+ Odgovori na temu
Stranica 101 od 121 PrviPrvi ... 51 91 99 100 101 102 103 111 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,001/2413

Tema: Recimo nešto o njima..

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Budi se istok i zapad,
    Budi se sjever i jug!
    Koraci tutnje u napad,
    Naprijed uz druga je drug!

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...-ljevice/30941
    Tribalo bi na Peristilu organizirat proslavu obljetnice "Bljesak".

maestralan Govor Hasanbegovića o barabama iz HAVC-a

.....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Odličan govor. Kako im je sve lijepo pobrojao, od osnivanja HAVC-a od strane Sanadera (lopova jel), do pretvaranja tijela zaduženog za financiranje hrvatske kinematografije u privatnu firmu jednog lika koja je isprepletena sa raznim redateljima, glumcima i ministrima te služi za osobno bogaćenje tog kruga ljudi. Isto tak im je lijepo pobrojao na koji način to rade i da stvaraju preko svojih kompanjona iz medija dojam da je njihovo izvlačenje love zapravo najbolje razdoblje hrvatske kinematografije, a nisu bili zadnji 14 godina u službenom programu nijednog od 3 europska najveća filmska festivala. Svaka čast

Maja Sever proglasena novinarkom godine u HND.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Maja Sever proglasena novinarkom godine u HND.
    Znači ukinu joj emisiju zbog gafa(itekako istinitog) gdje joj je gost pred licem popljuvao čitavu tv kuću za koju radi i rekao da su svi uhljebi, leglo korupcije i kako tamo ni čistačica ne može raditi bez veze. Nakon svega joj HND dodjeli nagradu za najbolju novinarku

Tko bu novinar godine, Dežulović, Aca ili Šprajc ? Pretpotavljam da za nagradu dobiju petokraku i sliku Tita

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Jedan u nizu dokaza kako se ideoloski istomisljenici pomazu i podupiru.

Moze se i od njih nesto nauciti.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Jugodesničarski luđaci ne mogu podnijeti da je jednu nagradu dobio i hrvatski novinar.

U trenutku kada je objavljeno kako nagradu dobiva Ivana Petrović, Eugen Jakovčić iz „Documente – Centra za suočavanje“ s prošlošću iz protesta je napustio dvoranu HND-a gdje su se dodjeljivale nagrade.
    U priopćenju se navodi kako je dodjela ovogodišnje novinarske nagrade Marija Jurić Zagorka Ivani Petrović promašaj HND-a te obezvrjeđivanje same nagrade, kao i uvreda brojnim profesionalnim novinarima.

„Svi novinari koji izvještavaju na ovaj način svoje medijske kuće dovode na rub onoga što Kazneni zakon zove javno poticanje na nasilje i mržnju, posebno st. 4 koji govori o negaciji, umanjivanju značaja ili javnom odobravanju zločina protiv čovječnosti, zločina agresije, ratnog zločina“, zaključuju u "Documenti".
    https://www.lupiga.com/vijesti/reakc...nim-novinarima

koji je to put da prpošna Maja dobije nagradu za novinarku godine.

ne pratim to baš ali mi se čini da je ona pretplaćena na tu nagradu. A tko je još šef. Šarafko Leković??

Kojemu je bre automahničar u Rumi ( nije u šumi nego u Rumi) rekao da je pokušan atentat sproću njeg spomoću piljenja šarafa na točkovima. Pa di to ima u kojoj pički materinoj i da se time bavi tada cili državni vrh. Što bi bilo da je otkrio vulkanizer iz centra Beograda. održavala bi se vanredna sjednic avlade..Lude li zemlje.

haha.

Ee. ovu zemlju stvarno vode propalice. Zamisli zemlji da ti Jokić reformira školstvo a Leković vodi novinarsko društvo. Ta zemlja je Božje čudo kako uopće još postoji.

mislim kako oni mogu prihavitit činjenicu da je novinarku koju obožavaju naprosto, zijogu njima omraženi i omrznuti Mirko Norac

Datum registracije
    Sep 2016
    Ti magarca, ima i general Norac zeludac.

od probiranta nikad jebanta

Datum registracije
    Sep 2016
    Jugodesničarski luđaci ne mogu podnijeti da je jednu nagradu dobio i hrvatski novinar.

To je ona sotona Jakovcic koji pozira kraj biste copavog bravara, koji je kriv za smrt x ljudi, a tu se kao zgrazava sto je jedna novinarka dobila nagradu. Tragikomicni su ti jugoslavenski dripci.

vidi Zorana Pusića..ko da mu je šajkača fino oblikovala frizuru.. jedan gunj i opanke za gospodina Pusića molim i pravac Šar-planina.

Inače Maja je u mladosti bila simpa curetak..tako da Puntare u kombinaciji s dugim nogama..sumnjam da se i ti ne bi krišom oblizivao..

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa dobro, da je ona nekad bila simpa curetak naravno, kroz moju subjektivnu, danasnju prizmu ima sexappeal kao gremlin. Tu negdi.

Znas sta, inace bi bilo zanimljivo skupiti reportaze likova poput recimo Latina od 1991-95 pa kasnije, najbolje od 2000 pa dalje. Cisto onako radi zabave, da svit vidi kako se radjaju Jugoslaveni i veliki liberali.

Nakon Branka Mijića pa onog portable govanca iz Indexa došla je na red i Maja Sever. HND bi trebalo tužiti za lažno predstavljanje jer to društvo nije ni hrvatsko ni novinarsko.

ja da sam novinar nikad ne bi primio nagradu od tzv. HND-a

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    koji je to put da prpošna Maja dobije nagradu za novinarku godine.

ne pratim to baš ali mi se čini da je ona pretplaćena na tu nagradu. A tko je još šef. Šarafko Leković??

Kojemu je bre automahničar u Rumi ( nije u šumi nego u Rumi) rekao da je pokušan atentat sproću njeg spomoću piljenja šarafa na točkovima. Pa di to ima u kojoj pički materinoj i da se time bavi tada cili državni vrh. Što bi bilo da je otkrio vulkanizer iz centra Beograda. održavala bi se vanredna sjednic avlade..Lude li zemlje.

haha.

Ee. ovu zemlju stvarno vode propalice. Zamisli zemlji da ti Jokić reformira školstvo a Leković vodi novinarsko društvo. Ta zemlja je Božje čudo kako uopće još postoji.

mislim kako oni mogu prihavitit činjenicu da je novinarku koju obožavaju naprosto, zijogu njima omraženi i omrznuti Mirko Norac
    a još kad je 90 i neke izvještavala iz mrske im Herceg-Bosne

Citiraj Prvotno napisano od juanpablom Vidi poruku
    ja da sam novinar nikad ne bi primio nagradu od tzv. HND-a
    Pa tebi ne bi nikad ni dali nagradu, da si novinar, zato jer nisi jugodesničar. Dali bi ti nagradu jedino ak bi počel pisati protuhrvatski.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nakon Branka Mijića pa onog portable govanca iz Indexa došla je na red i Maja Sever. HND bi trebalo tužiti za lažno predstavljanje jer to društvo nije ni hrvatsko ni novinarsko.
    Kao i HAVC, Vijeće za elektroničke medije, HRT i još cijeli niz takvih institucija.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Norac je znači ili loše obavio posao ili predobro.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove