+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 5 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/82

Tema: Oko sokolovo

Oko sokolovo

Na ovoj temi možemo komentirati lookove poznatih osoba da nam se na modiranju ne stvara nered

Rosie Huntigton- dobro mi ovo izgleda i lipo joj stoji. Sviđa mi se i makeup.

Victoria Beckham
    - ok dnevne kombinacije koje podsjećaju malo na neke prošle dane. Očito se trapez traperice vraćaju ponovo.

Alexa Chung- slatka haljinica s tim da mi ove cipelice nikako ne idu na nju ali dobro ona i inače ima problema s odabirom normalnih cipela Zapravo, sviđa mi se samo haljina ali ne i način kako je iskombinirana. Mogla je puno bolje, ovako samo korektno.

...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Varlamova Stiliana avatar
    Datum registracije
    Nov 2011
    Moje mišljenje o Rosie znaš... ona je boginja i još je nisam vidjela u nečem lošem.

Rebatinke kod Victorije su mi dobre i odlično joj stoje, ali ovo ostalo mi se ne sviđa tj. ne sviđa mi se na njoj. Druga je kombinacija s džemperom bolja tj. sasvim u redu.

Kod Alexe mi je više problem troba nego cipele

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku

Kod Alexe mi je više problem troba nego cipele

torba, cipele i razdjeljak.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Nov 2011
    Razdjeljak u šiškama?
    Meni je okej. To ona stalno nosi. Slatko je.

“O divine Sun, may you never see anything greater than Rome!” - Quintus Horatius Flaccus

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Stiliana Vidi poruku
    To ona stalno nosi. Slatko je.

meni ide na živce. il nek skrati, il nek isfenira, ovako uvijek izgleda nepočešljano i upropasti i najfiniju odjeću.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Datum registracije
    Nov 2011
    uopće se ne slažem. meni se ove šiške deset puta bolje od tih ulickanih, isfeniranih... a i idu uz Alexin stil oblačenja što je najbitnije. Pa kud bi došli da svi moraju šiške fenirat i ravnat?

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    a štajaznam, meni izgleda ko da nije stigla kod frizera

יֵשׁ מֵאַיִן

Alexa je sad preslatka i konačno mi se čini kako ima dobru frizuru.

Prije je ovo nosila Inače, ima mi prekrasne crte lica

Datum registracije
    Nov 2011
    Pippa Middleton:

Britney Spears:

Pippa dobra, Britney prečudno u faci izgleda. Kao da nosi periku. A ovo rozo je gore nekako tinejdžerski... donja komba je dobra, samo je ona ne zna nosit.

Pippa je ovdje iznenađujuće dobra. Sviđa mi se ova haljina i lipo joj stoji. Promijenila bi jedino ove hulahopke s nekima koje manje sjaje ali isto mogu proći

Britney zaista čudno izgleda u licu. Naletjela sam nedavno na neke njene slike i skroz se iznenadila kako nekako staro u licu izgleda. Što se tiče kombinacija...prva je baš teen ali očito ona ne odustaje još od tog teen đira. U svakom slučaju obično i nezanimljivo. Druga kombinacija se i meni sviđa s tim da bi bila puno, puno bolja bez ovog sakoa. I bez ovih rozih naušnica
    Posljednje uređivanje od pdv : 27-10-2012 at 14:50

Scarlett Johansson- dobro izgleda u ovoj haljinici. Elegantno i lijepo. Bolje bi bilo sa malo jačim makeupom.

Jennifer Lopez- haljinica mi je preslatka samo mislim da nikako ne stoji niskim osobama. Ovo dosta bolje prolazi na visokim, mršavim curama. Još se torba i cipele nikako ne uklapaju u priču jer je haljina više za neku romantičnu kombinaciju nego ovu tešku crnu kožu. Ova slika gdje je stavila i sako je još gora. Izgleda još manje i nezgrapnije. Izgleda mi ka mali pingvinić Lice i šminka kao i uvijek predivni

Datum registracije
    Nov 2011
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Pippa je ovdje iznenađujuće dobra. Sviđa mi se ova haljina i lipo joj stoji. Promijenila bi jedino ove hulahopke s nekima koje manje sjaje ali isto mogu proći

Britney zaista čudno izgleda u licu. Naletjela sam nedavno na neke njene slike i skroz se iznenadila kako nekako staro u licu izgleda. Što se tiče kombinacija...prva je baš teen ali očito ona ne odustaje još od tog teen đira. U svakom slučaju obično i nezanimljivo. Druga kombinacija se i meni sviđa s tim da bi bila puno, puno bolja bez ovog sakoa. I bez ovih rozih naušnica
    U pravu si za sako, ima nešto u cijelom outfitu što je viška, samo ja nisam sigurna što... i meni su roze naušnice na ovo dobre, dok ova mašna narukvica nije...

Scarlett mi je skroz dobra, jedan od ljepših pepluma koje sam vidjela... J. Lo izgeda Bože sačuvaj. Baš ko pingvinić.

Datum registracije
    Nov 2011
    S premijere filma Fun size...

Jane Levy

Tako lijepa cura, a tako tužna i ružna haljina

Rachel Bilson

Nije mi ovo za premijeru filma. Ovo je za ljetnji ručak u gradu ili tako nešto...

Victoria Justice

Super haljinica. Versace je. Tko bi reko čuda da se dese

Bella Thorne

Nemam zamjerke, super je. Divna kosa

Jane Levy- ko uopće prozvodi ovakve haljine. Grozota. Kao da nije dovoljna crna čipka pa još i ova bila. Ali da, lijepa je cura.

Rachel Bilson- ne sviđa mi se. Lip makeup i kosa.

Victoria i Bella- super izgledaju.

Datum registracije
    Nov 2011
    Haljina na Jane je Dolce&Gabbana
    I da, očajna je.

Datum registracije
    Nov 2011
    S nekakvog Gucci iventa...

Evan Rachel Wood:

Dobra mi je, štoviše...

Rosie Huntington:

Lijepa frizura, lijepa Rosie, lijepo stajlano sve, ali haljina je jednostavno... ništa posebno. Ima krasan ovratnik, ali taj tubasti kroj je bezveze. Može to bolje.

Karlie Kloss:

Lijepa boja i materijal, ali opet glup kroj haljine. Nit je goth niti je na španjolsku foru, nego nešto bezveze... možda bi joj pomogao drukčiji pojas. Možda.

Cameron Diaz:

Šiške pothitno maknut. A vjerujem i da haljina lijepo izgleda kad je opeglana.

Minka Kelly:

Seljačija
    Maturalna zabava
    Koma

Datum registracije
    Nov 2011
    Amber Heard:

Amber za peticu. Boja kose + neonski ruž + haljina + cipele =

Salma Hayek:

Dobra mi je Salma ovdje. Lijepo joj stoje šiške i modra boja.

Ginnifer Goodwin:

Super obučena, jedino ne mogu preko ove glave prijeć nikako... izgleda kao neko freaky dijete, puštaj kosu Ginny!

Kerry Washington:

Sve ok, solidno, korektno. Iako nisam pobornik pastelnih boja na tamnoj koži.

Amy Adams:

Ok, ništa posebno... opet taj tubasti kroj. Ne laska mi to nikome
    Posljednje uređivanje od Stiliana : 30-10-2012 at 13:41

Evan Rachel Wood- dobro izgleda. Sviđa mi se haljinica. Lipo je iskombinirala i cipele i torbicu. Sve mi je namjeru.

Rosie Huntington- haljina mi je neloša. Možda bi bila bolja da je drugačiji materijal, ne volim ovaj svilenkasti. No, lipo joj stoji i volila bi vidit haljinu s leđa.

Karlie Kloss- ovo mi se nikako ne sviđa. Ne volim ovaj materijal.

Cameron Diaz
    - odlično. Boja i kroj haljine su mi odlični s tim da bi bolje bilo da se ne vide ove crte od sjedenja Super mi izgleda ali se slažem za šiške. Ne stoje joj baš ili bar ovaj oblik nije za njeno lice.

Minka Kelly- ok i to je sve. Nezanimljivo za komentirat ali je ona prekrasna u licu

Amber Heard- odlična, jedna od boljih. Elegantna crna,a opet nije dosadna jer je upotpunjena ovim detaljima i super cipelama.

Salma Hayek- dobra je Salmica. Bolje joj se držati ovih nezanimljivih kombinacija nego od sebe radit cirkus. Neke žene imaju tijelo koje može podnijeti razne kombinacije ,a Salma nije među njima. Stoga je bolje da lijepo i decentno istakne svoje obline i ostane vjerna ovom stilu. Ne sviđam ovu punđu na glavi

Ginnifer Goodwin- jao, da I mene ta kosa ubija. Ne znam tko joj je rekao da joj dobro stoji. Izgleda kao liza. Jednostavno, nije za ovu frizuru. Sjećam se da mi je prije bila slatka s onom bob frizuricom. Dobro se obukla. Sviđa mi se kako je dobro iskombinirala ovu zahtjevnu suknju.

Kerry Washington
    - ok ali opet taj sjajni materijal smišna mi je haljinica i ja volem pastelne boje na tamnoj koži

Amy Adams- dobra mi je Amy Možda sam i pristrana jer mi je ona i inače draga. Haljina nije nešto spektakularna ali joj lipo stoji ova boja. Lijepo i elegantno.

Datum registracije
    Nov 2011
    Nicole Scherzinger:

Dobra je. Samo naušnice van bacit.

Datum registracije
    Nov 2011
    Karolina Kurkova:

Odlična

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove