+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/55

Tema: Uhićen Ratko Mladić?

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Uhićen Ratko Mladić?

http://www.vecernji.hr/vijesti/u-srb...-clanak-292387

koliko bi taj moga oimati sad godina?
    jedno 75?

iako, kad gledaš ovo: http://www.vecernji.hr/vijesti/srbij...-clanak-292371
    ispada da su mogli još dugo vaditi se na iuzjave kako daju sve od sebe al da im ne ide.
    ko zna kakva je tu igra.
    Posljednje uređivanje od caporegime : 26-05-2011 at 12:28
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

oni rade DNK analizu. na temelju čega? jel to imaju od prije njegove znojave čarape? četkicu za zube?

ima li netko upoznat da nam pojasni kako to funkcionira sa tim DNK testiranjem.

ja mislim da je to jedan od onih poznatih srpskih driblinga.

Al ako je istina, moglo bi bit u Srbiji gadnog rusvaja.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    moglo bi. ako je još živ, onda je teški starac. kako se skriva već 16 godina, valjda je potrošio i sve pare, nitko ga više ne jebe, živi ko utvara.
    možda mu i nije loša opcija prokuburit još koju godinu u pritvoru, da ga slika televizija, jede 3 puta na dan a još ako se bude ponašao kao šešelj, upisat će se u vječnu knjigu srpskih patriota.......opet malo medijske pažnje.....i tako to.

Opet uhićen.Pa koliko je tih "mladića" više

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Šta mislite ljudi? Ako to stvarno jest ratko Mladić, što će se događati dalje?
    hoće li to izazvati neke tektonske pomake na srpskoj političkoj sceni odnosno dati vjetar u leđa radikalima i sličnima ili će se vrlo brzo, kao i za karadžića smiriti a srbija ekspresno u europske integracije?

Mislim da Mladić uživa duplo veći ugled od Karadžića i Slobe, zato jer je vojnik a ne političar. Vojnik koji se nije okoristio ratom. To je njima najbitnije a to što je ubijao zarobljenike, to njih najmanje ne tangira, to mu je kod obožavatelja samo plus.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    kažu da je potvrđeno.
    aj da vidimo što dalje.
    možda se izradikalizira, možda opet dođe do lagera.
    gledajući po zakonima fizike, ako se zatrese nešto će se osjetiti i u bih.
    sads bi naši trebali biti spremni, pa ovisno o tome što se bude zbivalo povući poteze.
    mudar političarr ima u rezervi planove za sve opcije.
    hoće li naši znati i kako, odigrati vidjet ćemo.
    ima tu više opcija koje mi se motaju po glavi.

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    hoće li to izazvati neke tektonske pomake na srpskoj političkoj sceni odnosno dati vjetar u leđa radikalima i sličnima ili će se vrlo brzo, kao i za karadžića smiriti a srbija ekspresno u europske integracije?
    pa ne može hrvatske bez srbije u EU. to je već poznat scenarij. Nije ovo uhićenje slučajno. Dobro jutro jugoistočna europo, lako noć mediteran, laku noć srednja europo. Sada će nam biti tko financijski jači taj tlači. Bilo je zanimljiivo pogledati njemačka ulaganja u srbiju, a jučer je bilo još zanimljivije pratiti upozorenje kako se iz deviznih rezervi ne može održavati tečaj. Sreća moja pa nemam ušteđevinu u kunama niti kredit ni u eurima. O zadužena zemljo što su te žedna priko vodne preveli.

p.s. nikakvh tektonskih pomaka neće biti. možda malo da se neke sitne stvari da se dogode i to je to.

http://hrsvijet.net/index.php?option...sti&Itemid=100

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    najvjerojatnije neće ali povijest je poznata po tome što je često znala zajebat one koji su nešto predviđali i svoja predviđanja smatrali neupitnima.
    izbori su u srbiji valjda blizu a ona druga, radikalna srbija je uvijek gubila za picinu dlaku.
    oni ipak imaju s političke strane jaču strukturu u obliku stranaka koji su kadri povući ljude na ulice.
    osobno, mislim da bi za nas dobro došla radikalizacija i mogući potresi.

da, slažem se da su u hrvatskoj povijesti događali neki apsurdi koji su nas uvijek spašavali. Nekada je to naša neracionalnost, a nekada je to tuđa. Samo zabrinjava me činjenica da se i ti planeri sigurno naučili osigurati na neki način. Eto u BiH imaju visokog predstavnika.

di je ono spominjan osigurač?

Ne vjerujem ja srbima ništa, neka ga pokažu, da mi vidimo jel to stvarno on ili nije. Fino neka ga obriju, crte lica ostaju za cijeli život! Ako je uhićen, neka je trebo je bit odavno, i žalosno je da se Gotovinu izjednačava s ovim dokazanim masovnim ubojicom, koji je s velikim smješkom na licu čistio BiH enklave, kako od hrvata tako i od Bošnjaka.

Mislim da će srbija, ekspresno u euroatlantske integracije, pa to je već danas najavio Boro Tadić.

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Mislim da Mladić uživa duplo veći ugled od Karadžića i Slobe, zato jer je vojnik a ne političar. Vojnik koji se nije okoristio ratom. To je njima najbitnije a to što je ubijao zarobljenike, to njih najmanje ne tangira, to mu je kod obožavatelja samo plus.
    Kirurški precizna dijagnoza, bravo doktore.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    to im jest plan, ali sad se nešto drugo poteže.
    šta bi mladić mogao sve ispričati.
    doduše, on zna da slobode više vidjeti neće, ako ništsa ono zbog starosti.
    dakle, ne mora nikoga uvaljivati zbog slobode ali s druge strane ne bi ni on htio otići kao bijeda, šupak na kojemu će se sve prelomiti.
    vidjet ćemo kakve će to implikacije ostaviti.
    a i što će se dogoditi u rs.
    ja nekako predviđam da će i rale ko i slobo, taman kad je najzanimljiviji, iznada otići u vječnu kasarnu

najvjerojatnije neće ali povijest je poznata po tome što je često znala zajebat one koji su nešto predviđali i svoja predviđanja smatrali neupitnima.
    izbori su u srbiji valjda blizu a ona druga, radikalna srbija je uvijek gubila za picinu dlaku.
    oni ipak imaju s političke strane jaču strukturu u obliku stranaka koji su kadri povući ljude na ulice.
    I šta da dođu ti radikali na vlast, šta će napravit napast Kosovo, BiH i HR koja je u NATO-u??? Mislim da su srbi svoje ratove masno platili, prvenstveno na vlastitu štetu, a da ne govorim da su cijeli region natjerali da ih mrzi. Albanci, Hrvati, Bošnjaci, Bugari, pa i Mađari nisu im baš prijateljski nastrojeni, prvenstveno zbog njihove maloumne politike i netolerancije prema drugima. Jedino s rumunjima, imaju kakve takve odnose, čak su ih i crnogorci odjebali koji su im do jučer držali leđa i bili pijuni u stvaranju Velike Srbije. Dakle, realno nikakvi radikali nisu prijetnja miru, jer em što je HR svoje temelje duboko ukopala, em što MZ više neće tolerirat neke ratne sukobe na jugoistoku europe, odnosno reagirat će kao i u slučaju libijske krize, dakle NATO bombardiranje pa da vidimo ko će se igrat rata. Mislim da je ona realna i ozbiljna srbija, svijesna da nekom radikalnom i prije svega šovinističkom politikom postiže samo kontraefekt, al dakako da postoje i velike snage onih koji žele upravo taj efekt, odnosno destabilizaciju cijeloj zapadnog balkana vide kao svoj zadatak i dužnost. Al kažem, nas Hrvate uopće više ne bi trebala zanimat niti zabrinjavat događanja u srbiji, jer smo mi definitivno ko država sigurni da ne možemo bit sigurniji, ali u BiH je vruće, i moglo bi uz pobjedu radikala i huškanjem na odcijepljenje RS u tom slučaju, postat i prevruće barem na području BiH, jer mišljenja sam da na području HR više nemaju šta tražit, jer će bit razbijeni i rastjerani u roku od tri dana. Nismo više u poziciji 1991, već kud i kamo vojno i politički jači i priznati. I kao što sam reko nemam neko pretjerano visoko mišljenje, o našoj političkoj i vojnoj snazi na međunarodnom planu, al po pitanju zapadnog balkana i jugoistoka europe mislim da čisto solidno stojimo. Tako da, ne vjerujem da će srbija bit u stanju priuštit si još jedan rat, da je ona to u stanju već bi ga pokrenula u trenutku kad su Albanci proglasili nezavisnost Kosova.

to im jest plan, ali sad se nešto drugo poteže.
    šta bi mladić mogao sve ispričati.
    doduše, on zna da slobode više vidjeti neće, ako ništsa ono zbog starosti.
    dakle, ne mora nikoga uvaljivati zbog slobode ali s druge strane ne bi ni on htio otići kao bijeda, šupak na kojemu će se sve prelomiti.
    vidjet ćemo kakve će to implikacije ostaviti.
    a i što će se dogoditi u rs.
    ja nekako predviđam da će i rale ko i slobo, taman kad je najzanimljiviji, iznada otići u vječnu kasarnu
    U svakom slučaju, ako je istina da je uhićen, mislim da je to dobro i za poziciju naših generala gore. Jer teško je ne dobit uvid, o kakvom je vojnom lideru riječ, i koja je bila njegova uloga ne samo na području BiH, već i HR. I suludo je onda tvrdit, da su Hrvati planirali progon srba, kad su srbi započeli rat i s ovakvima kao Mladić počistili svako mjesto od onih koji nisu srbi. Dakle, valjda će i on pripomoć da se konačno dokaže određena krivnja i odgovornost srbije, iako sumnjam jer zadatak haga je u biti jednostavan, izjednačit krivnju srba i hrvata, pa i bošnjaka za rat na području ex-YU.

I slažem se s tobom, mislim da bi za BiH hrvate, a i nas u HR bilo baš dobro da dođu radikali na vlast, da se ovo silovanje odnosa sa srbijom konačno prekine! Jer čak ni Josipović, neće moć nać zajednički jezik s radikalima, i ako se mene pita kao što i ti sam kažeš to bi bilo baš dobro za nas, a mislim i za hrvate u BiH.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ako to potrese bih, pa se raspadne, nama kolikotoliko dobro. barem će prestati ovo ljigavo stanje. a na nama je da vidimo kolko smo kadri izvući za sebe maksimalno koliko se može.
    još je bolja, međutim opcija da se bih protrese a da muslimani konačno shvate da su tigar od papira i da ako hoće sačuvat bih, da im podrška konstitutivnog naroda treba a da se za nju država mora federalizirati.
    još najbolje novim preustrojem na području cijele bih.

TheBronxBomber
    Gost
    Izuzetno losa vijest za susjede Srbije. Srbija preuzima vodstvo na "Zapadnom Balkanu" - i to jednostavnim izrucenjem krvnika.

Hrvatska ovisi o toj istoj Srbiji, a cijelim EU putem je pristala na ucjenjivanja, ponizenja (takva ponizenja se ne mogu niti napisati koliko su strasna) i na sramocenja...

Sto je najgore (ili najbolje; ovisi iz kojega kuta gledas) Hrvatska je ponovno ispala nevjerodostojnom, nedoslijednom i sizofrenom. I to, naravno, sve na stetu svojih ljudi...

S jedne strane se "zgraza" zbog nepravednih i drakonskih kazni Hr. generalima u Haagu (potpuno nevini ljudi), sada se ponovno uzdaje u "pravednost" haskog suda.

Srbiji je lako rijesiti se Mladica, dokazanog krvnika - no Hrvatskoj je bilo jos lakse rijesiti se hrvatskih casnika tj. nevinih ljudi. Da ti pamet stane...
    Posljednje uređivanje od TheBronxBomber : 26-05-2011 at 15:23

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove