+ Odgovori na temu
Stranica 32 od 214 PrviPrvi ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 621/4266

Tema: Navijačka svaštara

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    E, jebiga sad..Mora da sam pomešao sikirice ili vlasnike. Sećam se da sam bio prisutan kada je jednom jedan vaš besomučno vikao "gde mi je Kristina!!?" i da mi nije bilo jasno kakve tu veze ima neka riba sa situacijom, pa mi je objašnjeno..Ne sećam se Ljubice
    camo ctoka, 42, 40+

Nego, kada sam prvi put sreo 'Ljubicu' bilo je bas nezgodno. Kod Hale Sportova.
    I moj drugar sa severa je imao sekiru, mozda je on zvao 'Kristina"!?
    Evo sada me je jedan komsija ispravio,
    ipak je najverovatnije Footie u pravu jer je onda kod Hale drugi vas lik vitlao sekirom.
    Tacnije imali ste dve, drugu je imao moj drug sa severa kojeg si odlicno poznavao.
    Da li si ti bio tada tu?
    Ili si slavio titulu u NS?
    Posljednje uređivanje od unchained : 28-01-2012 at 02:34

Ugledni član Footie Fan avatar
    Datum registracije
    Sep 2011
    Biće da je Kristina "mladja" od Ljubice, a ja sam srećom jednom imao cimanje sa vlasnikom ove prve kada je nije imao pri sebi.
    camo ctoka, 42, 40+

Član u nastajanju Osijek United avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    44, NK Osijek,6

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Ove fotke dugo nisu bile nigdje stavljene, zagubile se u bespučima www-a...

Osiječka Kohorta na rukometu 2003.g, danas uz nogometni poprate koji put i malonogometni klub.

Boys-i u Varaždinu 1999.g

Boys-i u Mariboru 2003.g
    p.s.poslje našeg zajedničkog izbacivanja iz intercity-a na Dobovi, višeputnog izbacivanja iz Slovenije i s granice, višednevnog ludila oko ove tekme... nakon ovog gostovanja dobil sam budućeg kuma, jednog od dva/tri prijatelja u životu za koje se kaže "za sva vremena"!

Iz sezone 95/96, doma na jugu Rijeka !

Iz sezone 95/96, doma na jugu Hajduk !

argentino jebate šta ti je...
    zadnja slika je dinamo-hajduk 1996,a predzadnja dinamo-inker 1992..upalo mi u oko,onaj varaždin,dali znaš kad je točno?
    torcida,28,130

Banned
    Datum registracije
    Jul 2011
    Citiraj Prvotno napisano od mimi Vidi poruku
    argentino jebate šta ti je...
    zadnja slika je dinamo-hajduk 1996,a predzadnja dinamo-inker 1992..upalo mi u oko,onaj varaždin,dali znaš kad je točno?
    Šta šta mi je, zadnja je kako je i napisano, bila je i Rijeka na jugu s dimnama i bakljama... jesi ti siguran za predzadnju sliku da je s final kupa `92; moguće... mene buni kaj u to vrijeme je slikal Krešo J., a ne T.Šurina kak je na fotki potpis
    Ovaj Varaždin je sezona 99/00 to mi je jedno od prvih gostovanja nakon vojske, vidiš po zelenim uniformama spec.policije a i ta faza kao englezi flag/tran je trajala između 1997. i 2002.

i mislia san da je taj varaždin, 6.11.1999. ,4-5 transparenata iz varaždina se pojavljuje i u rijeci 20 dana posli.
    evo pa provjeri

torcida,28,130

Odlicna slika .Neznam samo jeli ovaj Šenauer kasnije bija u klubu u hajduka tamo 80 tih jer se sican da je bila prica da je uvik sra po torcidi ka nacionalisti ovo ono mislim na gostovanjima dok je vecina uvik ubacila koji dinar za cugu put i sl,,,mozda vox ili 1981 znaju ja se nesican toga
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Nije on nikad bija u upravi.On je bija direktor stadiona.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Početnik pula92 avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    http://img713.imageshack.us/img713/9844/32336366.jpg Ovaj transp Nema predaje ima jako tužnu priču.inače vlasništvo BBB VG,ulupano u njega masu love,bio na ogradama par puta a nakon jednog od gostovanja,(mislim baš ovog MB)ostao u gepeku auta,vlasnik isti tjedan ili idući prodao auto u Rijeku,a sa autom otišao i transparent.... :8
    ex DP92,30+

Početnik pula92 avatar
    Datum registracije
    Jan 2011
    [/I][/B]
    Citiraj Prvotno napisano od Argentino Vidi poruku
    Šta šta mi je, zadnja je kako je i napisano, bila je i Rijeka na jugu s dimnama i bakljama... jesi ti siguran za predzadnju sliku da je s final kupa `92; moguće... mene buni kaj u to vrijeme je slikal Krešo J., a ne T.Šurina kak je na fotki potpis
    Ovaj Varaždin je sezona 99/00 to mi je jedno od prvih gostovanja nakon vojske, vidiš po zelenim uniformama spec.policije a i ta faza kao englezi flag/tran je trajala između 1997. i 2002.
    To je za mene bila vaša najbolja faza
    ex DP92,30+

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Ona fotka je sa finala Dinamo-Inker,tad je bila kao koreografija balonima (K....a iz Voltinog ih nabavio) plus dimne i baklje,ak se dobro sjećam 6 ti mjesec 92 godine.
    Od 1995 stajanje jug više nije bilo u upotrebi,tj murja nije dala da se prodaje nit da se tekme gledaju odozdo

Citiraj Prvotno napisano od Sava04 Vidi poruku
    Tada se pivalo: "a dva beka kao vuci,Vinko Bego Ivo Kuci (Cuzzi) ha ha ha

Od 19 igrača,14 se rodilo u Splitu. Koja su to vrimena bila

Benkovac je 1981 popisu ima manje od 3 000 stanovnika,posjeta stvarno nevjerovatna

Citiraj Prvotno napisano od mimi Vidi poruku
    i mislia san da je taj varaždin, 6.11.1999. ,4-5 transparenata iz varaždina se pojavljuje i u rijeci 20 dana posli.
    evo pa provjeri
    Imaš li možda sliku iz Rijeke u studenom, ova slika je iz 1999te ali to je mislim peti mjesec kad je Dinamo dobio 2:0.

Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku
    Ona fotka je sa finala Dinamo-Inker,tad je bila kao koreografija balonima (K....a iz Voltinog ih nabavio) plus dimne i baklje,ak se dobro sjećam 6 ti mjesec 92 godine.
    Od 1995 stajanje jug više nije bilo u upotrebi,tj murja nije dala da se prodaje nit da se tekme gledaju odozdo
    Osim na euro-tekmama protiv Celtica i Ajaxa, možda još koju ali nisam baš siguran. Sezonu ranije protiv Partizana je dolje stajala murja i nisu puštali gledatelje a sezonu kasnije je već bila srušena.

torcida,28,130

Je to je ta tekma. Mislio sam na sliku tribine bez frke sa Armadom i redarima.
    Svejedno hvala.

A kad već pišem i pitam zanima me jedna tekma sredine devedesetih Osijek - Dinamo. Jel ovo utakmica kada su se Osječani na početku svi u jedan glas zaderali nešto tipa 'Ajmoooo' ili slično? Ne znam od kuda mi je to ostalo u sječanju, znam da je bilo hladno i da se na stajanju istok palio neki njihov veliki transparent. Također mislim da je na toj utakmici Ladić išao driblati nekog njihovog igrača koji mu je uzeo loptu i zabio gol. Inače imam dosta loše pamćenje (pogotovo na vrijeme a viškom promila u krvi) pa nisam siguran jel mi se pomješalo više tekmi.

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ako je to bilol deranje kohorte osijek hotel palace, to je bio dan neuspjele razmjene transparenata.
    sjećam se da je tomo bio lud kad je skužio da ovi nisu donijeli petrinjce sa sobom, iako je dogovoreno. izbila predivna šora pred starim sjeverom.
    šteta što je murja usrala sve kad je bilo najbolje.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove