+ Odgovori na temu
Stranica 127 od 129 PrviPrvi ... 27 77 117 125 126 127 128 129 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 2,521/2570

Tema: Recimo nešto o njima..

Dobro je odigrao i u Kiklopu. Dok je Vrdoljak još znao režirati. I u "Povratku u Vučjak"
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

E da, Kiklopa sam zaboravila. A povratak u vucjak nisam gledala.
    A kad smo kod Vrdoljaka, mislim da je Rade imao i nekakvu ulogicu u onom zelenom boru sto u gori raste, sto li vec.
    Posljednje uređivanje od Yaya : 15-12-2019 at 23:36

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    rade je odličan glumac,nije baš pošteno suditi mu po hollywoodskoj karijeri

višnjić je recimo katastrofa i tu i tamo.

nego jel nobilo ikad ikoga oslobodio? mene to zanima,kako taj čovjek dobija klijente? samo po udbaškoj liniji?

Je Yaya glumio je domobranskog oficira koji se nije htio predati

Ali Rade svoju relevantnost danas izvlači iz holivudske karijere i poznanstva s osobama poput Angeline Jolie. Koliko god ga moja baba i danas prepoznala ko Matana, on je ipak dežurni olivudski Rus/Ukrajinac.

A Nobilo je valjda zauzet mlaćenjem žena, ne stigne se pravom baviti.

Koliko mu je isplaćeno za Blaškića može i unucima bit. A namlatio se on love i mimo toga. UDBA se brine za svoje ljude, nisu oni hrvatska desnica.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Koliko mu je isplaćeno za Blaškića može i unucima bit. A namlatio se on love i mimo toga. UDBA se brine za svoje ljude, nisu oni hrvatska desnica.
    Ja bih rekao da jesu,ali ok.

Citiraj Prvotno napisano od Yaya Vidi poruku
    Je li bio već osvrt na Serbedziju na ovoj temi? Meni je primjerice fascinantno što njegovu glumačku kvalitetu neki kuju u zvijezde. Iskreno, najbolja mu je uloga Matana u Prosjacima i sinovima, to je korektno odradio. Ali njegova karijera u inozemstvu... pa on je školski.primjer type casta. Uvijek krimos iz neke istočnoeuropske zemlje, bradati Rus ili u Anđinu filmu tata četnik. Neš ti uspjeha.
    Rade Šerbedžija je svoje najbolje uloge ostvario u hrvatskom/jugoslavenskom filmu. Američki filmovi su drugačiji od europskih iako SAD spada pod europski kulturološki i civilizacijski krug. Rade s obzirom na naglasak ne može odmaknuti dalje od ruskih ili istočnoeuropskih likova u filmovima, a američki redatelji nisu sposobni iskoristiti njegov glumački potencijal.
    ZA DOM SPREMNI !

Lol, Herman Vukušić nagazio Jelenu Veljaču. Veli da je dobro poznaje iz čekaonice i da nek se više ugasi.

Ovaj Nemanja Cvijanović koji želi posaditi veliku petokraku na riječki neboder bi se trebao obrijati i performans nazvati "Što dobiješ kad obriješ četnika. Pa partizana".

ne znam je li ovo prava tema, ali da mi ne pobjegne misao jer sam upravo gledao... vrteci kanale na tv, naletim i na opskurni srbijanski Pink, imaju neki "regijunaski" muzicki festival i medju svima njima, Petar Graso, sav ushicen kaze voditeljici ae drago mi je sta san konacno upozna Olivera Mandica covika ciju glazbu obozavan jos ka dite ae...

Oliver Mandic, Arkanovac.

Sta reci...

Pa Grašo je Brenin tekstopisac i omiljen gost na regijunskin festivalima. Ništa čudno. A samo je mali wannabe Oliver, al ne ide pa ne ide.

Grašo Brenin tekstopisac? Olivet Mandić. Sjećam ga se kao lika koji se šminkao i oblačio transvestit i pjevao nešto " oko moje, tko sad ljubi usne tvoje, pitaju me pitaju čija li si, ja im kažem moja nisi".

Za drugu njegovu pjesmu i ne znam. Kad sam ga vidio na Maslenici među Arkanovcima ( koji su tamo propisno dobili po " pičci" zamal se nisam zagrcno od smijeha. Još kad sam čuo da prijeti. Ajjjajjj. U Hrvatskoj bio mogao biti frontmen Veljačinog tima tjelohranitelj Ante Tomića.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    ne znam je li ovo prava tema, ali da mi ne pobjegne misao jer sam upravo gledao... vrteci kanale na tv, naletim i na opskurni srbijanski Pink, imaju neki "regijunaski" muzicki festival i medju svima njima, Petar Graso, sav ushicen kaze voditeljici ae drago mi je sta san konacno upozna Olivera Mandica covika ciju glazbu obozavan jos ka dite ae...

Oliver Mandic, Arkanovac.

Sta reci...
    Koliko mi u Hrvatskoj imamo smeća od ljudi to nije za vjerovat'! Od političara, pisaca, glumaca, pjevača... Ono, šta drugo reći osim 'srami se Grašo ti i slični. Nije dovoljno šta pjevate po Srbiji nego i još idete pod noge četnicima. Fuj!'
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Grašo Brenin tekstopisac? Olivet Mandić. Sjećam ga se kao lika koji se šminkao i oblačio transvestit i pjevao nešto " oko moje, tko sad ljubi usne tvoje, pitaju me pitaju čija li si, ja im kažem moja nisi".

Za drugu njegovu pjesmu i ne znam. Kad sam ga vidio na Maslenici među Arkanovcima ( koji su tamo propisno dobili po " pičci" zamal se nisam zagrcno od smijeha. Još kad sam čuo da prijeti. Ajjjajjj. U Hrvatskoj bio mogao biti frontmen Veljačinog tima tjelohranitelj Ante Tomića.
    O da, pjesma znakovita naziva Metak s posvetom iz njegova je pera. Još iz tamo negdje 2011, a najavljivali su daljnju suradnju. Dobri su si.

Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Koliko mi u Hrvatskoj imamo smeća od ljudi to nije za vjerovat'! Od političara, pisaca, glumaca, pjevača... Ono, šta drugo reći osim 'srami se Grašo ti i slični. Nije dovoljno šta pjevate po Srbiji nego i još idete pod noge četnicima. Fuj!'
    Grašo je Srbin a i Pupi je reka da je Srbija matična država svih Srba.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Graše su podrijetlom s Paga, ako se ne varam. Ne mora biti Srbin da bi imao određene stavove, pa pogle koliko ima Tomića, Pavičića, Jergovića...

Sad vidim da je i RTL Hrvatska prenosio doticni festival.

NE mogu oni bez Beograda, pa to ti je.

Ja sam isto čuo da je Grašo Srbin al na "ime hrvatsko" stoji da su Graše isključivo Hrvati s otoka Paga.

Inače nije njima toliko zamjerit. Grašo ima dobar glas, lijepo pjeva i ima par neloših pjesama a oni su u eri cajki prisiljeni na daj šta daš.

Tako je i sa glumcima, bandwagoniraju se na vlak sa parama, ali bem mu sve moras li takav govnar biti. Svi znamo tko je Oliver Mandic.

I prljavci su prije par godina ugodno caskali... Houra tocnije, ne znam tko je ono jos bio sa njim, ne poznajem bas poimence druge clanove benda... na obali Dunava i Save na Uscu u Beogradu, sa ekipom RTS... natjerao sam se da slusam taj intervju, frljaju se ljubavlju prema "lijepim proslim vremenima" i sad se ne sjecam tocno sta su govorili ali bilo je nekih pokajnickih izjava. Ono, svi znamo za ruzu hrvatsku, pa i ekipa RTS.
    Malo uvlacenja u dupe istocnoj bratiji, zarad par prodatih dvd u Srbiji.

Necu im traziti alibije, ali cinjenica je da je Hrvatska sve samo ne hrvatska, pare su u rukama rashrvata i ako kao glumac, glazbenik ili neki drugi klinac, zelis zaraditi nesto... sve je jasno.

Medjutim, Oliver Mandic, pa ona budaletina sto je skakao po bini sa notornim cetnikom Nenadom Jankovicem iz Zabranjenog pusenja, sta je sljedece, dueti sa Borom Drljacom ili onim bradatim pijanicom iz riblje corbe... da bi spodobe poput sirokobrijeskog Golubica rado glumili u Kusturicinom filmu, to ne sumnjam.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove