+ Odgovori na temu
Stranica 35 od 43 PrviPrvi ... 25 33 34 35 36 37 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 681/850

Tema: Crvena Hrvatska a.k.a Crna Gora

QUOTE=BWA;493901]Bojna Čavoglave mi je seljačka pesma još onaj spot sa hr krkanima mi je šou. Dobar je Tomke, kažu da su mu preci bili Srbi iz Dalmacije ko će ga znati [/QUOTE]

E, volio bi to, jelda. Neće biti. Inače o "Srbima" iz Dalmacije možemo nadugo i naširoko, samo pitaj selu. Šteta što nije tema.
    Ali ti je zato Šešelj hrvatsko prezime, rijetko u vas, znači veliki vojvoda hrvatskog podrijetla, ajiii. Bar po vašoj logici. Al mi smo darežljivi

Inače, zadnji su postovi totalno
    Posljednje uređivanje od Yaya : 23-01-2020 at 06:20

Da. Čak ih i Đoković trola sa zelenim dresom
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od BWA Vidi poruku
    Sele genocid je bio u Jasenovcu a ne u Bosni, pomešala si lončiće
    Brale Srba je nakon 2. Svj ratu u Hrvatskoj bilo skoro isti kao prije rata. Kakav je to genocid?.

Imaš li ti mozak?.

Dok je Hrvata i Muslimana u tzv RS od skoro pola predratnog stanovništva ostalo iza rata, koliko 1%. Kasnije se nešto Muslimana vratilo.

Sa 45% na 1%.

To je brale genocid.

Uostalom Donja Gradina, po pričama logoraša mjesto gdje se odvijala većina egzekucija u sustavu jasenovačkog logora je na teritoriju tzv RS. Što ne otkopate i pokažete svijetu koliki je razmjer jasenovačkog zločina bio umjesto da snimate propagandne filmove.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 25-01-2020 at 14:06

Sele genocid je bio u Jasenovcu a ne u Bosni, pomešala si lončiće
    Jedini dokazani genocid se zbio u RS i to je presuđeno na međunarodnom sudu pravde. Naravno, pokušali ste još 2 genocida, jedan u Hrvatskoj i drugi na Kosovu zbog čega vas je međunarodna zajednica bombardirala.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 23-01-2020 at 10:12

Bojna Čavoglave mi je seljačka pesma još onaj spot sa hr krkanima mi je šou. Dobar je Tomke, kažu da su mu preci bili Srbi iz Dalmacije ko će ga znati
    ma kapitulirate svaki put kad thompson urlekne za dom spremni, vi i ova naša peta kolona ste isti, ništa vas ne može izludit više od hrvata koji drži do hrvatske. vi volite pičke i hrvatomrsce, njih zovete i njiho slušate po srbiji, hranite se njihovom bijednom pojavom i reklamirate njihovu autodestrukciju i autodestruktivno ponašanje. no dobro to ste vi, znamo mi dobro da u našim redovima ima puno govana, čak i više nego što vi imate govana. jer vi ste govna za druge, niste govna za sebe. dok mnogi tzv hrvati su govna za sebe i svoje, i što god rade rade za račun drugoga, to je definicija izroda korova i izdajnika najgore vrste to što mi imamo. vas čupa to što vas svetosavska crkva oštri od malih nogu, tako da je stvarno teško naić na srbina koji ne mašta o maloj srbiji.

no da se vratimo na temu, ja maksimalno poštujem crnogorce hrvatskog roda i pravoslavne vjere, i iskreno se nadam da će svetosavsku crkvu poćerat do Bukurešta, a ne samo do Beograda. nema ništa slađe nego vidjet da naš neprijatelj doživljava političke poraze i u miru, di ćeš bolje od toga ? nismo mi od vas radili svoje neprijatelje, već ste vi još prije 1ww odlučili napravit malu srbiju, i onda ste nas optužili za genocid u NDH, što naravno samo po sebi nema smisla, jer ste vi Srbi zapravo Hrvati pravoslavne vjere, i mislim da bi se trebali pridružit NDH, i proširit teritorije van granica današnje Srbije, tako da se jednostavno sajedinite s nama, i prihvatite hrvatsku po vama ustašku vlast. mislim da bi to za vas bilo najbolje, da počnete nastupat pod našim grbom i zastavom, plus prekrstite se na katoličanstvo, kako je vrh NDH planirao napraviti s vama a onda su se ovi naši lokalni idioti pobunili protiv toga, i rekli da je to genocid, genocid je kada se jedan narod ne želi asimilirat u politiku domicilne države, već pokušava zajebat većinu kako to pokušavaju Srbi u crnoj gori hrvatskoj bosni i svuda gdje vas ima, naravno to vam je prolazilo u prošlosti jer većina ljudi to nije znala, i zato jer ste imali svesrdnu podršku trećine hrvatske populacije tzv jugo kretenoida koji su sve vaše planove jačali svojim idiotizmom.

no danas je to samo fantazija, danas su i većina tih yugoslovena okrenuti više rusima nego srbima, jer Rusi imaju pare, a Srbi nemaju ni za opanke. haha živ bio, i opanak nosio.
    Posljednje uređivanje od Patria : 23-01-2020 at 10:27

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Što će Srbima more uostalom? Dobili su Vojvodinu koja je bila na hrvatskom životnom standardu i umjesto da ju iskoriste kako bi unaprijedili Srbiju oni su ju sveli na gospodarsku razinu Sandžaka. Isto bi se dogodilo i da dobiju dio obale, niti bi bila iskorištena za nekakvu luku a niti za turizam. Crna Gora je dobro učinila što se odvojila jer je ideal srpske države centralizam. Ono nije Srbija nego beogradski polis gdje se sve događa u uskom gradskom središtu a ostatak služi za izrabljivanje i ismijavanje a još gore od toga jest što većina novca niti ne ide u izgradnju Beograda nego se pokrade. Zbog ovoga će tamo biti vječna bijeda i separatizam u zraku.
    To je istina, 44% BDP-a Srbije čini Beograd, a kod nas mislimo da je sve centralizirano di Zagreb čini 33% BDP-a Hrvatske. Kod njih se može normalnije živjeti samo u Beogradu i Novom Sadu, zato im cijelo srpstvo seli u ta dva grada koji bujaju dok im se RS, Vojvodina i Srbija prazne.

Crna Gora se gospodarski spasila kad se makla od Srbije. Kao i Slovenija i Hrvatska.

Najjaci mi je ovaj "beogradski metro", pocinju ga praviti jos od 1950. i neke

Ha, kad košta 200-300 milijuna eura po kilometru izgradnje, a treba ti bar 5-6 km za liniju. Znači milijarda eura.

Ma oni su tragikomicni, zive u svojim mitovima, uvjereni da su nadnardo i da im svi na necemu zavide.

Ne znam na cemu, uvijek sam se pitao na cemu se ima zaviditi srbima, uostalom tko cije prisvaja. Hrvatima ne trebaju Jagodina i Backa Palanka, eto im je tamo, ali oni bi rado lijepo hrvatsko more i Dalmaciju i Slavoniju i Liku, ne znas sta je ljepse, zivopisnije, plodonosnije.
    Srbijanska palanka pa palanka, neugledna zaostavstina osmanske vladavine. I ono sto imaju lijepo, dala im je mittel Europa sjeverno od Dunava.

Da, metro... kako koja budala zasjedne na vlast u Srbiji, tako im obecava metro i kule i gradove, a prezentira im samo rijaliti program, narodnjacki melos, krkanijadu i seljadu, sto im i prilici uostalom.

Virtualni Čarnojević Aleksa avatar
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Patria Vidi poruku
    ali ti preskačeš suštinsu stvar, da ste do sredine 1993 bili favorizirani i da je većina europskih i svijetskih sila pasivno promatrala što se događa, i da se tek nakon uključenja amera malo izbalansiralo stvari i okončalo rat. ja ne favoriziram njih pogotovo ne u politici, ali je činjenica da su uspjeli okončat rat, negdje smo mi popušili recimo u Bosni nemamo entitet, negdje vi, ali ste vi nerealni i očekujete da u ratu možete sve dobit, ono što niste mogli dobit u miru mislili ste dobit u ratu, i sada su vam krivi svi što to niste uspjeli napravit. činjenica je da je amere na početku rata bolio kurac za sve ovdje, i da nisu držali stranu nikome, a vi ste imali dovoljno vremena da to kapitalizirate, zašto niste ? možda zato jer ste se precijenili, u biti sigurno je to u pitanju, hrvati nisu baš lagan zalogaj, a ni muslimani vam nisu bili lak zalogaj iako ste njih više manje dobro stisli, ali opet niste do kraja kapitalizirali prednost koju ste imali, jer sve ovo što danas kontrolirate u BiH, uz nekih 10-15 posto manje teritorija ste mogli imat i bez rata. tako da, ne vidim što ste vi to točno dobili u odnosu na ono što ste mogli ? a za to vam nije kriv nitko drugi nego vi sami, sada kenjat o njemačkoj vatikanu americi kome sve ne, nekakve teorije zavjere to je smijurija, a vatikan koliko je na našoj strani vidi se po tome što još nisu proglasili svetim Stepinca, više drže do toga što ćete vi Srbi reći o Stepincu nego mi koji smo vjernici iste crkve. potencirate nekakvu međunarodnu podršku hrvatskoj, koja je bila mlaka i slaba kao što je i danas, da se nisu poklopili neki njihovi interesi s našima. ladno bi bas podržali u svemu, kao i u 1 i 2 svijetskom ratu. jebe se njima za hrvate, nitko od njih nema razloga nas favorizirat u odnosu na vas, kao što ni nisu. a francuzi i englezi su otvoreno bili za vas u ratu, jer su to gledali kao nastavak obračuna iz 2ww gdje su Srbi jelte njihov saveznik protiv Hrvata koji su skloni njihovim neprijateljima Nijemcima, oni su to tako onda gledali a gledaju i danas, iako ta sklonost njemačkoj uopće nije izražena i većinu hrvata ne tangiraju previše Nijemci i njihovi interesi na ovom području, jer ono za što se oni zauzimaju sigurno nije naš interes. realno mi nemamo iskrenog saveznika u nijednoj velikoj sili, dok vi imate sigurno više utjecaja jer ste predstavili svijetu svoju verziju priče o hrvatima fašistima, što i hrvatski yugosrbofili uvelike potenciraju, tako da je teza da smo mi narod koji nije pametno podržavat zbog uloge u 2ww, to se nije promjenilo do dana današnjeg, eto presjedamo EU i cijene nas koliko i u vrijeme NDH. sudbina hrvata njih uopće ne zanima, jer nismo mi njima bitni za ništa, a i ne umišljamo si ko vi da će se ravnat po nama i našim interesima. svijesni smo da ih moramo namagarčit, ako želimo ostvarit svoje nacionalne interese, i to je tako cijelo 20 i 21 stoljeće, nekad zajebu oni nas nekad mi njih, o nekoj suhoparnoj podršci tu riječi nema. dali su nam državu u granicama koje su skrojili partizani i komunisti, i ni to nam ne bi dali da nismo bili u stanju obranit većinu onoga što smo imali, tako da to su priče za malu djecu što vi pričate o nekakvoj zapadnoj velikoj podršci hrvatima. hrvati su njima nebitni, i sudbina hrvata ih zanima isto koliko i sudbina baltičkih zemalja koncem 2ww.

amerikanci su podržali logistički, a vi ste imali do tada vremena okončat postojanje omražene endehazije, nitko vam nije kriv što ste se preračunali i malo previše vjerovali u mogućnosti JNA. plus vjerovali u teze da su hrvati konjušarski narod, koji će na prvi znak opasnosti pobjeć za italiju, ako cijelu povijest ovdje ratujemo pod raznim carstvima diktaturama i državama, mogli ste znat da barem u ratnom smislu imamo neku vrijednost. nismo možda dobri političari, niti ćemo to ikad biti, ali smo u vojnom smislu uvijek imali kredibilitet. hrvatski vojnici su uvijek bili na dobrom glasu kroz čitavu povijest, zato jer vojnici nisu glupi političari već obični ljudi koji su spremni izborit se za svoje bližnje bez politikanstva. a da vas je povijest išta naučila znali bi da smo dali velik obol u ratu protiv osmanlija, i da će vaš pohod na nas biti tretiran na isti način. jer ovo što ste vi probali izvest je vrlo slično što su turci svojevremeno napravili, samo što je Turaka bilo 30 miliona, a vas ni danas nema preko 10. dobro vam je reko Milanović, da pokušavate biti veći nego što realno jeste, i zato se sjebete i onda kada planovi propadnu krivite cijeli svijet za tu vlastitu glupost i propast. pa krivite, ako vam je tako lakše gubit.
    Pasovno posmatranje nije navijanje za nas. Ali čak nije bilo ni pasivnog posmatranja. Već su 1992. uveli zonu zabrane letenja, a da iste nije bilo, muslimani bi kapitulirali za dva meseca, i vama bi bilo jako neugodno. Dalje, tražili su povlačćenje JNA iz Bosne, a onda su uveli i sankcije, i stalno su pretili vojnom intervencijom, poručivši da nam neće dozvoliti da pobedimo neprijatelja. Sve su to akcije da se naša strateška prednost eliminiše. Dakle, iako smo mi i dale bili bolje organizovani i naoružani, akcije MZ od početka su bile da se naša prednost smanjuje. Pa u čiju je to korist?

srbo, da smo oruzje koje smo mi kupovali, podijelili na dva dijela a ne sto ste tudje prisvojili, ne bi ni bilo 92, bar ne za vas

vec tada bi traktore parkirali u Busijama

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Izašli Cetinjani na kontramiting. Njih hiljadu, i time su pokazali odnos snaga. To mesto je postalo neko izolovano brdo za preživele ustašoide, komuniste, pro-italijane... Čudan miks.
    A u četničku Podgoricu majora Đurišića ne smeju ni nos pomoliti.
    Crna Gora je obojena u crveno-plavo-bele trobojke, zbog nove protestne akcije - farbanja zidova.
    https://www.in4s.net/budi-se-sloboda...se-vraca-sebi/
    Posljednje uređivanje od Aleksa : 23-01-2020 at 17:13

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    srbo, da smo oruzje koje smo mi kupovali, podijelili na dva dijela a ne sto ste tudje prisvojili, ne bi ni bilo 92, bar ne za vas

vec tada bi traktore parkirali u Busijama
    Kako da ne. I naravno, da nasuprot vas bude otprilike dvadeseti deo srpskog naroda... Tek tada biste briljirali.

Zato smo morali cekati da se naoruzamo, a onda, traktorijada.

Dzaba srbima i jugovojska, ne mozes protiv junackog hrvatskog naroda.

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Pasovno posmatranje nije navijanje za nas. Ali čak nije bilo ni pasivnog posmatranja. Već su 1992. uveli zonu zabrane letenja, a da iste nije bilo, muslimani bi kapitulirali za dva meseca, i vama bi bilo jako neugodno. Dalje, tražili su povlačćenje JNA iz Bosne, a onda su uveli i sankcije, i stalno su pretili vojnom intervencijom, poručivši da nam neće dozvoliti da pobedimo neprijatelja. Sve su to akcije da se naša strateška prednost eliminiše. Dakle, iako smo mi i dale bili bolje organizovani i naoružani, akcije MZ od početka su bile da se naša prednost smanjuje. Pa u čiju je to korist?
    Znači vi jedino možete pobjediti kad vam žrtve vaše megalomanije kupe oružje a oni nemaju ništa.

Alal vera, jel to junačko srpstvo.?

Izašli Cetinjani na kontramiting. Njih hiljadu, i time su pokazali odnos snaga. To mesto je postalo neko izolovano brdo za preživele ustašoide, komuniste, pro-italijane... Čudan miks.
    A u četničku Podgoricu majora Đurišića ne smeju ni nos pomoliti.
    Crna Gora je obojena u crveno-plavo-bele trobojke, zbog nove protestne akcije - farbanja zidova.
    https://www.in4s.net/budi-se-sloboda...se-vraca-sebi/
    Pa Đurišića su ustaše smakle. Tog koljača civila.

A i ne vjerujem da je Podgorica vaša. To par grafita koje može našvrljati svatko ne dokazuje ništa. Uostalom bio je referendum i tu se vidjelo koliko je srpstvo jako u CG. Sve drugo je pričam ti priču.

A što se tiče šetnji, nek ljudi šetaju, to je zdravo , što bi reko onaj stari "vežbaj pizda ti materina".
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 23-01-2020 at 17:26

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od crni bombarder Vidi poruku
    Zato smo morali cekati da se naoruzamo, a onda, traktorijada.

Dzaba srbima i jugovojska, ne mozes protiv junackog hrvatskog naroda.

Vidi, siguran sam da vas je Gospod stavio na test: namestio vam je nekoliko srećnih okolnosti u dvadesetom veku, da dobijete državu bez ikakve zasluge i truda, dok su drugi za državu morali dobro da iskrvare.
    Ali test je u tome da se vidi da li ćete pošteno zahvaliti Bogu za te poklone, ili ćete izmišljati neko svoje junaštvo...

Sa srećom.
    Posljednje uređivanje od Aleksa : 23-01-2020 at 17:25

Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Pa Đurišića su ustaše smakle. Tog koljača civila.

A i ne vjerujem da je Podgorica vaša. To par grafita koje može našvrljati svatko ne dokazuje ništa. Uoszalom bio je referendum i tu se vidjelo koliko je srpstvo jako u CG. Sve drugo je pričam ti priču.

A što se tiče šetnji, nek ljudi šetaju, to je zdravo , što bi reko onaj stari "vežbaj pizda ti materina".
    Pa informiši se malo bolje, pa ćeš videti o čemu se radi u PG. Imaš hrvatsku osobinu da izbereš pojedinost koja ti odgovara i da njome tumačiš sve, iako oko sebe imaš masu pojedinosti koje govore suprotno.

Al koliko je srpstvo jako u CG vidjelo se kako Crnogorci slave pobjedu nad Srbijom. Ko da su osvojili prvenstvo. I to u zelenim dresovima.

Kakvo trolanje velikosrpskih Orka.

Čak je i Đole Crnogorac navuko zeleni dres.

Pa informiši se malo bolje, pa ćeš videti o čemu se radi u PG. Imaš hrvatsku osobinu da izbereš pojedinost koja ti odgovara i da njome tumačiš sve, iako oko sebe imaš masu pojedinosti koje govore suprotno.
    Ne projiciraj svoje navade na druge.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove