+ Odgovori na temu
Stranica 208 od 214 PrviPrvi ... 108 158 198 206 207 208 209 210 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,141/4266

Tema: Navijačka svaštara

Ako ima ko od BBB da bi mijenjao naljepnice,nek se javi privatnom porukom.
    Budućnost Podgorica ,23, 70+

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012

UGE Shalke sa starom Makedonskom zastavom
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

kralj filip se prevrce u grobu

Član u nastajanju bg-jugend avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Citiraj Prvotno napisano od alekgreat Vidi poruku

UGE Shalke sa starom Makedonskom zastavom
    Ovo je nešto najgore,kada je tribina načičkana zastavama raznoraznih država,a nigde nema zastave matične države. To je česta pojava u Nemačkoj.
    Posljednje uređivanje od Brus : 02-09-2013 at 20:10
    Grobar 24, 69+

samo cisto informativno..iako nevirujem da ce puno ljudi odgovorit, ali eto reda radi.

koliko vam dode prosjecno gostovanje? ..jer vidim da se usporedivam "balkanskih" scena usporeduje i drustveni standard i tako to...iako svugdje se moze naci ljudi od besposlicara,krimosa,pravednih,doktora itd sto razlicitih profesija ljudi koji potegnu put....
    po govoru ljudi iz okolnih zemalja ,oni misle da je hrv standard med medeni za njih...pa da vidimo
    24,AR,45+

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od bg-jugend Vidi poruku
    Ovo je nešto najgore,kada je tribina načičkana zastavama raznoraznih država,a nigde nema zastave matične države. To je česta pojava u Nemačkoj.
    .
    Ovo je navijachki forum a o politici i istoriji mozesh diskutovati malo iznad na ostalim podforumima ..
    Posljednje uređivanje od Brus : 02-09-2013 at 20:11

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    situacija, još jedan onakav post i letiš van.
    sve što o toj temi imaš za reći, eno ti gornji dio foruma pa raspravljaj ako imaš argumente.
    nisi ti taj koji će određivati tko će ovdje boraviti a tko ne i nemoj se samo prikrivati s tom providnom pričom o " tradicionalnim pravim navijačima".
    po toj logici nitko osim engleza i talijana ne bi mogao pisati.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    sve što o toj temi imaš za reći, eno ti gornji dio foruma pa raspravljaj ako imaš argumente.
    nisi ti taj koji će određivati tko će ovdje boraviti a tko ne i nemoj se samo prikrivati s tom providnom pričom o " tradicionalnim pravim navijačima".
    vidi ovako,mozda na ovim prostorima navijanje nije pocelo kad i u zabariji ili engleskoj,ali je pocelo davno davno,i postoji neka navijacka kultura i tradicija!!!!!!!!!!!!!
    a evo ti i jedan primer,alekgreat se na temi hrvatska iscudjava za represiju kod vas,a da je iole navijac znao bi da je policijska represija u nekim zemljama danas jako zastupljena,i to u zemljama sa navijackom tradicijom i kulturom,gde navijaci nisu juce nastali,nego uveliko postoje...
    a pitam sad i tebe zajedno sa njim,zasto kod njih nema represije...??? pa zato sto nema ni navijaca,ni navijacke kulture i tradicije,to je makar prosto.(samo mi nemoj sad napisati da oni vesto izbegavaju tu represiju)

a evo ti jos jedan primer,za vikend su igrali pristina-trepca,to im je najveci derbi i na njega se najvise loze,i ti uzmi i pogledaj materijal sa tekme pa sam zakljuci dal` to lici na jedan navijacki derbi ili na seoski vasar...???

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    i?
    šta bi trebalo, zabraniti pisanje takvima koji po tvojim mjerilima nisu navijači po tvom ukusu?

i?
    šta bi trebalo, zabraniti pisanje takvima koji po tvojim mjerilima nisu navijači po tvom ukusu?
    nisi mi odgovorio.nema veze,ionako znam odgovor.
    ne treba im zabraniti,samo nemoj toliko da ih branis i nemoj toliko prostora da is se daje,nisu navijaci,i to svi ovde dobro znaju!!!!
    pa vise oni materijala stavljaju i postavljaju nego sto se stavlja na recimo temi o zabarima,a zabari izmislili navijanje,kako ti sam kazes!!!
    pa jel treba da gledamo izvestaje sa tamo nekih gistro utakmica(seoskih vasara) ili sa pravih terena???
    i ne samo zabari,iz mnogih zemalja nema nikakvih ni slika ni videa,zemlje sa pravim tribinama,a bitno je da ovi budze non stop neki materijal.ajde da taj materijal lici na nesto nego je plakanje da vece ne moze biti.i kad im neko nesto kaze ti odmah pretis pedalom sa foruma,daj uozbilji se malo...

situacija,
    ako pratis ovaj forum malo duze (posebno onaj gornji deo), sigurno si primetio da alek pise ijekavicom, koristi neke hrrvatske reci....generalno, mnogo vise je naklonjen hrvatima, nego nama. to ti je odgovor na tvoje pitanje. zbog toga je za njega u hrvatskoj veca represija nego bilo gde.
    mnogi su njegovo ponasanje na ovom forumu protumacili kao slihtanje (dupeuvlacenje) domacinima ovog foruma, ja ne! ja mislim da je ta naklonjenost njima njegova stvar, a ne nasa...
    ostavi ga da iznosi svoje stavove. to je njegovo pravo, ma kakvi ti stavovi bili...

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od situacija Vidi poruku
    vidi ovako,mozda na ovim prostorima navijanje nije pocelo kad i u zabariji ili engleskoj,ali je pocelo davno davno,i postoji neka navijacka kultura i tradicija!!!!!!!!!!!!!
    a evo ti i jedan primer,alekgreat se na temi hrvatska iscudjava za represiju kod vas,a da je iole navijac znao bi da je policijska represija u nekim zemljama danas jako zastupljena,i to u zemljama sa navijackom tradicijom i kulturom,gde navijaci nisu juce nastali,nego uveliko postoje...
    a pitam sad i tebe zajedno sa njim,zasto kod njih nema represije...??? pa zato sto nema ni navijaca,ni navijacke kulture i tradicije,to je makar prosto.(samo mi nemoj sad napisati da oni vesto izbegavaju tu represiju)
    A ko kaze da nema represije kod nas ?!? razlichita je u nekim segmentima gora kao zabrana za odlazak u nekoliko gradova i zabranu za najvechi derbi .. jedino su tolerantniji malo vishe za pirotehniku .. a mene je zachudila interventna u 3 oj lizi ..

Nas nema potreba da iko brani mislim na svoju grupu svakako u svim usponima i padovima od 80 tih do danas pokazali smo ko smo i shta smo a tebi ako se nesvidja nemosh nas chitat .. mozesh kritizirati i pisati shta zelish oko navijachkog aspekta al ne i o politici i to ti je capo napomenuo ..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    svatko ima svoju temu.
    nitko ovdje nije pozvan da drugima drži lekcije koliki je navijač i smije li pisati.
    ako ti neki takav koji ruši rapsravu ili smeta ili na drugi način piše gluposti, dođe na temu, onda se buni pa ako si u pravu, riješit ćemo.

pa vise oni materijala stavljaju i postavljaju nego sto se stavlja na recimo temi o zabarima,a zabari izmislili navijanje,kako ti sam kazes!!!
    imaju svoje teme i tamo mogu koliko hoće i kad hoće.
    ti misliš da bi im se trebalo zabraniti ili ograničiti?
    ako te smetaju te teme, ima jedna jebena metoda kako si pomoći; nemoj ići tamo
    prema tome, svatko nek o sebi.

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Idi Amin Vidi poruku
    situacija,
    ako pratis ovaj forum malo duze (posebno onaj gornji deo), sigurno si primetio da alek pise ijekavicom, koristi neke hrrvatske reci....generalno, mnogo vise je naklonjen hrvatima, nego nama. to ti je odgovor na tvoje pitanje. zbog toga je za njega u hrvatskoj veca represija nego bilo gde.
    mnogi su njegovo ponasanje na ovom forumu protumacili kao slihtanje (dupeuvlacenje) domacinima ovog foruma, ja ne! ja mislim da je ta naklonjenost njima njegova stvar, a ne nasa...
    ostavi ga da iznosi svoje stavove. to je njegovo pravo, ma kakvi ti stavovi bili...
    Pored likova u vashoj grupi kao situacija to ne bi trebalo nikog da chudi , kad neko ima neshto protiv tebe mogu razumeti al protiv chitave nacije i drzave gde josh uvek imate puno navijacha i niko nikad vam nije naneo nikakvo zlo a neko opet pochinje po starom .. inache hvala na razumevanju oko imanje svoga stava koji eto nekome ovde smeta .

Pošto se na temi o Evropskim takmičenjima opet razvila priča 'čiji je tata jači' ne bi bilo loše da se to nastavi ovdje ali pod normalnim okolnostima. Pošto na ovom forumu ima dosta ozbiljnih ljudi koji nešto znače u svojim grupama zanima me da ti ljudi napišu svoje mišljenje o komšijskim'susjednim scenama općenito ali da upis obavezno ima i pozitivne i negativne stvari za koje smatrate da su prisutni u grupama i samoj sceni.

Dajte da vidimo sta mislimo jedni o drugima ali objašnjeno na normalan način, a ne kao što se to radi na drugim forumima, a počelo je izgleda i ovdje.
    Manijaci

26, 70 +, 12 + 'Zdrava voda'

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Idi Amin Vidi poruku
    situacija,
    .
    pa kako i drugacije da se protumaci,kad je to shlihtanje vidljivo iz aviona...ne samo na navijackom forumu,nego i na politickim temama,lik je u istom gasu...zeljno iscekuje Torcidu u Makedoniji,druze se na tribini(sudeci po gornjim postovima)...sve u svemu,njegova stvar.

Citiraj Prvotno napisano od Grbavica Vidi poruku
    Pošto se na temi o Evropskim takmičenjima opet razvila priča 'čiji je tata jači' ne bi bilo loše da se to nastavi ovdje ali pod normalnim okolnostima. Pošto na ovom forumu ima dosta ozbiljnih ljudi koji nešto znače u svojim grupama zanima me da ti ljudi napišu svoje mišljenje o komšijskim'susjednim scenama općenito ali da upis obavezno ima i pozitivne i negativne stvari za koje smatrate da su prisutni u grupama i samoj sceni.

Dajte da vidimo sta mislimo jedni o drugima ali objašnjeno na normalan način, a ne kao što se to radi na drugim forumima, a počelo je izgleda i ovdje.

ti kreni drugi ce za tobom (mozda nece )
    24,AR,45+

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Bio Mamic sad na RTS 1...nisam gledao od pocetka :/

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor