+ Odgovori na temu
Stranica 114 od 114 PrviPrvi ... 14 64 104 112 113 114
Prikaz rezultata str. 2,261/2279

Tema: Recimo nešto o njima..

Nisam gledao ali citam da su bosnje odusevljene njegovim gostovanjem, dakle sve jasno. Nema se tu sto gledati.

Oprostice mu zenu "cifutku", samo ako bude dobar graDZanin.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Kako nece, kaze lik da nema naprednijih i boljih muslimana od njegovih Muja, a o tome kako su ga prezirali zbog zene, ni a....valjda sada skandiraju I-z-r-a-e-l kad se pojavi.

Jos je Edo spomenuo kako je konstantno bio u ''fightu'' sa Izraelcima kad je stigao. Allahu akbar Edo.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Znamo kako mundjosi lako stvore fiks ideje u glavi, koliko sutra ce Edo biti junacina koja rusi cioniste iznutra.

Ako je jedan ustaski krilnik mogao postati general Armije BiH, "do Drine" HSP pozeljan koalicijski partner "socijaldemokracije u bosnjaka", crkva bosanska najbliza islamu, SDS Radovana Karadzica probosanska stranka, tako moze i Edo od prodane duse postati rusitelj Izraela iznutra preko noci.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Sukob dva jugoslavena, razlika izmedju njih dvojice je samo u tome sto je Stulic iskreni srbofil i jugoslaven, uvijek originalan u glazbi i nastupu, on nikoga nikada kopirao nije a njega su mnogi, dok je Rade klasicni licemjer i prelivoda.

Ali i dalje sva srbofilna jugoslavena, sa tim sto je Rade i sam Srbin i cini mi se da ima odredjeni kompleks zbog toga. Bar dok je u Srbiji zivio, koliko vidim po nekim starim snimcima i intervjuima.
    Dakako, Rade ne može biti srbofil prosto zato jer je Srbin. Njega sam koliko toliko cijenio unatoč bijegu iz Hrvatske, unatoč nelojalnosti, sve dok ga nisam čuo, mislim da je to bilo kod onog Ćosića gdje je govorio i o svom srpstvu, jugoslavenstvu, pa ga je voditelj koji se baš prigodno zove Jugoslav, upitao nešto u vezi Hrvata, Hrvatske, u smislu problema koje kao Rade tu ima. Rade je nešto mrsio ali najzanimljivije je bilo kad je jedva procijedio” šta ćeš i oni su moji”. Kao i Hrvati su njegovi. Ali način, kako je to izrekao skoro sa stidom i gađenjem. Pa se mislim, smrade jedan, cuclaš pare od Hrvata, živiš na njihov račun ko bubreg u loju, od svojih Srba nisi dobio doli kurca u zube, vratio su se parazitirati na Hrvatskoj, što u Srbiji nisi ostao. Oće k. Zna i on da bi mu tamo posna čorba bila. E tu mi se zgadio, kao čovjek je nula.

Što se tiče Štulića on je više ogorčeni egoist nego srbofil. Je on davao srbofilske i to njemu neprimjerene tupave izjave pa su Srbi poletili a on ih ladno odjebo. Ko Dačića kad mu ponudio srpsku putovnicu. Da je srbofil ne bi se tako ponašao. Odjebo je i sve domaće srbofile i Jugoviće ko Igora Mirkovića. Sve ih je odjebo.

Mogao bi naći tekst Alke Vujice gdje ona prepričava svoj tel. razgovor s njim i govori mu, meni si 80-tih pričao da si potomak hrvatskih knezova( Branimir, pa nije mu to slučajno ime prvog priznatog kneza Hrvata iz Nina odakle je i Štulić) busao se hrvatstvom a sad mi brečeš, koji ti je k.

On se smijao veli Alka, tako da ja mislim da on sve trola i podjebaje jer mu je povrijeđen ego debelo s nečim. On ni Leinera ni Hrnjaka ne priznaje, jefino je s Pađenom imao neki kontakt
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-11-2018 at 23:22
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Kad je Hrvatska primila Edina nema razlike izneđu njega i nekog migranta.

Nemojte govoriti Edo jer je to kratica od Eduard. Edo je Edin, čudi me da nije pričao kako je to morao tako zbog fašizma u Hrvatskoj.

Inače mislim da je ovo primjerenije topicu “ Recimo nešto o njima” jer je Edin bio jedna od perjanica tih pojava koje se tamo proučavaju

Rade se nažalost pogubio. Problem je u nama kaj smo dozvolili da na SPC vršlja po Hrvatskoj i od naših Ličana radi Srbe pa nam ljudi poput Rade imaju teških problema s identitetom. Istovremeno vole, kolko tolko, svoju domovinu i svoj kraj, ali ne smiju prejako jer će ih Srbi staviti na stup srama. Tak i rade, želi pomiriti nepomirljivo i balansira kao akrobat po žici.

Štulić je egomanijak kojemu je ego ljosnuo s neba na zemlju kad nije uspio postati svjetska rock zvijezda kako je očekivao. Preveo mjuzu na engleski i samo čekao osvajanje top ljestvica, a na kraju ćorak. Sad, je li ovo podhebavanje kaj priča ili ne, malo naginje prema tome da je podhebavanje svih i svakoga.

Edo(in) bez maske... Dobro je se s vremena na vrijeme podsjetit na ove likove, on je onako lukavo čekao da mu se slegne prašina oko žene, pa da opet krene u dokazivanje svog patriotizma

Datum registracije
    Sep 2016
    Hrvoje Klasic kritizira SPC. Da, dobro ste procitali, Klasic kritizira SPC.
    Zbog toga sto mu nije, po njegovom misljenju, dovoljno pomogla ocrniti kardinala Stepinca.

Dodajmo da je ovaj Goran Saric samoproglaseni katolicki teolog iz Rijeke. Tko hoce, ima nekoliko videa tog gospodina na youtubeu, ja bi samo izabrao ovaj jedan, kako bi pokazali znanstveni rad tog gospodina:

Naravno, ''katolicki teolog'' Gogi je hit medj' Srbima, kladim se da Aleksa sve njegove nastupe guta kao jao palacinke sa nutelom....

O Klasiću sve znamo, ali ovaj Šarić prolazi ispod radara, a redovan je gost u Srbiji. S pozicije Hrvata, katolika, teologa, lik priča ono sve što Srbi žele čuti i vjerojatno je plaćen suhim zlatom tam.

On, Bobićka...ima dosta tih NVO igrača koji su se školovali za teologe da mogu s pozicije teologa srati po vjeri, Crkvi, Hrvatima, državi. Jako dobro razrađen plan.

P.S. Klasić je rekel da Stepinac nije ratni zločinac, znači da ga je obranil pred Srbima u Srbiji.

Datum registracije
    Sep 2016
    Meni je on najbolji u podcast incubatoru, lik nastupa u majici sa Tau znakom, kao katolik sa dna akce, neke price o povijesti.....a kod Srba krene sprdnja o Hrvatima, zalaze se za srpsko Kosovo vise nego Seselj.....onaj Margetic ludjak je bar dosljedan, on u Hrvatskoj i u Srbiji prica iste pricice, ovaj je srpski sovinist kod Srba, a kod Hrvata glumi otvorenog kozmopolitu....

Dodao bi Gogiju i Bobicki Tvrtku B. i on je onako malo cudan lik.

Veli Šarić da je korijen sukoba Hrvata i Srba u interesima velikih sila u 19. stoljeću. Posvadili nas stranci. :kme

Datum registracije
    Sep 2016
    To su takvi karakteri, kao Igor Mandic...njih se u Hrvatskoj ne dozivljava a kod Srba su ocito megazvijzede, oni prosto obozavaju takve likove. Ovaj Saric cak navodi da postuje Deretica....da onog ludjaka Srbi i prije ameba.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Meni je on najbolji u podcast incubatoru, lik nastupa u majici sa Tau znakom, kao katolik sa dna akce, neke price o povijesti.....a kod Srba krene sprdnja o Hrvatima, zalaze se za srpsko Kosovo vise nego Seselj.....onaj Margetic ludjak je bar dosljedan, on u Hrvatskoj i u Srbiji prica iste pricice, ovaj je srpski sovinist kod Srba, a kod Hrvata glumi otvorenog kozmopolitu....

Dodao bi Gogiju i Bobicki Tvrtku B. i on je onako malo cudan lik.
    Da, na njega me upozoril Vito Pricidnik već ranije. Sad je ipak lik postal malo poznatiji.

U ovom videu iz Novog Sada veli Šarić da je uzel knjigu od negiratelja Jasenovca i da na prvoj strani ima izvještaj sa saslušanja Lorkovića pred partizanima, a njega su ubili ustaše. Ako govori o Vukiću i knjizi Radni logor Jasenovac onda mislim da grdo laže jer sam pročital tu knjigu, mislim da toga nema uopće tam. Koliko se sjećam. Moram provjeriti.

Nije iz medijskog kruga, ali treba reći nešto o Lori Vidović. Radi kao pučki pravobranitelj RH, a piše tekstove kao da je državni tužitelj SRJ. Ovakve stvari ne priča ni Ivica Dačić, pa čak ni onaj luđak iz Informera.

Relativizacija zločina NDH narušava temeljne vrijednosti Ustava, a izostanak reakcija otvara prostor mržnji

eksplicitni ustaški ili nacistički simboli ili oni koji asociraju na ustaški pokret, prisutni su u javnom prostoru u Hrvatskoj. Tako se posljednjih godina tiskaju knjige, pišu i objavljuju članci i intervjui, održavaju tribine, snimaju dokumentarni filmovi i emitiraju televizijske emisije, u kojima se negira ili umanjuje zločinački karakter NDH. Osim u huškačkim i nacionalistički obojenim medijima, ovakvi stavovi iznose se i u službenom glasilu Katoličke crkve, a prodrli su i u prevladavajuće medije, uključujući i na javnu televiziju.
    Simboli i parole država tzv. Sila Osovine ispisani su ili iscrtani na autobusnim stajalištima, zidovima zgrada, stadionima, plakatima, ali i na spomenicima Narodnooslobodilačkoj borbi. Diljem Hrvatske nailazi se na ustaško "U", pozdrav "Za dom spremni" i njegovu skraćenicu "ZDS" te kukaste križeve. Ova se obilježja ističu i uz komentare na internetskim portalima ili društvenim mrežama koji vrijeđaju i ponižavaju, pa i potiču na mržnju prema Romima, Srbima, Židovima i drugima. Sve češće, simpatije prema NDH i ustaštvu iskazuju se i parolama kojima se aludira na ovu državu i pokret pa, primjerice, majice s natpisima „Ostaše U Hrvatskoj“, s likom „Ujka Smješka“ ili parolom „ZDS – Znamo Da nekima Smeta“, postaju način izražavanja otpora prema vlasti, ali i najvišim vrijednostima na kojima, prema ustavnom određenju, počiva suvremena Hrvatska. Posebno zabrinjava što ova obilježja ističu mladi, pa su primjerice, pri ovogodišnjoj proslavi posljednjeg dana škole, nekolicinu spomenika NOB-a obasuli svastikama, ustaškim slovom "U" te slovima „ZDS“.
    Također, Ministarstvo hrvatskih branitelja godinama financijski podupire više izrazito revizionistički nastrojenih udruga, među njima i Udrugu Hrvatski domobran, koja izdaje istoimeni list, u kojemu se slavi ustaški pokret i NDH te negiraju razmjeri počinjenih zločina. Pored toga, pokopi pronađenih i ekshumiranih žrtava partizanskih zločina - civila, ustaša i domobrana, održavaju se uz vojne počasti.
    Pojave negiranja karaktera NDH i razmjera zločina ustaškog režima, isticanja simbola u javnom prostoru ili korištenje sintagmi kojima se prema njemu izražavaju simpatije, u hrvatskom su društvu toliko učestale, da su gotovo prešutno prihvaćene. Na nužnost edukacije, ali i razvijanje tolerancije i kulture povijesnog sjećanja, ukazuju i rezultati Istraživanja političke pismenosti učenika završnih razreda srednjih škola u Hrvatskoj (rujan 2015.), prema kojima čak polovina učenika nije sigurna je li NDH bila fašistička tvorevina. Osim toga, radi suzbijanja nesnošljivosti i govora mržnje među mladima, i Europska komisija protiv rasizma i nesnošljivosti Vijeća Europe (ECRI) je u Izvješću upućenom RH 2018. preporučila uvođenje obvezatnog obrazovanja iz ljudskih prava kao dijela građanskog obrazovanja u sve nastavne planove i programe, osobito kad je riječ o pravu na jednakost i zabrani diskriminacije.

Zbog toga je na svim odgovornim članovima društva važna uloga kontinuiranog reagiranja na pojave relativiziranja karaktera ustaške države, kako bi one prestale biti značajnim čimbenikom u kreiranju javnog mnijenja. No daleko najveća odgovornost je na vlasti, koja mora ponijeti odgovornost za poštivanje i primjenu Ustava te pridržavanje zakona i stati na put ponašanjima kojima se simbolički ili direktno podržava ili veliča NDH te negiraju ili umanjuju zločini koje je ona proizvela.
    http://ombudsman.hr/hr/dis/cld/1484-...prostor-mrznji

Ta spada u ovu temu.

To je ona koja je tužila policiju ( namjerno ne pišem hrvatsku) da maltretira migrante.

To je hrvatofobka s dna kace. Ako je slučajno, slučajno i smijene, mjesto urednice u Srbobranu je čeka

Jugodesničarka Lora moli Thompsona da odustane od ZDS.

NE-ĆE-MO

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Jugodesničarka Lora moli Thompsona da odustane od ZDS.

NE-ĆE-MO

We got 300 000 before they conquered us, I wish they were 3 million instead of what we got...
    I won't be reconstructed and I do not give a damn'...

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Jergović: Bošnjački nacionalisti odlučili su likvidirati Hrvate kao ravnopravan narod
    https://www.klix.ba/vijesti/bih/jerg...arod/181126101

Eto šta kaže Miljenko, a vi tvrdite da su jugodesničari protiv Hrvata. Red bi bio da im se ispričate.
    Ko je reko jebo li ga ćaća, da se Crna legija ne vraća

Pametan čovjek je to skužio prije 25 godina. Toliko je trebalo trodimenzionalnom Jergoviću

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove