+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/62

Tema: Nomen est omen - Imena

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Ne sviđa se ni meni Grgo. Baš zastarjelo i još me uvijek podsjeća na Grgu Čokolina

Rafael- pa ok mi je iako me podsjeća na kokos. Biće zbog onog blesavog Rafe iz story super nove.

Lana?
    Lana je ime stereotipne purgerice s tri vrste pramenova u kosi. Vitka je, zgodna, slatka i nevjerojatno površna. Cila je urbana, ali nije antipatična, onako, curičak neki... lijepo je ime, ali isto dozlaboga izlizano.

Meni je na rafaela prvo asocijacija Rafael Boban Zanimljivo mi je ime...

Tena.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    Lana je ime stereotipne purgerice s tri vrste pramenova u kosi. Vitka je, zgodna, slatka i nevjerojatno površna. Cila je urbana, ali nije antipatična, onako, curičak neki... lijepo je ime, ali isto dozlaboga izlizano.

Meni je na rafaela prvo asocijacija Rafael Boban Zanimljivo mi je ime...

Tena.

Lana i meni poprilično pomodno i izlizano. Sviđa mi se ova tvoja karakterizacija Lane

Tena- prekrasno ime. Podsjeća na neka prošla vremena i nekako je zamišljam kao plahu, plavu curicu. Naravno i knjiga ima utjecaja

Doris
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Datum registracije
    Nov 2011
    Ajme, Doris mi je koma. Zastarjelo dalmatinsko ime, previše ženasto i mediteransko-trashy. Najgore je kad te ljudi onda zovu Doriska, kao što kod nas i Maris znaju zvat Mariska
    Doris je crna, oniža, ful tvrdoglava, pomalo glupa. Al sigurno će se udat i imat hrpu djece, dakle... nije ni to tako loše.

Stela.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    Ajme, Doris mi je koma. Zastarjelo dalmatinsko ime, previše ženasto i mediteransko-trashy. Najgore je kad te ljudi onda zovu Doriska, kao što kod nas i Maris znaju zvat Mariska
    Doris je crna, oniža, ful tvrdoglava, pomalo glupa. Al sigurno će se udat i imat hrpu djece, dakle... nije ni to tako loše.

Stela.
    Ni ja ne volin Doris, pogotvo taj oblik Doriska Što se tiče opisa...više ih znam plavih i površnih. Uglavnom, ni s jednom Doris nisam imala neka pozitivna iskustva.

Stela isto jedno od ovih novijih. Ne sviđa mi se, a Stela uglavnom dolazi iz nekog mješanog braka, ima crvenkastu kosu, vitka je i ok curka.

Ante?

Mate mi je za razliku od pedevušine slike..malen odeblji lik..koji je veseo i stalno se smije, prostodušan i nosi džemper na botune..fali mu dikoji zub

imao sam Matu u školi..ja i on jedini muškići u razredu..bio je cool lik

Ivan- poznajem ih dosta i svi su hazarderi, vole izazove, sujetni su i megalomani

Grgo je rustikalan lik koji drži cigaru između jedinice i trice..dvica fali

Lana je čista fina i namirisana..čisti *ex

Gabriela je malo povučena , voli se sredit ali ne napadno..zagonetna i malo distancirana..drži do sebe

Stela..je malo jača, raskošna, izaziva zazubice, vesela i dostupna ima je svuda a najviše di triba

Tena je fina cura..dobro odgojena..šutljiva i pristojna, romantična i kad volje volje..ali nije uvijek dobre volje..

Paško?'
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 08-12-2012 at 18:08
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Nov 2011
    Ja znam jednog ful zgodnog Matu iz Vrgorca, moj vršnjak Ima neku anđeosku facu, baš je puno lip

Inkvi, ma koja Gabriela?
    tebi se pričinja gabi

Paško je ime za starije ljude. Obično su električari koji nose plave kombinezone, i puno puše cigarete. Nerijetko imaju i brkove. Nisu ni dobri ni loši, nego ono neutralni likovi.

Ante je ime za opasne likove Mrnjau

Baš i ja gledan gabriela

Super mi je Inkvijev opis Grge I stilka tvoj Paška

Adrijana da..fino devojče, ponosito..odaje dojam nepristupačnosti sve dok ne padne noć..

Rafael mi je svetačko ime samo za anđele..

Doris je dama koja se više pravi dama nego što je dama..to mi mje pod utjecajem Doris Dragović.

Leposava

Aleksa..

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    stojan?
    mirko?
    milica?
    valerija?
    siniša?????
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Leposlava-užas. Ne virujen da toga danas uopće ima previše.

Aleksa mi je isto bezvezno ime. Neki dosadan činovničić koji misli da je pametan i da je Bogom dan,a kad tamo niko i ništa.

Violeta?

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    violeta. ostarjela babetina koja boji kosu u crveno i koja puši jeftine ali tanke cigarete s bijelim filterom da oda dojam neke plemenitosti i ima kuhinju punio neopranih šalica kave zajedno sa zastarjelim namještajem koji i kad je bio nov nije bio najkvalitete i patuljastim psom na umoru koji je većinu vremena proveo u krilu pa i nije neki gnjavež da ga se ujutro vodi van.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    violeta. ostarjela babetina koja boji kosu u crveno i koja puši jeftine ali tanke cigarete s bijelim filterom da oda dojam neke plemenitosti i ima kuhinju punio neopranih šalica kave zajedno sa zastarjelim namještajem koji i kad je bio nov nije bio najkvalitete i patuljastim psom na umoru koji je većinu vremena proveo u krilu pa i nije neki gnjavež da ga se ujutro vodi van.

Tena je lijepo ime, veže i ima taj odnos s tradicijom, a opet je tako toplo i moderno.
    Meni je od muških imena lijepo Fran.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Tena je lijepo ime, veže i ima taj odnos s tradicijom, a opet je tako toplo i moderno.
    Meni je od muških imena lijepo Fran.
    Fran- ako nisi plemenitaš i još imaš glavu na ramenima mijenjaj ime.

Zoran

Neki dan uzimam podatke od jednog dečka, pitam ime oca kaže Roko, reko kakvo je to ime, je li to pravo ime, kaže je u nas je tako, naime u nas se ime Roko izgovara s naglaskom kao Joko, sumnjam da ste čuli iakad gore ime.

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    stojan?
    mirko?
    milica?
    valerija?
    siniša?????
    Stojan - luzer iz Srbije koji misli da je frajer na kvadrat. Prosječno je visok, a baca malo na štrebersku stranu. Voli aute i tehniku, nema sreće s curama.
    Mirko - Mirko je gospodin u pedesetim/šezdesetim godinama života. Ima hrpu oštre, ravne kose na glavi koja je doduše sijeda, ali odaje pokoji dobar gen. Blage je naravi i zapravo protestant u duši (onaj tip koji predvodi vjersku zajednicu, pastor, i ima blagu ženu i dobru djecu i svi su mirni i okej).
    Milica - vesela fufica i praijteljica svemu što je muško, kako i gradu tako i na selu. Milica je vrckava, dobro izgleda, ima tamnu kosu i lijep osmijeh. Dobra je u duši, jedino je hormoni malo previše šoraju. Inače je topla osoba, prijateljski nastrojena i prema ženama.
    Valerija - e to je hladna i proračunata osoba. Nosi bob frizuru, često ima puno crvenog/žutog pigmenta u kosi. Nije lijepa, ali se nosi arogantno pa ljudi imaju dojam da dobro izgleda. Voli skupe stvari, radi dobar posao, vjerojatno je šefica negdje. Omiljeni odjevni predmet joj je crni kaput.

Siniša - ajoj, puno asocijacija. Kapetan Siniša iz Gričke , Siniša Vuco i Siniša tamo neki Srbin
    Nažalost, ali Siniša Srbin prevladava pa nemam dobre asocijacije na ovo ime. Netko visok, štrkljav, crn, onako cijeli špicast i koščat, pravi onaj turski tip s Balkana. Siniša je ime za gnjide, tatine sinove i nogometaše.

perfectno..

Datum registracije
    Nov 2011
    leposava - debela baba koja misli da nekoga još uvijek zanima njeno mišljenje. srpkinja koja se udomila kod nekog hrvata i sad vedri i oblači u njega u kući pa misli da može i van kuće

aleksa - aleksa mi je okej ime, odmah se sjetim majora Alekse iz Rata na otoku i paste šute Podsjeća me i na Rusiju i otud valjda pozitivna asocijacija.

violeta - ja hoću život, bolji život jao, jao... ovo je ime bivše tajnice mog tate. Ne lajkam

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku

perfectno..

ajde sad vi analizirajte marita

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Fran- ako nisi plemenitaš i još imaš glavu na ramenima mijenjaj ime.

Zoran
    Meni je Fran baš lipo ime. Možda za nekog dosadnjikavog i mirnog tipa ali mi se sviđa.

Zoran- odmh se sjetim onog čudnovatog brkaša Pusića pa mi ovo ime veže sve neke negativne karakteristike. A, i znam jednog pedera koji se zove Zoran...jednostavno, ovo ime nema šanse

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Neki dan uzimam podatke od jednog dečka, pitam ime oca kaže Roko, reko kakvo je to ime, je li to pravo ime, kaže je u nas je tako, naime u nas se ime Roko izgovara s naglaskom kao Joko, sumnjam da ste čuli iakad gore ime.
    Jel' možda riječ o okolici Zadra? Znam da oni imaju tako čudan izgovor imena Roko.

Sljedeće ime - Ana

Stil, odlični opisi

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove