+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrviPrvi 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/41

Tema: Snijeg u Zagrebu

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    snijeg preko pola metra....
    Jesi ti počistio snijeg s BMW-a ?

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    zbog proizvođača autobusa?

Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    Jesi ti počistio snijeg s BMW-a ?
    BMW je garažiran i pokvaren
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    snijeg preko pola metra....

ovako sam i ja reagirala, iako sam se dva sata kotrljala do kuće.

a sutra će biti

ali ja ću
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

U 19 sati na stranicama Državnog hidrometeorološkog zavoda (DHMZ) objavljeno je kako je u Maksimiru izmjerena visina snijega od 68 centimetara, što je najviša visina snijega napadalog u jednom danu od kada se na tom mjestu postoje mjerenja.

neka. dabogda im napadalo jos metar. bosnjaci kazu da nikad necemo dobit hrvatski kanal - a zagreb suti. a govorio sam ja, od pusicke ne treba nis ocekivat. mada, ipak se nadam, da ce nakon uspjesne ratifikacije za eu zagrebu porast jaja.

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Zatrpat će nas večeras i noćas više neg zadnji put, lopata i pripadajući joj rap...sretno radni narode grada Zagreba!!!!
    Ja se jučer naradio ko čovjek.

Citiraj Prvotno napisano od Vepar Vidi poruku
    Ja se jučer naradio ko čovjek.
    Lopatao si?

...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Treba li očekivati baby boom u Zagrebu ili ni snijeg ne pomaže purgerima?

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Treba li očekivati baby boom u Zagrebu ili ni snijeg ne pomaže purgerima?

Netko je morao slikat ove lipe fotkice, samo ti je jedno na pameti

Eto čekao sam da jenja prvi dojam.
    Kakvih sve kretena u ovom gradu ima uvijek otkrije neka neplanirana akcija, bilo od Boga ili nekog zalutalog genijalca u gradu.
    Snijeg.
    Gledam sliku prvu, kvart, roditelji zabrinuti stoje dok se njihovi nasljednici od 11 godina spuštaju niz odavno presušeni rukavac Save u Novom Zagrebu.
    Pazi Josipe!-Pomalo vapijući uzvikuje majka, a Josip oprezno nogama štopajući savladava padinu od 20% i 12 metara dubine.
    Neka.
    Idem na posao, stavim slušalice da ne slušam sugrađane, krešte i u njih, "ne znaju, nisu, ne mogu....", kasnije mi oko zastaje na udruženim lopatarima u jednom zapadnom zagrebačkom kvartu.
    Dok jebem mater snjegu jer sam kupio cipele na sniženju, a više su proljeće-jesen, zima nikako, vraćaju me kordiniranim pokretima u vrijeme kada je to bilo normalno, bez popisa na ulaznom izlogu, lopate su u ulazu u podrum, izvoli!
    Baš smo mali, nisam pomislio, znao sam...snijeg.
    Neka pada, ja ga hoću još...da izvidimo do kraja verbalnu glupost, da vidimo do kraja kolektivnu lijenost i naravno, da na kraju pronađemo krivca.
    Bez krivca nismo ništa, ne funkcioniramo, ogledala smo odavno porazbijali.

što je njega naljutilo da ovoliki post napiše..
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Slike grada po snijegu su prekrasne. Sve funkcionira, vjerovatno bi jos bolje da ne kmece nego rade, al nebitno, bitno da se od toga napravio slucaj.
    Pitam se kako su ljudi to prije uspjeli prezivjeti, u doba kada se jedna soba grijala i to ne na centralno grijanje, obuca bila primitivna, odjeca nista bolja, nije bio ducan na svakom koraku, nije bilo zamrzivaca, nije bilo .... ljudi su sve to prezivjeli ...
    Zanimljivo je da ista bagra jazavaca kuka, dok stariji sve stojicki podnose, ciste snijeg i zive dalje.

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    5
    ovi što kukaju sigurno ne čiste.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Eto čekao sam da jenja prvi dojam.
    Kakvih sve kretena u ovom gradu ima uvijek otkrije neka neplanirana akcija, bilo od Boga ili nekog zalutalog genijalca u gradu.
    Snijeg.
    Gledam sliku prvu, kvart, roditelji zabrinuti stoje dok se njihovi nasljednici od 11 godina spuštaju niz odavno presušeni rukavac Save u Novom Zagrebu.
    Pazi Josipe!-Pomalo vapijući uzvikuje majka, a Josip oprezno nogama štopajući savladava padinu od 20% i 12 metara dubine.
    Neka.
    Idem na posao, stavim slušalice da ne slušam sugrađane, krešte i u njih, "ne znaju, nisu, ne mogu....", kasnije mi oko zastaje na udruženim lopatarima u jednom zapadnom zagrebačkom kvartu.
    Dok jebem mater snjegu jer sam kupio cipele na sniženju, a više su proljeće-jesen, zima nikako, vraćaju me kordiniranim pokretima u vrijeme kada je to bilo normalno, bez popisa na ulaznom izlogu, lopate su u ulazu u podrum, izvoli!
    Baš smo mali, nisam pomislio, znao sam...snijeg.
    Neka pada, ja ga hoću još...da izvidimo do kraja verbalnu glupost, da vidimo do kraja kolektivnu lijenost i naravno, da na kraju pronađemo krivca.
    Bez krivca nismo ništa, ne funkcioniramo, ogledala smo odavno porazbijali.

Odlično

Vidim Josipa kako se kliže

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    pdv - odlične slike. zagreb je stvarno prekrasan ovih dana očistilo se grad dosta dobro po mom mišljenju, na pločnicima nije ugažen snijeg, već su čiste staze skroz do asfalta. tako bi uvijek i trebalo bit, a ne da se poslije ljudi lome po tom ledu uglačanom...

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku

Netko je morao slikat ove lipe fotkice, samo ti je jedno na pameti

Kako si mi se zamjerili ti iz zoološkog vrta, to je strašno. Raspisali oglas za posao, tj. stručno osposobljavanje. Išao sam kad je ono početkom 12. mj. pao snijeg i zaledila se jezera osobno predati svu dokumentaciju, i rekli mi da će me pozvati na razgovor. Do danas nisu. Nije mi to tako strašno bitno, ali su mogli bar malo korektnije to odraditi. Naravno, nemam dokaza da je natječaj namješten, možda su im se samo negdje zagubili moji papiri Inače me ugodno iznenadilo koliko zimi i po takvom snijegu ima života u vrtu: bizoni, zebre, ljame, lavovi, vukovi, ris, sniježni leopard (prekrasan), sove, grabljivice, tuljan... I dobro su skockali nastambe, jedino bi još nekim macama (npr. lavovima) trebalo srediti. Čak je bilo i posjetitelja, a vrijeme je bilo užasno.

Koliko sam čula kod tog osposobljavanja država je toliko spora i ne da im se. Raspišu natječaj više zato što moraju, a kada treba to sprovesti u djelo onda ništa. Žalosno je da ljudi i za to moraju čekati iako ih se plaća sitnišem.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove