+ Odgovori na temu
Stranica 197 od 214 PrviPrvi ... 97 147 187 195 196 197 198 199 207 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,921/4266

Tema: Navijačka svaštara

Član u nastajanju split572 avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od Azzurri Vidi poruku
    Diktatura u smislu rasprodaje svega sta je vrijedilo i sistematskog bogacenja odredjenog dijela ljudi. Nemas argumente pa se hvatas za pizdarije.
    a ti imaš argumente?jugoslaveni i četnici gospodare Hrvatskom i vode glavnu riječ godinama,ti češ govorit o rasprodaji,ko ti je napunio glavu s tim glupostima,pogledaj ko je na vlasti danas i ko su im očevi bili u ex yu i iz kakvih obitelji dolaze i što su predstavljali...sav kapital imaju djeca komunjara i antihrvati,oni su dobivali sve badava
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Član u nastajanju Azzurri avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Citiraj Prvotno napisano od split572 Vidi poruku
    a ti imaš argumente?jugoslaveni i četnici gospodare Hrvatskom i vode glavnu riječ godinama,ti češ govorit o rasprodaji,ko ti je napunio glavu s tim glupostima,pogledaj ko je na vlasti danas i ko su im očevi bili u ex yu i iz kakvih obitelji dolaze i što su predstavljali...sav kapital imaju djeca komunjara i antihrvati,oni su dobivali sve badava
    Zanemari, dat ce 'rvatne
    Torcida/26/80+

Datum registracije
    Jul 2012
    neče mi niko srat o pravu i pravednosti,imate bljedolikog poglavara pa se njemu žalite nakon što ste "stenjali" za vrijeme "diktature" Tuđmana..jedino što mu zamjeram je inačenje oko Dinama,ovo ostalo za mene je on Bog kad vidim kakvi su nas izdajnici vodili i vode dan danas
    DINAMO simbol HRVATSTVA,33.g,60+,Tatta 47.g,......"...za mene su heroji i oni igrači koji su odigrali samo jednu utakmicu za Dinamo.."

Ugledni član alekgreat avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    CHKEMBARI VERNI DO GROBA ! 36,

oćito ti nisi zdrav i zaboli me ona stvar za tvoje frustracije i sih ljudi dole,što ti znaš o pravu i propisima,ti češ govorit da je Dinamo dužan i da bi trebao u petu ligu!??pogledaj si na kakve ti je grane spao klub i kakvi kreteni su ga vodili..
    Možda je klub spa na niske grane i vodili su ga kreteni to je sigurno al da to kaže navijač Borusije pa mu nebi moga zamirit nego govori navijač Dinama koji nema svoj klub trenutno,klub koji je skupa sa Hajdukom triba odavno igrat od zadnje lige radi dugova,svak ko misli drugačije je slip.
    Dobro ti je bandira napisa samo šteta šta si ignorantan pa ti ponos ne daje da prihvatiš da je tvoj dinamo bia dno dna jedno 2 desetljeća a i dalje je.
    Torcida Split 19, 50
    Azapović Marko prisutan duhom!

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od EastEnders Vidi poruku
    Možda je klub spa na niske grane i vodili su ga kreteni to je sigurno al da to kaže navijač Borusije pa mu nebi moga zamirit nego govori navijač Dinama koji nema svoj klub trenutno,klub koji je skupa sa Hajdukom triba odavno igrat od zadnje lige radi dugova,svak ko misli drugačije je slip.
    Dobro ti je bandira napisa samo šteta šta si ignorantan pa ti ponos ne daje da prihvatiš da je tvoj dinamo bia dno dna jedno 2 desetljeća a i dalje je.
    dno dna?je li?a vi ste neka moralna vertikala u Hrvatskoj?za mene če Dinamo uvijek biti ono što stoji u potpisu,kakav mamič,barišić,canjuga.. oni su prolazni,što oni meni znače,ništa..što ti znaš jel ja imam Dinamo ili nemam..a vi serite kolko vas volja...ponosan sam jel mi je pola obitelji dalo život ili dio tjela za Hrvatsku u Domovinskom ratu,pizdeki če mi vadit propise i držat moralno slovo o diktaturi,ma popušite svi s tom demagogijom o pravednosti i moralu
    Posljednje uređivanje od split572 : 15-06-2013 at 17:56

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od bandira Vidi poruku
    jesi li ti zdrav kad pišeš ovakve budalaštine?

Šta ima veze di je živia ,kako je igra,koga je jebava...potpisa je ugovor sa ŠD Dinamo i kad ŠD Dinamo nije izvršilo ugovor postalo je udruga građana Dinamo.

U normalnoj državi ,društvu... takav klub je u bankrotu i ima ić u zadnju ligu.Gotova priča.
    Od tada je cila HNL neregularna.Vi ne postojite a gle budalaštine, slavite 100 godina kluba.

Ma ko jebe propise,ugovore i ostala pravna sranje,uzmimo sve potencijalne igrače iz Hrvatske ,gurat ćemo ga kroz medije,repku ako uspije dobro nam,ako nam bude gusto za isplatit preimenovat ćemo se u udrugu lovaca,penzionera,biciklista i opet ispočetka.

A šta ti Hajduče moraš svaku kunu vratit,šta moraš gatat hoće li uspit ovaj ili onaj mulac jer nemaš kuna platit obojicu,ko te jebe kad nisi udruga građana.

Jerko Tipurić počistio 300 tisuća kuna s Hajdukovog računa ...
    http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajd...lt.aspx‎
    7. 6. 2013. – Tipurić je u Hajduku igrao od 1985. do 1989. godine, a u ovom ga ... dug hajduka prema tipuriću je iznosio 70.000 DEM, dug se odnosa na ...

Bijeli dužni 1,5 mil. kuna bivšem stoperu - SportCom.hr
    http://www.sportcom.hr/.../hajduk/hr...tski...‎
    15. 8. 2012. – Vejićevi odvjetnici su blokirali Hajdukov račun u tjednu tijekom kojega splitski klub pokušava riješiti dugovanje Šibeniku Hrvoje Vejić blokirao ...

Dok u Hajduku već polako počinju razmišljati o mogućim posljedicama najnovijih optužnica DORH-a protiv čelnika kluba iz devedesetih godina, odnosno o izglednoj obvezi “bijelih” da državi nadoknade štetu od 174 milijuna kuna, u zagrebačkom Dinamu, koji je 90-ih godina poslovao na sličan način, mirno spavaju.
    Bogat klub, prazna blagajna
    Dinamo je, naime, prošao stečaj u kojemu su državna potraživanja na ime uskraćenih poreza i doprinosa, a to je jedno od kaznenih djela koja se stavljaju na teret Vedranu Rožiću, Željku Kovačeviću i ostalima s optužnice protiv čelnika Hajduka, naprosto “posušeno”.

Država je na ime neplaćenog poreza od kluba iz Maksimira potraživala oko 100 milijuna kuna, dok je dug “modrih” po uskraćenim doprinosima bio pedesetak milijuna kuna.

- Zahtjev za naknadu neplaćenih doprinosa od Dinama odbijen je od Trgovačkog suda, po pripadajućoj presudi Upravnog suda, jer je dug ustanovila Financijska policija koja za to nije bila ovlašteno tijelo. Porezni dug također nije naplaćen jer je stečajna masa Dinama bila pedesetak puta manja od potraživanja države - svjedoči naš sugovornik.

Bio je to stečaj tvrtke pod nazivom “Dinamo” š.d.d., za vrijeme kojega je Dinamo funkcionirao najnormalnije, kao udruga građana, što je i danas.
    vidim da si pravni ekspert,imaš "vrhunskog pravnika" za predsjednika države,ljijepo svu dokumentaciju skupi,nek te primi pa se izjadaj kako vas je Dinamo i Tuđman unakazio i nek nas pravda i pravednost kazne i s ponosom ću navijat za Dinamo u petoj ligi,samo da ne slušam ove žalopojke o udrugama građana i jednakosti među jednakima..platio je Dinamo državi milijunei onog očalinka Mladena obavjestite,pa se njemu žalite
    Posljednje uređivanje od split572 : 15-06-2013 at 18:30

Datum registracije
    Jul 2012
    @bandira,uostalom što se meni praviš pametan,kao ti argumentirano obrazlažeš veliku urotu i pljačku Hajduka od strane Dinama i Tuđmana a ja pišem gluposti..imaš dokaze?imaš..i što onda čekaš..obavijesti bajića,dorh,milanovića,pravnog eksperta u liku "precednika",ostojića,velikog dinamovca jovanovića pa oni svi ne vole Dinamo i jedva čekaju da ga se rješe..pravna država će napravit svoje i rješen problem..Dinamo u 5 ligu i sve pet..ja bi sutra sve trofeje dao vama da ne cmizdrite i ne kmečite stalno..i dosta o vama,sad je ionako Rijeka drugi kub u državi po svemu,njima respekt,Dinamo je nakon skoro 30!! godina dobio na Kantridi tek 94.g. prvenstvenu tekmu..svaka im čast,uvijek su se ložili na Dinamo,kvrgav teren,nezgodno gostovanje..

Član u nastajanju Azzurri avatar
    Datum registracije
    Nov 2012
    Split, prestani s retorikom da ti je pola familije u ratu bilo, nisi jedini, ali jedini to povlacis.

Jesam li ja antihrvat, komunjara i masoncina ako kazem da je Franjo Tudjman po mom misljenju jedan obican manipulator? Ako jesam, neka sam.
    Torcida/26/80+

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    ,sad je ionako Rijeka drugi kub u državi po svemu,njima respekt,Dinamo je nakon skoro 30!! godina dobio na Kantridi tek 94.g. prvenstvenu tekmu..svaka im čast,uvijek su se ložili na Dinamo,kvrgav teren,nezgodno gostovanje..

a ja mislija da je Lokomotiva drugi klub u državi...a je,šta je je,uvik se Rijeka više ložila na Dinama nego na Hajduka
    Ka i Armada na Bojse u odnosu na Torcidu.
    Forca Fiume,sad će bit belaja kad je Mišković sklopija pakt,lip potez od vas šta dajete igrače HD-u

Samo čisto srce i ničeg se ne boj!
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Rokstedi&Bibop Vidi poruku
    U 8 godina Tuđmana u Dinamu/Croatiji, Croatia je bila prvak 5 puta, Hajduk 3 puta.
    ti si mi nekako djelova dosad ko ok momak, al ovo može samo super pokvarena osoba napisat.
    napisalo se bar 10 puta da se misli na razdoblje od 95-e nadalje, jer je dotad u hrvatskoj bia gadni rat i sigurno je ima pametnijeg posla nego se bavit nogometom, a tek kad je sve to završilo tuđman se moga na miru pozabavit svojom nogometnom igračkom i napravit mega croatiju i uz mašineriju usput sjebat kompletan ostatak hrvatskog nogometa i klub koji je bia predodređen da bude glavni i jedini, klub koji je bia sve godine bia prvak dok tuđman nije umro, a bia bi i dalje dok bi god ovaj osta živ. jebiga takav je bia i to SE ZNA.
    HAJDUK SPLIT

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Split, prestani s retorikom da ti je pola familije u ratu bilo, nisi jedini, ali jedini to povlacis.

Jesam li ja antihrvat, komunjara i masoncina ako kazem da je Franjo Tudjman po mom misljenju jedan obican manipulator? Ako jesam, neka sam.
    manipulator? koga je izmanipulirao? čime?

dat ce 'rvatne
    možda se u vezi ovog izraza krije odgovor?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Član u nastajanju
    Datum registracije
    Jun 2011
    @bandira,uostalom što se meni praviš pametan,kao ti argumentirano obrazlažeš veliku urotu i pljačku Hajduka od strane Dinama i Tuđmana a ja pišem gluposti..imaš dokaze?imaš..i što onda čekaš..obavijesti bajića,dorh,milanovića,pravnog eksperta u liku "precednika",ostojića,velikog dinamovca jovanovića pa oni svi ne vole Dinamo i jedva čekaju da ga se rješe..pravna država će napravit svoje i rješen problem..Dinamo u 5 ligu i sve pet..ja bi sutra sve trofeje dao vama da ne cmizdrite i ne kmečite stalno..i dosta o vama,sad je ionako Rijeka drugi kub u državi po svemu,njima respekt,Dinamo je nakon skoro 30!! godina dobio na Kantridi tek 94.g. prvenstvenu tekmu..svaka im čast,uvijek su se ložili na Dinamo,kvrgav teren,nezgodno gostovanje..
    dođe i ovde vrime da se kad tad razotkrije kakav je ko, nije ovo neki reprezentativan uzorak, piše par ljudi sa svake strane, al znam da nekoliko bojsa pravih koje poznajem dugo se srame svega toga šta ti pišeš. dio starijih exyu bojsa, ex zcb-i, sadašnji agrami, sve tu ima odličnih momaka, al vas par šta ste i danas advokati tuđmanovoj croatiji i mamićevom dinamu, i njihovom uspjesima, podvizima i titulama na štetu ne samo hajduka nego kompletnog hrvatskog nogometa, tragedija od ljudi, vama sve na čast i ponos!
    meni ponekad moji seru da šta imam potrebu srat po hajduku i torcidi, al imam kad god vidim da stvari ne valjaju, a ne valjaju često i serem jer prvenstveno i uvik gledam samo u svoje i naše dvorište i imam neki ponos i znam šta valja i šta ne valja. a da sam na vašem mistu ne bi riči reka i pisa nego bi se prije ubia od sramote nego diza i opravdava to šta vi pokušavate opravadat. udruga sesvete, veterani i mamičevi guzolizci vam nisu do kolina. ja sam vam napisa 2 općenita posta tu iza koji bi napisa svaki normalni hrvat i ko to ne potpisuje ko navijač bilo kojeg kluba u hrvatskoj serem se na njega., a drugi iza mene i argumentirali šta se ionako sve zna. samo uživajte i dalje u državnom miljeniku, njegovim titulama i uspjesima. prije bi se ubia i presta se deklarirat ko navijač nego da branim i dižem takav klub. draži mi je moj hajduk kakav god je da je i sjeban i nikakvi, nego da je 1 posto ko šta je dinamo (croatia) od početka hrvatske države tj. 95-e.
    uživajte!
    Posljednje uređivanje od 100s : 15-06-2013 at 20:51
    HAJDUK SPLIT

Datum registracije
    Jul 2012
    Citiraj Prvotno napisano od 100s Vidi poruku
    dođe i ovde vrime da se kad tad razotkrije kakav je ko, nije ovo neki reprezentativan uzorak, piše par ljudi sa svake strane, al znam da nekoliko bojsa pravih koje poznajem dugo se srame svega toga šta ti pišeš. dio starijih exyu bojsa, ex zcb-i, sadašnji agrami, sve tu ima odličnih momaka, al vas par šta ste i danas advokati tuđmanovoj croatiji i mamićevom dinamu, i njihovom uspjesima, podvizima i titulama na štetu ne samo hajduka nego kompletnog hrvatskog nogometa, tragedija od ljudi, vama sve na čast i ponos!
    meni ponekad moji seru da šta imam potrebu srat po hajduku i torcidi, al imam kad god vidim da stvari ne valjaju, a ne valjaju često i serem jer prvenstveno i uvik gledam samo u svoje i naše dvorište i imam neki ponos i znam šta valja i šta ne valja. a da sam na vašem mistu ne bi riči reka i pisa nego bi se prije ubia od sramote nego diza i opravdava to šta vi pokušavate opravadat. udruga sesvete, veterani i mamičevi guzolizci vam nisu do kolina. ja sam vam napisa 2 općenita posta tu iza koji bi napisa svaki normalni hrvat i ko to ne potpisuje ko navijač bilo kojeg kluba u hrvatskoj serem se na njega., a drugi iza mene i argumentirali šta se ionako sve zna. samo uživajte i dalje u državnom miljeniku, njegovim titulama i uspjesima. prije bi se ubia i presta se deklarirat ko navijač nego da branim i dižem takav klub. draži mi je moj hajduk kakav god je da je i sjeban i nikakvi, nego da je 1 posto ko šta je dinamo (croatia) od početka hrvatske države tj. 95-e.
    uživajte!
    super da imam i fanove na forumu,ja advokat mamiča?, ti si valjda bolestan,o čemu pričaš..jedino što branim Dinamo žestoko jel mi ide na živce vaše laprdanje kako vas se gazi i svi su vam krivi za sve osim vas samih..a mamiča i obitelj mu prezirem i dabogda odu sutra iz nogometa,koji su mi oni faktor u životu i što ja imam od njih..ja ču ti se tu pravdat za tvoje nebuloze..ak sam ja nekom problem, ne trebam napisat ni riječ više..A Tuđmana branim povijesno i zbog svega što je učinio dobrog..a ono s croacijom,pa tad sam bio klinjo i mrzio ga jel nas je jebo zbog dinama

Tuđmana branim povijesno i zbog svega što je učinio dobrog..a ono s croacijom,pa tad sam bio klinjo i mrzio ga jel nas je jebo zbog dinama
    Croacija do Melbourna
    Old School

Uvijek se prvo krene s igračima, kao u Croatiji su igrali vanzemaljci. Koji? A što se tiče sudačkog mešetarenja, uvjeren sam da je HNL u devedesetima bio poštenija liga od ove kaljuže zadnjih par godina.
    gledam po Gradskom vrtu nevini Dinamo-Croatia-Građanski, do kraja '90 je i zapad gore bio otvoren i prosjek po sezoni je bio mislim oko 8.000 ljudi, iz godine u godinu je taj broj padao jer je "najhrvatskiji i najkatoličkiji" klub uvijek imao jak vjetar u leđa... masa ljudi od tog perioda nije kročila nogom na stadion, ostalo je istih 1.500 mazohista koji bi bili na stadionu i da neosvojimo ni jedan bod cijelu sezonu...

a u onu momčad iz '97 si zaboravio nabrojati dva najjača igrača Dinamo-Croatia-Građanski; Z.Canjuga-centarfor i F.Tuđman-prednji vezni fantazista...
    kohorta, 39, 7

U 8 godina Tuđmana u Dinamu/Croatiji, Croatia je bila prvak 5 puta, Hajduk 3 puta.

Bez uvrede, meni to ne liči na nekakvu apsolutnu dominaciju Croatie u hrvatskom nogometu. Ako je devedesetih bilo lopovluka u HNL-u, šta je po vama onda ovo danas kada je Dinamo osmi put za redom prvak? I bit će i sljedeće sezone prvak?
    nastavak lopovluka na seljački a ne na državnički način...
    kohorta, 39, 7

Ugledni član zg blue avatar
    Datum registracije
    Jul 2012
    jbm mater i croatiji i bracekima i canjugi i ardillesu i svim kupljenim titulama.ali nemojte o tuđmanu,pustimo neka povijest sudi o njemu.prerano je govoriti o njemu kao o diktatoru i sl.stvari.mi hrvati još nismo riješili sve povijesne nedoumice oko tita i paveliča a kamoli da govorimo o tuđmanu.
    a to kakav nam je nogomet danas i sve za kaj optužujete dinamo i zagreb to smo si svi sami krivi.i purgeri i tovari i slavonci i svi komplet.
    pa ak tak brijete da se dinamo na račun svih vas obogatio a vi da ste zbog dinama se osiromašili,pa kaj čekate gospodo,ajmo svi na ulice ko turci,ko drugi evropski narodi.zakaj šutite dok vam propadaju hajduk,osijek i dr.klubovi.sada je očito da su nam braceki doveli vodu svima do grla.
    Ili...šutite,ali ne krivite za svoju šutnju dinamo i purgere.
    dinamo zauvijek,bez obzira na godine.
    kaj stariji to vjerniji.

ako je upućeno na moj post, nigdje nisam rekao diktator, ali najveći navijač i najjači igrač Dinamo-Croatia-Građanskog Je bio...
    Hvatska Nogometna Lakrdija krenuvši od 1996...
    kohorta, 39, 7

Datum registracije
    Jul 2012

nije retorika nego istina ali imaš pravo nije ovo tema za takvo što,to je privatna stvar i obiteljska tragedija..žar borbe,pa sam otišao predaleko..a još da se osvrnem ak se nekom nekaj ne sviđa što pišem a pišem samo u svoje ime..nikad član nijedne udruge,kluba navijača i ne znam čega osim kaj sam popio piče negdje i to je sve,gurao se nisam nigdje nikada..nemam niš protiv nikoga nit spadam u bilo kakve klanove i grupe..ovo je ionako zabava i virtuala,malo se zakuha i kaj onda..
    Posljednje uređivanje od split572 : 15-06-2013 at 23:50

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove