+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/62

Tema: Odjebite bagro od katoličke Crkve!

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    naravno da ih nema. jer oni su to što jesu po svojoj prirodi te nisu takav obrazac ponašanja poprimili uslijed malograđansštine i istinskog neshvaćanja što znači pojam "urbano".
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ilirk@
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Geronimo Vidi poruku
    mislim da si mi hrvati ne smijemo dati nametati nikakve obrasce ponašanja. nije indeks ogledalo hrvatske. niti je taj kvazipkret od šinfejna ogledalo hrvata u HB. obje struje stvaraju animozitete.

isto tako mislim da je brojka od 40% previše kao i od 35%. jednostavno ne vjeruje m u takvo nešto. rekao bih da su obje na nekih 15%. ostalo je uljuljana masa kojoj onda "indeksi" mogu prodati šta požele.

imaš pravo na svoje mišljenje kao i ja na svoje koje sam iznjela, ocrtala i omeđila kao takvo. dakle, samo moje mišljenje.
    volim kad su ljudi optimistični, ali naša optimističnost nas je koštala države, teritorija, morala i ostalih, najviše obiteljskih, vrijednosti.
    dok neki sumnjaju i ne vjeruju, drugi dobijaju medijske bitke.
    tako i index i poskok.
    pitaj ih kolika im je čitanost, a onda pitaj kod hakave.org...
    sve nešto neprijatelji u manjini, nema ih niđe, ni pola ih nema, rekao bi pervan, a jutarnji preko 100.000 obožavatelja i desetke tisuća klikova na pojedinačnom tekstu dnevno.
    samo od reklama mogu živjeti. ne treba im šoroš ni donacije.
    eto kakvo smo mi društvo.
    malo je 40%.

Član u nastajanju Geronimo avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Blog Entries
    3
    nije nas optimističnost koštala države, već uljuljanost i lažni osjećaj sigurnosti. mi baje (bahatpost iz koje proizlazi i taština desnice) i ta priča. jednom sam na hakave-u napisao da su za ovakvo stanje suodgovorni i miro tuđman (bilo je predizborno vrijeme) pa sam dobio minusa kao nitko jebiga treba se borit i bit optimističan

što se tiče čitanosti tu bi se imalo koga i pitat čini mi se..

e sad ja mislim da je u tim brojkama teško razlikovati hejtere i one uljuljane pa sad...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://www.jutarnji.hr/papa-pokusao-...aviji-/956184/
    na ovo mogu sam oreći ono što stoji u naslovu

ODJEBITE BAGRO OD KATOLIČKE CRKVE!!

Ilirk@
    Gost
    inoslava beškera prenose i eminentni hercegbosanski portali poput poskoka... hahahaha
    'perecija' i katolička crkva su mu najomiljenija meta. poput mentora mu, indexa

pazi ti ovo

Draganović je, u svome iskazu UDB-i po povratku u Sarajevo 1967., rekao da je Pavelić u Italiji “promijenio 7-8 prebivališta”, od kojih je on znao samo 3-4, a “nisu sva bila crkvena”. Štoviše, tvrdi Draganović da nije on spontano sklanjao Pavelića, nego da mu je utočište za Poglavnika zatražio isusovac otac Migliorini (autori ne znaju koji od dvojice moćnih prezimenjaka, ali nijedan od njih nije isusovac, pa nije sigurno je li pogriješio zapisničar ili je Draganović vozao isljednike).
    koja su ovo mutna posla. samo izvan Jugoslavije to udbaši i ne mogu onoliko koliko bi htjeli...

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    od negiranja hrvatstva gore je samo neko čudno "reformirano" hrvatstvo.
    da komunjare i četnici nisu mogli bolje poželiti.

Citiraj Prvotno napisano od Ilirk@ Vidi poruku
    http://www.index.hr/forum/default.as...idt=334960&p=1

kritizirati i ne vjerovati, to je pravo svakog pojedinca.
    ali nikad i ni u jednoj prilici nisam vidjela i osjetila toliko iskonske, ubitačne mržnje kao kod ovih komunjarskih isprdaka, srba i njihovih satelita.
    uvijek sam govorila i stojim iza toga: ništa tako efikasno ne uništava hrvatski narod koji je, istina, genetski i kulturološki šarolik, kao što ga uništavaju zaostatci orjunaškog, jugoslavenskog i komunističko-partizanskog mentalnog sklopa.

bajdvej, to je forum portala koji je medijski uzor poskoku, a vlasnik je veliki prijatelj, uzor i morlanla vertikala ljudi kojima se neki od vas dive.
    kako vidite, sve je na prodaju. sve i svatko.

Ma dovoljno je znat, da je Milorad pardon Matija Babić tamo glavni.

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    http://www.jutarnji.hr/papa-pokusao-...aviji-/956184/
    na ovo mogu sam oreći ono što stoji u naslovu

ODJEBITE BAGRO OD KATOLIČKE CRKVE!!

Jutarnji=Yugoslavia,u,malom.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Crkva je hrvate branila kroz stoljeća. katolička crkva je najzaslužnija što smo kako tako uspjeli opstati.
    ponekad se djelovanje te crkve za zaštitu hrvatskog naroda može shvatiti jedino ako istinski razmišljate hrvatski.
    nivopečeni hrvati osobito oni novostvoreni koji su su sebi uzeli pravo da govore i razmišljaju u ime svih hrvata hercegobosne to nikad neće shvatiti jer su odgajani u priči da je crkva opijum za narod.
    svoju podložnost i niskost nikad neće moći sakriti nekim glasnim čudnim hrvatovanjem, što sa nacionalnih shvaćanjem hrvatstva nema nikakve veze.
    oni koji koji svoju niskost pokazuju klečanjem i ljubljenjem guzice onih koji su taj isti narod htjeli pretvoriti u nešto što je zauvijek prošlo.
    terzit je bio glasan u galami i porugi.
    još je bio glasniji u cviležu i krkljanju.
    završio je kako nedostojni završavaju.

odjebite bagro od katoličke crkve!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    http://www.vecernji.hr/vijesti/papu-...-clanak-322178

e da je meni dati malo vlasti pa da 24 sata mogu postupati prema ovim anarholjevičarskim prosvjednicima onako kako bi to trebalo.......

Ilirk@
    Gost
    ovo je vrime antikrista
    i pošten čovik neritko dođe pod njegov utjecaj, a ološ je posebno podložan.
    to sam vidjela na bezbroj primjera iz života.
    mislim, moremo mi virovat u rogatog vraga i ne moramo... ali istinsko zlo uistinu egzistira u jednoj dimenziji.
    inače, ne znam kako objasniti neke ljude i pojave u svitu, ali i tu oko sebe, ako nam je genetski usađeno da razlikujemo dobro i zlo.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Geronimo Vidi poruku
    nije nas optimističnost koštala države, već uljuljanost i lažni osjećaj sigurnosti. mi baje (bahatpost iz koje proizlazi i taština desnice) i ta priča. jednom sam na hakave-u napisao da su za ovakvo stanje suodgovorni i miro tuđman (bilo je predizborno vrijeme) pa sam dobio minusa kao nitko jebiga treba se borit i bit optimističan

što se tiče čitanosti tu bi se imalo koga i pitat čini mi se..

e sad ja mislim da je u tim brojkama teško razlikovati hejtere i one uljuljane pa sad...
    Izgleda kkao nas je cekanje bozje providnosti skupo stajalo.. pogotovo kad se Franjo krstio.
    Valjda je ovu temu otvorio neki velki prakticni virnik, sto se vidi po njenom nazivu.
    Tocno se vidi kako su komunisti nastali od katolika, il medu njima..

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    ovo je vrime antikrista
    i pošten čovik neritko dođe pod njegov utjecaj, a ološ je posebno podložan.
    to sam vidjela na bezbroj primjera iz života.
    mislim, moremo mi virovat u rogatog vraga i ne moramo... ali istinsko zlo uistinu egzistira u jednoj dimenziji.
    inače, ne znam kako objasniti neke ljude i pojave u svitu, ali i tu oko sebe, ako nam je genetski usađeno da razlikujemo dobro i zlo.

Pocni od sebe i bice ti vrlo lako sve objasnit!

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Dr.Vito Dugonoga Vidi poruku
    Izgleda kkao nas je cekanje bozje providnosti skupo stajalo.. pogotovo kad se Franjo krstio.
    Valjda je ovu temu otvorio neki velki prakticni virnik, sto se vidi po njenom nazivu.
    Tocno se vidi kako su komunisti nastali od katolika, il medu njima..
    tako je haiku majstore i kralju internetskih bespuća.
    srećom ja nakon kurvanja, pijanki, birtijskih makljaža, vrijeđanja ljudi, psovanja i ostalog kolopleta što većih što manjih grijeha, osjećam neku čudnu muku u želucu pa ko pokisli miš trčim u crkvu gdje iskreno kažem sve što sam zasro u životu nadajući se božjoj milosti, sretan što bar crkva postoji gdje će me dočekati uvijk ko sina izgubljenog ma da sam što napravio.
    ja barem nisam posvetio život ispraznom mudrijanju i prakticiranju farizejskih vještina kao i vječitim prozivanjem i traženjm dlake u jajetu kao tipičnoj osobini patetičnog hrvatskog domoljuba klase luzer, koji u vlastitom luzeraju vidi jedinu energiju svog života.
    u japanu su izmislili harakiri za te slučajeve. u hrvata umjesto da takvi riješe sebe, takvi rješavaju sve oko sebe gnjavežom, dosadom, pametovanjem i držanjem nerazumljivih govora ui to tako uspješno da su i prašumski udavi digli ruke od svog zanata shvaćajući da više nikad neće bit isinonim za daveže.

TheBronxBomber
    Gost
    Svaka cast.

Ilirk@
    Gost
    Citiraj Prvotno napisano od Dr.Vito Dugonoga Vidi poruku
    Pocni od sebe i bice ti vrlo lako sve objasnit!
    tko je pustio ovu živinu iz kaveza?

Nisam u toku nikako ko mi te ljuti Ilirka??

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    tako je haiku majstore i kralju internetskih bespuća.
    srećom ja nakon kurvanja, pijanki, birtijskih makljaža, vrijeđanja ljudi, psovanja i ostalog kolopleta što većih što manjih grijeha, osjećam neku čudnu muku u želucu pa ko pokisli miš trčim u crkvu gdje iskreno kažem sve što sam zasro u životu nadajući se božjoj milosti, sretan što bar crkva postoji gdje će me dočekati uvijk ko sina izgubljenog ma da sam što napravio.
    ja barem nisam posvetio život ispraznom mudrijanju i prakticiranju farizejskih vještina kao i vječitim prozivanjem i traženjm dlake u jajetu kao tipičnoj osobini patetičnog hrvatskog domoljuba klase luzer, koji u vlastitom luzeraju vidi jedinu energiju svog života.
    u japanu su izmislili harakiri za te slučajeve. u hrvata umjesto da takvi riješe sebe, takvi rješavaju sve oko sebe gnjavežom, dosadom, pametovanjem i držanjem nerazumljivih govora ui to tako uspješno da su i prašumski udavi digli ruke od svog zanata shvaćajući da više nikad neće bit isinonim za daveže.
    Ti si cudo od forumasa, tvoje svako slovo nie znak, ono je udarnicko dilo; cak sto vise- ono je kamen temeljac doma kulture!
    Samo ti nastavi svoja dila koja smatras smecem i grijom ostavljat po ispovidaonicama i oko oltara.. to me ne zanima..

Tio sam rec par rici na onu tvoju tvrdnju kako je Crkva OCUVALA Hrvate u BiH
    prije bi se moglo rec kako su Hrvati ocuvali Crkvu u BiH!
    I to puno, puno prije..

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011

Obozavam vas virnike, koi nesebicno ljubite svoje bliznje
    sto nie nesto, to mogu i carinici i farizei
    al kad ljubite svoje nepriatelje
    tad mi srce cvita!

Mislim kako se i Isus, s desna caci
    raduje skupa sa mnom!