+ Odgovori na temu
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 2 3 4
Prikaz rezultata str. 61/62

Tema: Odjebite bagro od katoličke Crkve!

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Blog Entries
    2
    Citiram Dr. Vitu
    "Ako su Hrvati katolici onda ja nemam sta dokazivat ikakvu vezu
    samo napominjem kao bi, recimo, u BiH, katlici mogli opstat i ako nestane Hrvata!
    Zar se svi ne bunimo i ne ljutimo kad nas Muslimani nazivaju bosanskim katolicima?!

I Karl i Petar su zidovi koi su svoje ucenje pod svaku cinu tili uvalit ne- zidovima!
    I u tome su uspili. prvi priko Lenjina a drugi priko Isusa! Je li dovoljno za pocetak?"

Gospodine Vito, više vam se neću obračati jer vidim iz vaših "dokaza" da ste jako nepromišljen i neobrazovan čovjek, k tomu veoma sujetan i duboko intimno frustriran, što naravno nije problem za elaboriranje na ovom formu, ali čije korijene ste već dali naslutiti spominjanjem ministrantskih dana iz vaše najranije mladosti, a potom i sticajem okolnosti propalog sjemeništarca.
    No da kažem par riječi o glupostima s kojim ste slavodobitno izišli kao da ste otkrili najveću tajnu svijeta.
    Jasno Hrvati u BiH kao pretežito katolici ne prihvataju da ih Bosnjaci - muslimani nazivaju bosanskim katolicima, jer to naprosto nije točno, obzirom da su Hrvati u BiH isti narod kao i Hrvati u RH, dakle jedan narod koji živi u dvije države i u okviru kojeg svi nisu katolici (predsjednik Josipović nije katolik i Dr Vito nije katolik).Prema tome, ako bi svi hrvati nestali hipotetički kako špekulirate iz BiH, jasno je da bi ostala jedna šaćica katolika, no koji su etnički Česi, Madžari Galcijani itd. i koji se tako i izjažnjavaju kao nacionalna manjina.
    Tražio sam da dokažete nešto posve drugo, dakle govorimo ne o izuzetcima nego pravilu, no vi ste pokušali da mi iskliznete od odgovora pričajući o nečem posve drugom - kako se hrvati ljute da ih zovu bosanskim katolicima...

Drugi vaš "dokazni " izrijek je takva teška stupidarija da me je stid što vam moram reći da je vaš zaključak toliko antisemitski napisan da ste zreli za razgovor s nekim iz "Simona Vizentala".
    Lenjin je bio Marksov učenik, ne bukvalno nego sprovoditelj njegovih zamisli i nije bio jevrej.Petar je bio Isusov učenik i apostol i kako onda mogu biti u istoj ravni Petar i vaš Karl, jer je Karl bio učitelj Volođi, a Petar nije bio učitelj Isusu, očito nisu i to je dakle to čime se vi dičite kao svojim "dokazom". I kao bili su Jevreji i prodali su teoriju ne jevrejima, fuj sram vas bilo....
    Moderatoru se divim jer je beskrajno strpljiv s vama.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove