+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 4 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/62

Tema: Odjebite bagro od katoličke Crkve!

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Odjebite bagro od katoličke Crkve!

http://www.jutarnji.hr/istrazivanje-...-djece/946987/

nije nimalo slučajno što u zadnjih nekoliko godina doživljavamo klimaks napada na katoličku crkvu i to od onih koji imaju moralne osobine usporedive s količinom vitamina u izmetu logoraša ruskog gulaga.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://www.vecernji.hr/kultura/papu-...-clanak-294089

ja jebeno ne mogu vjerovat. zar te smrdljive pederčine moraju dobiti čekić u glavu od poštenog čovjeka pa da se netko sjeti zašititi uzoritu većinu?!?!?

ja baš nešto kontam da bi onog dežuloviša bilo sevap spucat macom u centar za govor i pisanje (ako ima takav). naravno i njemu slične.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska...0/Default.aspx

dok se sav normalan svijet veseli, govna žugaju.
    evo jednog eph smrada na zadatku.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://hercegbosna.org/forum/politik...vna-t4664.html

jel ovo vama normalno? da se na hrvatskom forumu toleriraju srpska gađenja svetog oca kao i blaženog stepinca?

Član u nastajanju Geronimo avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Blog Entries
    3
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    http://hercegbosna.org/forum/politik...vna-t4664.html

jel ovo vama normalno? da se na hrvatskom forumu toleriraju srpska gađenja svetog oca kao i blaženog stepinca?
    nije i ne bi trebalo biti

Ilirk@
    Gost
    a kako di...
    recimo, na indexu i net.yu je to normalno..
    sve ti je to relativno

Dobro Index i net se i ne smtraju hrvatskima, oni su" kozmopoliti koji su prevazišli nacionalne pripadnosti koje ograničavaju pojedinca i sprčavaju njegov razvoj", ali ovdje se radi o forumu koji posjetioca u naslovu dočekuje s hr grbom.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Poznati portal za debile, i dalje ostaje vjeran sebi i mentalnim dosezima svoje publike pa opet upućuje javni poziv crkvi.

http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...9/0302006.html

poluobrazovani retardi sa net.hr-a su svoju internu, nigdje provjerenu, nevjerodostojnu anketu proglasili stavom 79% građana hrvatske iako bi se u najboljem slučaju radilo o stavu debilnijeg dijela hrvatskog društva koji svoju pamet apdejtaju na predmetnom utočištu za mnoge stvari zakinutih spodoba.

u to ime, i mi njima poručujemo; odjebite bagro od katoličke crkve!

Ma to su najobičnij partizanski provokatori, ništa više ni manje od toga. Drug Tito ih je učio, da treba mrzit crkvu i sve ono što ona predstavlja. A predstavlja HR, Hrvate, i vjeru u Isusa Krista, i sve to njima očito smrdi i smeta. Crkva je protiv abortusa, jer je to ubojstvo u začeću, i crkva iz moralnih razloga ima pravo govorit svoj stav o tome. Isto tako slažem se da država, može i ne mora poslušat što kaže crkva. U svakom slučaju, zakoni se donose u parlamentu, a ne na misi. Prema tome, nepotrebno je širit histeriju protiv crkve jer se javno izjasnila protiv abortusa, pa pobogu to je i njena dužnost da je suprotno mišljenje izrazila, dovelo bi se u pitanje smisao crkve kao takve, ona mora štitit svačji život, pa tako i život tek začetog djeteta!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://www.vecernji.hr/vijesti/kapto...-clanak-304841

mislim da je došlo vrijeme da prestanemo okretati drugi obraz

Ilirk@
    Gost
    http://www.index.hr/forum/default.as...idt=334960&p=1

kritizirati i ne vjerovati, to je pravo svakog pojedinca.
    ali nikad i ni u jednoj prilici nisam vidjela i osjetila toliko iskonske, ubitačne mržnje kao kod ovih komunjarskih isprdaka, srba i njihovih satelita.
    uvijek sam govorila i stojim iza toga: ništa tako efikasno ne uništava hrvatski narod koji je, istina, genetski i kulturološki šarolik, kao što ga uništavaju zaostatci orjunaškog, jugoslavenskog i komunističko-partizanskog mentalnog sklopa.

bajdvej, to je forum portala koji je medijski uzor poskoku, a vlasnik je veliki prijatelj, uzor i morlanla vertikala ljudi kojima se neki od vas dive.
    kako vidite, sve je na prodaju. sve i svatko.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    srećom, pročitani su i otpisani.
    naravno, površnih će uvijek biti koji će zaključivati dvodimenzionalno......
    o indexu i indexovcima....daleko im kuća.

da ne stavljate linkove na indeks ja ga nikad ne bih otvorio.

muka mi je kad mi dođu gosti na par dana pa otvaraju indeks.

net otvaram radi maila.

ljudima treba samocenzura

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ponekad treba smrad pustiti blizu, tek da se ne ne zaboravi koliko smrdi.

Ilirk@
    Gost
    nisam stavila taj link da moraliziram o tome tko je kakav.
    stavila sam ga isključivo da se vidi da neke pojave nisu tek sporadične, a neki profili ljudi u manjini.

na žalost, po mojoj skromnoj procjeni, 40% hrvata razmišlja na takav način kakav možemo isčitati na indexu.

15% hrvata vaga negdje između, 35% je patriotski nastrojenih (najviše vjernika), dok je 10% nezainteresiranih.

dakle, 40% bi nas zaklalo da more, 15% bi nas držalo pri tom, dok bi 10% okrenulo glavu na drugu stranu.
    eto, tako ja vidim sudbinu hrvata i hrvatske.
    a hercegbosanskih hrvata, uz ovako poglupu i podvodljivu mladež, prodane egocentrične duše u medijima i korupcionaše u vlasti, još i gore...

Citiraj Prvotno napisano od Ilirk@ Vidi poruku
    nisam stavila taj link da moraliziram o tome tko je kakav.
    ma znam samo komentiram. ljudi pročitaju pa pizde jer netko može tako nešto napisati.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    smoiješno mi je i kad novopečena novohercegbosanska novohrvatska mladež svršava na WHF.
    ja koliko sam uspio skužiti, to je prtljaonica u kojima bratski narode bivše juge izvode svoje siromašne uradke misleći da pripadaju urbanoj kulturi a najveći gosti na koje ti isti velikohercegbosanskohrvatski klinci svršavaju suglazbene i ini zvijezda iz "regiona" i hrvatske a ovi iz hrvatske pripadaju onom lijevom miljeu koji bi najrađe postavili kineski zid na granici prema bih odnosno prema hrvatima iz bih i koji takve stvari često ističu.

meni se čini da su ovi novoprobuđeni heregbosanskikvazišinfejn hrvati ništa drugo nego jalnici kojima je i dan danas ostalo u glavi kako je kulturni doseg da te prepozna sarajevo (kojega javno omalovažavaju i ismijavaju) a da je sarajevo jedini put kojim se postiže najveći kulturološki zgoditak, priznanje prestonice, beograda.
    u cijeloj toj priči zagreb se javno mrzi a da se ni ne zna suvisli razlog.

hera, šinfejn, kulturna kvazi elita.......izgleda da se sudbina odlučila narugat s našim krajem na najokrutniji način.

Član u nastajanju Geronimo avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Blog Entries
    3
    mislim da si mi hrvati ne smijemo dati nametati nikakve obrasce ponašanja. nije indeks ogledalo hrvatske. niti je taj kvazipkret od šinfejna ogledalo hrvata u HB. obje struje stvaraju animozitete.

isto tako mislim da je brojka od 40% previše kao i od 35%. jednostavno ne vjeruje m u takvo nešto. rekao bih da su obje na nekih 15%. ostalo je uljuljana masa kojoj onda "indeksi" mogu prodati šta požele.

Ilirk@
    Gost
    najtragikomičnija pojava u hercegbosanskom društvu je pojava podjele na 'urbane' i 'ruralne'.
    da sad ne ulazim u detalje pošto ne volim pisati o sebi, mogu reći da se nekad u moje vrime, eto, živilo po 'gradski' jer se nismo rađali na strogom selu, slušao se rock, čak i punk, nosilo jeans, mazalo kosu gelom, išlo u kina i koncerte, diskaće... a razmišljalo se po seljački, najviše kad bi išli brat tuđe trišnje i peć tuđe kukuruze po polju.
    družili se sa 'seljacima' bez razlike... nikad ništa 'urbanog', niti nekakvu razliku između urbanih i ruralnih nisam vidjela ni osjetila.
    podijeljeni smo bili na one koji ne smiju u društvu svašta pričat i one prid kojima se ne smi svašta pričat.

to sve o čemu ti pišeš, capo, najobičnije je malograđansko priseravanje u velikoj većini. znam neke ljude u svemu tome koji po svom habitusu uistinu spadaju među naprednu, ajmo reć - urbanu - raju, ali ti to na njima ne možeš primjetiti na prvu, to im je stil i način života. ništa naročito niti oni sebe gledaju kao takve.
    međutim, oni sebe ne vide kao promicatelje nekog novog 'regionalizma' i projugoslavenstva koji se kriju iza takvih 'regionalnih' projekata, pa ih i nema na tim 'manifestacijama'.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove