+ Odgovori na temu
Stranica 122 od 122 PrviPrvi ... 22 72 112 120 121 122
Prikaz rezultata str. 2,421/2436

Tema: Recimo nešto o njima..

Kako ta pederčina može boraviti u Hrvatskoj ako nema prebivalište. Radnu dozvolu ili nešto slično.

Zašto nije uhićen pa deportiran sa zabranom ulaska u RH na određeno vrijeme. Zašto je pušten?
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 17-09-2019 at 16:07
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pusten je, jer se kompletna hrvatska lEvica digla na noge da spasi svoga Duhaceka. Evo jos mali izvadak iz opusa toplog Sarajlije.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Molim Inkvizitora da ne brise, cisto da vidimo sto je jedan od najvaznijih novinara na najcitanijem portalu.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Duhovit je kao dijagnoza neizljecive bolesti, ako mogu primjetiti.

To je danasnja Hrvatska, nadji najvecu budalu koja ce otvoreno pljuvati po Hrvatskoj, i dobice sve moguce elemente zastite od sudskog gonjenja.

Nakon svega ovoga bi trebal dobiti izgon iz države pa nek je ruši iz Sarajeva s bosanskim markama.

Uhitit, ispendrečit, opalit zabranu deset godina ulaska u Hrvatsku, deportirat.

To bi uradio npr. Orban. Ova naša kukavelj se ispričava. To je razlika između države i čemernog protektorata kojim drugi vladaju preko domaćih jadova i jadnica.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Da li bi neko od vas bio ljubazan da prokomentariše izjavu Saše Kosanovića.

On je ukazao da Glavaševa stranka vodi hajku na Pupovca zbog blage sugestije da se u RH odvijaju slični procesi kao u NDH.

A taj isti Glavaš je za vreme rata, pred kamerama, hrvatske zarobljenike koje je nazvao ustašama, pozdravio dobrodošlicom u NDH dok su oni ulazili na teritoriju RH.

Mislim, onaj ko bi zabranjivao Pupovca, šta bi tek radio Glavašu? Sve manje od vešala bi bilo nepošteno.

Sašu treba privest, ispendrečit oduzet državljanstvo i protjerat u Srbiju. Eto to je naš odgovor.

A Glavaš je ucjenjeno smeće.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Sašu treba privest, ispendrečit oduzet državljanstvo i protjerat u Srbiju. Eto to je naš odgovor.

A Glavaš je ucjenjeno smeće.
    Nije u tome stvar, znaš i sam. Pa da pojednostavljenim pitanjima dođemo do suštine:

1. Da li Pupovca treba na bilo koji način kazniti zbog toga što je uporedio društvo u RH sa onim u NDH?

2. Da li Glavaša treba kazniti zato što je RH nazvao Nezavisnom Državom Hrvatskom?

1. Da. Ne isključivo radi toga jer mene to ne smeta. Ja bi mu rekao otprilike ovako." Jebem ti mater četničku. Jesmo NDH i za tebe i slične tebi uvijek ćemo bit. I NDH. I Francetić i Boban. I Crna Legija. I Delko Bogdanić. Lički vitez, pravoslavac jedan od zadnjih ustaša križara koji nije htio napustiti domovinu i raznio se bombom kad su ga partizani opkolili. Biraj hoćemo li biti to sve odjednom ili pojedinačno. I da ne zaboraviš, jebemo ti mater četničku.

2. Ne. I ne zanima me.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Nije u tome stvar, znaš i sam. Pa da pojednostavljenim pitanjima dođemo do suštine:

1. Da li Pupovca treba na bilo koji način kazniti zbog toga što je uporedio društvo u RH sa onim u NDH?

2. Da li Glavaša treba kazniti zato što je RH nazvao Nezavisnom Državom Hrvatskom?
    1. Ne zbog toga. Fantaziranje nije kažnjivo. Ali uskratit državne novce za njegova vijeća i poduhvate, istražiti njegovu ulogu u nestanku dr. Šretera, regulirati pitanje srpske manjine recipročno prema ugledu na hrvatsku u Srbiji...

2. Ne zbog toga. Treba ga kazniti što nam je instalirao Sanadera, podržava Plenkovića, glasao za IK i Marakeš.... Kazna - https://www.youtube.com/watch?v=Y_z5bxcAufI

Koliko ja razumijem, nije problem sto je Pupavac usporedio RH sa NDH (sto je u sustini nebulozno, jer ova RH je puno slicnija SRH, samo petokraka i dinar nedostaju) nego sto je rekao da ce RH zavrsiti kao NDH.

E tu se vec zajebo, Hrvatska kakva god, Hrvati kakvi god, ali i ovakve nikakve, njegovi balvan traktorasi ne mogu nam pera odbiti. Uvijek se nadje dovoljno Hrvata da ih posalju odakle su dosli.

Nakon takve izjave je trebal biti rasturen SNV, ukinute Novosti, ukinut SDSS. Pupovac se uljuljal u lažni osjećaj moći, a sva njegova moć mu je dana od većinskog naroda pa ne znam zakaj se puše kad moć ne proizlazi iz njega nego mu dana. Isto tako mu može biti oduzeta, a bit će mu oduzeta jer jedino kaj radi je provocira Hrvate.

To je svakako izjava za krivicno gonjenje, na stranu usporedbe sa NDH (to mu ga danas dodje dnevna zabava za svakog leftardskog debila) nego Pupavac otvoreno prijeti unistenjem RH. Sta je drugo recenica "Hrvatska bi mogla zavrsiti kao NDH" nego jasno aludiranje na nestanak Hrvatske.

Naravno, kao i uvijek, Plenki i njegove podguzne muhe nas uvjeravaju da mi nismo razumjeli sto je ovaj rekao, kao da govori finskim jezikom... poslije nas uvjeravaju da se on ispricao, a nije niti ima namjeru, ali najtragicnije je sto Hrvati kao po obicaju sute i "ne bi se štel mešati".

Hrvate ce kao i uvijek, kupiti medijskim manipulacijama, podmetnutim aferama neistomisljenicima, razdiranjem konkurencije kukavicijim jajima i "razno".

Ruža Hrvatska Tomašić podržala Šuicu a sad i dala potpis notornoj Lori Vidović za ulazak u neku eu komisiju. Ruža, Ruža, nekad pravašica, pa konzervativka, pa malo centar pa malo suverenist a najviše nečija korisna budala. Srećom pa sam je prokužila još tamo 2014...
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Gelsey Azalea ovo nije tema o političarima nego o medijsko paraobavještajnoj kamarili koja je kao udav stisla Hrvatsku i ne da joj naprijed.

Al dobro pošto si relativno nova, možda nisi obraćala pozornost.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove