+ Odgovori na temu
Stranica 205 od 214 PrviPrvi ... 105 155 195 203 204 205 206 207 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 4,081/4266

Tema: Navijačka svaštara

Mozda je neka djacka ekskurzija na prpoputovanju...ko zna.
    DS, 32, 200+

Super ugledni član blam avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    prosek godina 23/24-28/29..
    ko zna, mozda samo lokalni Srbi..
    Plisat - Prishtina, 35, +50

Pa mozda su ponavljali po vise puta...
    DS, 32, 200+

Super ugledni član blam avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    ne, ovaj nas decko kaze da su bas pricali o skoli, i oni se pohvalili da su bili super djaci..
    Plisat - Prishtina, 35, +50

Salu na stranu,Svajcarska je puna svih nacija i to u izobilju,to je mogao da bude bilo ko.
    DS, 32, 200+

Član u nastajanju Osijek United avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    evo jedne anegdote od prije 30 godina..taman je nekako Dinamo bio prvak..i sad legu koji je onda imao 6-7 godina djed, stari Madžar, Esseker(isto što i Purger u Zagrebu), veliki Dinamovac i bivši nogometni radnik, dakle stari i ponosni Madžar povede svog unuka na jednu utakmicu kluba iz Osijeka koji igralište ima pokraj Drave. To su klasične nedjeljne matineje kad dolaze ljudi prije ručka ubit vrijeme. I tako njih dvojic dođu na utakmicu, časna starina susretne nekoliko svojih starih prijatelja, također svi veliki dinamovci. I tako pričaju oni i u jednom trenutku stari Madžar kaže mom legi": "Tibore, reci ti čikama za kog ti navijaš! (prije toga ga je naravno pripremio na Dinamo jer je znao da će ih sresti na utakmici). A moj lega ni pet ni šest lupi "ZA ZVEZDU!" IJAOOOOOO!!!!!!!!!!!!! grom i pakao, stari Madžar pobijelio, legi mu skoro ispalo umjetno zubalo, treći se pridržao za najbliže drvo da se ne sruši..a stari Madžar "ZA ZVEZDU???????" pokupi se čiča, odjuri do svog zelenog Citroena Ami 8 i gaščina! ostade Tibor sam na igralištu kraj Drave..poslije ide priča ovako..starci od Tibora traže ga po kući, na ulici, nema ga nigdje a matori se pravi blesav..kad zvoni telefon, zove jedan od legosa matorog, evo Tibor je kod njega kod kuće pa neka dođu po njega..a ovi vika i dreka na matorog"ŠTAAAAAA, UNUKA SI OSTAVIO SAMOG KOD DRAVE????? ZBOG ČEGA? NOGOMETA? JEBO TE DINAMO!!! TI NISI NORMALAN!!!KAKO MOŽEŠ DIJETE OSTAVIT SAMO????? Tiborova stara plače, stari dobio slom živaca a matori..jebe se njemu..neće njegov unuk pričat okolo da navija za Zvezdu!
    Posljednje uređivanje od Osijek United : 15-07-2013 at 13:01
    44, NK Osijek,6

KAd smo već kod Dinamovaca u Osijeku...ja sam plakao od smijeha kada sam ovo čitao, isječak iz knjige Dinamovo proljeće...
    Dinamo i OI!, to je život moj!!!
    BBB ZG, 32 godine, 240+ gostovanja

Član u nastajanju Osijek United avatar
    Datum registracije
    Feb 2011

al i ovo "tri puta bravo, tri puta zdravo" ima svoju težinu...
    44, NK Osijek,6

Kad smo vec kod Dinama, na srpskoj granici na putu za Tursku srpska murija nas pretresla i naravno uzela svu posakrivanu rakiju i alkohol.
    Kad smo se ukrcali u bus vrati se jedan drot i pita jel ima netko sal Dinama da mu poklonimo. Mi prozujili malo u cem je fora...
    Kaze on da ce nam vratiti rakiju ako mu damo nesto od Dinamo... Reko jebiga majstore repka igra, kaze on aukurac pa nisam ja valjda jedini
    dinamovac ovdje...
    NK Osijek/34/50+

A kaj ćeš....velik klub
    ... i bit će opet...
    dZG, 33god, 50+
    To je više od ljubavi..tu se radi o vjeri...

Povodom 40 godina od najgledanijeg sportskog događaja u Hrvatskoj svih vremena, finale kvalifikacija za Prvu jugoslavensku ligu Zagreb-Osijek, 64.138 gledalaca sa kupljenim ulaznicama. Nikada prije i nikada poslije. Ni reprezentacija, ni Dinamo...

Old School

Gost
    Datum registracije
    Sep 2011
    Vox, to si ti pisao? Svaka čast!!!!
    White Angel

Citiraj Prvotno napisano od Brus Vidi poruku
    Vox, to si ti pisao? Svaka čast!!!!
    White Angel
    jesam, sinoć
    njihova sam podružnica White Devil
    Old School

Citiraj Prvotno napisano od Vox populi Vidi poruku
    jesam, sinoć
    njihova sam podružnica White Devil
    bijeli vraže
    dodaj da je bilo na penale, ovako ispada da su nas natrpali...
    kohorta, 39, 7

Hajduk, 45 200+-

U VESELJU I U PLACU ZA HAJDUKA ZIVOT DACU

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012

Zagreb,
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

Jel moze neko od srba ko je bio na marakani 2005'te Srbija&Cg-BiH , da nam opise sukob u kanalu marakane sa njihove strane, i zasto nije vise srpskih grupa sudjelovalo u napadu na "nas"
    a o pucnjavi na nase autobuse necemo veceras

27 godina/ 80 gostovanja/

Član u nastajanju bg-jugend avatar
    Datum registracije
    Apr 2013
    Pa to bi najbolje bilo da pitaš tvoje komšije iz Republike Srpske. Pogotovo ove preko Veleža.
    Grobar 24, 69+

Super ugledni član
    Datum registracije
    Mar 2013
    Koje srpske grupe,kad se ne ide organizovano na reprezentaciju...

Citiraj Prvotno napisano od bg-jugend Vidi poruku
    Pa to bi najbolje bilo da pitaš tvoje komšije iz Republike Srpske. Pogotovo ove preko Veleža.
    Kad već pominješ komšje preko Veleža da se podsetimo utakmice iz prošle sezone Premijer lige Leotar-Velež.
    RA prolazi bukvalno kroz kop domaćih navijača jer je to jedini put do gostujuće tribine i još se usput pozdravljaju "đe ste-đe ste":)
    Grobari,35g,100+

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove