+ Odgovori na temu
Stranica 106 od 107 PrviPrvi ... 6 56 96 104 105 106 107 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,101/2125

Tema: Recimo nešto o njima..

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Podsiti me na sljedecu pojavu, Miru Ljubic Lorger, glavu ''dalmatinske akcije'' autonomaske stranke koja je 1993 propala. Meni je zanimljivo tu recimo procitati kako ta zena na jednoj strani napada Herceg-Bosnu, a unutar Hrvatske se zalaze za sto vecu autonomiju Dalmacije. Napada sovinizam primoraca spram vlajima, a sama okrivljuje Hercegovce za apsolutno sve. Valjda i kad slomi nogu, Hercegovci su krivi.....jedna duboko sizofrena, trulava pojava, koja Dalmaciji atestira da je izgubila dispet.....meni je onako opce fascinantno kako se ljudi kao ona ili Dezulovic usude svojatati nekakvo dalmatinstvo.

Kod Lorgerice to ide dotle da Torcidu, Tornado, Funcute naziva ovako

− Eventualna kritika bilo čega u Hrvatskoj tolerira se samo malom broju “provjerenih” Hrvata iz Dalmacije, pripadnicima braniteljskih udruga ili agresivnih nogometno-navijačkih skupina, na primjer.

Sto sad ona hoce reci, koji je njen problem, to samo ona zna.......

Propala Mira, propala.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    U defenzivi. Jedno je govor mržnje, a drugo je institucionalna defanziva.
    Mladi su nashi, a tvoji su Sotona Pusic, debeljuco Jovic, Mister Bean Pupi i Feralovci. Crno ti se pise.
    Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 15-05-2018 at 18:29

Datum registracije
    Sep 2016
    Jos kad ti imbecilovci razmontiraju Plenkovica. Pod hitno napisi depesu ''Ja Aleks veliki, chetnik iz Chejkago, naredjujem vama da ostavite na miru Andreju u dejstvovanju protiv ustasa, bre! Nesmo se tako dogovorili!!"

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Ovaj primjer gore..kako su oni prikazali Pavelića npr u Senkama nad Balkanom"..prikazali su ga kao kajkavaca koji još afektira kajkavski prenaglašeno..

pazi jednog Ličanina štokavca predstavili su kao kajkavca..ali nije to slučajno..jer za njih je samo kajkavac Hrvat i eventualno čakavac ali prvenstveno kajkavac..i on je još usput simbol svega kad Srbi vide nadmoćne Hrvatima
    Pavelića je u seriji igrao hrvatski glumac, koji izgledom lica može da prođe kao on. A kako neki lik ispadne na filmu, u velikoj meri zavisi od toga kako ga glumac doživi.

Hrvat ( kajkavac) je mrljav, sitan, krivonog, pederskog stava, kajkavština je pederski jezik..

Eto to ti je to..oni kad Hrvate karikiraju oni kajkaju..čak i onaj Kesić koji je duhovit čovjek kad imitira Krstičevića..Krstičević kajka..

Al ja se uvijek vraćam na ono, u borilačkim sportovima a tek s obzirom na broj stanovnika Hrvati su svjetska velesila..a Srba nema nigdje..tu nešto debelo ne štima.
    Možda ima stereotipa po kojima se svi Hrvati doživljavaju kao kajkavci. Ali to je više humor, nego negativno stereotip kojim bi se Hrvate želelo predstaviti kao slabiće. U tom smislu i Kesić može da greši.
    A imaš i primere koji te demantuju. Nele u Složnoj braći ne prikazuje Hercegovce kao kajkvace, nego vrlo autentično.
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Jos kad ti imbecilovci razmontiraju Plenkovica. Pod hitno napisi depesu ''Ja Aleks veliki, chetnik iz Chejkago, naredjujem vama da ostavite na miru Andreju u dejstvovanju protiv ustasa, bre! Nesmo se tako dogovorili!!"
    Pa, gledaj, Punti, ako indeksovci žele da sruše Plenkovića, znači da su nanjušili da bi SDP pobedio na izborima. Zašto bih se ja protivio?!
    A jednom si duhovito HDZ nazvao JDZ, valjda Jugoslovenska demokratska zajednica, a Inkvi je jednom SDP duhovito nazvao Srpska demokratska partija. Zamisli koaliciju Srpska demokratska partija+Jugoslovenska demokratska zajednica (SDP+HDZ), a najjača opozicija Živi zid. Kakva bi to bila žurka...
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Datum registracije
    Sep 2016
    Suska se da zapravo MOST rusi ove plave, kako njih svrstavas?

U defenzivi. Jedno je govor mržnje, a drugo je institucionalna defanziva.
    Nakon svake defanzive kreće ofanziva, to je pravilo ratovanja.

Nisi me uvatio u laži, nego u grešci, koja i nije bitna za poentu. Nije Radić, nego Pernar. Pa, dobro, neko je rekao. Otprilike, isto kao što mi je Dobri Pastir na drugoj temi rekao da sam neznalica jer sam rekao da je Mamić rođen u Zagorju. Valjda se Bjelovar ne računa u Zagorje, jer je 100 metara u nekoj drugoj oblasti, i sad oko toga treba da se natežemo...
    Nije nego. Tebi se činilo zgodno da kažeš kako je Radić govorio Srbima "koliko košta vaš krv pa da je platimo" pa je ponosni Račić sav obnevideo od uvrede da obrani srpsku čast morao pucat ( ne bi on, pištolj mu se slučajno našao u sakou)je da nije lijepo ali što je mogao, nije razlog ali alal mu vera. Tako to zvuči prevedeno s tvog hinjenog na pravi jezik. To što nije Radić nego Pernar, i što nije rečeno za Srbe nego za Račića i što Račić nije tada pucao nego kad mu je Pernar zavikao "opljačkali ste begove", to nema veze, Hrvati su glupi jelda.

Pa nisu baš svi.

I općenito ovu temu uništavaš oftopicom, ako nastaviš morat ću te odstranit s nje. Ovo je topic o hrvatskim medijskim i inim petokolonašima.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-05-2018 at 10:22
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

I mene je to zaintrigiralo, pa an posa na instagram Pokosice a jucer je imala nekih 60 likeova....

Tako imbecil danas forsira Idu Bre-ster, kojoj je neki covo napisa da je Kuraba i glupaca. Ovo glupaca stoji, a Kuraba...hm. Ida "kod svakoga sam imala cetkicu za zube"....hmhm.
    I tako tankocutan imbecil odma prijeti da ce pisca toga prijaviti tvrtci u kojoj radi itd.....

Cudi me ta tankocutnost kad su u pitanju "zvizde" poput Ide Brester, a kad su ideoloski neprijatelji u pitanju imbecil ne libi se izrazavati se na najvulgarniji nacin.

Ne prican tu o Hdzlijama nego o desnicarima.
    netko joj je valjda predbacio da to piše samo da oponira Dikanu koji piše desničarske i pro NDH statuse. Ona je to demantirala da nema veze ali odkud Vlatka u partizansko-ustaškoj priči. Ovi koji je imputiraju Dikana izgleda misle da nije zaboravila koja joj je on poniženja uradio prilikom prekida. Na traču na forumu.hr je biio urnebes pola godine oko veša kojeg neće da joj vrati, to je bio brutalni humor, a inače je to tema koja je pokazivala kakvu jezičinu, kakav humor posjeduju Hrvatice, surovi ali takav humor, onaj nepročišćeni..

Npr..netko pita jel moguće da je Slavica Eclestone srpkinja..druga kaže..je našla sam je na popisu najviđenijih Srba..ova čita popis i kaže..ou..pa nisam znala da je Boško Buha Srbin..sad sam full razočarana ..kaj to nije onaj mali Slavko Štimac ( mejbe) kaj izvadi iglu zubima iz bombe, kvrcne je sebi o vugla i baci je u njemački bunka'

Daklem Vlatka je atraktivna žemska barem bila, jedna od rijetkih koja bolje izgleda uživo nego na tv ( što je rijetkost), ili je bar izgledala..ima nešto aristokratsko u držanju. Ono što nije aristokratsko je da su je privlačili krimosi, stari lovaši poput Dikana. Onaj Maletić krimos ju je kažu i lemao i na kraju izbacio joj stvari kroz prozor. Dikan ju je javno sramotio.

Šta sad s ovim izvodi, više mlada nije, stižu mlađe..kakvo je objašnjenje, jedino da nije namirisala lovu kod nevladinih i antifa udruga pa da im se prišlepa za Armani i Gucci ne vidim drugi razlog.

Mislim izbor joj je doduše sužen, jer je tamo pola pedera al jedna od opcija bi mogao biti poluludi Pilsel il mlađi Goldstein, jer ak mu je stari mogao prašiti Vesnu Pusić dok je bile feš..zakaj se ovaj ne bi mogao prifatiti Vlatkice.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-05-2018 at 13:28

Podsiti me na sljedecu pojavu, Miru Ljubic Lorger, glavu ''dalmatinske akcije'' autonomaske stranke koja je 1993 propala. Meni je zanimljivo tu recimo procitati kako ta zena na jednoj strani napada Herceg-Bosnu, a unutar Hrvatske se zalaze za sto vecu autonomiju Dalmacije. Napada sovinizam primoraca spram vlajima, a sama okrivljuje Hercegovce za apsolutno sve. Valjda i kad slomi nogu, Hercegovci su krivi.....jedna duboko sizofrena, trulava pojava, koja Dalmaciji atestira da je izgubila dispet.....meni je onako opce fascinantno kako se ljudi kao ona ili Dezulovic usude svojatati nekakvo dalmatinstvo.

Kod Lorgerice to ide dotle da Torcidu, Tornado, Funcute naziva ovako

− Eventualna kritika bilo čega u Hrvatskoj tolerira se samo malom broju “provjerenih” Hrvata iz Dalmacije, pripadnicima braniteljskih udruga ili agresivnih nogometno-navijačkih skupina, na primjer.

Sto sad ona hoce reci, koji je njen problem, to samo ona zna.......

Propala Mira, propala.
    Uuu Mira Ljubić Lorger. ( to je ova što sjedi na skalama,) ovi mlađi se ne sjećaju ali ona je ratno vrime bila jedna od glavnih petokolonašica. Dalmatinska akcija,,kako se ono zvali. bili su ful u medijima i bome u ono vrime agresije i žrtava bili su agresivno protuhrvatski.

Dok im jednom prostorije nisu odletile u zrak, pa se na kraju ispostavilo, barem je tako policija izvjestila a navodno je bilo i nekih priznanja, da je to napravilo nekoliko njihovih članova koji su radi toga i suđeni a mislim i osuđeni na neko vrijeme.

Kasnije je Mira potonula u anonimnost.za neke novine je nešto ko čitala iz zvijezda, neka astrologinja..ne znam jel samo iz crvenih zvijezda ili općenito..

meni je bilo čudno da tako zajebana osoba kakvim se ona činila piše neke budalaštine o nekim ovnovima u Orionu i utjecaju toga na plimu i oseku kod Čiova što opet utječe na bioritam ljudi, pogoto onih s krizom srednjih godina koji su naglo prešli s piva na vino.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 16-05-2018 at 13:29

ja mislim da Vlatkici nedostaje medijske paznje, a zna da ce u jugo soros medije uci najprije ovakvim fingiranim sukobima sa imaginarnim neprijateljima... ni prva ni posljednja.

nas problem kao naroda je sto dopustamo da nas jugo soros mediji navlace na tu pricu pro i contra 10. travnja, 29. studenog, petokraka ili U, ustase ili partizani... to je njihova uspjesna taktika, a nas neuspjeh. Mi temelje hrvatske drzavnosti imamo u 5. kolovozu, u Domovinskom ratu, u hrvatskoj vojsci, nama 10. travnja vise ne treba nista znaciti, to je bilo prvo poluvrijeme koje su jugovici dobili `45 a mi smo trebali svirati kraj `95. Medjutim, kako je Hrvatska prepuna jugovica i sorosevih placenika, oni su utakmicu odveli u produzetke i sa igracem manje uspjevaju da povedu.

Slusam malo Pavunu, Losu, odlicno detektiraju problem, ali ne nude nijedno rjesenje a realno ni ja ga ne vidim. Kako izaci iz mraka u kojoj je Hrvatska i hrvatski narod, to danas nitko ne zna. Da ne gadimo temu dalje, dakle Vlatkica se ukrcava na sorosevski vlakic. Vjerojatno planira povratak iz Kanade, pa da pripremi teren. Mozda je Yutel opet angazira kao voditeljku ili nesto slicno, mada sad dolaze mladje, ljepse, nije ni ona vise u cvijetu mladosti.
    Mozda da je YL angazira kao kolumnistkinju, ima opcija dosta.

Datum registracije
    Sep 2016
    Nisu ni jugoslavencine iz imbecila ili jutarnjeg glupe, to oni vidu koliko ljudi zanima ova Pokosica, a ako podju na njen instagram taj proser "stop fasizmu" je likeovalo nesto oko 60 likova.

Dobro, i ovu Bre-ster Idu gura imbecil, ali Pokosica je totalno izvan svake mogucnosti postati ikome zanimljiva.

Stvar i je u tome da ovi stave kao bombastični naslov. Vlatka Pookos rekla, Vlatka Pokos doživjela divljačke napade na instagramu. To je ta debilizacija.

Vlatka Pokos. Ne druži se sa našim iseljeništvom jer nema ništa zajedničko s njima. Kao da su se navalili s njom družit.

Ne, ona je rekla da se neće vratit. Samo ne znam što ona tamo radi. Navikla na skupe krpice, na šampanj, a to treba netko financirat. Dok je bila mlađa, mafijaš, kad je malo ostarila stari tajkun a sad ?.

P.S Čudi me da Jadranka Kosor nije skočila u njezinu obranu.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 21-05-2018 at 20:45

Pupovčev popis narodnih neprijatelja

Objavljivanje popisa nepoćudnih osoba, pritisak na novinare da ne pišu kritički o određenim politikama određenih političara, javne prozivke pojedinaca pa i cijelih grupa ljudi za “mržnju prema njemačkom narodu” – sve su to poznate stvari iz povijesti, iz perioda onog s brčićima, koji je pokrenuo rat koji je odveo u smrt dvadesetak milijuna ljudi, inicijalno kako bi zaštitio ugroženu njemačku manjinu u Češkoj, u Sudetima.

I kad bi danas netko u bilo gdje u svijetu radio takve stvari, svakako bi bio proglašen fašistom ili čak zakonski spriječen – osim u slučaju kad to radi Milorad Pupovac.

Popis narodnih neprijatelja

Popisi neprijatelja srpskog naroda nisu neka novost, i krajem osamdesetih se u sklopu priprema za rat prozivalo i žigosalo “neprijatelje srpskog naroda”, pri čemu su to s vremenom postali svi, pa se i jednom Šuvaru skandiralo da je ustaša. Tada se baratalo s terminima poput “Srbofobi”, no danas ima toliko raznih “foba” – homofoba, islamofoba, i drugih – da više ni Pupovac ne koristi taj termin.
    Upravo na primjeru Srbije i Miloševićevog režima smo naučili, na vlastitoj koži, da kad netko počne puno pričati o svojoj ugroženosti, i kad jasno odredi lica, imena i prezimena onih koji ga “ugrožavaju”, idući je korak izravni napad na njih, jer tada je to, je li, “legitimna samoobrana”. Oni su samo preduhitrili zle ljude koji ih namjeravaju napasti! Pitanje je što iduće namjerava Pupovac sa srbomrscima, ustašama, srbofobima i “ultrakonzervativcima” koje je pobrojao u svom biltenu. Jer, uvijek sve počinje javnim sramoćenjem i difamacijom, te upiranjem prstom u cijelu u ovom slučaju većinsku zajednicu, a nastavak je vjerojatno taj da će oni koje je Pupovac prozvao morati nositi neke oznake na odjeći, ili traku oko rukava da ih se na ulici može prepoznati. Uostalom nešto slično je i važilo za Hrvate u RSK, na što se Pupovac nikad nije osvrnuo: čudnom revizijom povijesti, antifašisti su i dalje Srbi (četnici i partizani jednako), a Hrvati koji su branili zemlju u DR “fašisti”.

Pupovčeva politika zapravo i nije ništa drugo nego nastavak Miloševićevog fašizma drugim sredstvima; u konačnici, radi se o borbi protiv ustaša, izmišljenih ili stvarnih, i o borbi socijalističke “ljevice” protiv sila mraka oličenih u “desničarima i konzervativcima”. No da se vratimo na paralelu s početka: i Churchill i De Gaulle su bili vrlo, vrlo, konzervativni i jako, jako desno. “Progresivni” su bili oni s druge strane.
    https://narod.hr/hrvatska/marcel-hol...ke-za-srbofobe

vidim da se Hamed, Hamid ili kako vec, Bangoura, raspisao srdacno sa Emirom Suljagicem na twitteru... klasicna kvaziljevicarska... izgledni kandidat na ovoj temi.

Tko je taj bangoura ili kako već...

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Tko je taj bangoura ili kako već...
    Hamed Bangoura ja smeđi "Hrvat" kojeg je zbog "zasluga" Daniela Trbović bila dovukla u emisiju Hit depo.

Hamed je vodio ultrapopularni taj Hit depo kad je ono bio dance, ono sijevaju boje iz ekrana a on tamnoput, rječit, pristojnog izgleda..moš mislit kakva je zvijezda bio..

Poslije je vodio onu Midiken manekensku agenciju za klinke ali ono baš klinke.. moš mislit tek što se tu događalo..

Sad nešto histerizira po netu, glumi zakašnjelog poluCheGuevaru, ogorčen je, uglavnom priča neke pizdarije, ..ali gdje se nađe sa toljagom Suljagom..haha..

usput jebem ti državu u kojoj nasljednik Raškovića, Martića i Hadžića pravi neke spiskove.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-05-2018 at 18:52

Nesto je Suljagic u svom stilu ali nevezano za Hrvatsku i Hrvate, napisao neki odgovor Bakiru kako "nisu samo Bosnjaci branili BiH" da bi mu Hamidaga u odgovoru seretski dodao "isto kao sto Hrvatsku nisu branili samo HDZ-ovci i katolibani" tako nesto.

Nisam znao da je Hamidaga politicki aktivan.

Zapravo Suljagic citira al Jazirinog kolumnistu Zvonku iz Sarajeva, kojeg je uvrijedila Bakirova izjava kako su bosnjaci obranili bosnu... i kao Zvonko je uvrijedjen jer je i on branio bosnu u uniformi armije bih... i kako je Bakir u zabludi... a meni se sve cini da je Zvonko u zabludi, vec 26 godina. Sta je on branio i koga je branio, nije mi poznato, ali Bakir zna za sta se njegov babo borio i za sta su bosnjaci ratovali. Kako kazu na smotri, alahu ekber. Kakva Bosna, kakvi bakraci, samo islam, islam i samo islam kao zvijezda vodilja. Jedinstvo ummeta, i dugo sanjani dolazak sultana sa Bospora.

Ma kurac je politički aktivan. Serucka nešto na fejsbucima..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove