+ Odgovori na temu
Stranica 111 od 111 PrviPrvi ... 11 61 101 109 110 111
Prikaz rezultata str. 2,201/2218

Tema: Recimo nešto o njima..

Od svega je najstrašnije ali najkomičnije da on sebe očigledno svrstava u umjetnike.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

mozda moze popiti koliko i mecena Dragan Bjelogrlic, to je vec odlicna kvalifikacija za umjetnika

o zderacini i smrkanju bijelog ne bih ovaj put

Već sam spominjao njegovu "glumu" u "Senkama nad Balkanom" gdje je "glumio" Mustafu Golubića, kakti najopasnijeg lika prijeratne Jugoslavije, crnorukca pa NKVD-ovca i što sve ne, porijeklom od Stoca.

kakva je to očajna gluma, recitiranje, a najočajniji je govor tijela, mimika, ko da je ..ma ne bolju sam ja glumu gledao kao dijete na školskim priredbama kad bi se slavio dan republike.

zašto njega Bjelogrlić dovlači u tu seriju, čovjek glumit ne zna, dal da ima njega na lageru da hvali Beograd i Srbiju i općenito sere i preserava se. Drugog motiva ja ne vidim.

čovjek je hodajući stereotip hrvatskog glumca.

Nisam gledao ali ne mogu zamisliti ovog lika u ulozi Mustafe Golubica... to mi dodje kao da Deni De Vito glumi Michaela Jordana.

Mustafa visok grub brkat cust snazan Hercegovac, ovaj mlitav i nikakav.

ma vjerojatno je i taj Mustafa prenapahana povijesna ličnost. Srbi ga uzdižu kao Muslimana sklonog srpstvu. Musliman pa crnorukac zamisli kombinacije. To je kao Palestinac u Mossadu.

Uglavnom u seriji ima dobre i manje dobre glume, ima svakakve, npr Žarko Laušević dobar, ali folirant iz ŠB je uvjerljivo najgora gluma.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 29-08-2018 at 20:05

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    i Jelenica Februar nam je preselila (privremeno) u Begeš i naravno da mora malo seruckati po 'Rvackoj...

'HRVATSKA JE PATRIJARHALNIJA SREDINA OD SRBIJE ZBOG UTJECAJA KATOLIČKE CRKVE' Jelena Veljača otkrila zašto su joj uklonjene fotografije s Instagrama

Hrvatska televizijska scenaristica i producentica na radu Beogradu Jelena Veljača u razgovoru za Blic ustvrdila je da su Hrvatska i Srbija vrlo patrijarhalne sredine te da su joj s Instagrama uklonili fotografije jer ju je vjerojatno netko prijavio.

- Instagram mi je zabranio dvije fotografije. Mislim da se radi o nekim prijavama zato što fotografije koje su meni blokirane su fotografije kakvih postoji na Instagramu i koje poštuju pravila Instagrama, rekla je Veljača.

- Jedna fotografija je ta najpoznatija gdje sam se ja kupala s (kćerkom) Lenom u kadi. Naravno da se apsolutno ne vidi nijedan moj, a ni njezin dio tijela, ali poanta te fotografije i nije bila golotinja. Za Boga miloga, to je dijete od dvije godine!

Veljača je rekla da je tom fotografijom htjela pokazati bliskost majke s djetetom.

- Bio je to taj jedan trenutak gdje nakon cijelog radnog dana nas dvije tako provodimo vrijeme jer sam ja konačno došla kući i imala priliku nju okupati što je meni jako važno da je ja kupam, spremim u krevet, pričam priču i da imamo to neko kvalitetno vrijeme kad već cijeli dan nismo zajedno, pojasnila je Veljača.

- Druga fotografija je ona koja je gola bez pelena, ali u mutnom skoku i koja ni na jedan način nije izložena, rekla je.

- Mi živimo u vrlo patrijarhalnim sredinama, govorim sada i o Srbiji i o Hrvatskoj. Tu je možda malo i patrijarhalnije zbog utjecaja Katoličke crkve koji je izuzetno snažan, a koji ženu tretira kao što je tretira, s čim se apsolutno ne slažem i veliki sam protivnik toga i uvijek ću govoriti protiv toga. Da, jesam, velika sam feministkinja i to mi je važno. Mislim da je važno da mi neki koji imamo neki javni prostor i koji imamo mogućnost da nas se čuje govorimo o tome kako se u našem društvu tretiraju žene, rekla je Veljača.
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Jelka je prije svega neinteligentna i iskompleksirana.
    ne zna kako bi privukla pažnju na sebe pa slika gologuzo dijete svaki dan. nije joj palo na pamet da će to dijete za 10 godina vidjet te slike i da će mu smetati. a vidjet će i djetetovi prijatelji. onda će valjda i ta djeca bit zaostala jer ne razumiju njihovu bliskost.
    tuka besposlena.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

mozes misliti sto buljava kupa dijete ... to je posao njene dadilje ili sluskinje

U jednom je Februarka u pravu. Hrvatska je donekle konzervativnija sredina od Srbije iako je daleko od konzervatizma.

Ali Srbija, pa to je tamo raspašoj. Ovdje KC imakakav takav utjecaj. Tamo SPC nema skoro nikakav utjecaj a SPC se ionako nije primarno bavila konzervatizmom nego širenjem srpstva prvenstveno.

Ali sumnjam da je to njoj bila intencija.

Ona traži nišu u Srbiju kao i sve ocvale sponzoruše iz Hrvatske kad se ovdje isfuraju. Srbi imaju taj kompleks Hrvatica, tak da i ova se upravo razvela.

Inače kad se pojavila u Villi Mariji bila je stvarno komad, ali kasnije, jbg godine idu a kad progovori glupost iz nje sija ko najjača sijalica.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-08-2018 at 00:11

U svjetlu jos jedne blamaze i neuspjeha hrvatske kosarke, je li vrijeme da Dinu Radju stavimo na ovaj topic.

Mislim, muzicira sa Karajlicem po Beogradu, ne vjerujem da su u duetu otpjevali onu "ko ne voli Radovana ne vidjeo Djurdjevdana", ali citam da je u Zagrebu nedavno formirana nekakva organizacija Podrzi zivot u cijem upravnom odboru sjede ni manje ni vise nego Goran Bogdan, Sergej Trifunovic i ta-da, Dino Radja.

Inace fondacija je oformljena u Beogradu od strane doticnog Trifunovica, ovo u ZG je samo podruznica.

Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    U svjetlu jos jedne blamaze i neuspjeha hrvatske kosarke, je li vrijeme da Dinu Radju stavimo na ovaj topic.

Mislim, muzicira sa Karajlicem po Beogradu, ne vjerujem da su u duetu otpjevali onu "ko ne voli Radovana ne vidjeo Djurdjevdana", ali citam da je u Zagrebu nedavno formirana nekakva organizacija Podrzi zivot u cijem upravnom odboru sjede ni manje ni vise nego Goran Bogdan, Sergej Trifunovic i ta-da, Dino Radja.

Inace fondacija je oformljena u Beogradu od strane doticnog Trifunovica, ovo u ZG je samo podruznica.
    Da li je to neka organizacija koja se protivi pobačaju?

Izgubiti pola koša razlike od Litve nije blamaža. Litva nas je šamarala i kad smo imali Kukoča, Komazeca, Rađu i Vrankovića u ekipi. To je košarkaška velesila koja stalno osvaja medalje na prvenstvima.

Rađa i Vranković zasad dobro vode HKS.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Izgubiti pola koša razlike od Litve nije blamaža. Litva nas je šamarala i kad smo imali Kukoča, Komazeca, Rađu i Vrankovića u ekipi. To je košarkaška velesila koja stalno osvaja medalje na prvenstvima.

Rađa i Vranković zasad dobro vode HKS.
    Nadam se da je ovo sarkazam,početi utakmicu protiv Litve s Bilinovcem i Stipčevićem je teški diletantizam čovjeka kojeg su doveli Rađa i Vranković

Ne, to je organizacija koja pomaze djeci, ali znakovito je da Bogdan i Radja nece pomoci djeci dok ne dodje Sergej iz Beograda, prvo se na JRT pokenja po Hrvatima a onda sa Dinom i iskompleksiranim sirokobrijezaninom kao ide pomagati hrvatskoj djeci.

I ne, nije blamaza, samo konstanta hrvatske kosarke. Dino hvala ti sto nastavljas tradiciju.

Citiraj Prvotno napisano od Galjego Vidi poruku
    Nadam se da je ovo sarkazam,početi utakmicu protiv Litve s Bilinovcem i Stipčevićem je teški diletantizam čovjeka kojeg su doveli Rađa i Vranković
    I ja sam to kritizirao, po meni Ramljak je trebao igrati od početka, skupa s Mustapićem, a drugi plej bi trebao biti Kalajžić. Stipčevića je pregazilo vrijeme. Druga stvar je kaj je Bogdanović zeznuo tekmu, prvo s nerezonskom tricom na -1, a drugo s izgubljenim loptama na -2. Šarić bi trebal biti kapetan momčadi, a ne Babo i Babo bi trebal igrati trojku i čekati loptu za šut, a ne da igra tromi pick and roll iz kojega ništa ne dobijemo. Ali to su sve pogreške izbornika. Rađa i Stojko su stavili Zulu jer je čovjek jedini jači trener koji je htio voditi našu reprezentaciju zbog loše atmosfere oko nje.

Ne, to je organizacija koja pomaze djeci, ali znakovito je da Bogdan i Radja nece pomoci djeci dok ne dodje Sergej iz Beograda, prvo se na JRT pokenja po Hrvatima a onda sa Dinom i iskompleksiranim sirokobrijezaninom kao ide pomagati hrvatskoj djeci.

I ne, nije blamaza, samo konstanta hrvatske kosarke. Dino hvala ti sto nastavljas tradiciju.
    Gle, 20 godina je košarku vodio košarkaški sudac koji je uspostavio mrežu ljudi koja je u njegovo ime posložila HKS tako da isisavaju lovu iz klubova u njegove džepove. Otkad su došli Rađa i Vranković, okrupnili su niže lige i profesionalizirali ih. Vratili su ABA ligaše u prvu hrvatsku košarkašku ligu, doveli sponzora za klubove prve lige. Posložili malo sustav omladinske košarke koji je osvojil ove godine zlato i srebro iako smo to i prije osvajali jer se tamo uvijek dobro radilo. Ključan dio je bio prijelaz u seniorske košarku di smo gubili sve te dobre talente, a za tak nekaj treba profesionalna prva liga, a ne da pola igrača radi i igra prvu ligu istovremeno. Sve to su poboljšali i dobro je kaj su košarkaši na čelu saveza, pogotovo naše legende.

Što se tiče ovog SP-a, još uvijek smo u igri, treba dobiti Poljake u gostima i onda doma Poljake i Mađare i mi smo unutra, a onda na SP imamo 6 NBA igrača u momčadi i možemo napraviti dobar rezultat. Problem je samo što Zula nije razina trenera koji može nešto s njima napraviti, on ne kuži da je Stipčević gotov i da su Kalajžić i Mustapić bolij igrači od njega i ne vidi da nam je igra spora i teretna...

odkud ovdje raspala hrvatska košarka s kom Liutvanci igraju "zuje".

Vratimo se Sergeju, pročitah danas u Slobodanci da Segej koji likovao i nazdravljao smrti genrala Praljka čeka gulaš u Veloj luci na Korčuli..pa sam napisao ovaj kratki osvrt...

Sreli smo našeg poznatog glumca, ako pod "našim" smatramo one prostore gdje se govori jezikom kojeg razumijemo. Glumca koji čeka gulaš. U Veloj Luci. Na Korčuli. Glumac je Sergej Trifunović. Srpski glumac, ne naš. Glumac koji se naslađivao i izrugivao tragičnoj smrti generala Praljka. Njihov glumac koji u raznim varijacijama hrvatsku reprezentaciju u svojim objavama tijekom SP u Rusiji nazivao ustašama, Jedna od tih je bila nakon finala ."Usraše" napisao je glumac koji čeka gulaš u Veloj lucu na Korčuli. "Mandžukić ne može proptiv prirode. Voli zabit Srbinu" napisao je glumac kojeg novinar Slobodanke (Slobodne Dalmacije" op.a) naziva našim. jer vjerojatno misli sve kao i on. Glumac koji čeka gulaš u Veloj Luci je kaže došao odati počast Oliveru Dragojeviću koji nije htio otići otići u Srbiju pjevati onima koji bi Hrvatsku i nakon 27 godina od početka rata popili u čaši vode, "Glumac koji čeka gulaš" pjevao je i na Runjićevim večerima.. Sumnjam da bi Runjić a pogotovo Oliver bili oduševljeni da im jedan takav hrvatomrzac odaje počast. primjerak srpskog barbarohgenija. Glumac koji čeka gulaš u Veloj Luci na Korčuli veli da je ljetovao i na Visu i na Hvaru a sjećam se i reportaže s njegovog ljetovanja u Splitu. Opet u "Slobodanci". Ali nije kriv "glumac koji čeka gulaš". Kriv je naš kmetski mentalitet gdje smo unatoč pobjedi u ratu, mentalno ostali srbijanska kolonija po kojoj šparta srpski napuvani barbarogenij u pauzama naslađivanja nad hrvatskim nesrećama.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Taj mi jedan od najodvratnijih likova uopce. Kakav samozaljubljeni lik, uopce nije duhovit.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Sergej je prilično drzak i bezobrazan za nekoga čiji zaštitnik robija . Tko bi ga ovaj put štitio? Iako takvi poput njega uvijek imaju nekog zaštitnika.
    מנא מנא תקל ופרסין‬

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove