+ Odgovori na temu
Stranica 211 od 214 PrviPrvi ... 111 161 201 209 210 211 212 213 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,201/4266

Tema: Navijačka svaštara

Početnik Neđo Kostić avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Samofinansirajući Grobar, 25 god. 20+

Početnik vegeta avatar
    Datum registracije
    Sep 2012
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee srecno vrijeme zajednicke lige
    Buducnost Podgorica,29, 115 +

ne znam jel o ovome bilo reci, ali ja koliko vidim sem onih mentola iz ST. Pauli-a ima i neka zastava WHITE ANGELS ZAGREB
    Inace u pitanju je skup nekih navijackih grupa protiv homofobije...
    Crvena zvezda, 22, 80+

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Neki dan sam naišao na jedan tekst iz 2005. o zbivanjima u Dinamu a povodom odlaska N.Kranjčara iz maksimira..grupa Dinamovaca iz Rijeke revoltirana potezima uprave poslala je preporučeni paket Mamiću i Barišiću,s jasnom porukom što misle o njima,u paketu je bio ni manje ni više nego---ŠTRIK!!!kakvi genijalci,ludnica..
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Datum registracije
    Jul 2012
    Čovjek iz Cerne,ime mu je Perić,Vlado primio je u kuću 20-ak ljudi,stradalnika sa poplavljenih područja..došla je ekipa hrt-a ako se ta tv može nazvati hrvatskom uopće..i kada je neka drolja novinarska vidjela da Perić ima na sebi majicu sa Dinamovim grbom,rekla mu je neka je skine.. jer imati Dinamov grb tako javno danas u Hrvatskoj pa to je skandal,kako se usudio uopće..o majko sveta pa gdje živimo..među ljudima koje je primio ima i muslimana,čovjek načini takvo humano dijelo,ne pitajuči tko je ko,spašava ljude ...ma to zapravo i nije bitno,glavno da maknemo grb,možda je trebao obuči dres od nekog drugog kluba,iz neke druge zemlje,to bi bilo onda u redu..možda crno bijeli ili što već..
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

ne bi da je imao kukasti križ na sebi, a ne jebeni dinamov grb. to je samo pokazatelj u kakvoj iskompleksiranoj državi živimo, ima sreće da u moje dvorište nije ušla dobro bi ga zapamtila. krava glupa.

dzg/27-60

Super ugledni član blam avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Gostovanje AEKara u Albaniju, '92, znaci odma nakon "otvaranja" Albanije..
    Ima nesto i incidenata, iako ostaje nejasno kako, zasto i od koga sunapadnute AEKare.

Plisat - Prishtina, 35, +50

Datum registracije
    Jul 2012
    stavit ću ovdje in memoriam čovjeku koji je umro prije 5 godina,negdje u ovo vrijeme..."....Hidroinženjer iz Beograda postao je zaljubljenik u Dinamo još kao dječak,kada ga je otac odveo na stadion i rekao:"Danas ovdje igra jedini jugoslavenski gospodski klub,Dinamo".Od toga dana,čak i u vrijeme kada je u Beogradu bilo opasno biti dinamova Petar Todorovič je imao samo jednu strast,Dinamo! P.Todorović je uglavnom čitao hrvatske novine i gledao hrvatsku televiziju. Skupljao je sve članke o Dinamu i dan danas je živa "Plava soba" u kojoj leži cijela Dinamova povijest,ukrašena Dinamovim i Ciboninim znamenjem.Međutim,najzanimljivija je informacija da će nakon 40 dana žalosti,Todorovićeva supruga stići u Zagreb i upoznati Dinamovo čelništvo sa posljednjom željom svoga supruga.Kako nemaju djece,nasljedstvo će ostaviti-Dinamu!I beogradski mediji zabilježili su smrt beogradskog dinamovca,Politika mu je posvetila značajan prostor.Petar Todorović i njegova supruga našli su smisao života u Dinamu.Za 40 dana doći će u Zg i svoju ostavštinu ponuditi Dinamu!NIJE VAŽNO ŠTO I KOLIKO,VEĆ NAMJERA DA SE CIJELI JEDAN ŽIVOT DA DINAMU.DA JE JEDNA KUNA,BILA BI MILIJARDA..." ovo su izvaci iz odličnog teksta koji je Židak u novinama napisao prije 5 godina,nema se što dodati, Todorović,fanatik za Dinamo usred Beograda,do posljednjeg daha!Evo i Todorovićevog odgovora na pitanje o rivalima:"Beogradski Hrvati su uglavnom navijali za Hajduk,a ja sam najviše i istinski mrzio Zvezdu,jer,mnogi trofeji koji su trebali biti Dinamovi,ukrala je Zvezda.Ne volim ni Hajduk od 1960.,kada sam danima putovao do Splita,ne bi li bio svjedokom dvostruke Dinamove krune.Kup smo već osvojili.Vodili smo 2-0 i na kraju u režiji suca,mislim da se zvao Bajić izgubili 2-3.Sudac je Banožiću poništio čisti gol,Dinamu oduzeo titulu.." p.s inače Dinamo je u 80-ima u Beogradu imao 3 povjerenika,dva Srbina Todorović i Jovanović i jedan beogradski Hrvat,zaboravih mu ime..Tatta

Slučajno naletio na internetu,zna netko nešto o ovome,zajebancija ili?
    BBB 38god/10-tak Ω
    Mićma ganci od logbje ganspi

Citiraj Prvotno napisano od Rizični Vidi poruku
    Slučajno naletio na internetu,zna netko nešto o ovome,zajebancija ili?
    travno je imalo jaku ekipu prije mozda su oni bili isprid svih ostalih
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

Nemam pojma,i dalje mi nije jasno.
    BBB 38god/10-tak Ω
    Mićma ganci od logbje ganspi

Citiraj Prvotno napisano od biro Vidi poruku
    samo cisto informativno..iako nevirujem da ce puno ljudi odgovorit, ali eto reda radi.

koliko vam dode prosjecno gostovanje? ..jer vidim da se usporedivam "balkanskih" scena usporeduje i drustveni standard i tako to...iako svugdje se moze naci ljudi od besposlicara,krimosa,pravednih,doktora itd sto razlicitih profesija ljudi koji potegnu put....
    po govoru ljudi iz okolnih zemalja ,oni misle da je hrv standard med medeni za njih...pa da vidimo

Ja znam da mi kad idemo na gostovanje potrpamo se u kombi i odemo na pumpu i napunimo za 4000 dinara gorivo ( oko 35 evra ) i pobegnemo jel mogu da podnesu prijavu ili krivicno da te gone tek preko 5000 dinara. Al uvek menjamo pumpu i gledamo da nema obezbedjenja. Nije sve u parama nesto je i u snalazljivosti .

gostovanja su luksuz u današnja vremena šta se novaca tiče.
    svako dva tjedna ti treba 300kn, i to je klošarenje. 200 put 50karta i 50 da eto imaš za pivu sok... i još moraš od doma paštetu nosit.

naravno ako vas ide 16 u kombiju onda ti treba dosta manje novaca, al problem je i 100kn riješit
    TS/21-80+

https://www.youtube.com/watch?v=oybp4XcE3vE
    mislim da bi ovo vredelo pogledati
    +40 DS 1989

STATISTIKA ENGLEZA O PIROTEHNICI OD PRIJE KOJU GODINU ,,DA SU U NAS NEKE OZLJEDE TO BI SE PISALO GODINAMA A U NJIH TO JEDVA PRONAĐE NETKO KOGA ZANIMA NAVIJAČKI ZIVOT,,,
    Pyrotechnics are illegal at football grounds
    Being in possession of a pyrotechnic device at a football match, or attempting to bring a pyrotechnic device into a football stadium, is a criminal offence under the Sporting Events (Control of Alcohol etc) Act 1985. Any person committing such an offence faces arrest and can expect the Court to make a Football Banning Order.

The 2012/13 season saw a record number arrested for pyrotechnics
    There were 71 arrests for ‘Possession of a Firework / Flare at a Sporting Event’. This was an increase of 154% on arrests recorded for the 2011/12 season (28). These arrests have occurred at more matches in the Premier League (26) and Championship (21) than in League 1 and League 2 which saw less than five arrests each.

People are getting jailed and banned
    In November 2013 a Manchester United fan that set off a smoke bomb during their clash with West Bromwich Albion - Sir Alex Ferguson's last game in charge – was given a two month jail term (suspended for 12 months) and banned from any football grounds for three years.
    In February 2013 two Chelsea fans were jailed for 28 days and given six year football banning orders for taking smoke bombs into the Liberty Stadium for a match versus Swansea City. Their appeal for the sentence was thrown out.
    In January 2013 an 18 year old Exeter City fan was jailed for two months and given a six year banning order for attempting to take a smoke bomb into Torquay United v Exeter City.
    In August 2012 an Oxford United fan was jailed for two months and given a six year banning order for taking a smoke bomb into Home Park for a match versus Plymouth Argyle.

Incidents nearly always involved the away supporters
    Of the 172 reported pyrotechnic incidents in the 2012/13 season, 164 were committed by away supporters.

They are used by younger fans
    The average age of supporters arrested for pyrotechnic use is 20. Little disorder was reported as a direct result of their use.

What do football clubs do to counter the threat of pyrotechnics?

They gather intelligence
    Prior to matches research is undertaken to find relevant intelligence about the visiting Club and the behaviour of their supporters with the Police, with the visiting club’s safety officer and by studying the reports collated on the Football Safety Officers Association website. When it is indicated that a threat exists in relation to smoke bombs, flares or fireworks mitigation is deployed.

How do they mitigate at grounds?
    Pyrotechnic detection dogs are used as a visible deterrent and detect pyrotechnic devices both at points of entry and on the concourses. Their use is advertised to fans. Amnesty bins for those carrying pyros are often used by clubs.
    Stewards and Security Officers are briefed on the intelligence relating to the visiting fans and how to react in the event of the illegal ignition of pyrotechnics.
    Thorough searching of people entering the stadium is undertaken by security officers under the supervision of police.

What safety procedures to clubs have in place?
    As pyrotechnics can vary in terms of manufacturer, size, duration, behaviour, effects and heat output, clubs treat each item as a ‘worst case scenario’.
    After immediately informing the Stadium Control Room, stewards will monitor the situation from a safe distance.
    If practicable they will ensure that spectators are kept away from the source and allow room for the Fire Safety Stewards to gain access to the area.
    Only trained Fire Safety Stewards will approach and deal with the pyrotechnic situation, with associated Security Steward support as required.
    They will gather evidence of those responsible for the pyrotechnic activations and request CCTV as appropriate.

Recent examples of injuries caused by pyrotechnics at English football grounds

Leeds United v Shrewsbury Town, 11 August 2012 – two supporters were injured, one requiring hospital treatment, when an industrial firework was ignited and thrown in the away supporters’ toilet.
    Coventry City v Walsall, 8 December 2012 - a flare was discharged by the Walsall supporters. A steward placed his foot on the device to prevent further smoke escaping, however the sole of his shoe melted causing injury.
    Leicester City v Sheffield Wednesday, 9 March 2013 - a female supporter received treatment for burns to her leg from one of the smoke bombs thrown between supporters.
    Bolton Wanderers v Huddersfield Town, 2 April 2013 - Bolton supporters ignited a flare and an 18 year old youth was treated for burns picking it up.
    West Bromwich Albion v Newcastle United, 20 April 2013 – fans were treated for shrapnel wounds following the setting off of thunder flashes. Debris passed through jeans and caused cuts to legs.
    Wigan Athletic v Aston Villa, May 2013 - a 15-year-old boy suffered lung damage from a smoke bomb thrown during the game. The boy needed hospital treatment, while two women aged 22 and 24, also required attention for the effects of the device.
    Liverpool v Everton, May 2013 – an eight year Everton fan was hit by a smoke bomb thrown by fans in the away end. He was treated for a burn on his neck on his first visit to a Merseyside derby.
    Aston Villa v Tottenham Hotspur on 20 October 2013 - an assistant referee was struck by a lit smoke canister thrown from the stand.
    torca st-38-100+-i pape i dida bili su torcida

http://www.index.hr/sport/clanak/vid...nu/821362.aspx

nema veze kaj smo stari, dok je ovo mladež

bIla je jedna pjesma jednom GODINAMA PRIČAJUI SVE NAS JE MANJE . . .
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

šteta što nema snimke "tamburanja", ali sigurno da je bilo zanimljivo i "vruće".

dzg-28/60

Datum registracije
    Jul 2012
    moram se osvrnuti na zorana mamiča i izjavu kako mu je bilo teško u remetincu slušati na radiju prijenos iz maksimira sa derbija i kako je rasprodan stadion bio zato jer igramo sa hajdukom prvo kolo,i kao došli su i oni koji ne vole njega i brata ali ta brojka nije presudna za brojnost??...mislim kada čitam te gluposti pitam se je li on i ja živimo u istoj galaksiji?rasprodan stadion dinamo jedino može zahvaliti Boysima,drugo otkada je rata sa bračom nikada se nije čekalo u redovima za karte kao sada kad su bili u pritvoru,treče bilo je 25 tisuča ljudi sa kupljenim ulaznicama a ne kao na kraju prošle sezone kada su podjelili djeci po školama karte i plačali autobuse od tko zna kuda da bi sklepali desetak tisuča i da ne ispadnu smješni sa svojim proslavama po ne znam koji put itd..,znači razlike nebo i zemlja..dinamo če igrati 5 put lp u povijesti,dosada smo 3 od 4 lp imali bojkot doma,po tome smo sigurno jedinstveni u svijetu nogometa,no to ionako nije bitno,bitno je da smo prodali kovu u real,sutra pjacu,ćorića..i mamić maksimir trotters buissnes goes on!to je jedino važno..gledam leeds danas kod bristola,1300 karata za goste(smanjen kapacitet bristolovog stadiona,inače bi bilo više!),sold out,ne igraju premiership desetak godina,who cares..ide se ide..jebote liga prvaka,mjenjao bi sto lp za onaj zadnji derbi..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove