+ Odgovori na temu
Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 7 8 9
Prikaz rezultata str. 161/177

Tema: Glazba 80'

Dok nisam doznao, mislio sam da ovo pjeva Annie Lennox u originalu, imaju sličnu boju glasa:

Super ugledni član interceptor avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Words don't come easy... Baš sam ima namjeru je stavit.
    Kako si je mogao dovest u vezu s Anny L. ?
    Ova me pjesma uvijek podsjeća kad se puštala na Poljudu 83.i 84. g. na poluvremenu, a tih godina tada bi redovito dolazilo do međusobne tučnjave u Torcidi momaka koji su neke svoje razloge riješavali na stadionu. Nije pjesma normalno razlog,nego eto prisjećam se...
    Torcida-old school 45

Citiraj Prvotno napisano od interceptor Vidi poruku
    Words don't come easy... Baš sam ima namjeru je stavit.
    Kako si je mogao dovest u vezu s Anny L. ?
    Nije bilo teško. Boja glasa je bliska Annie Lennox a čitava pjesma zvuči kao da je od Eurythmicsa iz njihovih najboljih dana. Ovo je pjesma koju bi trebala Annie Lennox otpjevati.

Citiraj Prvotno napisano od interceptor Vidi poruku
    Ova me pjesma uvijek podsjeća kad se puštala na Poljudu 83.i 84. g. na poluvremenu, a tih godina tada bi redovito dolazilo do međusobne tučnjave u Torcidi momaka koji su neke svoje razloge riješavali na stadionu. Nije pjesma normalno razlog,nego eto prisjećam se...
    Ludilo. Godine se poklapaju s izlaskom pjesme. Najbolje kada takve pjesme budu povezane kod nekih u sjećanju s nekim dijametralno suprotnim događajima, spletom okolnosti.

Ispričavam se ako je bilo. Tema o glazbi iz 80-ih ne može proći bez Eurythmicsa.

Super ugledni član interceptor avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Torcida-old school 45

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

Član u nastajanju Burzum avatar
    Datum registracije
    Apr 2022
    Ova prva postava Crvene Jabuke sa pokojnim Zijom za vokalom i Aljošom Buhom za basom je bila najbolja , Žera je bio klavijaturist i nakon smrti Zije on je došao na mjesto vokala a pjesme je većinom pisao Zlatko Arslanagić https://www.youtube.com/watch?v=cxdUTm6nKbI

Datum registracije
    Apr 2022
    https://www.youtube.com/watch?v=obRgu9v3VPo
    Ovo je u duetu sa Željkom Brodarićem Jappom iz Splita što je uglavnom bio producent.

Datum registracije
    Apr 2022
    Bijelo Dugme je bio vrhunski rock band samo dok je Bebek bio pjevač, posli kad su došli Tifa i Islamović to je već bio folk-rock, pastirski rock , mada ima i dobrih stvari recimo Evo Zakleću Se, Ako Ima Boga

https://www.youtube.com/watch?v=EaeH...k-9yKG&index=7

Datum registracije
    Apr 2022
    Mostarci, jel vidi netko kada Gordana Prusinu Gogu, pjevača grupe Valentino, vidija sam neki video di je sa društvom u mostarskom kafiću Iguana sa Sto Lica , tamo pjeva on i društvo uz gitaru stvar od Bijelog Dugmeta, skroz je propao od droge, nema 50 kila u njemu, nema zube, nosi naočale za vid, nadam se da je sad bolje taj video je iz 2016
    https://www.youtube.com/watch?v=wbtADLDukD4

Datum registracije
    Apr 2022
    I Zabranjeno Pušenje je bilo vrhunski bend, ovo što danas piva Sejo Sexon je patetična jugonostalgija, a bar je on pisao vrhunske tekstove 80-ih koji su opisivali trulo stanje u tadašnjoj državi "prst na obaraču i kletva u zraku na straži pored Prizrena ", svi kažu da je jebeno bilo tamo služiti JNA krajem 80-ih "pucaj mali na sve što se miče neštedi iredentista "
    https://www.youtube.com/watch?v=TOtpzI2EaQM

Datum registracije
    Apr 2022
    Vrhunska pisma iz 80-ih godina, danas je čuo nakon par godina i odma mi sjećanja navrnula, 80-te su imale odličnu glazbu, i strana i hrvatska i ona iz ex-yu, 90-ih je glazba počela skroz odlaziti vragu, nije ni čudo što toliko mladih sluša cajke, a ni mladi koji vole rock muziku više nemaju volje se skupljati u bendove, trošiti na opremu, instrumente, svirati godinama po garažama, ako su i talentirani za muziku radije će se priključiti nekom bendu što svira za pireve ili će se pokušati uvaliti Zečiću, ka moj frend što je svira gitaru godinama kod njega ili nekoj sličnoj estradnoj zvijezdi. Taj prijatelj je metalac, ali je svira godinama za Dražena Zečića, ne znam dal i dalje svira, kaže da je Zeko kao osoba jedan od najboljih i najpozitivnijih ljudi koji će svima pomoći, da nema niti malo arogancije i prepotencije koja je česta kod estradnjaka

https://www.youtube.com/watch?v=6dOwHzCHfgA

Nisam rokerica, ali volim rock balade, pogotovo ovu;

WHITESNAKE - Is This Love (1987)
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

JASNA ZLOKIĆ - Zagrebačka Zima (1985)

"...A moje je srce otok u snijegu.
    Moje su misli ptice u bijegu.
    Dok sebe tješim, ma vremena ima,
    teče još jedna, moja zagrebačka zima."
    Posljednje uređivanje od Gelsey Azalea : 12-02-2024 at 17:43
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove