+ Odgovori na temu
Stranica 78 od 78 PrviPrvi ... 28 68 76 77 78
Prikaz rezultata str. 1,541/1560

Tema: Presuda Hrvatima Hercegbosne u Haagu-smrt generala Praljka

Nema više vezanja zastava?

Naravno sad kad smo vam deblokirali Sarajevo.

Nezahvalnosti danas se bošnjaštvom zoveš
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 01-12-2018 at 12:16
    Slava Ukrajini-Herojima slava

Zbog Eline i bokala vina
    zapalit ću Krajinu do Krima

Zapalit ću dva-tri ruska štaba
    da ja nisam dolazio džaba

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Naravno sad kad smo vam deblokirali Sarajevo.

Nezahvalnosti danas se bošnjaštvom zoveš
    Mislim da je to i bio bošnjački plan.

https://www.vecernji.hr/premium/nije...lirati-1286211

Sad gledam na Areni da je i Torcida digla poruku za Generala
    Dinamo Zagreb, 29 + - 20

Citiraj Prvotno napisano od HVO-110 Vidi poruku
    Sad gledam na Areni da je i Torcida digla poruku za Generala

Valentin Ćorić, jedan od šestorice Hrvata iz BiH koje je Haški sud osudio za zločine nad Bošnjacima 90-tih godina, danas je sletio na zagrebačku zračnu luku “Franjo Tuđman”, nakon što je pušten na uvjetnu slobodu, jer je odslužio dvije trećine kazne.

Ćorića, koji je u zagrebačku zračnu luku na letu iz Amsterdama sletio oko 13,45 sati, dočekali su supruga, dva brata i dvije sestre, rodbina te prijatelji i suborci, među kojima je i bivši predsjednik HR Herceg-Bosne Dario Kordić kojega je Haški sud
    https://narod.hr/hrvatska/foto-jedan...letio-u-zagreb

Gadovi su ga htjeli osuditi upravo na dan njihove komunističke satrapije ali je General ipak izabrao častan potez i žrtvovao se za narod te ostao i pravno čist, tj. neosuđen jer nije dočekao izricanje presude i tako im se uneredio u podle planove. Već po samom nadnevku ove farse vidi se što je ustvari taj sud a Hrvatska je dobila još jednog junačinu čijim će imenom ubuduće uljepšavati svoje ulice i trgove a novi naraštaji Hrvata imati još jednog uzora. Umjesto da ga ponize kao što su namjeravali učinili su ga nacionalnim simbolom i onda netko kaže da su pravnici jako pametni.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Pociva u miru.
    Most+DP+Suverenisti+Mozemo+SDP+Milanovic=ruska kolona
    Za dom spremni i Slava Ukrajini

Jel ovo Ibrica Jusić???

Zbog Eline i bokala vina

Jel ovo Ibrica Jusić???
    Je, to je on, zakaj pitaš?

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Je, to je on, zakaj pitaš?
    Pa iznenadilo me.

Zbog Eline i bokala vina

Generale,pocivaj u miru Bozijemu.

SLOBODAN PRALJAK (1945-2017)
    'Navik on živi, ki zgine pošteno'.

https://crodex.net/briljantni-govor-...askoj-sudnici/
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

"Šta će mi život ako Hrvatska nije slobodna". (Nikola Antonac)

Osim Praljka koji se ponio junački ostatak se počeo ponašati kukavički i priznavati krivnju i prihvaćati presudu političkog suda i muslimanski narativ rata.

A sve zarad par godine prijevremenog puštanja. Poslije Petkovića to je učinio i Bruno Stojić.

Zbog Eline i bokala vina

Osim Praljka koji se ponio junački ostatak se počeo ponašati kukavički i priznavati krivnju i prihvaćati presudu političkog suda i muslimanski narativ rata.

A sve zarad par godine prijevremenog puštanja. Poslije Petkovića to je učinio i Bruno Stojić.
    Bori se čovjek sam za sebe, kad se nitko drugi neće boriti za njega.

Kordić i Praljak su jedni od tisuću, nisu svi takvi da bi žrtvovali svoj život i zdravlje radi dobrobiti države i naroda koji su ih se odrekli.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Bori se čovjek sam za sebe, kad se nitko drugi neće boriti za njega.

Kordić i Praljak su jedni od tisuću, nisu svi takvi da bi žrtvovali svoj život i zdravlje radi dobrobiti države i naroda koji su ih se odrekli.
    Praljak i Kordić su bili manje vezani uz komunistički sustav,a ova dva su bili u miliciji i vojsci,pa su tako i razliciti karakteri

Citiraj Prvotno napisano od Galjego Vidi poruku
    Praljak i Kordić su bili manje vezani uz komunistički sustav,a ova dva su bili u miliciji i vojsci,pa su tako i razliciti karakteri
    Praljkov otac je bio do laktova u komunističkom i jugoslavenskom sustavu.

Dragi moji prijatelji sve je to tako kako vi gore komentirate, ali je također i onako kako su drugi doživljavali i proživljavali svoje dane i svoj život ondašnjeg sustava i vlasti koje su za najmanju stvar gnjavile i hapsile Hrvate samo ako si počeo korijenski hrvatski govoriti. Tko nije u to doba tu živio i bio svjedokom tih progona i hapšenja, danas, poslije sedam i više desetljeća je to vrlo teško, ne samo shvatiti nego još i gore RAZUMIJETI
    Nikada neću zaboraviti svibanj mjesec 1950. kada je moj brat Jerko došao iz škole, tada se je to zvalo "gimnazije" s krvavom ušima a to moj otac vidio i pitao sina Jerku zašto su mu uši krvave, našto je Jerko odgovorio da ga je drug učitelj teglio za uši zato što se nije htio učlaviti u organizaciju titove omladine. Moj otac Petar je odmah, rekao bih trkom odletio u Soviće, selo Vlašići gdje je škola bila, vidio tog druga učitelja - koji je bio Crnogorac iz Crne gore - s njim se prepirao i svađao...Ali to se nije tako završilo taj dan, jer u srijedu 31 svibnja 1950. u 6 sati poslije podne, moj otac Petar i ja smo polivali lozu na njivi zvanoj padina, evo ih trojica milicionera, preko njiva dođoše k nama i zapitali: jeste li vi drug Petar jest, odgovor je bio, odmah su se na njega bacili, žicom mu ruke svezali i sa njim na Posušje u zatvor, kasnije na Široki Brijeg na sud, osuđen i u mostarsku ćelovinu izdržavati kaznu.

žDragi moji prijatelji i hrvatska braćo to vam je istina kroz koju sam ja prošao i kao maloljetnik, skoro prije nego sam se počeo brijati, morao sam napustiti moju dragu i voljenu Domovinu Hrvatsku da sapasim život. Drugima je bilo još gore a bolje su prošli oni koji su prigeli svoju šiju, u srcu zadržali HRVATSTVO, upisali se u KPJ, dobili privilegije i uz privilegije posao i tako spasli sebe i svoju obitelj kao što su to činili i roditelji NAŠEG HRVATSKOG JUNAKA PRALJKA i mnogi drugi.

Nadam se da moj i naš prijatelj sa vrlo lijepim vojničkim OBILJEŽJEM će se složiti s ovim mojim opisom

Bog! i veliki poZDrav svima.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove