+ Odgovori na temu
Stranica 94 od 107 PrviPrvi ... 44 84 92 93 94 95 96 104 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,861/2125

Tema: Recimo nešto o njima..

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ovisi na kojoj je televiziji i tko je s njim u studiju pa ovisno o tome mijenja način govora. S tom praksom je počel u trenu kad je postal trener Zvezde, počel je dodavati srpske riječi u vokabular.
    I onda neka netko kaže da robi nije baš ono tipični hrvat.
    There are three rules that I live by: never get less than twelve hours sleep; never play cards with a guy who has the same first name as a city; and never get involved with a woman with a tattoo of a dagger on her body. Now you stick to that, and everything else is cream cheese.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    iako bi ovo moglo u topic "Recimo nešto o njima..političari jugodesnog spektra" koji se krivo i bezvezno naziva ljevicom može i ovdje jer je dotična neka kulturnjakuša..

Snježana Banović..bivša djevojka Branimira Štulića koju je opjevao u pjesmi "Usne vrele višnje" dala ostavku na neki savjet kulture SDP-ea..što bi to imalo značit nemam pojma..neka frljićevština, neko grmečko kolo sa sve bičvama i opasačima da ispod pazuha..jer kakvu bi drugu kulturu oni mogli iznjedriti.

iako je izgledala i zvučala ko tipični jugodesni jastreb odnosno jastreb(p)ka ili jastrebica..ovdje joj moram odati priznanje što je rekla ono što se ni zadnji ni najbjedniji hdz-ovac ne bi usudio..prozvala je Lalovca za obiteljsko nasilje i pitala se logično..kakva je razlika između Lalovca i Tomaševića osim u udbaškom pravosuđu..

sad je nebitno ili manje bitno jel to uradila iz feminističkih pobuda ili jednostavo iz želje za pravdom i jednakim tretmanom..moramo vjerovati da i u njima jugodesničarima poput Banovićke..postoji mrva ljudskosti..
    U feminizmu nema ljudskosti, ona ne traži pravdu nego traži glavu na oltaru feminizma.

Nikad ne smijemo pasti u napast vidjeti nešto ljudsko u jugo ološu. Oni nisu neprtijatelji samo Hrvata,oni su neprijatelji ljudskog roda.
    There are three rules that I live by: never get less than twelve hours sleep; never play cards with a guy who has the same first name as a city; and never get involved with a woman with a tattoo of a dagger on her body. Now you stick to that, and everything else is cream cheese.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Moram se složiti
    A troll & a gentleman

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    U feminizmu nema ljudskosti, ona ne traži pravdu nego traži glavu na oltaru feminizma.

Nikad ne smijemo pasti u napast vidjeti nešto ljudsko u jugo ološu. Oni nisu neprtijatelji samo Hrvata,oni su neprijatelji ljudskog roda.
    Prijatelji su Velikosrba. to je isto sranje, jugoslavenstvo i velikosrpstvo

"Glumčina" porijeklom sa Širokog brijega Goran Bogdan izjavio, citiram

'Nisam nimalo od onih ljudi koji se lože na svoj kraj i nešto se silno ponose. Nije mi to neka odrednica, ali opet, kad čitam naše pisce, vidim da tu ima nešto lijepo i dobro i onda me uvijek zanima ta ljepota i ta posebnost ovog krša, ovog ludila. Otkad je ovdje ovih krajeva, stalno je neko ludilo, kao domaća 'Igra prijestolja'. Trudim se smatrati djetetom svijeta, kako bi rekao Mate Parlov', kaže glumac.

Preparirani pauinčić sa Širokog Brijega hoće na silu bit dio tzv. mainstreima.

( btw nije mi jasno tko njega čak i u Americi angažira jer je lik očajan glumac)
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Isto tako je zanimljivo kako nitko pa ni jugodesnica kojoj je to uvijek bio forte, Olivera Frljića ne šalje nazad u Bosnu pošto je lik iz Travnika rodom.

"Glumčina" porijeklom sa Širokog brijega Goran Bogdan izjavio, citiram

'Nisam nimalo od onih ljudi koji se lože na svoj kraj i nešto se silno ponose. Nije mi to neka odrednica, ali opet, kad čitam naše pisce, vidim da tu ima nešto lijepo i dobro i onda me uvijek zanima ta ljepota i ta posebnost ovog krša, ovog ludila. Otkad je ovdje ovih krajeva, stalno je neko ludilo, kao domaća 'Igra prijestolja'. Trudim se smatrati djetetom svijeta, kako bi rekao Mate Parlov', kaže glumac.

Preparirani pauinčić sa Širokog Brijega hoće na silu bit dio tzv. mainstreima.

( btw nije mi jasno tko njega čak i u Americi angažira jer je lik očajan glumac)
    Gura ga "naša" ekipa tam, Šerbedžija, Furlan i takvi. Možda Višnjić. Tko zna, ima naših tamo.

Normalno, on je dijete svijeta, a ne tamo nekog sela kao što je Široki Brijeg. Ne može takva veličina biti rođena u tako malom mjestu u kojem čak ima i nešto dobroga koliko se može pročitati od pisaca toga kraja. Stalno neko ludilo u tom kraju iz kojega je on izuzet kao veličina. A pod ludilom vjerojatno podrazumijeva to kaj se ostali njegovi sumještani ponose svojim krajem.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 21-01-2018 at 17:33

Upalo mi je u oči kako se on osjećao nelagodno na onoj tribini hercegovačkog slenga . Očito mu je siromahu bilo neugodno što je uopće tamo. Te ne znam što je uopće dolazio.

da se razumijemo, nije on jedini, pokondirenost hercegovačkih tikava je uzela maha i prije njega.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Dobro, taj se kao odrice Hercegovine jer misli da je to kao nesto zaostalo, a drugi okupiraju Dalmaciju i hoce sebe izgurati kao neke stereotipne Dalmatince. Bolje da te se Bogdan odrece, nego da te prigrli Mandic, Dezul i slicni.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Prvi put čujem za ovog glumca podrijetlom iz Širokog, mada ste prestrogi prema njemu, rekao je da ga zanima ta ljepota i posebnost (malo nespretno rečeno)
    Ne vidim kako se on odriče Hercegovine.

Ja sam čuo za Bogdana, da mu je stari svojedobno bio komunistička glavešina u Širokom ili jelte Lištici, (u vrijeme kad je podržao opciju PROTIV na referendumu o braku, netko je rekao pa nije čudo što ju je podržao kad mu je stari bio TO i TO)... Sad informacija nije bila skroz pouzdana, da li mozda netko zna više...

Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Prvi put čujem za ovog glumca podrijetlom iz Širokog, mada ste prestrogi prema njemu, rekao je da ga zanima ta ljepota i posebnost (malo nespretno rečeno)
    Ne vidim kako se on odriče Hercegovine.
    Ako ne vidiš imaš problem sa razumjevanjem izrečenog.

I nije mu prvi put. već je on imao slične ispade gdje je se obrušavao ako se dobro sjećam između ostalog na katoličku crkvu u smuislu da ona ne može biti arbitar u društvu. . valjda je njima svima iz tog nazovi glumačkog miljea ( jer to veze s glumom nema) prvi zadatak to. da napadnu konzervativne vrijednosti i KC. To im je valjda legitimacija jer inače ne bi mogli glumiti u kretenskim filmovima koje se financirraju državnim novcem. Tome nisu odolili čak ni jedan Mlikota a posebno me iznenadilo da u ovom izrugivanju udovica branitelja glumi Robert Kurbaša ako sam dobro čuo.

Iako je riječ o komentaru na Frljićevu predstavu, mislim da ovo spada ovdje jer puno govori o našem Čedi Prodanoviću. Nismo imali prilike reći nešto o njemu pa je zgodan trenutak.

“To je vrlo dobra predstava koja sadrži puno humora i mogu je svima preporučiti. Iako je sasvim sigurno i provokativna, ali, ponavljam, vrijedi gledanja”, rekao je zagrebački odvjetnik Čedo Prodanović za Jutarnji list. Uz opasku: “Poznanici koji se puno bolje razumiju u kazalište kažu kako je Frljićeva predstava ‘pravi Pirandello’, ali nisam stručnjak, no mogu opet reći da sam se nasmijao i uživao u kazalištu.”
    “Mislim da nitko nema osnovu za tužiti Olivera Frljića, čak ni zbog scene u kojoj se omalovažava hrvatska zastava. Nije riječ, naime, o službenoj zastavi Republike Hrvatske, nego o onoj s prvim bijelim poljem, koja se koristila u NDH”, tvrdi Čedo Prodanović.
    https://narod.hr/hrvatska/odvjetnik-...vom-predstavom

Frljić traži svinjske maske a ima Čedu u publici. Koji fail.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Iako je riječ o komentaru na Frljićevu predstavu, mislim da ovo spada ovdje jer puno govori o našem Čedi Prodanoviću. Nismo imali prilike reći nešto o njemu pa je zgodan trenutak.
    Čedo je navodno ujak Milorada od Imbexa koji se prekrstio u Matiju. to sam negdje čula, ali ne sjećam se od koga. nije ni čudo da voli istu vrstu "humora" kao i navodni nećak.
    vidi im se i izvana da su profinjeni i kulturni ljudi.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Frljić traži svinjske maske a ima Čedu u publici. Koji fail.

Citiraj Prvotno napisano od IscoAlarcoN Vidi poruku
    Ja sam čuo za Bogdana, da mu je stari svojedobno bio komunistička glavešina u Širokom ili jelte Lištici, (u vrijeme kad je podržao opciju PROTIV na referendumu o braku, netko je rekao pa nije čudo što ju je podržao kad mu je stari bio TO i TO)... Sad informacija nije bila skroz pouzdana, da li mozda netko zna više...
    Nije točno, otac mu je mimo tih tokova, profa na strojarskom fasku na sveučilištu u Mostaru, mama je profa matematike u srednjoj strukovnoj školi u Širokom Brijegu, njih je šestoro djece, brojna obitelj.
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

mene zanima zašto državno odvjetništvo nije uhitilo Frljića....ne zanima me ignoriranje i priča to on i želi..nek se vidi kolio je jadan..ne..mi smo jadni... ta sranja da je on umjetnik i da je to umjetnički izražaj ne bi prošla nigdje. On ako upriličuje egzekuciju kako piše određenih živih osoba iz javnog života..to je poziv na ubojstvo..i govor mržnje.

Ako je onaj vjeroučitelj pritvoren zbog puno manje stvari onda ovo mora biti gonjeno po službenoj dužnosti..

ne može se svaka svinjarija..metaforička i doslovna sakrivati iz kvaziumjetnosti..

da je teoretski neki desni režiser..napravio slično s likovima s jugodesne scene garantiram da bi davno bio u pritvoru.

Ovako vrana vrani oči ne vadi....al ostaju barem privatne tužbe..ni od njih neće bit koristi..ali jel ćemo ruke uvis odmah..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 22-01-2018 at 16:08

Da je neki prodesničarski redatelj napravio nešto slično sigurno da bi imao problema sa zakonom zbog govora mržnje.
    Agenda 21

mene zanima zašto državno odvjetništvo nije uhitilo Frljića....ne zanima me ignoriranje i priča to on i želi..nek se vidi kolio je jadan..ne..mi smo jadni... ta sranja da je on umjetnik i da je to umjetnički izražaj ne bi prošla nigdje. On ako upriličuje egzekuciju kako piše određenih živih osoba iz javnog života..to je poziv na ubojstvo..i govor mržnje.

Ako je onaj vjeroučitelj pritvoren zbog puno manje stvari onda ovo mora biti gonjeno po službenoj dužnosti..

ne može se svaka svinjarija..metaforička i doslovna sakrivati iz kvaziumjetnosti..

da je teoretski neki desni režiser..napravio slično s likovima s jugodesne scene garantiram da bi davno bio u pritvoru.

Ovako vrana vrani oči ne vadi....al ostaju barem privatne tužbe..ni od njih neće bit koristi..ali jel ćemo ruke uvis odmah..
    ne možeš gonit po privatnoj tužbi zbog prijetnji ubojstvom ili pozivom na likvidaciju. jedino je mogućepodnijeti kaznenu prijavu i nadat se da će ovi odradit svoje

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove