Zatvorena tema
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/43

Tema: Pojava dvostruke ličnosti

Citiraj Prvotno napisano od SarajkaDjevojka Vidi poruku
    Mozeš je Inkvi izbrisati odmah.Ja sam iznijela činjenice koje su općenito poznate svima.To nije nikakva javna tajna.Tačno je da me on postakao na otvaranje teme.No to svakako ne znači da je tema samo o njemu.

I ne vidim kakva je uvreda iznijeti istinu ?Te kakve veze ima hrvatsko braniteljstvo i njegov status sa forumom ?

Bila bi zahvalna na pojašnjenju.

Hrvatskim braniteljima ja moram tolerirati uvrede na svoj račun, bespotrebna prozivanja i sl ?

U kojem to pravilniku stoji ?
    Svoje osobne dijagnoze zadrži za sebe .Za liječenje se javi u odgovarajuću ustanovu .Nemoj tražiti sebi lijek na forumima .

begovica SarajkaDjevojka avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    Lijepo i ovaj put umotano u celofan , stavljena i vrpca sa ukrasima , nadasve podlo netko je otkrio svoje pravo lice i namjere .Dakako , ne mislim na tebe , već na onoga tko je postavio temu ponukan nekim svojim unutarnjim porivom ili čistom zlobom .

citat ,,,Što se tiče teme otvorena je sa jasnim ciljem.Ja mislim da sam svoje mišljenje i stav izrazila, no ako nisam bila dovoljno otvorena biću.

Na temu me potakao forumaš mardar, i njegovih bezbroj forumskih klonova.Htjela sam mu staviti do znanja da bilo kakva virtualna " obleka " njegove a ni bilo čije malenkosti neće proći.A tako ni pokušaji manipulacije i uništavanje tema chatom.,,,,

Kao što rekoh i vaša pojava i kritike na ovoj temi upućene su bezpotrebno obzirom da nijedan upis vrijedan paznje niste ovdje osravili.Dakle cilj sam vam JA.Ne tako davno i svoje prisustvo na forumu uslovljavali ste mojim odlaskom.Zar ne ?

svoju energiju možete usmjeriti na teme na kojima trava raste. Ne ljuta trava nego obična, mahovina..ovo ćemo ključat jer se tu razvijaju stari animoziteti.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Zatvorena tema

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove