+ Odgovori na temu
Stranica 109 od 110 PrviPrvi ... 9 59 99 107 108 109 110 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,161/2199

Tema: Recimo nešto o njima..

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Nije potribna posebna tema, ovo je tema za njih, neznan jel' ides na neke druge forume, ja jedino tu pisen, pa pozivaj da se ljudi registriraju i komentiraju njihove objave, lako ih je narajcati da rotiraju i postaju sve ludji u svojoj anti-hrvatskoj histeriji. U biti je sve to bezplatna reklama za Thompsona.

Posljednje uređivanje od Puntar2.0 : 22-07-2018 at 20:25
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Datum registracije
    Sep 2016
    Procitajte ko je ovoj novinarki ''pomoga'' u pisanju clanka, Dario Brentin i Duhacek sa indexa....

http://twitter.com/VALERIEin140/stat...24990486614016

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Lana Barić, jedna od tri slavne hrvatske glumice koja je napala Thompsona, žena je Dragana Markovine, onog, da.

Kada ste znali da je Dragan onaj pravi?

Kad je gostovao u emisiji Aleksandra Stankovića. Tamo sam ga prvi put vidjela i pomislila:
    tko je ovaj, ovoga znam iz prošlog života.
    ekipica s ove teme. a internet veli i da je unuka člana predsjedništva SFRJ. logičan izbor.

e, da, razveli se nakon čitave godine braka. širim dezinformacije. bivša žena.

kod njih sve nešto bivše. brakovi, države...raspad sistema. samo je mržnja prema Hrvatskoj vječna.
    naše kune se tu ne ubrajaju.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Sep 2016

Datum registracije
    Sep 2016

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    sdss se bori za prava pedera hahaha ti srbi su stvarno napredan narod,nebeski,neki bi rekli.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

Datum registracije
    Sep 2016
    Zaboravih ja spomenuti, citajuci ove clanke koje je ova ekipa raspodilila u pun kurac novina, padne mi u oci jedan clanak di se na kraju spominje ovo: reklamirani su i povici u boj, u boj, za narod svoj, naravno reklamirani su FIFI. Dobili su odjeb.

Sto hocu reci, ovo je zanimljivo za ekipu pa dobro necemo vise koristiti za dom spremni, i sve je ok.

Ma da. Sanjajte to.

Mogu samo nagadjati ko to prijavljiva, Brentin, Holiga....moga bi se cak kladiti da Holiga prijavljuje redovito Torcidu.

Datum registracije
    Sep 2016
    Jugolevicari komentiraju Torcidu.
    Obavezno procitati.

http://twitter.com/socijali_ST/statu...45980512243712

ovo je zamišljeno kao topic o udarnim pesnicama medijske jugodesnice a ne anonimnim tviterašima i ostalim jebivjetrima kakvih ima na tisuće..i još stavi neki twit bez ikakvog objašnjenja..a stoputa je rečeno da se to ne radi..

brisanac..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Jesmo li napisali kaj o Gordanu Duhaceku? Napravil je neki tekst kontra naseg Thompsona.

Ko je ovaj Mario Zorko?
    Iskenja se po Laliću od glave do pete.

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet...ubili/7653834/
    Torcida old school. 54 g, 150/200(+ -)

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jesmo li napisali kaj o Gordanu Duhaceku? Napravil je neki tekst kontra naseg Thompsona.
    Tekstove a ne tekst. Ne triba ništa pisat o njemu, on je sve reka sam o sebi

https://www.slobodnadalmacija.hr/sce...-sto-sam-peder

Super ugledni član teenager avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Blog Entries
    1
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Nekidan je i Srećko Horvat imao svoju kolomnu u The Guardianu. Naslov je bio hrvatska nogometna reprezentacija, a tema čini mi se nešto vezano, logično, uz Tita. Uglavnom predivno...
    Posljednje uređivanje od teenager : 26-07-2018 at 15:51
    Razvij mi se trobojnice mila,
    dosta si mi u potaji bila!

Vezano za reprezentaciju hrvatske komentirao i hodža iz susjedne BiH točnije Žepča, koji je inače dosta praćen na YT-u. Prikriveni islamski extremist rasipa žuč i primitivizam u svega pet minuta iako pozove na nekakav mir u svakom klipu. Pogledajte i pripremite vrećicu i usput prijavite kao govor mržnje

https://youtu.be/6vJdlaAzawI

sad cu ja kao ink, ali stvarno ne vidim razlog da ovaj orangutan bude na ovoj temi

Sefik i Jovica mrze Hrvatsku, nista novo, mislim to je patologija i ovo nije tema za te idiote.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    sad cu ja kao ink, ali stvarno ne vidim razlog da ovaj orangutan bude na ovoj temi
    Neka i njega, treba ih sve pokazivat.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Lana Barić, jedna od tri slavne hrvatske glumice koja je napala Thompsona, žena je Dragana Markovine, onog, da.

ekipica s ove teme. a internet veli i da je unuka člana predsjedništva SFRJ. logičan izbor.

e, da, razveli se nakon čitave godine braka. širim dezinformacije. bivša žena.

kod njih sve nešto bivše. brakovi, države...raspad sistema. samo je mržnja prema Hrvatskoj vječna.
    naše kune se tu ne ubrajaju.
    Baricka veli da su je zvali u Frankfurt na kazaliste, nije znala sto ce tamo tematizirati, sada zna....

Sto bi ti termiti bez Hrvatske......inace, jedan od blatitelja Hrvatske po svapskin novinama, Krsto ''the Srbo'' Lazarevic, daje interviewe Novostima.

Znaci ovako, Hrvati placaju za interviewe onih koji ih blate po kugli zemaljskoj, novcen poreznika.

ovo nije zamišljeno kao tema gdje se kuka nad zlehudom sudbinom jer nas neki Jovice i Nedžibe u tviter statusima tužakaju i šire internet propagandu.

ova tema je zamišljena da se se njima sprdamo što je u početku uspješno rađeno..a sad se pretvorilo u nekakvo lelekanje nad nekim anonimusima..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-07-2018 at 12:40
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016
    Da, a oni ce se pocesati po guzici sto smo se mi sa njima sprdali, a oni zaradjuju kruv tako da se izseru po nama...kao oni ne kreiraju kako se ponasa ova kukavicka vlada, nego mi.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove