+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 45 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/889

Tema: Mostar

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Mostar

Zbivanja u Mostaru

u mostaru nista novo

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    u mostaru uvijek nešto novo.
    ja kao mopstarac od 1976-1983 itekako pamtim da je svaki dan, neki novi, zanimljivi dan

Ugledni član zlatni_ljiljan avatar
    Datum registracije
    Dec 2010
    Mnogo dobar grad,posebno kad upekne zvizdan ljeti...gori abez

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    pričalo se da se ljudima namjerno laže i na vijestima spušta temperatura kad upekne jer da se kaže prava istina, mnogi bi od autosugestije isparili.
    ne znam, je li ovo istina ili tek urbana legenda al obzirom na vrućine ne bi se čudio.

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    pričalo se da se ljudima namjerno laže i na vijestima spušta temperatura kad upekne jer da se kaže prava istina, mnogi bi od autosugestije isparili.
    ne znam, je li ovo istina ili tek urbana legenda al obzirom na vrućine ne bi se čudio.
    ...meni je fora vidjeti mostarske mangupe kako u japankama onako istetovirani, obavezno bez majice ili eventualno u majici bez rukava sjede po ljetnim bastama onako razbaskareni i shmekaju raju...obavezno su imali barem prije istetoviranog "shabana" stari most i dzamiju ,a nije bitno koje konfesije bio ...i fora mi je onaj naglasak ,rastezu ko teraviju

mostar je cudo

Datum registracije
    Dec 2010
    Citiraj Prvotno napisano od west Vidi poruku
    mostar je cudo
    Najbolje kokare u bivsoj Yugi ,Banja Luka,Split,Mostar ,tako barem kazu stari jebachi koji su harali u bivsoj nam domovini...

preprošle godine sam bio an vjenčanju u mostaru i u 20h je temperatura bila 40c stupnjeva. možda ne valja termometar.

svaka čast, dečki vas očito muče ogromni problemi, radite li vi uobće išta kad sve to uspijete zamjetiti

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    zar se ništa ne zbiva u mostaru?
    pa proljeće je jebemu?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

zar se ništa ne zbiva u mostaru?
    pa proljeće je jebemu?

sutra su melodije MOstara....i Ultrasi ce imati svog favoritana sutrasnjem takmicenju..a direktan prijenos cete moci gledati na nekoj do zemaljski tv postajja ( BHT ili FTV neznam tocno ) )

ocekivanja ultrasa su minimalno osvajanje nagrade publike jer Micko uziva kultni status u gradu i kao pjevac i kao nastavnik tejelsnog u osnovnoj skoli a i kao Ultars i kao dobra covjek ...
    sutra ce gorit )
    preporucam da polusate pjesmu na sljedecem linku.. i molim kratku ocjenu iste )

http://www.bljesak.info/content/view/73561/158/

Posljednje uređivanje od west : 05-05-2011 at 21:07

Moj favorit, Pero Križanović.

Svirao mi na vjenčanju.

Ilirk@
    Gost
    ovog ljeta će me mostar češće viđati od imotskog.
    nema ničeg lipšeg nego kad se asfalt ucvari pa noću počne isijavati ona vrućina.. poželiš i u neretvu skočiti po osvježenje, ali te miris vode brzo osvisti i vrati u sparnu stvarnost.
    inače, ja volim noćne vrućine.
    in the heat of the night, tako se nekako zove jedan stari film..
    još ako ima misečine i vode u blizini.. velike, male, tekuće, stajaće, svejedno... e to je život!

ajde povedi i mene koji put kad je tako dobro

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    in the heat of the night....nije li se tako zvala pjesma one pjevačice sandre, zvijezde italodisco popa osamdesetih?
    mostar...mjesto gdje su meteorolozi lagali i smanjivali izmjerenu temperaturu da neko ne bi pao u nesvjest od spoznaje
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Mićko sinoć: Šarafe navijamo za Zrinju navijamo!

http://www.youtube.com/watch?v=HC_aI...layer_embedded

in the heat of the night....nije li se tako zvala pjesma one pjevačice sandre, zvijezde italodisco popa osamdesetih?
    mostar...mjesto gdje su meteorolozi lagali i smanjivali izmjerenu temperaturu da neko ne bi pao u nesvjest od spoznaje

ovo je katastrofa,ja sam znao umirati ljeti kad bi dosao..

proslo ljeto sam isao poslom u mostar i zavrsio na istocnoj strani u nekim halama ogromnim..uglavnom iz jebenog asfalta je isijavala takva vrucina da disat nisi mogao..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove