+ Odgovori na temu
Stranica 65 od 77 PrviPrvi ... 15 55 63 64 65 66 67 75 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,281/1527

Tema: Presuda Hrvatima Hercegbosne u Haagu-smrt generala Praljka

Ne mozes mjeriti Bosnjake i Cecene... Ceceni su specifican narod.

Kadirov je sin pobunjenickog muftije, njegov otac je bio prvi covjek Cecenije uz Dzohara Dudajeva tijekom prve pobune. Kada je to jos bila pobuna za neovisnost.
    Kadirov i ekipa su se okrenuli Moskvi nakon sto je postalo jasno da to nije pobuna Cecena vec saudijski plan stvaranja Kavkaskog emirata, islamske drzave na Kavkazu. Ceceni su slicniji Crnogorcima ili nasim Hercegovcima, nego Bosnjacima. Da ne objasnjavam sada zasto... takav narod, inace su ti kavkaski narodi onako sirovi, surovi, meni se to osobno i svidja. A Ceceni su specificni.

I sta je jedna mala Cecenija u odnosu na more Rusa, nista. Ne moze se to porediti sa Srbijom, Bosnom.

Otvoreno je tip emisije koji ne volim gledati, em sto je JRT em sto je negledljivo, gomila gostiju + nekakva misljenja debila sa FB, tu ne mozes doci do rijeci posebno kad je u emisiji neki mazgov jugodesnicarski.

Bujica je jedina, prakticno jedina, emisija u kojoj je hrvatska misao dopustena... medjutim, nisam fan Bujanca, mislim da taj lik puno stvari ne kuzi. Intelektualno je ogranicen cini mi se, on se i dalje cudi sto su Matosevi stihovi i danas aktualni... jel romanticar koji vjeruje u hrvatski narod ili je stvarno ogranicen, ne znam... takodje, dovodjenje u emisiju Prkacina, sta, da nam prica kako je bilo na promociji knjige o 17. krajiskoj muslimanskoj brigadi koja je pobila vise Hrvata nego ijedna cetnicka brigada. A na kojoj je Prkacin bio pocasni gost ili sto vec.

Ili je ogranicen, ili ne kuzi ili nece da kuzi neke proste cinjenice.

Ja se unaprijed ispricavam onima koje cu mozda nehoticno uvrijediti ako im je Krsticevic bio General.
    Al moram napisat da je to takva stoka i beskicmenjacka gnjida,i moze me netko uvjeravati u suprotno al ne mozes biti heroj u ratu i gnjida u miru.
    Naime,danas je predstavljena knjiga Visnje Staresina a on sidi do nje u prvom redu.I on i Stier.A jucer se krije ko kakva kukavica da ga nitko ne vidi.
    Moralna nula od covika.

https://narod.hr/hrvatska/foto-velik...-haaskim-sudom
    Posljednje uređivanje od šanta85 : 12-12-2017 at 15:58

Mozes samo njega uvrijediti

Ja samo ne razumijem zasto je u prvom redu na predstavljanju knjige, a skriva se na komemoraciji... ista tema, Haski sud i presude.

Nejasno mi je ponasanje Plenkijevih HDZ ovaca.

Pa nije to isto. Ovo je obično predstavljanje knjige a drugo je komemoracija osuđeniku haškog suda koji je za naše političare naredbodavno tijelo.

prestrašniji su bili Krstičević i Medved nego u ijednoj akciji u ratu valjda kad su bili, samo se Brkić kolko tolko držo.

Folklorašica je zbrisala u Bjelovar natapirana i spremna za selfi a "čovjek koji je komentira tuđe izjave" Pupovčevo zlato, zbrisalo na novu turu štipanja od strane starih briselskih perverznjaka
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    SIGURNOSNA-OBAVJEŠTAJNA-AGENCIJA (SOA) u suradnji s glavnim društvenim mrežama (poput Facebook) vrši represiju nad dissidentima. Ne treba tražiti krivce među balavim antifama i pripadnicima Non-vladinih udruga. Kud većih antifašista od hrvatskih sigurnosnih službi. Akcija je koordinirana i hrvatski agenti znaju u koga treba prstom upirat, jasno.

Toliko o algoritmima.
    A troll & a gentleman

Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    SIGURNOSNA-OBAVJEŠTAJNA-AGENCIJA (SOA) u suradnji s glavnim društvenim mrežama (poput Facebook) vrši represiju nad dissidentima. Ne treba tražiti krivce među balavim antifama i pripadnicima Non-vladinih udruga. Kud većih antifašista od hrvatskih sigurnosnih službi. Akcija je koordinirana i hrvatski agenti znaju u koga treba prstom upirat, jasno.

Toliko o algoritmima.
    Pazi ovu novinarsku šizofreniju:

NEVIDLJIVI DIKTATOR LIJEVO-DESNIM BRIGADAMA ZAČEPIO USTA: Je li ušutkivanje nacije zapravo njezin spas?

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...-spas-1102541/

UGAŠENA FACEBOOK STRANICA DNEVNO.HR: Kome smeta istina?

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...stina-1104426/

Prvo novinarska bagra hvali cenzuru i zabranu slobode govora a kada im se ugasi stranica, onda kukaju.

Ono što svi moraju shvatiti, "govor mržnje" spada također u slobodu govora. Ili potpuna sloboda govora ili auto-cenzura to jest selektivno biranje onoga što se smije govoriti i misliti.

To moraju shvatiti "lijevi" i "desni" inače su korisne budale globalista.

Je li ušutkivanje nacije zapravo njezin spas?
    Dugoročno nigdje cenzura nije stvorila pozitivni učinak, to se najbolje vidi kod komunjarskih društvenih pokusa i implementacije njihovih ideja nad masama.

I da, mainstream političari i stranke osim iznimki poput Orbana, Dutertea, rade protiv interesa svojih naroda i država.

SOA kao i puno drugih obavještajnih službi po Europi ima ulogu proganjanja nacionalista i čuvanja politički podobnih protunarodnih i protudržavnih kriminalaca i terorista.
    ZA DOM SPREMNI !

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Meni je neverovatno da par sa tako lepim imenima: Ljubica i Rade, pa sa lepim prezimenom: Krstičević (ne nekakvo Križančević npr. ) daju detetu ime Damir.
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Dobri sluge loših gospodara.
    Tako i Krstičević,ne smije se pojaviti da ne bi dobio ne daj Bože neku kritiku izvana.On ipak ima besprijekoran imidž i biznis naravno.
    Koliko se taj čovjek iskompromitira u ova dva dana,pet Oluja i pet četvrtih mu ne bi kod mene popravilo ugled.
    Al ne samo njemu.
    Ako ste možda mislili da Ante Gotovina zbog gripe ili neke ozbiljne bolesti nije nazočio komemoraciji za pokojnog Generala Praljka,morat ću vas razočarati.Naime,Ante "rat je gotov okrenimo se budućnosti"
    Generali Ante Gotovina, Mirko Norac i Rahim Ademi dolazi sutra u Šibenik na centralnu proslavu Udruge 72. bojne Vojne policije koja je tijekom Domovinskog rata djelovala u zoni odgovornosti od Dubrovnika do Paga, a osnovana je 13. prosinca 1991. godine u Splitu.
    - Ovo je po prvi put da se proslava 72. bojne Vojne policije održava u Šibeniku. Uz generale u Šibenik će sutra doći i izaslanici predsjednice, Vlade i Sabora te brojni pripadnici same postrojbe - kaže Nenad Sljepčević, pripadnik bojne i član organizacijskog odbora proslave.
    http://m.sibenik.in/sibenik/general-...ije/85370.html
    Izuzev Glasnovića živog i Merčepa u zatvoru ,mi stvarno nemamo živih Generala.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Ne mozes mjeriti Bosnjake i Cecene... Ceceni su specifican narod.

Kadirov je sin pobunjenickog muftije, njegov otac je bio prvi covjek Cecenije uz Dzohara Dudajeva tijekom prve pobune. Kada je to jos bila pobuna za neovisnost.
    Kadirov i ekipa su se okrenuli Moskvi nakon sto je postalo jasno da to nije pobuna Cecena vec saudijski plan stvaranja Kavkaskog emirata, islamske drzave na Kavkazu. Ceceni su slicniji Crnogorcima ili nasim Hercegovcima, nego Bosnjacima. Da ne objasnjavam sada zasto... takav narod, inace su ti kavkaski narodi onako sirovi, surovi, meni se to osobno i svidja. A Ceceni su specificni.

I sta je jedna mala Cecenija u odnosu na more Rusa, nista. Ne moze se to porediti sa Srbijom, Bosnom.
    Ah, ovome je smeta saudijski plan Kavkaskog emirata, nije mu bilo jasno da ce ih Rusi potamaniti do zadnjega, ako se ne opamete.

''Za Ruse je dobro, ako se rat nastavi''

''Prokleti od Boga bili oni koji su pustali Ruse u zemlju, i Rusi sami''

''Prokleti bili svi oni koji volu Ruse''

''Jeli istina da ste prije rekli da svako mora ubiti 150 Rusa ako misli uci u raj?''-''995/1996 sam pozvao Cecene da ubiju Rusa koliko mogu, nisam rekao brojku, pozvao sam na jihad, to nije nikakva tajna''

Bas simpaticna neka lola, simpaticno je i kako su glavni po Rusiji sto se tice organiziranog kriminala i terora nad etnickin Rusima di se pojave u coporima. Ja da san Hercegovac, mene bi uvridilo da me neko stavi u isti kos sa ovima.

I nisan nigdi usporedjiva direktno Cecence i Bosnjake, vec mi je to bija upravo argument, da su cak ovi pacificirani, prisilno, a kuda nece Muslemani koji nisu vjerski ni pola toliko naostreni, jer ipak vole jos rakijicu i svinjetinu, potajno, ali jos oni drmaju.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nit je Srbija Rusija nit su Bosanski Muslimani Čečeni..neusporedivo i ne znam što će Srbiji dva milijuna bosanskih Muslimana kad srpkinja rađa jedno il dvoje djece a muslimanka petero-šestoro bar u ono vrijeme..u prosjeku, pa za par desetljeća muslimani prešišaju brojčano Srbe u samoj Srbiji...ko što su prešišali Srbe u BiH ..a najteže je ići sa par stotina tisuća( koliko je bilo Muslimana prije onog rata) na dva mlijuna prije ovog rata..s dva milijuna do deset milijuna je pet put lakše..kao što je lakše i duže skočit iz zaleta nego iz mjesta..

pa nisu Srbi ludi a nebuloze o posrbljivanju tolikog broja Muslimana nisu prošle ni u 19 stoljeću..a kamoli danas

a i oftopic je ..
    Pa dobro onda reci mi, sta je Pavelic onda mislija sa njima u ono doba? Hrvata ima manje nego Srba.

virtaulni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pa dobro onda reci mi, sta je Pavelic onda mislija sa njima u ono doba? Hrvata ima manje nego Srba.
    Odlično pitanje za odbranu tvoje teze u odnosu na Inkvijevu.
    Ali ipak ni on ni ti ne pogađate suštinu. Ti si u pravu što se tiče nekih devtnaestovekovnih težnji da se pod srpskim imenom objedine i muslimani i katolici srpskog jezika. Ali to ne postoji posle iskustava 2.s.r. posle pogroma Srba od strane katolika i muslimana posle Sarajevskog atentata u Sarajevu. Inkvi je u pravu kad kaže da Srbi ne žele muslimane, ali je u krivu kada misli da je razlog brojnost muslimana. Razlog je u stvari muslimansko stavljanje na stranu srpskih neprijatelja, Austrougara i Nemaca. Posle toga nije bilo moguće pomirenje unutar srpskog imena, moguć je bio samo međunacionalni sporazum Srba i samosvesnih nacionalnih muslimana. To je smisao i pojave Filipovićeve (Tunjo) politike.

Pavelić i pravaštvo je nešto drugo i nije pandan srpskim težnjama za integracijom muslimana.
    Posljednje uređivanje od Aleksa : 12-12-2017 at 20:50
    možda na mom licu nađeš tragove sjećanja...

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Pavelić je bio budala,ali puno manja od Kraljevića i ekipe koji nisu ništa naučili ni nakon 70 godina,a i oni su još bili ok kad vidiš one koji čak i danas nisu ništa naučili poput Parage i ekipe.

Uglavnom cijelu tu "cvijećarsku" ekipu treba odjebati.
    The blood of the heroes is closer to God than the ink of the philosophers and the prayers of the faithful.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja prican o slucaju sprovodjenja Tunjine politike, znaci u toj situaciji bi se oni odlucili uci u krnju Jugoslaviju i de facto dati potporu ''srpskoj stvari''. Oni bi de facto postali muslimanski Srbi, koliko od oni izigravali nekakve Muslimane po nacionalnosti. Ne sto bi se oni sa time slagali, ne sto bi to i tili, nego tako bi to svakome spram vani izgledalo, a bili bi ucjenjivi sa strane Srba do vijeka vijekova.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Pavelić je bio budala,ali puno manja od Kraljevića i ekipe koji nisu ništa naučili ni nakon 70 godina,a i oni su još bili ok kad vidiš one koji čak i danas nisu ništa naučili poput Parage i ekipe.

Uglavnom cijelu tu "cvijećarsku" ekipu treba odjebati.
    Nije on bija budala, vec je on njih koristija protiv cetnika. Ruka ruku mije. Dok su Paraga i Kraljevic bili zaista prvorazredni idioti.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od šanta85 Vidi poruku
    Dobri sluge loših gospodara.
    Tako i Krstičević,ne smije se pojaviti da ne bi dobio ne daj Bože neku kritiku izvana.On ipak ima besprijekoran imidž i biznis naravno.
    Koliko se taj čovjek iskompromitira u ova dva dana,pet Oluja i pet četvrtih mu ne bi kod mene popravilo ugled.
    Al ne samo njemu.
    Ako ste možda mislili da Ante Gotovina zbog gripe ili neke ozbiljne bolesti nije nazočio komemoraciji za pokojnog Generala Praljka,morat ću vas razočarati.Naime,Ante "rat je gotov okrenimo se budućnosti"

http://m.sibenik.in/sibenik/general-...ije/85370.html
    Izuzev Glasnovića živog i Merčepa u zatvoru ,mi stvarno nemamo živih Generala.
    Ne boje se oni kritike izvana, njihov posao je ovdje pacifizirati narod( smiješno je što se netko uopće boji ovog naroda),ali valjda misle bolje ne riskirati.Sad kad je sve prošlo, sve je zaboravljeno, nema problema da na godišnjicu svi se tamo poredaju i izvale koju domoljubnu.

Vidiš kako svim tim vladinim i kraljičinim izlaslanicima nije problem biti na toj obljetnici u Šibeniku sa Norcem.

Meni je tu puno zanimljivije što Norcu ne smeta biti tamo sa Ademijem.
    The blood of the heroes is closer to God than the ink of the philosophers and the prayers of the faithful.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Odlično pitanje za odbranu tvoje teze u odnosu na Inkvijevu.
    Ali ipak ni on ni ti ne pogađate suštinu. Ti si u pravu što se tiče nekih devtnaestovekovnih težnji da se pod srpskim imenom objedine i muslimani i katolici srpskog jezika. Ali to ne postoji posle iskustava 2.s.r. posle pogroma Srba od strane katolika i muslimana posle Sarajevskog atentata u Sarajevu. Inkvi je u pravu kad kaže da Srbi ne žele muslimane, ali je u krivu kada misli da je razlog brojnost muslimana. Razlog je u stvari muslimansko stavljanje na stranu srpskih neprijatelja, Austrougara i Nemaca. Posle toga nije bilo moguće pomirenje unutar srpskog imena, moguć je bio samo međunacionalni sporazum Srba i samosvesnih nacionalnih muslimana. To je smisao i pojave Filipovićeve (Tunjo) politike.

Pavelić i pravaštvo je nešto drugo i nije pandan srpskim težnjama za integracijom muslimana.
    Je, je. Ta ekipa oko Slobe i Cosica, pa do Seseja i Draskovica bi pljescala rucicama ki mladi majmuni da su ovi pristali biti Srbi. Upravo gedze nisu toliko naostrene na Muslimane, kao sto ni Muslemani nisu nesto naostreni na gedze. Uh sto bi to bilo, Srbi bi izigravali multikulturiste a Muslemani jurisaju sa kokardama na Hrvate.

Pavelic nije klasican starcevicanac.

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Ne boje se oni kritike izvana, njihov posao je ovdje pacifizirati narod( smiješno je što se netko uopće boji ovog naroda),ali valjda misle bolje ne riskirati.Sad kad je sve prošlo, sve je zaboravljeno, nema problema da na godišnjicu svi se tamo poredaju i izvale koju domoljubnu.

Vidiš kako svim tim vladinim i kraljičinim izlaslanicima nije problem biti na toj obljetnici u Šibeniku sa Norcem.

Meni je tu puno zanimljivije što Norcu ne smeta biti tamo sa Ademijem.

A nije njihova ideja umrtviti bilo Hrvata ovdje,nego gospodara.Ponašanje koje nije po naputku,kažnjava se.
    Kako je Kokolinda lako ćušnula admirala Lošu,nisi ni keks reko.Čekaj samo,nek počnu jače malo na nju režat i neka neki livi stranjski tisak izbaci kakav članak o njoj kao Predsjednci koja ne želi oduzet "ratnom zločincu" odlikovanja,otić će Praljkove zasluge na smetlište hrvatske izdajničke scene.
    Ovo za Ademija i Norca mi je tek sad prošlo kroz glavu.
    Ma kupleraj ukratko.

kao prvo treba poznavati barem osnovne stvari. Muhamed (Tunjo) Filipović je budaletina. Glavni kreator tog srpsko-muslimanskoig sporazuma bio je Adil Zulfikarpašić kreator bošnjačke nacije i direktor bošnjačkog institua iz Ciriha, koji se plašio da se ponove pokolji u istočnoj Bosni kojima je on svjedočio kao mlad partizan. I kao što vidimo bio je u pravu, što se tiče toga. Sve se ponovilo osim toga da su tada Muslimani ipak opstali a nakon ovog rata osim u Goraždu nisu.

Tunjo Tunjavi je tu bio samo pismonoša.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 12-12-2017 at 21:37
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    .
    Bilo bi lipo kad bi se neki ovdje okanili nekih hrvatskih generala
    Nisu im dostojni ni imena se spomenut a kamoli ih za nešto prozivati.
    Prije nego krenu pljuvat nek se pogledaju u ogledalo i zapitaju koga vide.
    Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove