrala nevjerojatno iscrpljujuće tri utakmice, u svakoj loveći rezultatski minus, i svaku s produžecima, tri puta po dva sata nogometa, od čega dvije s dramom jedanaesteraca, što znači da je odigrala čak devedeset minuta više, odnosno cijele četiri utakmice: nitko nikad, u svih osamdeset osam godina povijesti Mundijala, nije imao teži put do finala. A tamo Francuzi, koji ne samo da su igrali utakmicu manje, nego su imali i dan odmora više, svoje polufinale protiv Belgije odigravši dan prije hrvatskog.

Onda je nakon samo petnaestak minuta historijskog finala, usred fanatičnog pritiska Hrvatske, Brozović pred šesnaestercem srušio Griezmana, a loptu iz slobodnog udarca Mandžukić nespretno skrenuo u vlastitu mrežu za 0-1. Za sve naše reprezentacije u mojih četrdeset pet godina staža, bilo jugoslavensku ili hrvatsku, tim bi, šestim antiklimatičkim šokom u dva tjedna, završila i revijalna dobrotvorna utakmica protiv novinarske selekcije, a ne finale Svjetskog nogometnog prvenstva: četiri puta zaredom rezultatski minus nije okrenula nijedna momčad u nijednom sportu nikad u povijesti, a kamoli neka od naših, još kamolije nogometna. Naši bi do kraja utakmice zbunjeno bauljali po ledini, do kraja povijesti optužujući suce i zbog Griezmanovog očito odglumljenog faula, i zbog Pogbinog očitog aktivnog ofsajda kod autogola.

Ne, međutim, i ova Hrvatska: samo desetak minuta kasnije Perišić je izjednačio i utakmica se opet rastvorila. I opet, i opet: sve dosadašnje naše reprezentacije godina nakon toga bi se povukle u opreznu formaciju i čekale da konačno padne onaj već mitološki neki gol. Ne i ova Hrvatska: ovi su napadali, trčali i tražili gol svih devedeset minuta, trčali su i napadali i onda kad je Griezman iz sumnjivog penala zabio za 2-1. Pet puta zaredom sustići rezultat nije, međutim, mogla čak ni ova Hrvatska, u svojoj praktički petoj utakmici u samo dva tjedna.

Ja sam se, eto, umorio i pišući, pa se može izdaleka naslutiti kakvu su sportsku, fizičku i psihičku kalvariju prošli hrvatski reprezentativci na najtežem putu kojega sam ikad vidio na Mundijalima, a gledam sve utakmice još od Njemačke 1974. Svaka prepreka na tom putu, svaki rano primljeni gol ili kasno promašeni penal, bila je točka na kojoj se naš mentalitet nekad rezignirano predavao, i od koje je počinjala kićena mitologija poraženih. I tako svaki Mundijal, svako Europsko prvenstvo, svih ovih godina. Do danas.

Ova generacija, ovih mjesec dana u Rusiji, nije povijesna samo po rezultatu, koji je bez sumnje senzacionalan: ona je povijesna po pristupu igri, prva koja je raskrstila s luzerskim naslijeđem balkanskih nogometaša, jugoslavenskih pa hrvatskih, mentalitetom koji je sam sebi pjevao epove o europskim Brazilcima što okreću cijele obrane na petodinarci, umjetnicima kojima je vazda netko drugi bio kriv. Bilo je boljih i talentiranijih, ali nikad u historiji balkanskog nogometa nije bilo „desetke“ koja u 115. minuti sprinta kao bez duše da ukliže i spasi jebeni korner. Toga nije bilo.

Cijela je ova herojska sportska priča samo o tome. O generaciji koja je pokazala dokle se može skidajući sa sebe teret gubitničke prošlosti, i kako preuzimajući odgovornost, tu najtežu i najnerazumljiviju balkansku riječ, i mali mogu postati veliki i svjetski.

O generaciji koja je potom upravo takva, cijela pobjednička i upadljivo nebalkanska, ravno sa svjetskog pobjedničkog postolja spremno uskočila u reklamni spot upravo takve, upadljivo balkanske Hrvatske - cijele gubitničke i neodgovorne, lijene, ohole, samodopadne i male, sad već izvjesno nepopravljivo opterećene luzerskim naslijeđem apstraktne prošlosti, jeftinog domoljublja, strašnih banova, sokolskih budnica i gena kamenih, te blatnjave sadašnjosti sitnog kriminala, krupnog kapitala i srednjeg poduzetništva, Thompsona i Šukera, Sanadera i Horvatinčića, Kolinde Grabar-Kitarović i Ive Balent.

Stotinu puta da su pucali penale i s kreča hladnokrvno pogađali za četvrtfinala i polufinala, bilo bi džabe.

Džabe su krečili.

http://hr.n1info.com/a317699/Kolumne...lkane-moj.html
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Konfuzija, Jugoslaven zaviza de-balkaniziranu Hrvatsku, a olicenje takve bi mu valjda bili Sergej Trifunovic i Lepa Brena kao voditelji doceka hrvatske reprezentacije, uz glazbenu pratnju Beogradskog sindikata i Bajage.

Idiotluk.

Dežul strastveno voli nogomet, on zna napisati tekst pogotovo o sportu, njegov članak i Ivaniševićevom osvajanju Wimbledona je možda najbolji sportski članak ikad ovdje napisan.

No on naravno ima problem jer po vlastitom priznanju naravno nije navijač hrvatske reprezentacije a opet ne može sad da ne napiše nešto pozitivno ali na kraju naravno mora poentirat s time da je to naravno besmisleno i to napiše on koji je odselio u središte Balkana, Beograd ili koji uživa u orjentalnoj kasabi Sarajevu. Dakle licemjerje na kvadrat.

a što bi tek bilo da je pisao o proslavi u Francuskoj. Ali neće Boro o tome. Nije fensi a nije ni po volji gazda, Boro ne grize ruku koja ga hrani, poslušan je to i pametan buldog. Lom, krš, a da je to bilo u Hrvatskoj, jer kako on napisa nedavno kad se još strahovalo da bi Hrvati zamisli mogli uzeti i SP "Hrvati ne znaju proslavljati".

Eto Francuzi znaju.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 18-07-2018 at 19:42
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    džabe je on krečio.
    al ne može škorpion protiv svoje prirode.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016
    http://twitter.com/dariobrentin?lang=de

http://twitter.com/danijelmajic?lang=de

Samo da knapp skuzite kako funkcioniraju stvari, ova dva etnicka ''Hrvata'' svoju zurnalisticku i ''istrazivacku'' djelatnost temelje na ocinkavanju Hrvatske i Hrvata, to je njima profesija.

Ovaj Majic to distribuira svakome kome zeli znati, svicarske novine, njemacke novine, nebitno.

E, zasto ''Hrvat'' u navodnicima, pa Majic svoj jezik na Xingu naziva ''serbokroatisch'', a kao maternji navodi njemacki. Pa tako sa neznan kako ga opisati jugoslavenski Njemac, ili njemacki Jugoslaven.

Ovaj Brentin ponavlja da je njemu svaki ''fasizam'' isti, a zasto to radi.

Pa, ocito je da i sam kuzi koliko pada u oci to napadanje Hrvatske i Hrvata, a drugi se toliko spominju da navodi recimo jedan transparent Delija u vezi Kosova.

To je to. 95% svih postova na twitteru tih dvojice su ''posveceni'' Hrvatima.

Kao dokaze o tome kako je Hrvatska recimo oko Thompsona podjeljena navode ankete index.hr a i N1.

Oboje levoliberalno jugoslavenski mediji, a cak su na N1 anketi popusili.

Samo da docaran kakvu ti ljudi sliku transportiraju spram vani, misljenje prosjecnog indexlije navode kao mjerodavno i vjeran prikaz stanja u Hrvatskoj.

Zanimljivo je i sljedece, fenomen kojemu svjedocimu i u Hrvatskoj, unatoc uskoj suradnji sa Krstom Lazarevicem, imaju isti blog, i nazivaju se braca, srpski nacionalizam nije nikakva tema.

To se ne obradjuje, unatoc opetanin tvrdnjama da su oni anti-nacionalisti.

Nikakvo spominjanje Srba, ni Muslimana. Ne spominje se Krstajica i Baju, likove sa konterfejon Ratka Mladica na majicama u Rusiji.

To za ove ljude ne postoji.

Naravno, ovaj Srbin ''anti-nacionalist'' to ne obradjuje, zasto i bi, lik baulja po Sarajevu i Becu i Beogradu medj' Srbima, zamislimo sto bi mu se dogodilo da tamosnji Srbi donjuse blacenje spram vani.

Dok Majic i ovaj drugi jednostavmo nemaju interes obradjivati ista drugo, i kao jedini cilj imaju difamiranje i omalozavanje Hrvata.

Na twitteru ih i vjerno prati peder Duhacek, retweetaju se medjusobno.

Kratko da se osvrnemo na ovoga Brentina jos, ima jedan zanimljiv clanak u kojemuj tvrdi da je pojava AfDa direktna posljedica svjetskog prvenstva 2014 i da bez tog dogadjaja ta pojava nebi bila zamisliva.

Sada zbrojite dva i dva i zakljucite sami zasto se ovih iz petnih zila trude umanjiti uspjeh hrvatske reprezentacije.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ili ovaj lik koji pise da je iz Zadra, a nosi dresove sa FSJ i veli da bar ne izgleda kao bilo-crveno karirani clown.

http://twitter.com/simax2118/media?lang=de

Ima tu svasta nesto.

Datum registracije
    Sep 2016
    Aaaaa, zaboravi ja dodati, Krsto Lazarevic, brat Danijela Majica za njemacke novine pise clanke o Kitarovicki.

Ne, ne pise o Vucicu i njegovoj proslosti, ne psie o Krstajicu, ne psie o cetnicima, ne pise o tome da je ejdan Hrvat kaznjen u republici smrdskoj zbog sad pazite.....nosenja hrvatskoga dresa.

Krsto Srbin, brat Danijela Majica pise o Kitarovicki, uz spominjanje generala Praljka.

Kakvi crni cetnici. To nema. Jugovici etnicki Hrvati poznaju samo jednog neprijatelja. Hrvata.

I jako vole Krstu. Lazarevica.

Ili ovaj lik koji pise da je iz Zadra, a nosi dresove sa FSJ i veli da bar ne izgleda kao bilo-crveno karirani clown.

http://twitter.com/simax2118/media?lang=de

Ima tu svasta nesto.
    a najviše bolesti

Gledam malo ovaj News Bar kanal. Ak niste upuceni, to je lijevo-liberalna politicka propaganda blago zamaskirana humorom. Krajnji proizvod izgleda debilno. Jos se nisam nijednom nasmijal. Nemaju reklama. Tko to financira? Retoricko pitanje naravno.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja malo propitkiva ova tri spomenuta lika, sa twittera, izmedj' ostalog san ih pita jel'to slucajno da skoro pa izkljucivo trkeljaju o Hrvatima, kako se osjecaju da svoje ''karijere'' kao ''zurnalisti'' grade na pljucanju po Hrvatskoj, i sto reci, expresno san blokiran.

Zanimljivo je ko se vrti oko njihovih tweetova, Severica koja oplakuje sudbinu Stankovica i shitstorma kojeg dozivljava zbog reprezentacije, onaj notorni Holiga....

Uvik ista lica.

Dobro da da si ih upratio, trebalo bi otvorit posebnu temu gdje ćemo ih sakupit sve na jedno mjesto i pomalo ih pratit.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove