+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/80

Tema: Najbolji tv voditelji i voditeljice

begovica SarajkaDjevojka avatar
    Datum registracije
    Apr 2012

Najbolji tv voditelji i voditeljice

Ovu temu možemo a i ne moramo, podijeliti po raznoraznim kriterijima, počevši od društva, muzike, politike pa do profesionalizma, izgleda fotogeničnosti tv voditelja ili voditeljice.

Tko su osobe koje svojim prisustvom daju poseban šarm, svojom profesionalnošću posebnu atmosferu u studiju emisija koje pratite ?

Evo ja ću početi sa opuštenijim tv emisijama i mojom najdražom voditeljicom Antonijom.

Vrlo je prirodna, draga, simpatična osoba.Po mom mišljenju ima neki pozitivan i opušten pristup kako prema gostima u studiju, tako i prema publici.Njen osobni izgled varira, te se od nestašne djevojčice pretvara u damu iz visokog društva.

Datum registracije
    Apr 2012

Daniela, oštra, britkog uma, ponekad beskrupulozna, duhovita i šarmantna ( s vremena na vrijeme )
    Posljednje uređivanje od SarajkaDjevojka : 19-11-2012 at 10:10

Datum registracije
    Apr 2012

Tarik Filipović.

Vječni voditelj skoro svih bitnijih hrvatskih kvizova.Simpatičan, zgodan, duhovit.Po profesiji glumac i to jako dobar.Nisam sigurna kako bi se uklopio u ulogu voditelja neke političke emisije, gdje se ipak zahtijeva profesionalizam, nepristrasnost i sl

Pošto u kvizovima, posebno milijunašu imam utisak da zna biti jako blag, prema osobama koje su mu na prvi pogled simpatične.Ne insistira puno, te im daje vremena za promišljanje.

Datum registracije
    Apr 2012

I nezaobilazni vuk u jagnjećoj koži.Jedni ga pljuju, drugi mu upućuju hvalospijeve

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Divno, hvala ti, sastavila si listu najomrazenijih voditelja u Hrvatskoj, po meni.

Antoniaj Blace moze biti dama samo kad se igra s klinkama na prelazu iz osnovne u srednju skolu, jer na tom uzrastu je zaostala u razvoju. I to pod uvjetom da sami sebe ne sminka.
    Danijela Trbovic je frustrirana provincijalka koja samo u neokomunizmo poput Hrvatske moze biti vodoiteljica. Vjerojatno je mjesto upraviteljice smetljista vec bilo zauzeto.

Tarik Filipovic je tipicni Balija )ne Bosnjak ili Musliman, vec Balija) koj ije dosao do voditeljsta po podobnosti- nije bio Hrvat. Cak bi s emoglo reci da je otvorio sezonu ljigavaca u Hrvatskoj. On je prva ljiga i vodeci Balija, po odvratnosti i dvolicnosti nadmasuje cak i onog drugog Baliju iz reklama, onog s dugim prezimenom, koji je bio ministar kulture i Balija na kvadrat.

Aleksandar Stankovic je.............. govno. Kratko i jasno.

Po meni su najbolji voditelji- Pervan, Knjaz, Rene Bitorajac, Igor Mesin.

Datum registracije
    Apr 2012
    Pa to je tvoje mišljenje Tomo.Meni je lično Antonija, jako draga.Baš te osobine koje joj ti spočitavaš, meni su simpatične.Zaigrana klinka.Ostatak ekipe, sam sastavila bez ikakvih namjera, te prestavljaju isključivo prijedloge.A ti izvoli pa svoju listu i mišljenje napiši.Tko ti je drag, s tko pak ne.Zašto

Diskutiramo.

Od tih svih Danijela Trbović ima šlifa za vođenje emisija. Iako je prije bila bolja.

Ima i Tarik iako mi ide na živce njegovo isforisrnao glumatanje cool i duhovitog lika. Zato okrećem program čim ga vidim.

Antonija Blaće
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Apr 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Od tih svih Danijela Trbović ima šlifa za vođenje emisija. Iako je prije bila bolja.Ima i Tarik iako mi ide na živce njegovo isforisrnao glumatanje cool i duhovitog lika. Zato okrećem program čim ga vidim.

Antonija Blaće
    Zašto Antonija ? Mislim, ona je baš slatka.I naravno vodi emisije koje odgovaraju njenoj osobenosti.Zar ne ? Koji su tvoji omiljeni | omiljene ?I zašto ?

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Ne branim tebi misljenje a i svoje sam napisao.

Antonija nije klinka, u tom i jeste problem, a dama moze biti samo u komediji.

Ove muske koje sam nabrojao ne treba objasnjavati.
    Zenske voditeljice kojima znam imena mi se ne svidaju, samo znam da je jedna plava i kratko osisana i vodi negdje dnevnik, nije losa ni ona iz Ljubav je na selu.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Od tih svih Danijela Trbović ima šlifa za vođenje emisija. Iako je prije bila bolja.

Ima i Tarik iako mi ide na živce njegovo isforisrnao glumatanje cool i duhovitog lika. Zato okrećem program čim ga vidim.

Antonija Blaće
    Zar Danijela nije zenski Tarik? Isforsirana do bola.

Datum registracije
    Apr 2012

Ivana je jasna, profesionalna i lijepo izgleda.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Je li ova Ivana vodi negdje Dnevnik? Ako jeste onda je i meni ok.

Paradžiković..nako nako..

ima ih dosta solidnih ali netko odličan po meni nema..

prije su spikeri bili duplo bolji..Helga Vlahović, Ana Brbora-Hum, Ksenija Urličić..to su bile dame

Datum registracije
    Apr 2012

prije su spikeri bili duplo bolji..Helga Vlahović, Ana Brbora-Hum, Ksenija Urličić..to su bile dame

Samo još reci " prije su i žene bile ljepše i zgodnije, a sad su mršave, ružnjikave i izvještačene.Ajdee

S ovim se i ja slažem. Dovoljno je samo poslušati neku od emisija kada ove krasne žene gostuju na tv-u ili radio pa kad čuješ onaj topli glas bez ikakvih govornih mana. Nekako majčinski topli glasovi pogotovo kod Željke Fattorini.

Što se tiče nabrojenih voditeljica, Danijela je poprilično snalažljiva i zna biti duhovita, a i kao voditeljica nije loša. Nema neki ugodan glas ali u svakom slučaju jedna od boljih kod nas što dovoljno govori o kvalitetni naših voditeljica Antonija je nikakakva voditeljica. Od glupastih fora koje obično završe samo na tome da se ona na silu smije do lošeg izgovora i frfljanja. Jednostavno, nije za voditeljicu.

Tarik je ok ali tip emisija koje vodi mu i ne daje previše prostor da pokaže neko umijeće. Emisije su mu više kao neki razgovori na kavi Dok Stanković ima mogućnost prikazati sve vještine s obzirom da mu je emisija takvog tipa da treba šokirati naciju. No, on to često radi pristrano, loše i kako smo u nedavnoj emisiji vidjeli ponekad nije ni svjesan koga je pozvao u goste

Trenutno najbolja voditeljica je Barbara Kolar.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od SarajkaDjevojka Vidi poruku

Samo još reci " prije su i žene bile ljepše i zgodnije, a sad su mršave, ružnjikave i izvještačene.Ajdee
    Dobro, žene je malo starija i deblja ali je u mladosti bila prekrasna kao i njene kolegice. I sad je ona lipa i baš je prava dama samo malo punija

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    S ovim se i ja slažem. Dovoljno je samo poslušati neku od emisija kada ove krasne žene gostuju na tv-u ili radio pa kad čuješ onaj topli glas bez ikakvih govornih mana. Nekako majčinski topli glasovi pogotovo kod Željke Fattorini.

Što se tiče nabrojenih voditeljica, Danijela je poprilično snalažljiva i zna biti duhovita, a i kao voditeljica nije loša. Nema neki ugodan glas ali u svakom slučaju jedna od boljih kod nas što dovoljno govori o kvalitetni naših voditeljica Antonija je nikakakva voditeljica. Od glupastih fora koje obično završe samo na tome da se ona na silu smije do lošeg izgovora i frfljanja. Jednostavno, nije za voditeljicu.

Tarik je ok ali tip emisija koje vodi mu i ne daje previše prostor da pokaže neko umijeće. Emisije su mu više kao neki razgovori na kavi Dok Stanković ima mogućnost prikazati sve vještine s obzirom da mu je emisija takvog tipa da treba šokirati naciju. No, on to često radi pristrano, loše i kako smo u nedavnoj emisiji vidjeli ponekad nije ni svjesan koga je pozvao u goste

Trenutno najbolja voditeljica je Barbara Kolar.
    Jojjjda i Željku Fatorini sam zaboravio..znao sam da netko fali

takvi topli glasovi..takve žene...takve dame...

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Antonija Blaće mi je granični retard. Trbovićka preagresivna u nastupu, a Tarik šuć muć pa prolij. On mi je još najgledljiviji.

Ivana Paradžiković ima očajan glas, tanak i promukao, kad je čujem - okrećem program. Njena kolegica Romina Knežević, ili kako se već vabi, zato ima užasno iritabilnu facu i mimiku iste.

Ne mogu se sad sjetit tko mi je dobar... manje više mi svi idu na nerve
    Uključujući roksu Barbaru Kolar i njene balske haljine i gigantski dekolte.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Jojjjda i Željku Fatorini sam zaboravio..znao sam da netko fali

takvi topli glasovi..takve žene...takve dame...
    Da, tako nježni i topli glasovi

Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    Antonija Blaće mi je granični retard. Trbovićka preagresivna u nastupu, a Tarik šuć muć pa prolij. On mi je još najgledljiviji.

Ivana Paradžiković ima očajan glas, tanak i promukao, kad je čujem - okrećem program. Njena kolegica Romina Knežević, ili kako se već vabi, zato ima užasno iritabilnu facu i mimiku iste.

Ne mogu se sad sjetit tko mi je dobar... manje više mi svi idu na nerve
    Uključujući roksu Barbaru Kolar i njene balske haljine i gigantski dekolte.
    Dobro i meni Kolarica ide na živce ali je jedna od boljih voditeljica u nas. Ide mi i Danijela

Kolarica se nekontrolorino hihoće ko šiparica ali ima mota za vodit program..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove